دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 23456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 115

موضوع: خواستگار دارم ولی پرده بکارتم را از دست داده ام ...

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

پیش فرض پاسخ : خواستگار دارم ولی پرده بکارتم را از دست داده ام ...

سلام مجدد . نکته ای رو خواستم عرض نکنم نشد که نگم پوزش فراوان از اینکه وقت شریف شما رو می گیرم . ببخشید دوستان گل

ببینید نمیدونم چه سریه تو این سایت تا دو کلمه بحث میشه فورا به دو گروه خیر و شر تقسیم میشن . الان من ونورا خانوم شدیم گروه باطل , کسایی که خدا و معرفت و بخشایش ایشون رو نمیشناسیم و خیلیها هم شدن خداشناس ومومن و چه و چه و چه . اینجور خوبه؟ این انصافه؟ کلا منظورم اینه سیاه و سفید نبینیم. من همون دیروز به دوست قدیمی خودم عبدلله عزیز (که خدا حفظش کنه انشالله) امتیاز هم دادم که منطقی بحث میکرد و مشکلی با بحث منطقی نداریم ولی خب یه سری رفتار ها رو ادم از یه سری افراد میبینه پشیمون میشه که چرا وقت خودشو صرف یه سری بحث بیهوده میکنه. به خدا ما هم مسلمونیم ما هم شیعه ایم و میفهمیم بخشش چیه. توبه چیه. شمر هم نیستیم که کسی رو نبخشیم و مروت ومردونگی تو وجودمون نباشه. بیخیال... . دوستان مسلمان ما هم کافرهایی که با تعصبات شخصی خودمون داریم رحم و فضل خدا رو زیر سوال می بریم ولی این رسم بحث نیست. یه جورایی تهمته . من اینا رو میگم چون حس می کنم برای زندگی عادی این دوستان هم بعدا مشکل ساز میشه این حق وباطل کردن قضایا

بازم عذر میخوام .ببخشید بنده رو . این بحث رو انشالله همینجا خاتمه میدم

با سپاس از عبدلله جان ونورا خانوم بابت بحث زیبایی که انجام دادیم و باقی دوستان

2. 10 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    7,109
    دریافت تشکر: 7,523
    قدرت امتیاز دهی
    1519
    Array
    بلدرچین's: جدید39

راه های فرار دوست پسرتون خیلی راحته از این ماجرا.
    راحت میتونه با یک وکیل صحبت کنه و مدارکه جعلی تهیه کنه و بگه توی اون روز و اون حالت که دست به این عمل مجرمانه زده،حالت طبیعی و عادی نداشته،مثلا بگه شرب مسکر کردم و مست بودم یا مواد مخدر استفاده کردم،دراین صورت نمیتونی کاری کنید خواهر گلم.
    باید از همون اول به پایان ناخوشایند فکر میکردی،استادمون یک روزی در کلاس متون فقه 2 یک ماجرایی رو مطرح کرد،ماجراش دقیقا شبیه شما بود،استادمون گفت بهتره دراین حالت خانواده تون رو درجریان بگذارید و کار رو از طریق قانون پیگیری کنید،هر پایانی در اینصورت داشته باشه خیلی بهتر از اینکه در سکوت خانواده ها بفهمن و خدایی نکرده ابروتون بره.
    اول خونسردیتون رو حفظ کنید.
    با دوست پسرتون ارتباط داشته باشید تا نتونه فرار کنه،درصورتی که میتونید یک مدرک بگیرید ازش البته بصورت مخفیانه و در اون دوستتون به عملش اقرار کنه. دراینصورت حداقل یک مدرکی دارید تا برای قانون رو کنید،اصلا نگید خواستگار دارید چون دراین صورت دوست پسرتون فرار میکنه و خطتشو عوض میکنه و دیگه نمیتونید به هیچ وجه پیداش کنید.
    دوست پسرتون رو نگه دارید،به خانواده تون اصل ماجرا رو بگید هرچقدر سخت باشه عیبی نداره،پدر و مادر تون هستن و کمک میکنن،بعد از شکایت عمل حقوقی پرونده تون رو پیگیری کنید.فقط یادتون نره حداقل یک مدرک از دوست پسرتون داشته باشید یک اقرار نامه ایی که در اون مدرک جعل معنا نداشته باشه تا از سوی دادگاه رد بشه،دوست پسرتون هم از خودتون دور نکنید و منتظرش بگذارید و نگهش دارید تا بتونید حداقل از خودتون دفاعی کنید.
    مراکزی هم هستن که پرده بکارت رو میدوزن(البته با عرض معذرت از تمامی دوستان گلم)،اول پرونده تون رو به جریان بندازید بعد میتونید پ رو بدوزید البته به مراحل قانونی نیاز داره،بعد هم خیالتون راحت میشه.
    به هیچ پسری اعتماد نکنید،هرکسی که میاد و از در عشق وارد میشه و پیشنهاد های بد میده اصولا عاشق نیست،کمی از این به بعد هوشیار باشید.
    حتما با یک وکیل مجرب صحبت کنید.
    موفق باشید.
    ایشالا خدا به احترام پاکیش نجاتتون میده.
    نگران نباش خواهر گلم فقط تا دیر نشده شروع کن.

کانال ایده داستان را در تلگرام دنبال کنید... ideh_dastan@

4. 7 کاربر از پست مفید بلدرچین سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    دریافت تشکر: 19,174
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array
    تووت فرنگی's: لبخند

هدف کسی تکذیب کردن ارزش پاکی نبود.. پاک زیستن، یک هنره! برای یک دختر مهمترین چیز در این جامعه پاکدامنی هست، واقعاً اگر دختر و یا پسر پاکی خودش رو از دست بده مهمترین چیز رو از دست داده.. بنظر من دختر که میخاد مادر بشه باید خیلی پاک زندگی کنه.. باید خیلی بیشتر از یک پسر مراقب خودش باشه، باید خیلی خیلی حواسش باشه که در دام حرف های یک پسرِ شاید!! بی وجدان نیفته.. بحث من بر بخشش و توبه نبود؛ فقط خواستم این رو بگم که صحیح هست که گناه خیلی زشته خیلی آدم رو کدر میکنه اما نباید از گناهکار متنفر بشیم و واژه های نازیبا رو به دیگران نسبت بدیم.. چه کسی تضمین می ده که یک روزی ما دست به گناه ِ بزرگ نزنیم خدای نکرده؟ انسان، در مسیر لغزش حرکت می کنه، کسی محکم قدم بر می داره و دیگری نه!... جامعه ما، گناه رو درست تعریف نکرده، گناه فقط به برخی از اعمال نادرست اطلاق می شه در حالی که یک حرف که دلِ کسی رو بشکونه می شه گناه...

حرف های بیهوده که شما می فرمایید عقیده هر فردی هست.. بنظرم زیاد درست نیست بی احترامی به عقاید دیگران! انسان آزاد است برای داشتن عقیده و فکر متفاوت...

حرف های من انتقاد از لحنِ بد بعضی از دوستان بود، لحنی که با کردارشون خیلی خیلی فاصــــــــــله داشت...! همین!

دلم تنگه پرتقالِ من!

6. 4 کاربر از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

با تشکر از بلدرچین گرامی جهت ارائه راهکارهای حقوقی مناسب.

نقل قول نوشته اصلی توسط M@hdi42 نمایش پست ها
    سلام مجدد . نکته ای رو خواستم عرض نکنم نشد که نگم پوزش فراوان از اینکه وقت شریف شما رو می گیرم . ببخشید دوستان گل

ببینید نمیدونم چه سریه تو این سایت تا دو کلمه بحث میشه فورا به دو گروه خیر و شر تقسیم میشن . الان من ونورا خانوم شدیم گروه باطل , کسایی که خدا و معرفت و بخشایش ایشون رو نمیشناسیم و خیلیها هم شدن خداشناس ومومن و چه و چه و چه . اینجور خوبه؟ این انصافه؟ کلا منظورم اینه سیاه و سفید نبینیم. من همون دیروز به دوست قدیمی خودم عبدلله عزیز (که خدا حفظش کنه انشالله) امتیاز هم دادم که منطقی بحث میکرد و مشکلی با بحث منطقی نداریم ولی خب یه سری رفتار ها رو ادم از یه سری افراد میبینه پشیمون میشه که چرا وقت خودشو صرف یه سری بحث بیهوده میکنه. به خدا ما هم مسلمونیم ما هم شیعه ایم و میفهمیم بخشش چیه. توبه چیه. شمر هم نیستیم که کسی رو نبخشیم و مروت ومردونگی تو وجودمون نباشه. بیخیال... . دوستان مسلمان ما هم کافرهایی که با تعصبات شخصی خودمون داریم رحم و فضل خدا رو زیر سوال می بریم ولی این رسم بحث نیست. یه جورایی تهمته . من اینا رو میگم چون حس می کنم برای زندگی عادی این دوستان هم بعدا مشکل ساز میشه این حق وباطل کردن قضایا

بازم عذر میخوام .ببخشید بنده رو . این بحث رو انشالله همینجا خاتمه میدم

با سپاس از عبدلله جان ونورا خانوم بابت بحث زیبایی که انجام دادیم و باقی دوستان
    با سلام خدمت کلیه دوستان و آقا مهدی

من سری در این سایت نمی بینم ، این خاصیت یه بحثه که افراد با توجه به ویژگیهای متفاوت و بالطبع نظرات مختلف با هم بحث و تبادل نظر میکنن.

آقا مهدی شما بعنوان کاربر فعال سایت بوده و هستین نه عنوان خاص دیگه(خیر و شر)، و مثل بقیه عزیزان حضورتون در بحثها و همچنین این بحث مفید است.

آقا مهدی نمیدونم چه پستی یا چه چه چیزی باعث شد که شما نه تنها خودتون بلکه نورا خانم رو هم از جمع جدا کردین.

تو هیچ پستی جز ارائه نظرات شخصی که هر کس به بضاعت اطلاعات خودش داده ، توهینی دیده نشده، که شما بخواین افراد رو به خیر و شر و بحث رو بیهوده معرفی کنین.
    اگه تو بحثی پست شخصی به به و چه چه نشد دلیل بر باطل بودنشه؟
    دلیل بر مسلمان و شیعه نبودنشه؟
    دلیل بر شمر بودنشه؟

بر همه ما لازمه که به حرفی که زده میشه فکر کنیم نه گوینده حرف ، که در غیر اینصورت نتیجه چیزی جز این نخواهد بود که: یه سری رفتار ها رو ادم از یه سری افراد میبینه پشیمون میشه که چرا وقت خودشو صرف یه سری بحث بیهوده میکنه

من واقعا از شما ممنونم که اینطور شفاف نظرات خودتونو بیان میکنین.

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

8. 4 کاربر از پست مفید zoh_reh سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

بسم الله الرحمن الرحیم

نقل قول نوشته اصلی توسط zoh_reh نمایش پست ها
    با تشکر از بلدرچین گرامی جهت ارائه راهکارهای حقوقی مناسب.

با سلام خدمت کلیه دوستان و آقا مهدی

من سری در این سایت نمی بینم ، این خاصیت یه بحثه که افراد با توجه به ویژگیهای متفاوت و بالطبع نظرات مختلف با هم بحث و تبادل نظر میکنن.

آقا مهدی شما بعنوان کاربر فعال سایت بوده و هستین نه عنوان خاص دیگه(خیر و شر)، و مثل بقیه عزیزان حضورتون در بحثها و همچنین این بحث مفید است.

آقا مهدی نمیدونم چه پستی یا چه چه چیزی باعث شد که شما نه تنها خودتون بلکه نورا خانم رو هم از جمع جدا کردین.

تو هیچ پستی جز ارائه نظرات شخصی که هر کس به بضاعت اطلاعات خودش داده ، توهینی دیده نشده، که شما بخواین افراد رو به خیر و شر و بحث رو بیهوده معرفی کنین.
    اگه تو بحثی پست شخصی به به و چه چه نشد دلیل بر باطل بودنشه؟
    دلیل بر مسلمان و شیعه نبودنشه؟
    دلیل بر شمر بودنشه؟

بر همه ما لازمه که به حرفی که زده میشه فکر کنیم نه گوینده حرف ، که در غیر اینصورت نتیجه چیزی جز این نخواهد بود که: یه سری رفتار ها رو ادم از یه سری افراد میبینه پشیمون میشه که چرا وقت خودشو صرف یه سری بحث بیهوده میکنه

من واقعا از شما ممنونم که اینطور شفاف نظرات خودتونو بیان میکنین.

سلام خدمت زهره خانومشب زمستونی شما بخیر وشادی انشالله. ممنونم از شما

ببین زهره خانوم بنده نگفتم بحث بیهوده هست پس بد بیان نکنین حرف من رو. گفتم اینجور اگه بخوایم نتیجه گیری کنیم زیاد جالب نیست و بیهوده میشه کارمون

در صفحات قبل زهره خانوم شما اینجا نوشتین:

دوستان با حوصله این لینک رو هم مطالعه کنین http://www.njavan.com/forum/showthre...D9%85%D8%A7-%D

اونوقت با تعصبات شخصی خودمان رحم و فضل خدا رو زیر سوال نبریم، و راحت راجع به عمل دیگران قضاوت نکنیم.
    زهره خانوم ببین اینکه اینجا نظر خودتون روطوری بیان می کنین که خواننده این برداشت رو می کنه که بنده حقیر ( که کمترین عضو بین بچه های سایتم) دارم خدا و رحمتش رو زیر سئوال می برم این به عقیده من انصاف نیست اینطور قضاوت کردن من اینقدر هم بدون خدا نیستم که بخوام رحمت ایشون رو نادیده بگیرم زهره خانوم مهربان

حقیقتش دیروز به من برخورد و خب احساس کردم به حقیر تو این بحث تهمت زده شد و راجب من قضاوت شد. البته دیگه عادت کردیم
    ( خدا منو ببخشه که شاید بد برداشت کردم. که شاید حرفی زدم که کسی ناراحت شده باشه)

ولی به هر حال عرض کردم که از همه عذر می خوام. انشالله این اخرین باریه که این تاپیک رو باز می کنم

از خدا میخوام همیشه موفق باشین و به هر اروزی خوبی که در زندگی دارین برسین و در تک تک لحظاتتون خدا رو حس کنین

10. 8 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    141
    دریافت تشکر: 206
    قدرت امتیاز دهی
    1278
    Array

باسلام
    همه ی راههای ترمیم پ ویا شکایت از شخص ویا ازدواج با همون شخص ویا تحقیر خود واین مطلب که دائم تو سر خود بزنه که حقمه وباید با هم قشر خود ازدواج کنیم و...هست!!!
    اما اصلیترین چیزی که نباید ازش غافل شد نفس عمله که با هیچ چیز قابل اغماض نیست
    هرکس باید مسئولیت کاری رو که انجام داده بر عهده بگیره
    تمام راه حلای گفته شده به نوعی برای فرار از همین واقعیته بدون توجه به اینکه شاید در ادامه این ظاهر سازی ها مشکلات خیلی بزرگتر باشه که مهم ترینشون شاید خود فریبیه
    این دوشیزه اغفال شده محکوم به اعدام ویا بد تر از اون انگ فاسد نیست
    چرا که مطمئنم اگر تو زندگیش نگاه کنیم اشخاصی هستند که مستحق ترند برای اعدام یا این انگ .مطمئنا منظورم جبر نیست!!!!
    این خانم امتیازی رو از دست داده اما به این معنی نیست که دیگه حق زندگی نداره یا کمتر داره چه بسا باکره هایی هستند که دست فاسد فی الارض رو از پشت بسند(خدایی نکرده سوء تفاهم نشه ها)
    وبرای پوشش این مسئله به منجلاب های بزرگتری گرفتار شه
    خانم جان شرایط ویژه ای برای شما به وجود اومده که خودتون به وجود آوردید وباید قبول کنید وبا درک این شرایط زندگی کنید و به دیگران هم بفهمونید مطمئنا سخته(تو این جامعه) اما بهترین راهه
    وتو این مسیر پر فراز و نشیب باید از خودتون شروع کنید وتکلیفتون رو با خودتون معلوم کنید.

12. 4 کاربر از پست مفید مولای شیرازی سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    7,109
    دریافت تشکر: 7,523
    قدرت امتیاز دهی
    1519
    Array
    بلدرچین's: جدید39

نقل قول نوشته اصلی توسط مولای شیرازی نمایش پست ها
    باسلام
    همه ی راههای ترمیم پ ویا شکایت از شخص ویا ازدواج با همون شخص ویا تحقیر خود واین مطلب که دائم تو سر خود بزنه که حقمه وباید با هم قشر خود ازدواج کنیم و...هست!!!
    اما اصلیترین چیزی که نباید ازش غافل شد نفس عمله که با هیچ چیز قابل اغماض نیست
    هرکس باید مسئولیت کاری رو که انجام داده بر عهده بگیره
    تمام راه حلای گفته شده به نوعی برای فرار از همین واقعیته بدون توجه به اینکه شاید در ادامه این ظاهر سازی ها مشکلات خیلی بزرگتر باشه که مهم ترینشون شاید خود فریبیه
    این دوشیزه اغفال شده محکوم به اعدام ویا بد تر از اون انگ فاسد نیست
    چرا که مطمئنم اگر تو زندگیش نگاه کنیم اشخاصی هستند که مستحق ترند برای اعدام یا این انگ .مطمئنا منظورم جبر نیست!!!!
    این خانم امتیازی رو از دست داده اما به این معنی نیست که دیگه حق زندگی نداره یا کمتر داره چه بسا باکره هایی هستند که دست فاسد فی الارض رو از پشت بسند(خدایی نکرده سوء تفاهم نشه ها)
    وبرای پوشش این مسئله به منجلاب های بزرگتری گرفتار شه
    خانم جان شرایط ویژه ای برای شما به وجود اومده که خودتون به وجود آوردید وباید قبول کنید وبا درک این شرایط زندگی کنید و به دیگران هم بفهمونید مطمئنا سخته(تو این جامعه) اما بهترین راهه
    وتو این مسیر پر فراز و نشیب باید از خودتون شروع کنید وتکلیفتون رو با خودتون معلوم کنید.

معذرت میخوام ازت دوست عزیزم،بهتره به جای اظهار نظر شخصی،صحبت هایی کنیم که بتونه مشکل این خانم رو حل کنه.
    حرفایی که شما میزنید اصلا کمکی نمیکنه،نظراتتون کاملا غلظ هست و غیر قابل قبول چون اصلا ربطی به موضوع که قصد کمک هست نمیکنه.
    خودتون هم میدونید نیاز نیست بگم که اگر اون پسر سالم بود این بلا رو سر این خواهر گرامی در نمیوورد،حالا بره با اون پسر ازدواج کنه؟!! که چی بشه؟که جبران بشه؟فکر اینده این خانم رو نمیکنید که درصورت ازدواج دردی از این خانم حل نمیشه و اون پسر بجای اداره زندگی و اهمیت و ارزش دادن به زندگی و همسر،بدتر به کارهای زشت و پلیدش ادامه میده و اوضاع رو ازاینی که هست بدتر میکنه؟
    بهتره حرفایی که نظرات شخصی هست و اظهار نظرهای بی خودی ازاین کارها خودداری کنیم،اگر میتونیم حرفی بزنیم که کمک کنه اگر نمیتونیم که...
    این خانم اشتباه کرده درسته یک اشتباه بد که اصلا قابل جبران نیست،بجای اینکه اوضاع رو پرفشار تر کنیم بهتره اگر میتونیم کمک کنیم در غیر این صورت صحبتی نکنیم...
    این رو برای این میگم که این خانم که این اتفاق براشون افتاده شاید یکی از خوانندگان نظرات باشه.

کانال ایده داستان را در تلگرام دنبال کنید... ideh_dastan@

14. کاربرانی که از پست مفید بلدرچین سپاس کرده اند.

همکار تالار مدیریت
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    3,895
    دریافت تشکر: 2,320
    قدرت امتیاز دهی
    3553
    Array
    Ronia's: جدید30

بابا ازدواج نکنه ، مگه آیه اومده این دختر باید حتما ازدواج کنه؟
    به نظرم باید به جنبه های دیگه زنگیش برسه،از نظر تحصیل،کار و...کلی پیشرفت کنه،اینطوری هم مفید زندگی میکنه و هم اینکه میتونه تنهایی از زنگیش بربیاد،این یه رازه بین خودشو و خدا و اون پسره،اگه واقعا توبه کرده باشه باید منتظر بمونه تا یکی سر راش پیدا بشه که این شرایطا درک میکنه و میپذیره،بالاخره باید تاوان کار اشتباهشا بده،انتظار و صبر یا اصلا قید ازدواجا زدن تاوان زیادی در قبال دق کردن پدر ومادرش ویا رفتن آبروش نیست.
    ویرایش توسط Ronia : 3rd February 2014 در ساعت 09:41 PM

16. 4 کاربر از پست مفید Ronia سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    دریافت تشکر: 19,174
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array
    تووت فرنگی's: لبخند

ثمره این گونه بحث ها فقط ناراحت شدن از دست هم هست ... متأسفانه !
    دلم تنگه پرتقالِ من!

18. کاربرانی که از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    141
    دریافت تشکر: 206
    قدرت امتیاز دهی
    1278
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط بلدرچین نمایش پست ها
    معذرت میخوام ازت دوست عزیزم،بهتره به جای اظهار نظر شخصی،صحبت هایی کنیم که بتونه مشکل این خانم رو حل کنه.
    حرفایی که شما میزنید اصلا کمکی نمیکنه،نظراتتون کاملا غلظ هست و غیر قابل قبول چون اصلا ربطی به موضوع که قصد کمک هست نمیکنه.
    خودتون هم میدونید نیاز نیست بگم که اگر اون پسر سالم بود این بلا رو سر این خواهر گرامی در نمیوورد،حالا بره با اون پسر ازدواج کنه؟!! که چی بشه؟که جبران بشه؟فکر اینده این خانم رو نمیکنید که درصورت ازدواج دردی از این خانم حل نمیشه و اون پسر بجای اداره زندگی و اهمیت و ارزش دادن به زندگی و همسر،بدتر به کارهای زشت و پلیدش ادامه میده و اوضاع رو ازاینی که هست بدتر میکنه؟
    بهتره حرفایی که نظرات شخصی هست و اظهار نظرهای بی خودی ازاین کارها خودداری کنیم،اگر میتونیم حرفی بزنیم که کمک کنه اگر نمیتونیم که...
    این خانم اشتباه کرده درسته یک اشتباه بد که اصلا قابل جبران نیست،بجای اینکه اوضاع رو پرفشار تر کنیم بهتره اگر میتونیم کمک کنیم در غیر این صورت صحبتی نکنیم...
    این رو برای این میگم که این خانم که این اتفاق براشون افتاده شاید یکی از خوانندگان نظرات باشه.

یا پست رو نخوندی یا خوندی نتونستی خوب بفهمی نگران نباش چرا که اینجوری بار اومدم
    اولا که پیشنهاد ازدواج با همون شخص رو ندادم حتی در مقام بررسیشم نبودم چرا که راه حلایی که بچه های دیگه تو پستاشون گفتند برای تمثیل نام بردم حتی جالبه که علامت تعجبم برای فهم منظور اصلی گذاشته بودم که متأسفانه ظاهرا کوچک بودن!!!!!!!!!!!!!!
    دوما این مطلب رو هم که پذیرفته شده خودتون طبق پستای قبلیتون و اظهار نظر حقوقیتونه(البته درک میکنم که منظورتون برای زندگی نبود)
    سوما بیایید کاری کنم که کمکی کرده باشیم دیگه:ومن هم دقیقا به دور از هیاهو های نظرات شخصی اون خواهر گرامی رو به آ رامش و منطق دعوت کردم نه پاک کردن اصل صورت مسئله که همیشه این به عنوان بختک به جونش بیفته
    چهارما ربط پست من با این مطلب بعد روانی و درونیه خود فرد بود خوب طبق تشخیص مدبرانه شما شاید ربط نداشته باشه!!!!
    این هم برای خودش نظریه
    پنجما خوشبختانه دچار فقر نظر دهی نیستم که بخوام یه چی گفته باشم و این کمال بی احترامیه که چشم پوشی میکنم
    فی النهایه اگر شما با چندتا پست با این جریان آشنا شدید سابقه آشنایی من میانگین هفته ای دو تا سه تا مراجعه بود اونم تو کار آموزیه تو ترم 3
    اگر احساس کردید لحن سرد تر نبود به خاطر احترام به اعضای خواننده سایته (( چیزی که عوض داره گله...))
    ضمنا زحمت نکش چرا که توضیحاتی رو که لازم بوده دادم ودیگه وقت سر حاشیه تلف نمیکنم

20. کاربرانی که از پست مفید مولای شیرازی سپاس کرده اند.

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 23456789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)