دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: خصوصیات یک بازاریابی اینترنتی موفق

همکار تالار مدیریت
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    3,895
    دریافت تشکر: 2,320
    قدرت امتیاز دهی
    3553
    Array
    Ronia's: جدید30

Post خصوصیات یک بازاریابی اینترنتی موفق

با نگاهی به کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابان موفق در این حوزه می‌توان عادات و رفتارهایی مشابه در میان تمامی آن‌ها را شناسایی کرد.
    توجه به این موارد می‌تواند نقشی کلیدی در تحقق اهداف و در ‌‌نهایت کسب موفقیت ایفا کنند. در ادامه برخی از این عادات را به صورت مختصر بررسی می‌کنیم.
    تمرکز کامل بر یک پروژه

بازاریابان اینترنتی موفق با تمرکز کامل بر پروژه‌ای که در اختیار دارند، آن را انجام می‌دهند. در حقیقت، هنگامی که آن‌ها پروژه‌ای را آغاز می‌کنند تا تکمیل و به سرانجام رساندن آن، روند منظم فعالیت‌های خود را حفظ کرده و در میانه مسیر خود را درگیر پروژه جدیدی نمی‌کنند. این مساله می‌تواند پروژه‌های نیمه تمام و ناموفق بسیاری را برای شما به همراه داشته و در نتیجه درآمد مناسبی را کسب نکنید.

فعالیت در حوزه‌های مختلف

تنها به واسطه آنکه به یک حوزه و موضوع خاص علاقمند هستید، پروژه‌های موجود در این زمینه را بر عهده نگیرید. می‌توانید با انجام پژوهش و پی بردن به روند غالب در بازار و اینکه مردم به دنبال چه چیزهایی هستند، پروژه خود را برنامه ریزی کرده و بر اساس آن، پاسخ مشکلات احتمالی مردم را ارائه کنید. از این رو، حضور پررنگ‌تری در بازار داشته و درآمد بیشتری نیز کسب می‌کنید.

معرفی محصولات جدید

بازاریابی محصولات جدید و اصلی یکی دیگر از گزینه‌های فعالیت موفق در حوزه بازاریابی است. مردم همیشه از محصولات و خدمات جدید استقبال می‌کنند. در حقیقت، بسیاری علاقمند هستند تا جز نخستین نفراتی باشند که این محصول جدید را امتحان می‌کنند. بر همین اساس، از بازاریابی محصولات مشابه پرهیز کنید زیرا رقابت در این زمینه بسیار شدید‌تر خواهد بود. میزان رقابت در میان محصولات جدید کمتر بوده و با طرح‌های بازاریابی مناسب می‌توانید درآمد خوبی را کسب کنید.

ارائه اطلاعات درست و دقیق

از دادن وعده‌های دروغین و پوچ به مخاطبان هدف خود پرهیز کنید. نسبت به عملکرد محصولات و خدماتی که قصد بازاریابی برای آن‌ها را دارید، اطلاعات دقیقی جمع آوری کرده تا نسبت به آنچه که بیان می‌کنید، اطمینان کامل داشته باشید. به توصیفات مشتری‌هایی که از این محصول رضایت داشته‌اند، توجه کنید زیرا می‌تواند بازاریابی و فروش را برای شما آسان‌تر کند.

در دسترس بودن

یکی دیگر از ویژگی‌های بازاریابان اینترنتی موفق در دسترس بودن آن‌ها است. باید گزینه‌های مختلف ارتباطی مانند ایمیل و تلفن را در اختیار مشتری‌ها قرار داده تا به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند. این مساله چهره‌ای حرفه‌ای‌ به شما بخشیده و اطمینان بیشتری در مشتری‌ها برای خرید ایجاد می‌کند. در دسترس بودن، اعتماد مشتری نسبت به پاسخگویی در زمینه مشکلات احتمالی را افزایش می‌دهد.

مواردی که به آن‌ها اشاره شد می‌توانند بنیان‌های نخستین یک بازاریابی موفق و در ‌‌نهایت کسب و کار اینترنتی موفقیت آمیز را ایجاد کنند. از این رو، توجه و رعایت آن‌ها می‌تواند نقشی کلیدی در توسعه فعالیت‌های شما به عنوان یک بازاریاب اینترنتی ایفا کند.
    منبع: پول نیوز/http://www.myindustry.ir/e-commerce/...cessful-1.html

2. 4 کاربر از پست مفید Ronia سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,879
    دریافت تشکر: 2,609
    قدرت امتیاز دهی
    1786
    Array
    میلاد صفری's: جدید107

پیش فرض پاسخ : خصوصیات یک بازاریابی اینترنتی موفق

من نمیدونم چرا حس میکنم بعضی از موضوعات شما تکراری دوست عزیز کاشکی قبل از گذاشتن یه پست یه سرچ کوچیک میکردید تو موضوعات ممنون از زحماتتون
    بین دوست داشتن و نداشتن یک لبخند فاصله اس میخندی یا بخندم

4. 2 کاربر از پست مفید میلاد صفری سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    3,895
    قدرت امتیاز دهی
    3553
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد صفری نمایش پست ها
    من نمیدونم چرا حس میکنم بعضی از موضوعات شما تکراری دوست عزیز کاشکی قبل از گذاشتن یه پست یه سرچ کوچیک میکردید تو موضوعات ممنون از زحماتتون
    دوست گرامی تا الان هیچ کدوم از پست ها را بدون سرچ کردن اون موضوع در تالار در سایت قرار ندادم،با این حال شاید همین موضوع با عنوان دیگه ای بوده که به ذهن من نرسیده با اون عنوان سرچ کنم و عذرخواهی می کنم اگر تکراریه(در مورد این تاپیک عنوان مشابه وجود داره ولی محتوا این نیست،شاید به خاطر همینه که به نظرتون تکراری میاد)

6. 2 کاربر از پست مفید Ronia سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,879
    دریافت تشکر: 2,609
    قدرت امتیاز دهی
    1786
    Array
    میلاد صفری's: جدید107

حالا چرا میخوای بزنی منو دوست عزیز اعصابتم ضعیفه هاااا
    از دید من تکراری اومد فقط همین دوست عزیز
    بین دوست داشتن و نداشتن یک لبخند فاصله اس میخندی یا بخندم

8. 2 کاربر از پست مفید میلاد صفری سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    3,895
    قدرت امتیاز دهی
    3553
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد صفری نمایش پست ها
    حالا چرا میخوای بزنی منو دوست عزیز اعصابتم ضعیفه هاااا
    از دید من تکراری اومد فقط همین دوست عزیز
    مگه من چی گفتم؟؟لحنم هم که عادیه!!!از دید شما هم عذرخواهی کردم(عذرخواهی میکنم اگه تکراریه)
    شما خیلی روحیتون حساسه دوست عزیز

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)