دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 72

موضوع: کنکور رو چیکار کردین ؟!

همکار تالار گرایشهای پزشکی
    رشته تحصیلی
    دامپزشکی
    ارسال تشکر
    851
    دریافت تشکر: 368
    قدرت امتیاز دهی
    209
    Array

پیش فرض پاسخ : کنکور رو چیکار کردین ؟!

با سلام اگه د.ستان کسی به دامپزشکی علاقه داره لظفا اول از همه به شرایط منطقه تون توجه کنید ببینید آیا این قابلیت تو محل طندگیتون هست که بخواید اونجا کار کنید یا نه. دامپزشکی یه کم دیر به پول میرسه.
    موفق باشید.

2. 3 کاربر از پست مفید dr doctor سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    4
    دریافت تشکر: 32
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس نوجوان نمایش پست ها
    سلام
    حقیر رشته ام ریاضیه
    و متاسفانه در کنکور 93 رشته ریاضی رتبه 9998 کسب کردم ...
    علاقه شدیدی هم به رشته های فرهنگیان دارم ...
    به نظر شما بغیر از فرهنگیان چه رشته هایی قبول خواهم شد ...
    متشکرم ...
    چرا متاسفانه؟!!
    رتبه بدی نیست.... بخصوص برای گرایش ریاضی
    فکر کنم رشته های خوبی می تونید قبول بشید.

من مشاوره انتخاب رشته ام را دادم اینجا کردند، راضی بودم. اما غیر از این سایت، موارد زیر بصورت رایگان انتخاب رشته می کنند:
    گزینه دو
    قلم چی

• از این نمونه سایت ها زیاد است، برای یافتن وب سایت های بیشتر کلید واژه "انتخاب رشته رایگان" را در گوگل وارد کنید.
    • این سایت ها را فقط برای آشنا شدن با حدود رشته هایی که قبول میشید استفاده کنید، اما یه مقدار بالاتر و پایین تر را درنظر بگیرید و خودتان را فقط محدود به آنها نکنید.
    • اگر با رشته های دانشگاهی، جایگاه و اهمیت آنها آشنا نیستید از مشاور کمک بگیرید تا بعداً پشیمان نشوید.

4. 4 کاربر از پست مفید شاپرک1 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    ارسال تشکر
    117
    دریافت تشکر: 824
    قدرت امتیاز دهی
    63
    Array
    مهشاد ولی's: جدید113

نقل قول نوشته اصلی توسط k@ M eL نمایش پست ها
    سلام مجدد

آقا ما رفتیم صحبت کردیم
    فهمیدیم تو این رشته ها شانس قبولی داریم

بهترین شون کدومان؟

علاقه رو بیخیال
    از نظر بازار کار و درآمدش میگم
    تقریبا به همه علاقه دارم
    ولی دام پزشکی یکم بیشتر

دام پزشکی
    فیزیوتراپی
    اتاق عمل
    بینایی سنجی
    کاردرمانی
    شنوایی سنجی
    اعضای مصنوعی
    هوشبری
    پرتو درمانی
    ساخت پروتز های دندانی
    فیزیوتراپی
    به مترسک گفتم چرا یک پا داری؟گفت وقتی توان رفتنم نیست همین یک پا هم اضافیست...

6. 2 کاربر از پست مفید مهشاد ولی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    ارسال تشکر
    117
    دریافت تشکر: 824
    قدرت امتیاز دهی
    63
    Array
    مهشاد ولی's: جدید113

نقل قول نوشته اصلی توسط yas-90 نمایش پست ها
    سلام

اون کسی که گفتید مامایی قبول شده سهمیه هم داشته یا نه

چون برا مامایی رتبه های خیلی پایین تری قبول میشن..... دختر خاله من با 7000 هم قبول نشد(البته نه پارسال سال قبلش)

ما هم کلاسی داشتیم که با 8000 و 13000 و 20000 مامایی میخوندن اما با سهیمه قبول شده بودن
    این درسته
    به مترسک گفتم چرا یک پا داری؟گفت وقتی توان رفتنم نیست همین یک پا هم اضافیست...

8. 2 کاربر از پست مفید مهشاد ولی سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    47
    دریافت تشکر: 132
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    behi joon's: لبخند

سلام

شما سوالتون رو بپرسید دوستان زیادی در سایت هستن که میتونن بهتون کمک کنن
    شما میگین من با 20000 پیراپزشکی هارو نمیارم آیا؟

10. 3 کاربر از پست مفید behi joon سپاس کرده اند .

همکار تالار مذهبی
    رشته تحصیلی
    معلمی دبستان....
    ارسال تشکر
    4,124
    دریافت تشکر: 2,447
    قدرت امتیاز دهی
    1265
    Array
    مهندس نوجوان's: جدید71

نقل قول نوشته اصلی توسط شاپرک1 نمایش پست ها
    چرا متاسفانه؟!!
    رتبه بدی نیست.... بخصوص برای گرایش ریاضی
    فکر کنم رشته های خوبی می تونید قبول بشید.

من مشاوره انتخاب رشته ام را دادم اینجا کردند، راضی بودم. اما غیر از این سایت، موارد زیر بصورت رایگان انتخاب رشته می کنند:
    گزینه دو
    قلم چی

• از این نمونه سایت ها زیاد است، برای یافتن وب سایت های بیشتر کلید واژه "انتخاب رشته رایگان" را در گوگل وارد کنید.
    • این سایت ها را فقط برای آشنا شدن با حدود رشته هایی که قبول میشید استفاده کنید، اما یه مقدار بالاتر و پایین تر را درنظر بگیرید و خودتان را فقط محدود به آنها نکنید.
    • اگر با رشته های دانشگاهی، جایگاه و اهمیت آنها آشنا نیستید از مشاور کمک بگیرید تا بعداً پشیمان نشوید.

مشاوره رفتم ولی به درد نمیخورد ، مخصوص آموزش و پرورش بود ، توی همایش هایشان آنقدر تبلیغش را کرده بودند که ما هم خام شدیم و 23 تومن ناقابل خرجش کردیم
    واقعا حیف آن پول
    انتخاب رشته نکرد ، فقط یکسری رشته را پشت سر هم نوشت و گفت به این ترتیب بزن ، بعد هم خیلی محترمانه بیرونمان کرد ...
    میگفت مهندسی پزشکی و مهندسی مواد را میاورم ...
    همه ی این کارهایی را که گفته اید انجام داده ام ، کارساز نیست
    راستی
    این جا کسی از دوستان از شرایط دبیری خبر ندارد ...
    در آستانه مهر قلم ها گوش تیز می کنند تا در دفتر انتظار اینگونه دیکته کنند ، ابری نیست ، ماه پشت ابر نیست ، او آمد ، او در باران آمد ...

12. 3 کاربر از پست مفید مهندس نوجوان سپاس کرده اند .

همکار تالار مذهبی
    رشته تحصیلی
    معلمی دبستان....
    ارسال تشکر
    4,124
    دریافت تشکر: 2,447
    قدرت امتیاز دهی
    1265
    Array
    مهندس نوجوان's: جدید71

سلام
    انتخاب رشته گزینه دو دانشگاهی را می آورد که اصلا در دفترچه نیست
    و وقتی کد رشته آن را در سایت سنجش وارد می کنم درست است ... و رشته مذکور را مقابل آن می نویسد
    یعنی چه ؟
    یعنی دانشگاه هایی هم هستند که ظرفیت اعلام نکرده اند ولی پذیرش دارند ؟
    در آستانه مهر قلم ها گوش تیز می کنند تا در دفتر انتظار اینگونه دیکته کنند ، ابری نیست ، ماه پشت ابر نیست ، او آمد ، او در باران آمد ...

14. 2 کاربر از پست مفید مهندس نوجوان سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    كارشناسي برستاري
    ارسال تشکر
    2,195
    دریافت تشکر: 3,080
    قدرت امتیاز دهی
    3683
    Array
    سروه74's: جدید113

من رتبه م30000شد
    ایامیتونم
    پرستاری
    اتاق عمل تكنولوژی پرتوشناسی

هوشبری
    روقبول بشم

.
    .
    .
    .
    .
    وشماکسی رومیشناسیدکه پرستاری دانشگاه ازادهمدان تهران اصفهان خلاصه شهرهای خوب وقبول شده باشه البته رتبه شوهم بگیدممنونم
    زندگی بهتر ازاین ​نمیشه

16. کاربرانی که از پست مفید سروه74 سپاس کرده اند.

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

نقل قول نوشته اصلی توسط behi joon نمایش پست ها
    شما میگین من با 20000 پیراپزشکی هارو نمیارم آیا؟
    ببینید من حول و حوش رتبه هایی که میدونم برای مامایی بودن از 900 بودن تا دیگه خیلی 4000 که اونم بیشتر بخاطر اینه که مامایی و پرستاری کلا استانی هستن البته این مال جندی شاپور اهواز بود اون سالی که ما قبول شدیم و اصفهان هم حدودا همین بود فقط انگار یکم آخرین رتبه بالاتر بود یعنی 7000 هم یدونه داشتیم ......بالاتری ها مثل شما هم با سهمیه قبول شده بودن

شما شاید آزاد راحت بتونید این رشته ها رو بیارید

درمورد اتاق عمل اصفهان از دوستان شنیده بودم تا ده یازده هزار هم قبولی داشت ولی خب درمورد این یکی دو سال اخیر زیاد خیر ندارم....و اینکه بسته به شهرهایی که انتخاب میکنید

پرستاری هم مناطق محروم تر و دانشگاه های تیپ پایین تر شاید بشه اونم واسه اینکه تعداد نفراتی که میگیرن کلا زیاد هست و معمولا در دو نوبت ترم پاییز و ترم بهمن میگیرن و اِلا اونم رتبه های خوبی میخواد

در کل شما برای قبولی بهتره شانستون رو در دانشگاه های تیپ پایین تر امتحان کنید ....ان شالله موفق میشید

رشته ای مثل علوم آزمایشگاهی رو هم فکر نمیکنم بیارید چون اونم رتبه های زیر 5000 قبول میکنن که البته زیرگروه یک خیلی براشون مهمه

شما بهتره اول ببینید کدوم زیرگروهتون بهتره و بسته به اون تصمیم بگیرید مثلا من یادمه اون سالی که قبول شدم من مامایی قبول شدم و کسی با رتبه 1000 تا بالاتر از من علوم آزمایشگاهی اونم چون زیرگروه اون 1000 بود و مال من 2000 بود(البته فکر کنم دقیقا یادم نیست اینم بگم من مامایی رو زودتر زده بودم ولی در کارنامه دوم که مهرماه اومد و فکر کنم این یکی دو سال اخیر اونو حذف کردن من اصلا علوم آزمایشگاهی نیورده بودم)

شما اول زیرگروهتونو بذارید

بعد برای رشته ها ببینید چطور انتخاب میکنن مثلا رشته های استانی و قطبی و ناحیه ای و کشوری و ...

شما برای رشته های خوب کشوری شانس خیلی کمی دارید

بهتره از رشته های استانی و ناحیه ای و قطبی اول شروع کنید

هر چند این یکی دو سال اونجور که من دیدم رشته های پزشکی و یکسری رشته مشابه اون هم قطبی شده انگار

درمورد رتبه های سایر رشته های پیراپزشکی شما احتمالا بهداشت رو هم میتونید بیارید

تغذیه خیر احتمالش خیلی کمه

فیزیوتراپی هم همینطور

اعضای مصنوعی هم تا اونجایی که من یادمه دانشگاه های کمی برای این رشته دانشجو میگیرن و اتفاقا رتبه هاشون هم خوبه چون من دوستم گفته بود با 3000 زده بود اعضای مصنوعی اما نیورده(البته من این رو هم بگم اینها مال حدود چهار پنج سال پیشه ها) اگه تعداد نفرات یا دانشگاه های پذیرنده زیاد تر بشه شانس شما برای قبولی بالاتر میره و اینکه کشوری باشن یا استانی و ... اینا همه روی قبولی موثر هستن

شما بهتره برای انتخاب رشته ها جدول آخرین رتبه های پذیرش شده پارسال در رشته های مختلف رو هم بدست بیارید تا راحت تر بتونید تصمیم بگیرید

در هر صورت احتمال قبولی شما در هر کدوم از این رشته ها در دانشگاه دولتی اگر هم کم باشه اما در آزاد کم نیست

و اینکه نوع دانشگاه انتخابی هم خیلی مهمه

باز هم بهتره درمورد چیزایی که گفتم خودتون از صحت و سقم موضوع مطمئن بشید چون من آپدیت شده نیستم
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

18. 3 کاربر از پست مفید yas-90 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    47
    دریافت تشکر: 132
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    behi joon's: لبخند

ببینید من حول و حوش رتبه هایی که میدونم برای مامایی بودن از 900 بودن تا دیگه خیلی 4000 که اونم بیشتر بخاطر اینه که مامایی و پرستاری کلا استانی هستن البته این مال جندی شاپور اهواز بود اون سالی که ما قبول شدیم و اصفهان هم حدودا همین بود فقط انگار یکم آخرین رتبه بالاتر بود یعنی 7000 هم یدونه داشتیم ......بالاتری ها مثل شما هم با سهمیه قبول شده بودن

شما شاید آزاد راحت بتونید این رشته ها رو بیارید

درمورد اتاق عمل اصفهان از دوستان شنیده بودم تا ده یازده هزار هم قبولی داشت ولی خب درمورد این یکی دو سال اخیر زیاد خیر ندارم....و اینکه بسته به شهرهایی که انتخاب میکنید

پرستاری هم مناطق محروم تر و دانشگاه های تیپ پایین تر شاید بشه اونم واسه اینکه تعداد نفراتی که میگیرن کلا زیاد هست و معمولا در دو نوبت ترم پاییز و ترم بهمن میگیرن و اِلا اونم رتبه های خوبی میخواد

در کل شما برای قبولی بهتره شانستون رو در دانشگاه های تیپ پایین تر امتحان کنید ....ان شالله موفق میشید

رشته ای مثل علوم آزمایشگاهی رو هم فکر نمیکنم بیارید چون اونم رتبه های زیر 5000 قبول میکنن که البته زیرگروه یک خیلی براشون مهمه

شما بهتره اول ببینید کدوم زیرگروهتون بهتره و بسته به اون تصمیم بگیرید مثلا من یادمه اون سالی که قبول شدم من مامایی قبول شدم و کسی با رتبه 1000 تا بالاتر از من علوم آزمایشگاهی اونم چون زیرگروه اون 1000 بود و مال من 2000 بود(البته فکر کنم دقیقا یادم نیست اینم بگم من مامایی رو زودتر زده بودم ولی در کارنامه دوم که مهرماه اومد و فکر کنم این یکی دو سال اخیر اونو حذف کردن من اصلا علوم آزمایشگاهی نیورده بودم)

شما اول زیرگروهتونو بذارید

بعد برای رشته ها ببینید چطور انتخاب میکنن مثلا رشته های استانی و قطبی و ناحیه ای و کشوری و ...

شما برای رشته های خوب کشوری شانس خیلی کمی دارید

بهتره از رشته های استانی و ناحیه ای و قطبی اول شروع کنید

هر چند این یکی دو سال اونجور که من دیدم رشته های پزشکی و یکسری رشته مشابه اون هم قطبی شده انگار

درمورد رتبه های سایر رشته های پیراپزشکی شما احتمالا بهداشت رو هم میتونید بیارید

تغذیه خیر احتمالش خیلی کمه

فیزیوتراپی هم همینطور

اعضای مصنوعی هم تا اونجایی که من یادمه دانشگاه های کمی برای این رشته دانشجو میگیرن و اتفاقا رتبه هاشون هم خوبه چون من دوستم گفته بود با 3000 زده بود اعضای مصنوعی اما نیورده(البته من این رو هم بگم اینها مال حدود چهار پنج سال پیشه ها) اگه تعداد نفرات یا دانشگاه های پذیرنده زیاد تر بشه شانس شما برای قبولی بالاتر میره و اینکه کشوری باشن یا استانی و ... اینا همه روی قبولی موثر هستن

شما بهتره برای انتخاب رشته ها جدول آخرین رتبه های پذیرش شده پارسال در رشته های مختلف رو هم بدست بیارید تا راحت تر بتونید تصمیم بگیرید

در هر صورت احتمال قبولی شما در هر کدوم از این رشته ها در دانشگاه دولتی اگر هم کم باشه اما در آزاد کم نیست

و اینکه نوع دانشگاه انتخابی هم خیلی مهمه

باز هم بهتره درمورد چیزایی که گفتم خودتون از صحت و سقم موضوع مطمئن بشید چون من آپدیت شده نیستم
    ممنون

20. 3 کاربر از پست مفید behi joon سپاس کرده اند .

صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع