دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: آیپد مینی جدید رونمایی شد: صفحه نمایش رتینا 7.9 اینچ، پردازنده 64 بیتی a7 و قیمت 399 دلار

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار قدیمی
    ارسال تشکر
    7,998
    دریافت تشکر: 20,776
    قدرت امتیاز دهی
    79813
    Array
    Sa.n's: لبخند

پیش فرض پاسخ : آیپد مینی جدید رونمایی شد: صفحه نمایش رتینا 7.9 اینچ، پردازنده 64 بیتی a7 و قیمت 399 دلار

نقل قول نوشته اصلی توسط sr hesabi نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون بابت نظرت

ولی دوتا نکته این محصول حاوی تراشه a7 هست که در مینی یک نبوده و همچنین صفحه رتینا
    در مورد طراحی نظرتون قابل احترام هست ولی مدل طراحی ایپد مینی ،تقریبا با ایپد 5 یکسانه تقریبا و به نظرم گلکسی کپی کرده و باید منتظر کپی سامسونگ از مدل ایر اپل باشیم

در مورد مقایسه اپل ایر و مینی به نظرم اگه a7 رو روی ایر قرار بدهند،فاتحه مینی خونده بشه چون هم از نظر ظرافت هم و از نظر زیبایی قشنگتره از مینی هست و تنها مزیت مینی همون تراشه و همچنین اسکنر اثر انگشت هست که تو ایر نداریم

مقایسه هایی که لطف کرده بودی و گذاشته بودی بیشتر با مینی 1 بود ولی مینی 2 با اینکه قیمت بالاتری داره،از نظر سخت افزار قوی تره
    به نظر من طراحیش زیاد جالب و قشنگ نشده البته نظر صرفا شخصی هست
    اصولا همه شرکت ها از اپل تقلید می کنن و چیز عادی شده دیگه اما فکر می کنم همچنان این شبیه به سامسونگ باشه
    شاید هم من اشتباه می کنم
    همیشه اپل دو تا محصول با هم ارائه میده که یکیشون واقعا ضعیفه و زیبایی نداره و فروش هم نمیره و دومی استقبال خوبی میشه مثل همین آیفون 5c -5s
    " برای آنکه در زندگی پخته شویم نباید هنگام عصبانیت از کوره در برویم "

2. 2 کاربر از پست مفید Sa.n سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)