دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 56

موضوع: نظرتون در مورد این عکس چیه؟چند لحظه تفکر......

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    44
    دریافت تشکر: 431
    قدرت امتیاز دهی
    1362
    Array

پیش فرض پاسخ : نظرتون در مورد این عکس چیه؟چند لحظه تفکر......

اُ اُ بحث داره بالا میگیره
    آقا تاپیک رو ببنید

2. 2 کاربر از پست مفید moh1370 سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    11,753
    دریافت تشکر: 9,183
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    setayesh shb's: خوشحال3

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI GAHAN نمایش پست ها
    همه موافق هستن که چادر خیلی خوبه ولی دخترا اگه آرایش نکنن یا تیپ نزنن که خواستگار ندارن
    این حرفتون توهین کامل بود نمیشه به خاطر تعداد اندکی از دختر ها همه رو همین طور دید.واقعا متاسفم

4. 3 کاربر از پست مفید setayesh shb سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    9,787
    دریافت تشکر: 5,088
    قدرت امتیاز دهی
    16341
    Array

همه موافق هستن که چادر خیلی خوبه ولی دخترا اگه آرایش نکنن یا تیپ نزنن که خواستگار ندارن
    خوب همون پسری که دنبال دختر معذرت میخام- هفت قلم ارایشه..خوب لیاقتش درهمین حده
    حالا شما نمی خاد نگران دخترها باشید که خاستگارندارند
    ​​​

6. 3 کاربر از پست مفید aty.a سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

نقل قول نوشته اصلی توسط moh1370 نمایش پست ها
    یه سوال داشتم از خانوم های محترم
    دلیل اینکه الان استفاده از چادر کم شده چیه؟
    سلام. از نظر من دلیلش اینه. که الان با وجود ماهواره و... اقایون البته برخی از اقایون دارن دینشون و.. به غربی ها کشیده میشه و اینکه وقتی همسرشون چادری مهمش سرکوفت ... میزنن که تو اینجوری واونجوری... و مسلما زن به خاطر شوهرش مجبوره برش داره..

البته اینجا یک نکته داره من منظورم تو زندگی نه این دوست دختر وپسر و....

ودلیل دومم این میتونه باشه که الان چادر پوشیدن و.. مسخره گرفتن.. یعنی هرکسی که چادری مشخره میکنن.. ببینید بعضی ها میگن مهم نیس. اما چرا هس...
    من خودم چادری بودم عاشق چادر بودم... با رضای خودم چند سال سر کردم.. خداشاهده خواهر خودم به زور باهام راه میرفت.. بعضی دوستان مسخره میکردن من تحمل نداشتم بگم بی خیال وچادر در اوردم.... اما دوست دیگه ام. هرکسی هرچی بهش میگفت محل نمیداد. الان چادر داره با اینکه تو کلاس ما تک چادر که خودش میپوشه اون وبس...

ونکه سوم اینکه... از قدیم گفتن همرنگ جماعت باش.. الان معمولا هرکسی که چادر میپوشه بیشتر تو چشم تا یک مانتویی...

البته توهینی نباشه فقط نظر م کفتم... عزیزان
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

8. 2 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    3,895
    دریافت تشکر: 2,320
    قدرت امتیاز دهی
    3553
    Array
    Ronia's: جدید30

من نپرسیدم ولی گفته های دختر ها توی برنامه هایی مثل سمت خدا ایناست
    من به عنوان ی پسر این میگم که اکثر پسر ها هم خواهان ازدواج با ی دختر کاملا مقید هستن ولی وقتی که پید نمیکنن <درصد کمی>دنبال زیبا ترین ها میگردن خانوم reyhsne20

من ی سوال دیگه از شما دارم؟؟؟؟؟
    چند نفر از خانومای سایت از عکسی که حجااااااااااب اسلامی داشته باشه استفاده کرذن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ <ی کمک نگرد چون آمارشون 0است>
    دلیل این انتخواب عکس پسرها نیستن وخود خانوم ها هستن !!!!!زیرا قدرت اختیار دارند و از همه مهمتر پسرها دختر ها رو نمیشناسن

<حالا خود شما دلیل انتخواب کردن عکس غیر اسلامیتون رو بگید

اولا آواتار قبلیم که اصلا بی حجاب وارایش کرده و چه چه نبود،دوما خیلی اتفاقی (تاکید میکنم اتفاقی )عوضش کردم که عکس یه دختر بچس که فکر نکنم تحریک کننده باشه و کسیا جذب کنه.
    بعدشم چقدر حق به جانبید!!!حالا مثلا شما پسرا را راحت میشه شناخت؟؟؟؟ علی آقا همونقدر که پیدا شدن دختر خوب سخت شده پسر خوب هم به سختی پیدا میشه، هر دو طرف دارند گند میزنند به هرچی مقدساته نه دیگه عشق مقدسه نه حجاب نه حیا نه ازدواج،ولی هنوز سر حرفم هستم همه به خاطر داشتن خواستگار آرایش نمیکنند حداقل اونایی که من میشناسم از این قاعده مستثناست،و یه چیز دیگه خدا به همه ما قول داده که پاکان برای هم و ناپاکان برای هم،من به شخصه معتقدم اگر هرکس پاک بمونه یک آدم پاک سر راهش قرار میگیره حتی اگه دنیا را از دید بقیه ناپاکان گرفته باشند

10. 3 کاربر از پست مفید Ronia سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ب قیافم چی میخوره ؟
    ارسال تشکر
    2,281
    دریافت تشکر: 3,853
    قدرت امتیاز دهی
    3942
    Array
    v.m 2020's: جدید145

کسایی که واقعا دنبال معنویات هستن دنبال پول و این چیزا نیست ...

جسمش زیر خاک قبرستان
    روحش در اوج اسمان
    صدایش در گوشمان
    و
    .
    .
    .
    یادش همیشه در قلبمان

12. 2 کاربر از پست مفید v.m 2020 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

نقل قول نوشته اصلی توسط دبستان نمایش پست ها
    سلام لطفا نظرتون پیرامون عکس با دلیل بیان کنید

ببینید نظر خاصی ندارم.. اما اینا همش مقصر هم پسر هم دختر... واما بیشتر پسر چرا؟؟/

این قانون طبیعت خداوند که هم پسر باید با دختر باشه وهم دختر با پسر (ازدواج)
    اگر به قدیم فک کنیم. اقایون مرد بودن (به کسی توهین نشه لطفا) وخانوم هم زن واقعی . چرا؟ چون مرد واقعی بود که زن در کنارش احساس ارامش میکرد و فقط تمام زیبایی برای همسرش بود. چون مرد میگفت تمام عشق من تویی و حرفی از یک خانوم دیگه نمیزد. برای همین خوب وخوشی در کنار هم بودن وزن ها هم بیشترشون چادری بودند ..

اما الان چی؟؟ بیشتر اقایون و خانوم ها فقط و فقط اول از همه به فکر ثروت هستند و بعدش ب دنیال تیپ که من نباید همسرم از همسر دوستم کمتر باشه و این خودش باعث میشه خانوم ها بگن مقابل اون کم نیاریم وبا عث این اتفاقات میشه ..

البته همه اقایون میگن ما دنبال خانوم مقید ودیندار و... میگردیم.. اما خدا وکیلی. اگر بهترین خانوم روی زمین پیدا کردید که دختر بود واصلاح نکرده بود و بهترین خانوم بود اما بیکار سراغش میرید؟؟؟ نمیگید این دختر اهل تیپ نیست اهل چادر اهل ارایش .. نیست؟؟؟

حالا همون خانوم اگر اصلاح کنه وکمی ارایش کنه وچادر در بیاره دست وپا براش میشکنن ..

خب حالا چی باعث شد طرفش برید؟؟؟ وقتی همش به زنی که چند سال به پاتون مونده. میگید اگر تو زیبایی فلات بازیگر غربی داشتی خب اون باعث میشه بره خودشون به اون تبدیل کنه.. پس نگید همش مقصر خانوماس.. شما مرد باشید ببینید چی مییشه

ونکته دوم...؟ کی به اقایون اجازه داده خانومی که با این تریپ تو خیابون میبینن برن طرفش؟؟ که به قول امروز بگن طرف پا داد؟؟

مردی، راست میگی؟؟ مردانگی داری. اصلا نگاهش نکن.. اگر کردی مثل ناموس خودت بهش بگو این کارت اشتباه نه ازش سو استفاه کنی.. اره درسته بعضی از دخترا میگن دنبال شوهریم چرا؟؟

چون طرف دیدی باباش شغلش خوب نیست یا هر دلیلی هیچکی نمیره طرفش برای ازدواج.. مسلما میگه بزار ایجور بشم ...

ومتاسفانه اینجور میشه ومیشه مسخره دهن شما اقایون...

پس یکم بیشتر فکر کنید.. اگر شما همین خانوم مانتو صورتی دیدی به جای فکر سو استفاده و... بهش بگی خواهرمم.. حجابت مناسب نیست... ونصیحت خیر خواهانش کنی ..5 بار بخنده. اما بار ششم.. میفهمه... بخدا میفهمه...

اما متاسفانه الان اینجور نیست... قدیم مرد ها هر دختری میدیدن که حجابش نا مناسب نگاهش نمیکردن واخم میکردن.. وطرفش نمیرفتن تا دختر درست میشد امام الان دقیقا برعکس شده...

شرمنده.. جواب چندین نظر یک جا دادم.. بازم ببخشید ... توهین به کسی نشه...

اما خواستم بگم... اول اقایون باید درست شند.. بعدش خانوم ها خود به خود درست میشند... َ
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

14. 5 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    8,328
    دریافت تشکر: 9,716
    قدرت امتیاز دهی
    64605
    Array
    sr hesabi's: جدید38

نقل قول نوشته اصلی توسط معمار حانیه نمایش پست ها
    ببینید نظر خاصی ندارم.. اما اینا همش مقصر هم پسر هم دختر... واما بیشتر پسر چرا؟؟/

این قانون طبیعت خداوند که هم پسر باید با دختر باشه وهم دختر با پسر (ازدواج)
    اگر به قدیم فک کنیم. اقایون مرد بودن (به کسی توهین نشه لطفا) وخانوم هم زن واقعی . چرا؟ چون مرد واقعی بود که زن در کنارش احساس ارامش میکرد و فقط تمام زیبایی برای همسرش بود. چون مرد میگفت تمام عشق من تویی و حرفی از یک خانوم دیگه نمیزد. برای همین خوب وخوشی در کنار هم بودن وزن ها هم بیشترشون چادری بودند ..

اما الان چی؟؟ بیشتر اقایون و خانوم ها فقط و فقط اول از همه به فکر ثروت هستند و بعدش ب دنیال تیپ که من نباید همسرم از همسر دوستم کمتر باشه و این خودش باعث میشه خانوم ها بگن مقابل اون کم نیاریم وبا عث این اتفاقات میشه ..

البته همه اقایون میگن ما دنبال خانوم مقید ودیندار و... میگردیم.. اما خدا وکیلی. اگر بهترین خانوم روی زمین پیدا کردید که دختر بود واصلاح نکرده بود و بهترین خانوم بود اما بیکار سراغش میرید؟؟؟ نمیگید این دختر اهل تیپ نیست اهل چادر اهل ارایش .. نیست؟؟؟

حالا همون خانوم اگر اصلاح کنه وکمی ارایش کنه وچادر در بیاره دست وپا براش میشکنن ..

خب حالا چی باعث شد طرفش برید؟؟؟ وقتی همش به زنی که چند سال به پاتون مونده. میگید اگر تو زیبایی فلات بازیگر غربی داشتی خب اون باعث میشه بره خودشون به اون تبدیل کنه.. پس نگید همش مقصر خانوماس.. شما مرد باشید ببینید چی مییشه

ونکته دوم...؟ کی به اقایون اجازه داده خانومی که با این تریپ تو خیابون میبینن برن طرفش؟؟ که به قول امروز بگن طرف پا داد؟؟

مردی، راست میگی؟؟ مردانگی داری. اصلا نگاهش نکن.. اگر کردی مثل ناموس خودت بهش بگو این کارت اشتباه نه ازش سو استفاه کنی.. اره درسته بعضی از دخترا میگن دنبال شوهریم چرا؟؟

چون طرف دیدی باباش شغلش خوب نیست یا هر دلیلی هیچکی نمیره طرفش برای ازدواج.. مسلما میگه بزار ایجور بشم ...

ومتاسفانه اینجور میشه ومیشه مسخره دهن شما اقایون...

پس یکم بیشتر فکر کنید.. اگر شما همین خانوم مانتو صورتی دیدی به جای فکر سو استفاده و... بهش بگی خواهرمم.. حجابت مناسب نیست... ونصیحت خیر خواهانش کنی ..5 بار بخنده. اما بار ششم.. میفهمه... بخدا میفهمه...

اما متاسفانه الان اینجور نیست... قدیم مرد ها هر دختری میدیدن که حجابش نا مناسب نگاهش نمیکردن واخم میکردن.. وطرفش نمیرفتن تا دختر درست میشد امام الان دقیقا برعکس شده...

شرمنده.. جواب چندین نظر یک جا دادم.. بازم ببخشید ... توهین به کسی نشه...

اما خواستم بگم... اول اقایون باید درست شند.. بعدش خانوم ها خود به خود درست میشند... َ

سلام حانیه خانوم
    ببخشید اینجا نظر میدم ،و امیدوارم حذف نشه دوباره

مجنون تعریف لیلی رو پیش یه بنده خدایی کرده بود و یکبار با اون بنده خدا نزد لیلی رفتند
    اون بنده خدا گفت که لیلی که تو تعریف کردی خیلی زیبا تر و خوش چهره تر بود
    مجنون زمانی که لیلی رو دوست داشت ،حوری بهشتی رو هم که میاوردی براش زمین میگفت لیلی رو میخوام
    اگه مبینید مردها کمی هوسشون بر عقلشون غلبه کرده(البته اندک جامعه)
    سرچشمه از دوتا چیز داره:
    یکی اینکه ملاک ازدواج رو اصلا اشتباه در نظر گرفتند،ملاک ازدواج نه چادر هست نه آرایش(گریزی به گفته خودتون بزنید)
    ملاک ازدواج باید دوست داشتن باشه،باید علاقه باشه،نه اینکه چون طرف چادری هست ،فرشته و چون اون یکی آرایش داره هرزه خیابون ها باشه
    نه اینها به ذات هست،البته که گفته میشه از کوزه همان برون تراود که در اوست
    ولیکن اشتباه ما اینکه زندگی ما پیشرفت کرده ولی معیار هامون نه
    هنوز داریم معیار های قبلیمون رو پیاده میکنیم،تو دنیا امروز معیار ها فرق داره
    البته که یکی از وظایف مراجع تطابق دین هست با فتوا هایی که می دهند ولی متاسفانه متاسفانه ،سود بیشتر با این هست که ما مردم رو تو دوران قدیم یخ زده نگه داریم
    این بود دلیل اول
    دلیل دوم
    اینکه نه تنها مردها حتی زنها هم به خودشون دارند به عنوان یه وسیله نگاه میکنند
    و این برداشت از دوران کودکی شروع میشه از زمانی
    به یک بچه جنس مقابل رو یک ممنوعه معرفی میکنند ،
    انسان دارای گرایش به آزادی هست
    هرچی رو ازش بگیری میره دنبال همون
    یکمی باید ما و شما
    نسلی که نسل آینده را قرار هست راهنمایی کنیم ،ذهن ها رو از بستگی بیرون بیاریم

ببخشید مزاحم شدم
    ویرایش توسط sr hesabi : 9th December 2013 در ساعت 07:45 PM
    شاید ....

16. 4 کاربر از پست مفید sr hesabi سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ریاضی
    ارسال تشکر
    7
    دریافت تشکر: 36
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط reyhaneh20 نمایش پست ها
    اولا آواتار قبلیم که اصلا بی حجاب وارایش کرده و چه چه نبود،دوما خیلی اتفاقی (تاکید میکنم اتفاقی )عوضش کردم که عکس یه دختر بچس که فکر نکنم تحریک کننده باشه و کسیا جذب کنه.
    بعدشم چقدر حق به جانبید!!!حالا مثلا شما پسرا را راحت میشه شناخت؟؟؟؟ علی آقا همونقدر که پیدا شدن دختر خوب سخت شده پسر خوب هم به سختی پیدا میشه، هر دو طرف دارند گند میزنند به هرچی مقدساته نه دیگه عشق مقدسه نه حجاب نه حیا نه ازدواج،ولی هنوز سر حرفم هستم همه به خاطر داشتن خواستگار آرایش نمیکنند حداقل اونایی که من میشناسم از این قاعده مستثناست،و یه چیز دیگه خدا به همه ما قول داده که پاکان برای هم و ناپاکان برای هم،من به شخصه معتقدم اگر هرکس پاک بمونه یک آدم پاک سر راهش قرار میگیره حتی اگه دنیا را از دید بقیه ناپاکان گرفته باشند
    شما فکر میکنید چند درصد آقایون با خانوم ها حجاب اسلامی رو میشناسا !!!!!!

18. 2 کاربر از پست مفید ALI GAHAN سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ریاضی
    ارسال تشکر
    7
    دریافت تشکر: 36
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

[QUOTE=setayesh7777;558526]این حرفتون توهین کامل بود نمیشه به خاطر تعداد اندکی از دختر ها همه رو همین طور دید.واقعا متاسفم

[خیلی خیلی ببخشید من ی حقیقت تلخ رو که مخصوص اندک دخترانی بود گفتم وبا اعتراض شدید دخترها روبه رو شدم

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)