دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 63

موضوع: جدیدترین اقدام وحشیانه داعش+عکس (18+)

یار همراه
    ارسال تشکر
    18,960
    دریافت تشکر: 11,371
    قدرت امتیاز دهی
    23072
    Array

پیش فرض پاسخ : جدیدترین اقدام وحشیانه داعش+عکس (18+)

نقل قول نوشته اصلی توسط ماری مریم نمایش پست ها
    سلام
    اینکه داعش جنایتکار هست بر کسی پوشیده نیست وهمه در این مورد اتفاق نظر داریم
    ولی دوستان تو جه کنید عکاس هر چقدرهم که حرفه ای باشه وبخواد از سوژه ای دوبار پشت سرهم عکس بگیره
    مطمئنا کادر عکس در هردو تصویر یکی نخواهد بود با کوچیکترین لرزش دست کادر تغییر میکنه
    ولی این دو تصویر عینا شبیه به هم هستن تنها تفاوتش سر بریده فرد رو نشون میده
    سلام

بحث تموم شده هست ولی من اینو بگم لرزش دست و تغییر کادر اثر چندانی نداره با اینکه کلا این عکس رو قبول ندارم ولی این علت شما رو هم قبول ندارم وقتی با دوربین معمولی میشه در یک الی دو ثانیه حدود 100 شات تصویر گرفت داستان لرزش مورد پذیرش نیست
    تغییر کادر هم حتی اگه بوده باشه راحت تصحیح میشه برای شباهت تصاویر. ..

ولی کلا این عکسه مشکوک هست. ..

2. 3 کاربر از پست مفید "VICTOR" سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ماری مریم نمایش پست ها
    سلام
    اینکه داعش جنایتکار هست بر کسی پوشیده نیست وهمه در این مورد اتفاق نظر داریم
    ولی دوستان تو جه کنید عکاس هر چقدرهم که حرفه ای باشه وبخواد از سوژه ای دوبار پشت سرهم عکس بگیره
    مطمئنا کادر عکس در هردو تصویر یکی نخواهد بود با کوچیکترین لرزش دست کادر تغییر میکنه
    ولی این دو تصویر عینا شبیه به هم هستن تنها تفاوتش سر بریده فرد رو نشون میده
    اصلا نیازی نیس علاس دوبار پشت سرهم عکس بگیره. یا از روی فیلم عکس گرفته میشه یا دوربین به طور اتوماتیک این امکان رو داره که در عرض چند صدم ثانیه پشت سرهم چندین عکس بگیره.

4. 3 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

نقل قول نوشته اصلی توسط k@ M eL نمایش پست ها
    و علیکم :)

نیازی نیست سر رشته داشته باشین
    با نگاه کردن هم مشخصه !

تغییر نکرده ها !

بچه ها خدافظی کردن از بحث
    مام تموم میکنیم

والسلام

ولی فتوشاپه !

ببخشید بعد از والسلام اومدم..
    تغییر کرده ها!! مشخصه خب!

پاچه شلوار سفید پوشیده رو نگاه کن... پای سمت چپ در تصویر ( در تصویر ها نه پای چپ خودش) باد بیشتر کشیدتش به سمت چپ..
    پارچه پای راستش هم در تلاطم باد منحرف شده به سمت جلو و نور خورشید روش بیشتر دیده میشه..

انتهای پیراهنش هم در دست باد کمی دچار جا به جایی شده و باز هم نور خورشید روش و روی سینش تغییر کرده..

نفر دوم از سمت چپ هم که از قفسه سینه تا شکمش هم بلوزش قشنگ انحنای باد گرفته و باز هم نور خورشید تغییر کرده.. ( این اگه فتوشاپه خیلی جالب درست کردن )

نفر سوم هم باز نور خورشید روو بلوزش قسمت شکمش تغییر کرده...

بچه هم پهلوی سمت راست ( سمت راسته تصویر. نه پهلوی سمته راست بچه ) نورش تغییر کرده.. سرشونه سمت چپ در تصویر هم برا بچه یه کوچولو تغییر کرده
    وسطی هم همینطور

( البته بقول شماها میشه با فتوشاپ هم درست کرد ولی اگه اینارو با فتوشاپ درست کردن پس کارشون درسته.. چون یکی دو مورد از تغییرات خیلی طبیعیه... اما بقیش رو نه واقعا میشه دستکاری کرد.. )

در خصوص کادر عکس هم..دوربین روی سه پایه باشه و دوربینم مث این کنونا که خودش خودکار چندین تا پشت سر هم میگیره که مختص همین شکار لحظه هاست باشه کادر هیچ تغیری نمیکنه ..فقط لحظه ها ثبت میشه پشت سر هم...

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

6. 7 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    هوشبری
    ارسال تشکر
    1,293
    دریافت تشکر: 3,817
    قدرت امتیاز دهی
    8222
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سونای نمایش پست ها

ببخشید بعد از والسلام اومدم..
    تغییر کرده ها!! مشخصه خب!

پاچه شلوار سفید پوشیده رو نگاه کن... پای سمت چپ در تصویر ( در تصویر ها نه پای چپ خودش) باد بیشتر کشیدتش به سمت چپ..
    پارچه پای راستش هم در تلاطم باد منحرف شده به سمت جلو و نور خورشید روش بیشتر دیده میشه..

انتهای پیراهنش هم در دست باد کمی دچار جا به جایی شده و باز هم نور خورشید روش و روی سینش تغییر کرده..

نفر دوم از سمت چپ هم که از قفسه سینه تا شکمش هم بلوزش قشنگ انحنای باد گرفته و باز هم نور خورشید تغییر کرده.. ( این اگه فتوشاپه خیلی جالب درست کردن )

نفر سوم هم باز نور خورشید روو بلوزش قسمت شکمش تغییر کرده...

بچه هم پهلوی سمت راست ( سمت راسته تصویر. نه پهلوی سمته راست بچه ) نورش تغییر کرده.. سرشونه سمت چپ در تصویر هم برا بچه یه کوچولو تغییر کرده
    وسطی هم همینطور

( البته بقول شماها میشه با فتوشاپ هم درست کرد ولی اگه اینارو با فتوشاپ درست کردن پس کارشون درسته.. چون یکی دو مورد از تغییرات خیلی طبیعیه... اما بقیش رو نه واقعا میشه دستکاری کرد.. )

در خصوص کادر عکس هم..دوربین روی سه پایه باشه و دوربینم مث این کنونا که خودش خودکار چندین تا پشت سر هم میگیره که مختص همین شکار لحظه هاست باشه کادر هیچ تغیری نمیکنه ..فقط لحظه ها ثبت میشه پشت سر هم...

شدیم عین این خواننده ها که خدافظی میکنن دوباره بر میگردن

نظر هر فرد محترمه

چه برسه شماها که رفیقمین :)

ضارب رو نگاه کن/ عکس سمت راست(پاهاش بازه !)
    ضارب وقتی به سمت مضروب حمله ور میشه باید پاهاش هم به همون سمت حرکت کنه
    در حالی که ضارب ایجا از مضروب داره دور میشه (تصویر سمت چپ)

نظر من اینه

8. 4 کاربر از پست مفید kamel.gholami سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    علوم تربیتی(مدیریت وبرنامه ریزی)
    ارسال تشکر
    9,785
    دریافت تشکر: 14,205
    قدرت امتیاز دهی
    15149
    Array
    ماری مریم's: جدید156

داستان این تاپیک شبیه فیلمهای جنائی شده که یک عده کاراگاه میخوان راز یک قتل رو اشکار کنند
    حالا بغیر از نظر من با دلایلی اوردن دقیقا ثابت میشه که این تصویر فتوشاپه
    ویرایش توسط ماری مریم : 16th August 2014 در ساعت 11:29 PM

10. 4 کاربر از پست مفید ماری مریم سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

نقل قول نوشته اصلی توسط k@ M eL نمایش پست ها
    شدیم عین این خواننده ها که خدافظی میکنن دوباره بر میگردن

نظر هر فرد محترمه

چه برسه شماها که رفیقمین :)

ضارب رو نگاه کن/ عکس سمت راست(پاهاش بازه !)
    ضارب وقتی به سمت مضروب حمله ور میشه باید پاهاش هم به همون سمت حرکت کنه
    در حالی که ضارب ایجا از مضروب داره دور میشه (تصویر سمت چپ)

نظر من اینه

اره یادمه توو یه فوتبالم همینطور شده بود یه بنده خدایی نیمه اول خداحافظی کردن نیمه دوم دوباره برگشتن..

قربان شما مرسی
    نه من نمیخوام بگم فتوشاپ هست یا نیست! چون ماشالله جدیدا خیلی خوب ازینکارا میکنن.. ذکر شد تغییری نیست من تغییرات رو گفتم

وای به این منطقه نمیتونم خوب نگاه کنم! آقا این قسمت عکس نیا دیگه! تپش قلبم به حدی شد که سرفم گرفت

(............)

ولی تصور کن.. در تصویر راست ..پاها رو باز کرده و .....اووم چی میگن!..اسکان گرفته! خودشو فیکس کرده... و تا راه داشته از کمر و بالاتنه چرخیده..و همه فشار و چرخشش هم رو بالاتنش بوده.. و بعدِ...ش که دچار یه نیرویی شده ( بچه های فیزیک باید بگن ) برا اینکه کنترلش رو از دست نده..پای چپ (در تصویر) رو آزاد میکنه و اون هم با توجه به نیرویی که وارد شده بود دچار چرخش شده و برمیگرده کنار پای راست دوباره نگه میداره...

اینم چیزیه که من دیدم ..البته حرف شما رو رد نمیکنم.. چون من این منطقه رو نتونستم خوب نگاه کنم.....

حالا ان شاءالله که فتوشاپ باشه و سربازی جونشو از دست نداده باشه.. باز هم میگم تغییراتی که بوده رو گفتم.. رو فتوشاپ بودن و نبودنش نظری ندارم..

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

12. 4 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    هوشبری
    ارسال تشکر
    1,293
    دریافت تشکر: 3,817
    قدرت امتیاز دهی
    8222
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سونای نمایش پست ها
    اره یادمه توو یه فوتبالم همینطور شده بود یه بنده خدایی نیمه اول خداحافظی کردن نیمه دوم دوباره برگشتن..

قربان شما مرسی
    نه من نمیخوام بگم فتوشاپ هست یا نیست! چون ماشالله جدیدا خیلی خوب ازینکارا میکنن.. ذکر شد تغییری نیست من تغییرات رو گفتم

وای به این منطقه نمیتونم خوب نگاه کنم! آقا این قسمت عکس نیا دیگه! تپش قلبم به حدی شد که سرفم گرفت

(............)

ولی تصور کن.. در تصویر راست ..پاها رو باز کرده و .....اووم چی میگن!..اسکان گرفته! خودشو فیکس کرده... و تا راه داشته از کمر و بالاتنه چرخیده..و همه فشار و چرخشش هم رو بالاتنش بوده.. و بعدِ...ش که دچار یه نیرویی شده ( بچه های فیزیک باید بگن ) برا اینکه کنترلش رو از دست نده..پای چپ (در تصویر) رو آزاد میکنه و اون هم با توجه به نیرویی که وارد شده بود دچار چرخش شده و برمیگرده کنار پای راست دوباره نگه میداره...

اینم چیزیه که من دیدم ..البته حرف شما رو رد نمیکنم.. چون من این منطقه رو نتونستم خوب نگاه کنم.....

حالا ان شاءالله که فتوشاپ باشه و سربازی جونشو از دست نداده باشه.. باز هم میگم تغییراتی که بوده رو گفتم.. رو فتوشاپ بودن و نبودنش نظری ندارم..

ول کن هم نیستیم

خوابم گرفت

فتوشاپ باشه یا نباشه داعش یک گروه غرب ساخته یِ نامردِ بی دینه
    و ما همه در این قضیه شکی نداریم

شرشون کم

والسلام

14. 6 کاربر از پست مفید kamel.gholami سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

جهان را تروریست و کشت و کشتار گرفته شماها در چه تفکراتی هستین.

زیاد فسفر نسوزونین. برین بخوابین.

این کارهارو بذارین برعهده افرادی که میدونن باید چیکار کنن و لرزه بر اندام غرب انداختن طوری که برا سرشون جایزه ها تعیین کردن.
    داعش و تکفیری ها مرام و مسلکشون مشخصه. نیازی به دفاع و فتوشاپ ندارن. شما الکی دو دسته نشین. همین دو دستگی آرزوی دل و سیاست اوناست نه ترساندن.

هر حرفی که تو دنیای مجازی بدون منبع پخش شد رو معتبر ندونین. و چشم بسته و بدون مدرک دنبالش نیفتین، توهمات هستن و گاهی با برنامه پخش می شوند تا گروهی را از زیر فشار و.. آزاد و یا دودستگی ایجاد کنند.

تروریست کارش تعریف شده هست. بازی و فتو شاپ هم نمی شناسد.
    ویرایش توسط عبدالله91 : 16th August 2014 در ساعت 11:50 PM

16. 7 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بحران - پدافند غیرعامل
    ارسال تشکر
    3,360
    دریافت تشکر: 4,666
    قدرت امتیاز دهی
    10717
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها
    همین دو دستگی آرزوی دل و سیاست اوناست نه ترساندن.
    بالاخره سیاست دارن یا ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

هر حرفی که تو دنیای مجازی بدون منبع پخش شد رو معتبر ندونین. و چشم بسته و بدون مدرک دنبالش نیفتین، توهمات هستن و گاهی با برنامه پخش می شوند تا گروهی را از زیر فشار و.. آزاد و یا دودستگی ایجاد کنند.

این توهین و تهمت شمارو فراموش نمیکنم.امیدوارم دلایل محکم و محکمه پسندی برای این ادعات داشته باشی که داری منو وصل میکنی به عوامل نفاق...

اما برام جای سوال داره چرا شما وارد هر بحثی میشی ، اون بحث رو عمدا یا سهوا به ناکجا آباد میکشونی؟؟؟؟؟ آیا به دنبال اهداف خاصی هستی؟؟؟

مجددا یاد آور میشم:

داعش وحشیه و باطل و شکی درش نیست و باید از بین بره

اون عکس ساختگیه ...یا خودشون ساختن و یا داخلی ها ساختن...هدفش عملیات روانیه...

پوشش خبری برای آگاهی مردم از جنایات گروه های تروریستی مثل جند ا..و داعش و غیره هم برای مردم به اندازه کافی هست...

اینکه چند تا سایت میان و تصاویر و فیلمهای یوتیوب و امثالهم رو منتشر میکنن دقیقا همون چیزیه که اداره عملیات روانی دشمن میخواد...

نه من و نه هیچ انسانی قصد در عادی سازی این جنایات رو نداره لطفا جو سازی نکنید

در اجرای سیاستهای تبلیغاتی رسانه ای برای نشان دادن جانی بودن طرف مقابل ، هر رسانه ای اقدام به بزرگنمایی و مستند سازی میکنه و این کارها از برخی عوامل داخلی هم سر میزند و البته منطقیه...

داعش فیلم واقعی یا دروغی پخش میکنه تا بگه من خیلی خطرناکم و رجز بخونه

ما هم براش مستند سازی میکنیم تا بگیم این گروه خیلی وحشیه و باید نابود بشه و حالت تدافعی بگیریم

اون جمله آخر روهم مجدد تکرار میکنم چون نظر کارشناسی تهدید شناسی برای مقابله با عملیات روانیه و در حوزه فعالیت پدافند غیرعامل..اطلاعات و ضد اطلاعاته...

تروریست کارش تعریف شده هست. بازی و فتو شاپ هم نمی شناسد.

چرا اینقدر اصرار داری داعش رو جدی تر و ترسناکتر از چیزی که هست جلوه بدی؟؟؟؟ دنبال چی هستی؟؟؟میخوای در فضای مجازی التهاب و ترس بیش از حد ایجاد کنی؟؟؟؟

یه تذکر جدی میدم به اونایی که همچین فکری دارن...

اگه خودتون ترسیدید لطفا ترستون رو پیش خودتون نگه دارید و باعث التهاب و تشویش اذهان عمومی نشید چون این مملکت صاحب داره ..نیروی امنیتی و بسیجی و ارتشی و پاسدار داره...مردم غیور و شهادت طلب داره پس هزار تا بزرگتر و وحشی تر از داعش و حامیان داعش ، به اندازه یک پشه هم برای این ملت ارزش ندارن ...

اگه دارید ناخواسته به عملیات روانی انها در ایران و بین مردم ایران کمک میکنید..پس هرچه سریعتر خودتونو جمع و جور کنید

اگه هم که برای این فضا و کاربران این فضا برنامه دارید تا به اهدافتون برسید که دیگه سرو کارتون با کرام الکاتبینه...

یاحق
    چه حس قشنگیه در تاریکی های خطرناک این دنیا...با اطمینان خاطر و آرامش ،دستت در دستان خدا باشه...(محسن مهابادی زاده)

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

تصویر ابتدایی تاپیک غیرواقعی نیست.
    لعنت الله علی القوم الظالمین
    http://www.abna.ir/persian/service/m...415/story.html
    +
    http://www.mashreghnews.ir/fa/news/3...B9%DA%A9%D8%B3
    ویرایش توسط 312 : 17th August 2014 در ساعت 06:29 AM
    خيانت فــقـر مي آورد

19. 5 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)