دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 76 از 94 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 933

موضوع: انتقاد از کاربران سایت

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

پیش فرض پاسخ : انتقاد از کاربران سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط عرفان سلیم زاده نمایش پست ها
    میدونی به این سبک از شخصیت ها میگن حساس! اصولا همه از حساس ها متنفرند اما نمیدونن همینا اگه نباشن همدیگه رو عین گرگ تیکه پاره میکنیم.
    توبه توبه توبه خوبه؟
    آخی...!
    چه سگ حساسی...!!

خوبه خوبه
    فقط توبه باید عملی باشه!

2. 3 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

راستی
    انتقاد
    برای اینکه انتقاد بشه ازت
    باید به دوستان و بستگان و سایر آشنایان سایت
    بگی که بیان انتقاد کنن ازت!
    علم غیب که ندارن

4. 4 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

من چند تا از بچه ها رو دعوت کردم اومدم خودشون لطفی کنن به بقیه خبر بدن من بدم میاد برم تو 100 تا پروفایل پست بزارم ممنون
    ویرایش توسط عرفان سلیم زاده : 25th February 2014 در ساعت 11:23 PM

6. 4 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

سلام بر برادر عزیزم
    چند روز پیش کلاس ادبیات داشتیم اتفاقا همین بحث شاعران موج سوم و "حجم گرا" مطرح شد فهمیدم منم به حجم گرایی گرایش دارم برای همین حتی جلو تر از رویاپردازی میرم.
    کتابی حرف زدن رو واقعا کار خوبی میدونم و جزو عقایدم هم هست خیلی اوقات سعی کردم از کتابی حرف زدن فاصله بگیرم واقعا حرف زدن بلد نبودم.
    دنبال پیچیدگی در دنیای خیال میگردم این توصیف بهتریه.به نظرم دنیایی که توش زندگی میکنیم پیچیدگی خاصی نداره قرآن کاملا برای توصیفش موفق بوده و هست
    کاربردی تر بودن رو دوست دارم فقط فرصتش پیش نمیاد که تصمیم درست و آینده نگر بگیرم. عقل و استدلالم بیشتر برای رفع ابهام به درد میخوره تا طراحی نقشه راه.
    من از انتقاد خوشم میاد ازت میخوام صریح تر هر چیزی که به فکرت میرسه رو بهم بگی میدونم تو آدم عادلی هستی بهت اعتماد دارم

انتقاد کردن راحته - مهم اینه انتقاد که میکنی باید یه راه حل یا یه روش هم کنارش ارائه بدی جایگزین
    برای همین من کمتر انتقاد میکنم

در ضمن اگر باعث تغییری در زندگیه فردی میشی باید بدونی که مسئول اتفاقاتی هستی که نتیجه ی این تغییره(حداقل قسمتی از مسئولیت رو داری)
    برای همین میترسم بیش از این انتقاد کنم - به نظرم همین که هستی خوبه!
    فقط یه مشکل که دیگه مطمئنم واقعا هر تغییری کنه خوبه
    اینکه جای سگ تو خونه نیست
    مطمئن باش همون سگ هم تو خونه راحت نیست - سگ عقل نداره - غریضه داره - غریضه تو خونه ی انسان که شدنی نیست - جاش تو طبیعته
    حالا باز هم نظر خودته
    من کم کم یه چیزایی مینویسم -- ممنون که خیلی راحت برخورد میکنی با انتقاد
    من خودم به شخصه اصلا انتقاد پذیر نیستم

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

8. 4 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,930
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین متقی نمایش پست ها
    انتقاد کردن راحته - مهم اینه انتقاد که میکنی باید یه راه حل یا یه روش هم کنارش ارائه بدی جایگزین
    برای همین من کمتر انتقاد میکنم

در ضمن اگر باعث تغییری در زندگیه فردی میشی باید بدونی که مسئول اتفاقاتی هستی که نتیجه ی این تغییره(حداقل قسمتی از مسئولیت رو داری)
    برای همین میترسم بیش از این انتقاد کنم - به نظرم همین که هستی خوبه!
    فقط یه مشکل که دیگه مطمئنم واقعا هر تغییری کنه خوبه
    اینکه جای سگ تو خونه نیست
    مطمئن باش همون سگ هم تو خونه راحت نیست - سگ عقل نداره - غریضه داره - غریضه تو خونه ی انسان که شدنی نیست - جاش تو طبیعته
    حالا باز هم نظر خودته
    من کم کم یه چیزایی مینویسم -- ممنون که خیلی راحت برخورد میکنی با انتقاد
    من خودم به شخصه اصلا انتقاد پذیر نیستم
    سلام همینطوره اما زیاد وسواس نداشته باش به مثلی هست که میگه "هیچ چیزی اونقدر خراب نمیشه که خدا هم نتونه درستش کنه."(پوآرو)
    در کل نگران منتقد شونده نباش چون تو خدا نیستی
    آخه من 4 ساله این سگ رو دارمش خودم اصرار دارم تو تخت من تو بغلم بخوابه اما معمولا یا زیر تخته یا یه گوشه کناری روی سرامیک خوابیده.
    الانم فصل ریزش مو نیست حسابی پشمالو شده

10. 5 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

سلام علیکم برادر

تا حالا بچه ها میومدن من فکر میکردم کلا ادمی نیستم که بخوام از کسی انتقاد کنم! اما الان نمیدونم چرا انقد انتقادم میاد خب پس الحمدالله که سالمم

آقا خیلی بدقولی
    ( انصاف نیست ناراحتیمو سر شما خالی کنم اینجوری بگم بهتره کمی بدقولی ! حداقلش دوبار بمن بدقولی کردین که یکیش زیر مجموعه داشت سر هم میشه سه چهار بار ! خب این بسه برا اینکه بگم بدقولین دیگه! و بس تره برا اینکه دیگه روی شما حساب باز نکنم..که این هم بده هم خوب...) البته مشکل احتمالا سرعت نت بوده نه شما

مغرور که دیگه توو صندلی داغ بود کجا بود؟! یجا خلاصه کلی بحث کردیم به نتیجه نرسیدیم.... حالا دوباره برا محکم کاری میگم کمی مغرورین

اوووم؟ دیگه! آهان این دستور زبانتون یا خیلی ادبی مینویسین! یا گاهی هم پودر میکنین ادمو

دیگه اینکه! احساس میکنم اگر من جای شما بود برا پیشرفت بقیه بیشتر تلاش میکردم!!!
    البته بازم میگم اگر جای شما بودم! شایدم چون جای شما نیستم و از مشغله ها خبر ندارم این خوش خیالیه...
    اما احساس میکنم بچه هایی که تو سایت هستن پر از ایده هستن فقط مسیر یاب ندارن ... و این دست شما رو میبوسه که بیشتر پیگیری کنین...

o!آواتا! من اون اواتار اولیه رو خیلی بیشتر دوست داشتم! این اواتار جدیدتون هم نمیشناسم! اما اون اولیه رو خیلی دوست داشتم...

از نوشتن این سبکی مشخصات هم کمی انتقاد دارم...
    شما یجوری راهنمای این سایتی ...یعنی چی 200 تومن بسته ای!!! جالبه ها! اما درست و حسابی مشخصاتتون رو بنویسین شاید یکی هم رشته شما باشه سوال داشته باشه بیاد بپرسه دیگه!!!!
    اینجوری هم در وقت و انرژی و..صرفه جویی کردین!

بازم انتقاد دارما! اما اقا حسین اونجوری نوشتن واقعا حرفشون درست بود..متاثر شدم...برا همین دوزشو کم کردم...

ولی در کل خیلی برادر خوب و مهربونی هستین جواب سوالمونو خیلی متواضعانه میدین.. خلاصه خوبیهاتون قابل شمارش نیست ... آفرین...
    حالا باز بیشتر مغرور نشین! اینا رو همینجوری گفتم به خودتون نگیرین..

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

12. 7 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    نانو تکنولوژی
    ارسال تشکر
    3,796
    دریافت تشکر: 2,840
    قدرت امتیاز دهی
    5189
    Array
    yasaman hedayati's: سکوت

درود
    خوبی هستین؟
    راستش قبل هر چی فک کنم به شدت خوش شانسین
    3 باره اومدم انتقاد بنویسم هر 3 بار هم نتم پریدتا الان که دیگه طلبیده شدیم
    خوب......
    اول از همه:
    بدقولین.خیلی هاااااااااااااا.هیچ بهانه ایی هم پذیرفته نیس در این مورد
    اعتماد به نفستون جاهایی که باید زیاد نیس....ولی در بعضی جاهای دیگه مغرورین....
    سطح سواد آکادمیکتون پایینه....این باعث میشه عقب بیفتین....چه بخاین چه نه این یک پله از نردبان پیشرفته.
    برای آدم ها در ارتباطا تون حد و مرز قایل نمیشین...
    یعنی خوب هر کسی حدی داره دیگه ....هر غریبه ایی که عزیز دل نمیشه
    کلا هم با این قضیه سگ داشتنم که مشکل دارم....
    بعد....
    اهل کار نیستین....
    دیگه همینا به ذهنم رسید
    بازم مزاحم میشم....و شرمنده اگه خیلی رک بودم خیلی با خودم کلنجار رفتم ولی خوب چون خودتون گفتین....منم اومدم

14. 8 کاربر از پست مفید yasaman hedayati سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,930
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array

[QUOTE=سونای;584605]سلام علیکم برادر

تا حالا بچه ها میومدن من فکر میکردم کلا ادمی نیستم که بخوام از کسی انتقاد کنم! اما الان نمیدونم چرا انقد انتقادم میاد خب پس الحمدالله که سالمم

آقا خیلی بدقولی
    ( انصاف نیست ناراحتیمو سر شما خالی کنم اینجوری بگم بهتره کمی بدقولی ! حداقلش دوبار بمن بدقولی کردین که یکیش زیر مجموعه داشت سر هم میشه سه چهار بار ! خب این بسه برا اینکه بگم بدقولین دیگه! و بس تره برا اینکه دیگه روی شما حساب باز نکنم..که این هم بده هم خوب...) البته مشکل احتمالا سرعت نت بوده نه شما

مغرور که دیگه توو صندلی داغ بود کجا بود؟! یجا خلاصه کلی بحث کردیم به نتیجه نرسیدیم.... حالا دوباره برا محکم کاری میگم کمی مغرورین

اوووم؟ دیگه! آهان این دستور زبانتون یا خیلی ادبی مینویسین! یا گاهی هم پودر میکنین ادمو

دیگه اینکه! احساس میکنم اگر من جای شما بود برا پیشرفت بقیه بیشتر تلاش میکردم!!!
    البته بازم میگم اگر جای شما بودم! شایدم چون جای شما نیستم و از مشغله ها خبر ندارم این خوش خیالیه...
    اما احساس میکنم بچه هایی که تو سایت هستن پر از ایده هستن فقط مسیر یاب ندارن ... و این دست شما رو میبوسه که بیشتر پیگیری کنین...

o!آواتا! من اون اواتار اولیه رو خیلی بیشتر دوست داشتم! این اواتار جدیدتون هم نمیشناسم! اما اون اولیه رو خیلی دوست داشتم...

از نوشتن این سبکی مشخصات هم کمی انتقاد دارم...
    شما یجوری راهنمای این سایتی ...یعنی چی 200 تومن بسته ای!!! جالبه ها! اما درست و حسابی مشخصاتتون رو بنویسین شاید یکی هم رشته شما باشه سوال داشته باشه بیاد بپرسه دیگه!!!!
    اینجوری هم در وقت و انرژی و..صرفه جویی کردین!

بازم انتقاد دارما! اما اقا حسین اونجوری نوشتن واقعا حرفشون درست بود..متاثر شدم...برا همین دوزشو کم کردم...

ولی در کل خیلی برادر خوب و مهربونی هستین جواب سوالمونو خیلی متواضعانه میدین.. خلاصه خوبیهاتون قابل شمارش نیست ... آفرین...
    حالا باز بیشتر مغرور نشین! اینا رو همینجوری گفتم به خودتون نگیرین..

[/QUOTE]
    سلام بر خواهر گلم خوش اومدی میدونی من تو این سایت استایل شخصیتی خاصی دارم برا همین بچه ها زود باهام جوش نمیخورن
    بد قولی رو قبول دارم همین الان هم کلی کار تو لیست دارم که انجامشون ندادم. بی خیالی من از دورانی شروع شد که فهمیدم وسواس دارم.
    وسواس چیز منطقی نیست ریشه احساسی داره و من در ریشه از این که نمیتونم برنامه ریزی کنم همیشه از خودم گله داشتم.
    حقیقتش عقل من برای برنامه ریزی تربیت نشده فقط برای رفع ابهامه که به درد بخوره.سوالی داشته باشی یه جوری ج میدم که حال کنی اما قول گرفتن رو بیخیال شو.
    من کلا انشائم ضعیفه دست خط هم بده خودمم بیشتر به زبان انگلیسی با لهجه ضایع بریتانیایی گرایش دارم.
    حرف تون درسته باید به دیگران کمک کرد اما من خودم هم انتظار دارم تحت برچسبی اینکارو انجام بدم. مثلا فعال اجتماعی یا مددکار احتماعی و مشاور فنی و غیره.
    زمانی که این برچسب روی نام کاربری من بخوره دیگه میشه وظیفه ای که از انجام دادنش لذت می برم نه کار خیری که هیچ سازماندهی مناسبی نداره.
    آواتار جدیدم نیما ارکانی حامد استاد فیزیک دو تا دانشگاه معتبر تو آمریکاست که یکی از پایه گذاران نظریه ریسمانه. اگر تئوری ریسمان اثبات بشه یعنی خدایی وجود نداره.
    چشم من دوباره مشخصاتم رو ویرایش میکنم
    آخیش وااااااای عجب بلبل بادوم تلخه ای هستش این سونای واه! واه! واه! واه!

16. 7 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,930
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman hedayati نمایش پست ها
    درود
    خوبی هستین؟
    راستش قبل هر چی فک کنم به شدت خوش شانسین
    3 باره اومدم انتقاد بنویسم هر 3 بار هم نتم پریدتا الان که دیگه طلبیده شدیم
    خوب......
    اول از همه:
    بدقولین.خیلی هاااااااااااااا.هیچ بهانه ایی هم پذیرفته نیس در این مورد
    اعتماد به نفستون جاهایی که باید زیاد نیس....ولی در بعضی جاهای دیگه مغرورین....
    سطح سواد آکادمیکتون پایینه....این باعث میشه عقب بیفتین....چه بخاین چه نه این یک پله از نردبان پیشرفته.
    برای آدم ها در ارتباطا تون حد و مرز قایل نمیشین...
    یعنی خوب هر کسی حدی داره دیگه ....هر غریبه ایی که عزیز دل نمیشه
    کلا هم با این قضیه سگ داشتنم که مشکل دارم....
    بعد....
    اهل کار نیستین....
    دیگه همینا به ذهنم رسید
    بازم مزاحم میشم....و شرمنده اگه خیلی رک بودم خیلی با خودم کلنجار رفتم ولی خوب چون خودتون گفتین....منم اومدم

سلام عزیزدل مرسی ممنونم خوبم!خوبی همکار؟
    در محضر دوست انتقاد خوش است! خوش اومدی
    درسته بد قولم اما کارمو درست انجام میدم قبول داری؟ مشکل از مغز این جانب است که برنامه ریزی کردنش ضعیفه اما رفع ابهامش شدید خوبه
    یه قانون تو تجارت هست که میگه روی کاری که بلد نیستید سرمایه گذاری نکنین! من بیشتر وقت خودمو روی کارهایی میزارم که بلد شون هستم و دنبال یادگیری کارایی هستم که ضعیفم.
    سطح آکادمیک که میگین رو بیشتر توضیح بدین. اگر قراره یه واقعه گرای دانشمند بشم بهتره نشم.من همینجا اعلام می کنم که پوزیتیویست ام نه رئالیست.
    تو ارتباط مشکل از من نیست دیگران برای ارتباط شون با من حد و مرز قائل میشن خب مشکل از اوناست نه من.(یاد جک غضنفر افتادم که داشت تو خیابون خلاف جهت حرکت میکرد)
    ببین سگ من خط قرمز منه اگه خیلی اذیت کنی با دندونام زبونش رو میگیرم میکشم بیرون، عکس گرفتم میندازم تو آواتارم
    من اتفاقا خیلی اهل عمل ام دودکش پاک میکنم و نوشیدنی سنتز میکنم و غیره...
    باشه بیا منتظرم راستی یه انتقاد این وضعیت روزانه چیه تورو خدا؟

18. 6 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    نانو تکنولوژی
    ارسال تشکر
    3,796
    دریافت تشکر: 2,840
    قدرت امتیاز دهی
    5189
    Array
    yasaman hedayati's: سکوت

سلام عزیزدل مرسی ممنونم خوبم!خوبی همکار؟
    در محضر دوست انتقاد خوش است! خوش اومدی
    درسته بد قولم اما کارمو درست انجام میدم قبول داری؟ مشکل از مغز این جانب است که برنامه ریزی کردنش ضعیفه اما رفع ابهامش شدید خوبه
    یه قانون تو تجارت هست که میگه روی کاری که بلد نیستید سرمایه گذاری نکنین! من بیشتر وقت خودمو روی کارهایی میزارم که بلد شون هستم و دنبال یادگیری کارایی هستم که ضعیفم.
    سطح آکادمیک که میگین رو بیشتر توضیح بدین. اگر قراره یه واقعه گرای دانشمند بشم بهتره نشم.من همینجا اعلام می کنم که پوزیتیویست ام نه رئالیست.
    تو ارتباط مشکل از من نیست دیگران برای ارتباط شون با من حد و مرز قائل میشن خب مشکل از اوناست نه من.(یاد جک غضنفر افتادم که داشت تو خیابون خلاف جهت حرکت میکرد)
    ببین سگ من خط قرمز منه اگه خیلی اذیت کنی با دندونام زبونش رو میگیرم میکشم بیرون، عکس گرفتم میندازم تو آواتارم
    من اتفاقا خیلی اهل عمل ام دودکش پاک میکنم و نوشیدنی سنتز میکنم و غیره...
    باشه بیا منتظرم راستی یه انتقاد این وضعیت روزانه چیه تورو خدا؟

من که نفهمیدم چی گفتی ولی مرسی که جواب دادین...
    آره واقعیتش اینه که اینجوربه وضعیت روزانهامنه اون

20. 5 کاربر از پست مفید yasaman hedayati سپاس کرده اند .

صفحه 76 از 94 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)