دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 63

موضوع: برای امام حسین(ع) که همچنان مظلوم است...

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,930
    دریافت تشکر: 2,806
    قدرت امتیاز دهی
    12934
    Array

پیش فرض پاسخ : برای امام حسین(ع) که همچنان مظلوم است...

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

مولا امام حسین دری رو باز کردن که توش از همه رقم وجود داره و این باب مختص افراد خوب نیست.

و این ویژگی مختص مکتب عاشوراست. فرهنگ عاشورایی یک فرهنگ پویا است. هر قشری می یان. برای همین شده است که:

«إنّ الحسین مصباح الهدی و سفینة النّجاة»

مولا هر رنگی را به مجلسش می پذیرد .
    سلام
    امیدوارم حال دلتون خوب و خدایی باشه
    حرف شما درست مولا هر رنگی را به مجلس خویش می پذیره به شرط اینکه این ادم ها یه خرده معرفت به خرج بدن و سال بعد بهتر بشن و پا به عزاداری امام حسین بذارند یه خرده یک رنگ تر بشن و بیان و دم از عزای مولا بزنند نه اینکه برن و با اعمال رنگارنگ تر برگردند.
    مرگ از زندگی پرسید:چرا من تلخم و تو حقیقت؟!
    زندگی در جواب گفت :
    چون من دروغم و تو حقیقت!!

2. 4 کاربر از پست مفید ghalbeyakhi سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,930
    قدرت امتیاز دهی
    12934
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها
    در مجلس عزاداری امام حسین(ع) افراد مختلفی از اقشار مختلف حضور پیدا می‌کنند؛ تفاوتی نمی‌کند که زاهد باشی یا بنده گناهکار، مهم این است که مجلس حسین(ع) دارالشفاست برای کسانی که مریض هستند چه مریض جسمی و روحی، مهم این است که روضه سید‌الشهدا انسان را از فرش به عرش رهنمون می‌کند، پس عزادار حسین محترم است و بانی مجلس موظف است که حرمت عزادار مولایش را حفظ کند.

یکی از مشهورترین عزاداران حسینی که به لطف حضرتش رهنمون و عاقبت‌به خیر شد، دادخواه خیابانی مشهور به «رسول ترک» است. عربده‌کشی که به واسطه حبّ ابی‌عبدالله(ع)، پروردگار عالم او را به مقام انسانیت رساند و به جایی ‌رسید که یک هفته قبل از مرگش، از زمان و محل آن آگاه شد!
    بله شما درست می فرمایید توی این داستان این ادم یک عابد و زاهد و حسینی واقعی میشه نه مثل خیلی از ادم های الان که فقط ادعاشون در این زمینه سربه فلک میکشه و عزاداری هاشون هر روز بیشتر از دیروز ریاکارانه تر میشه.
    عزاداری برای مولا برای پاک شدن انسان از گناه و ارامش خاطره نه اینکه برای گناه کردن بیشتر
    زندگی در جواب گفت :

4. 4 کاربر از پست مفید ghalbeyakhi سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,930
    قدرت امتیاز دهی
    12934
    Array

با اجازه خدا سلام ......... امروز درد ساکتی رو میخوام بگم که درد ماه محرم در چند سال اخیر است
    چرا باید به محرم ماه ی که همه چیز مذهب شیعه هستش بی احترامی بشود
    ماه ی که حتی دیگر مذاهب به احترام زیادی میذارند از جمله بعضی از تسنن . ارمنی ها . مسیحیها و ..
    بچه شیعه ها چراااااااااا؟
    بعضی ها توی مراسم عزاداری با تیپ های آنچنانی(البته با لباس سیاه) درمیان بیرون که انگار اومدن پارتی.بعضی از دخترخانوم های محترم(غیرمحترم)هم زلف های مبارک رو بیرون میندازن و جالب اینه که به نشونه عزاداری اون تیکه از زلفها رو هم که بیرون انداختن،گل مالی میکنن.

بعضی ها هم از طبع شعری و ادبی استفاده میکنن.مثلا یه جای نوشته بودن(فکر کنم پشت یه ماشتی یا جایی دیگه):«یزید،ازت توقع نداشتم!»

استفاده از واژگان بسیار رکیک اونم به اسم تنفر از یزید و علاقه ی به امام حسین(ع)؟؟
    یا مثلا به تصویر مقابل نگاه کنید:
    این تصویر در نگاه اول ممکنه عیبی نداشته باشه و یا حتی جالب هم به نظر برسه!
    اما فلسفه ی عزاداری ایجاد صحنه های طنز و جالب و حرکاتی که موجب خنده ی انسان میشه نیست.
    مثلا اگه همین فردی که اینو پشت ماشینش نوشته خدایی نکرده یه روز مادرش بر اثر تصادف از دنیا بره،بعد توی مراسم فاتحه ش یه نفر بلند بشه و بگه آخر من یه روز به قاتل این مرحوم یه فیلیپینی میزنم،اونوقت مردم و خود این فرد چه حسی بهشون دست میده؟
    باید بخندن؟؟؟ باید گریه کنن؟؟ باید اون فرد رو از مجلس ترحیم بیرون کنن؟؟ مسلما هیچکس این کار رو نمی پسنده! پس چرا این شخص اومده و در زمانی که مردم عزادار امام حسین(ع) هستن،چنین جمله ای رو پشت ماشینش نوشته و توی شهر چرخ میزنه؟؟
    مسلما این کارش از روی عقل و درک حسینی نیست.
    یا مثلا به تصویر بعدی نگاه کنید:
    یکی بلند شده و پشت شیشه ی ماشینش نوشته:«یزید خره! گاو منه!»
    این حرف در نگاه اول آدم رو میندازه یاد دوران پاک بچه گی!
    آدم میگه انگار که این جمله داره از دهن یه بچه ی پاک و معصوم خارج میشه و نشونه نفرت از یزید هست.
    اما یه بار معنایی و روانی هم این جمله توی افکار مردم داره و اونم اینه که حرمت و جایگاهی رو برای عزاداری حضرت سیدالشهداء باید در جامعه ایجاد کرد رو زیر سوال می بره و اونم اینه که انگار این عزاداری مثل یه بازی بچه گانه است و خیلی اهمیت نداره.
    ممکنه نویسنده این جمله واقعا چنین نیتی هم نداشته ولی متاسفانه این بار معنایی و توهینی هم در این جمله نهفته است!

یا به تصویر مقابل توجه بفرمایید:
    توی این تصویر اومده و قاتلین حضرت اباعبدالله رو با کلمه ی«لاشی» که(در عامیانه) به معنای اراذل و اوباش هست بکار برده.
    این جمله بخاطر اینکه رسمیت نداره بیشتر از اونی که بار ارادت به حضرت سیدالشهداء(ع)داشته باشه،بار خنده و بذله گویانه داره؛که این مطلب با فلسفه ی عزاداری اصلا سازگاری نداره.
    در ثانی اومده روی جمله«آب ندادن به امام حسین» تاکید کرده،درصورتیکه مگه امام حسین(ع) دردش درد تشنگی بود؟؟؟
    درد امام حسین(ع) درد هدایت امت رسول خدا(ص) بود.

اینا رو گفتم که یه کم بیشتر در پوشش و لباس و عزاداری هامون دقت کنیم.

امروز با نشان دادن قمه زنی بیشترین دافعه رو برای تشیع دارن به وجود می آورند
    و بیشترین مانور وهابیت و مخالفان و دشمنان تشیع نمایش صحنه های قمه زنی هست
    دوستان ماکه کاسه داغتر از آش نمی تونیم بشیم
    بنده کارش بندگی هست
    شیعه یعنی کسی که جا پای امامش میگذاره و اون رو در راهش مشایعت میکنه
    نه عقب تر نه جلو تر
    سنت پیغمبر و اهل بیت واجب است بر همه ما رعایت بشه چه در شادی ها و چه در عزاداری ها
    این که من به اسم عاشقی قمه بزنم کاری که نه تنها در سنت پیغمبر و اهل بیت نیست بلکه از آنجا که موجب وهن شیعه و سرافکندگی اهل بیت و تشیع میشه (در حدیث است که امام معصوم می فرماید کاری نکنید که موجب سر افکندگی ما شوید) به مکتب تشیع ضرر هم میزنه
    این کار اسمش نفس پرستی است و نه خدا پرستی
    به اسم عاشقی نمیشه در دین بدعت گذاشت برادر من
    این هوای نفس است
    حالا شما میگی قصدشون ریا نیست خوب منم نمی گم ریا است میگم وقتی داره از این قضیه بر ضد تشیع استفاده میشه بعلاوه هیچ جای سنت و کتاب خدا هم این گونه عزاداری تأیید نمیشه
    اینکار بندگی نیست

دلیل نشد که چون ما عاشقیم تو دین خدا بدعت بگذاریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    عشق اگه عشق واقعی باشه باید کاری رو ما انجام بدیم که معشوق و محبوب میپسنده و کاری رو انجام ندیم که معشوق و محبوب نمی پسنده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    و اما یک نکته در مورد مجالس عزاداری
    ویژگی مناسب مجالس امام حسین (ع)

قابل توجه فعالین فرهنگی و مساجد و هیئات در برنامه ی سمت خدا حاج آقا قرائتی ویژگی های یک مجلس خوب عزاداری رو گفتند

نمونه اش مثل مجالس عزاداری مقام معظم رهبری (سال 90)

بعد از نماز مغرب و عشاء ( که اتصال مراسم به نماز خیلی مهمه و معمولا ماها نسبت بهش بی تفاوتیم)
    دقایقی آیات قرآن کریم تلاوت میشه ( امام حسین قدم به قدم قرآن می خواند و ما راحت از مراسممون حذف می کنیم این بخش رو)
    بعد اگر اشتباه نکنم حدود ده دقیقه مداحی
    بعد حدود نیم ساعت چهل و پنج دقیقه سخنرانی
    و در آخر هم حدود بیست دقیقه عزاداری
    کل مراسم دو ساعت نمیشه مردم اذیت نمیشن دیروقت تموم نمیشه به نماز متصله ضمنا قبل از نماز هم دقایقی احکام شرعی گفته میشه
    اگر هم قراره نذری داده بشه بعد از کل مراسم هست
    چرا مراسم های ما
    دیر شروع میشه دیر تموم میشه ( هم روی نماز صبح فردا ممکنه اثر بزاره هم برای خیلی ها رفت و آمد سخت میشه و خیلی مشکلات دیگه)
    صدای بلندگوهای مسجد یا وسایل عزاداری هیئات اگر برای همسایه ها باعث آزار بشه قطعا مورد پسند امام حسین علیه السلام نیست
    قرآن و حدیث و احکام در آن حذف میشه!!
    بعضی ها اصلا مراسم سخنرانی هم ندارند یا سخنرانی ها خیلی به عمق و فلسفه ی عاشورا نمی پردازند
    نه تنها به نماز متصل نیست ممکنه بعضی عزاداری ها اونقدر طولانی بشه که به نماز صبح عزادارها لطمه وارد کنه در حالیکه یکی از محوری ترین درس های عاشورا اهمیت دادن به نماز اول وقت هست.
    ویرایش توسط ghalbeyakhi : 3rd October 2013 در ساعت 08:48 PM
    زندگی در جواب گفت :

6. 8 کاربر از پست مفید ghalbeyakhi سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    دریافت تشکر: 5,135
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط مولای شیرازی نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    حکایت محرم امروز حکایت اون شعر مولاناست:هرکسی از ظن خویش شد یار من از درون من نجست اسرارمن
    همه برای حسینی عزاداری میکنند که مظهر آزادگیست اما اینکه چه قدر در مسیر اهدافی که حسین (ع)در راه آنها شهید شد قدم برمیدارند دقیقا مطلب موردنظر منه
    توی چندتا ازین هیتا مجلس خصوصی بین متملکین برقرار شده تا با مشورت گفت وگو همدیگه از جهزیه ی دختران دم بختی که به خاطر نبودش ازدواج نمیکنند یا از پسر جوان محله که تازه فارق التحصیل شده وهیچکاری هم گیر نیورده تا تشکیل خانواده بده ودر به در دنبال یه وام میگرده که یه کار دست وپاکنه
    یا چنتا گره از مشکلات اقوام یا همسایه ها باز شده
    یا اینکه چقدر به فکر فقرای محل و کمک های مادی ومعنوی به اونا بودن
    یا اینکه با راه اندازی یک سالن مطالعه وسالن ورزشی چه قدر میتونند نه تنها تو روحیه جوونای محل بلکه تو روحیه ی میانسالها نیز تاثیر بزارند
    اما هدف هیاتای امروزی شده دعوت مداحی که بیشتر آب و تاب بده تو شعراشو بیشتر مردمو بگریونه وبه بعضا سخنرانشم بیاد بشینه از تاریخ بگه و به بی بند و باری و فاسد بودن جوونا صحبت کنه
    مظلومی امام حسین رو(شرمنده ام از گفتن این مطلب)با حقارت یکی میکنند و از مردم اشک میگیرند
    هیچ شب عاشورایی از رجز امام حسین (ع)در حال سوار براسب و چرخش شمشیر در آن حال صحبتی به میان نمیاد که رشادت واستواری حضرت در راه حق و حقانیت رو میرسونه
    یا از طرف دیگه روشنفکران حق به جانب که کل مطلبو رد میکنند به بهانه اینکه مللی که غرق در اوهام هستند به این شعار ها به چشم انتقاد و حقارت نگاه نکنند
    مظلومیت حسین (ع)اینجاست.به راستی نظر امام حسین (ع)و جانشین حقش(عج)به این عزاداری ها چیست؟؟؟
    ما به یک جهاد حسینی برای اصلاح خودمون نیاز داریم
    ((کتاب حماسه حسینی استاد شهید مطهری از بهترین کتابایی که تو این زمینه نوشته شده))
    در این موارد حق با شماست اما ناگفته نمونه همان طور که مظلومی رو با حقارت یکسان می کنند عده ای شجاعت رو شمشیر گردانی و کشتن اغراق آمیز این و آن نمایش می دهند که هر دو کار نادرست است !

در ضمن روشنفکران دینی (طرد شده نه حق به جانب) ما نه به خاطر ملل دیگر بلکه به خاطر تاریخ و حقایقی که در تاریخ به ویژه صفوی هست (هرچند توسط بسیاری انکار میشه ) این موارد رو می گویند و البته با این هدف که باطن این واقعه و این شخصیت بیشتر شناخته بشه و از انحرافات جدا بشه ....
    "آخرین برگ این دفتر هم به پایان رسید"

8. 6 کاربر از پست مفید Majid_GC سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    141
    دریافت تشکر: 206
    قدرت امتیاز دهی
    1278
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_GC نمایش پست ها
    در این موارد حق با شماست اما ناگفته نمونه همان طور که مظلومی رو با حقارت یکسان می کنند عده ای شجاعت رو شمشیر گردانی و کشتن اغراق آمیز این و آن نمایش می دهند که هر دو کار نادرست است !

در ضمن روشنفکران دینی (طرد شده نه حق به جانب) ما نه به خاطر ملل دیگر بلکه به خاطر تاریخ و حقایقی که در تاریخ به ویژه صفوی هست (هرچند توسط بسیاری انکار میشه ) این موارد رو می گویند و البته با این هدف که باطن این واقعه و این شخصیت بیشتر شناخته بشه و از انحرافات جدا بشه ....
    سلاااااااام
    بدیهیه که شمشیر گردونی شجاعت نیست و اغراق هایی به ظاهر سازنده اند ولی در اصل توهین کننده به این بزرگواراست
    اما منظور از رجز خوانی وشمشیر گرداندن حضرت بر روی اسب در شب عاشورا حال و هوای پویا و زنده ی ایشان و خاندانشان در شبیست که به خاطر دفاع و اصلاح امت جدشون آخرین شب حیاتشونه بدون ترس وسستی حتی با فکر اسارت خاندانشونه
    اما در مورد روشن فکرای حق به جانب که هرکی باتوجه به تخصص خودش نظری ویا انحرافی رو تو حیطه خودش مطرح میکنه یکی تو فلسفه قیام یکی تو جزئیات تاریخی (که نه محل کلامه نه موضوع کلامه)با اهداف متعدد مطرح میکنند که منظور من از مطلبی که گفتم فکر غالبه ای که داره مطرح میشه مثلا با این مضمون (((توعرصه بین الملل وجه خوبی نداره))) البته با اشاره به حقایق واصول نه انحرافات!!!
    پس همونطور که اشاره کردید تاریخم یکی از زمینه هاشه که نظر مورخین بزرگ اسلامی معاصر رو لازم داره که چون حیطه ی تخصصی خودشونه وعمری برسر تحلیل آن صرف کردند نظرات لازم رو میدن وهیچ اکراهی هم در مناظره علمی علنی نداند همانطور که مرحوم علامه عسگری اینگونه بود.
    ضمنا ازونجایی که کمتر میام توسایت اگر جواب یا نقدی بحث برانگیز دارید که لازم به جواب داشته باشه لطف کنید خصوصی مطرح کنید که باعث سوء تفاهم عمومی نشه.

10. 6 کاربر از پست مفید مولای شیرازی سپاس کرده اند .

همكار تالار اخبار
    رشته تحصیلی
    مهندسي مديريت پروژه
    ارسال تشکر
    4,842
    دریافت تشکر: 3,026
    قدرت امتیاز دهی
    3470
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ghalbeyakhi نمایش پست ها
    سلام الناز جان امیدوارم که حال دلت همیشه خوب و خدایی باشه
    الناز جان اینکه فردی خالصانه عزاداری کنه با اینکه خود فرد معصوم باشه فرق می کنه یک ادم می تونه معصوم نباشه اما خالصانه دعا کنه مثل خیلیا
    من منظورت رو از این جمله که لات بازی برای امام حسین قابل احترامه متوجه نشدم اگر خواستی بیشترتوضیح بده .
    حرف شما کاملا متینه باید با این ناهنجاری ها مقابله کرد اما این رو بدون که خیلی از این ناهنجاری ها با عنوان عزاداری امام حسین (ع) داره انجام میشه .درسته هر نوع ادمی برای امام حسین قابل احترامه اما به شرطی که اون فرد برای امام حسین هم ارزش قائل بشه بیاد توی عزاداری و از بدی هاش کم کنه نه اینکه بره و سال دیگه بت هزار تا اخلاق و کردار بد برگرده ما اینجا حرف از نیت می زنیم حرف از عزاداری درست میزنیم ادم هایی زیادی هستند که فقط برای ریا نذری میدن امسال اگه 20 روز رو نذری دادند سال بعد رو 30 روز نذری میدن اما 11 ماه باقی مونده رو سر مردم تا زانو کلاه میذارند ایا اینه اون اخلاق حسینی که شیعیان ازش دم می زنند ایا اون فرد نمی د.ونه که امام حسین از ریا بدش میاد نمی دونه که از پول حرام بدش میاد نمی دونه از کلاه برداری بدش میاد؟؟؟؟؟ پس چرا هر ساله به تعداد کلاه برداری ها و کلاشی هاش اضافه می کنه عوض اینکه کمشون کنه و از طرف دیگه میره و به تعداد روز های نذری دادنش اضافه می کنه
    بچه های امثال این ادم چطوری باید حسینی بودن رو یاد بگیرند اینطوری که هر کاری دلت می خواد بکن اما عوضش یک ماه به اسم امام حسین (ع) نذری بده؟ این یعنی تربیت شیعه ی علی؟ نه ما ادم ها خیلی وقته که داریم سرمون رو کلاه میذاریم
    سلام آبجی گلم
    همونطور که میدونی همه ی آدما ظرفیت و پتانسیل یکسان ندارن
    منظورم این بود که حتی ی آدم که لات باشه اونم به نوع خودش دوست داره عزاداری کنه مثل همون رسول ترک
    ما نمیتونیم تعیین کنیم که آدما قصد و نیتشون چیه
    اگه اینجور کارا که تو جامعه میبینیم قطعا کم کاری از ما هم بوده که به امربه معروف و نهی از منکر عمل نکردیم
    تینا جون مهم برپایی عزای امام حسین در مقابل فرقه های جدیدی مثل تکفیری هاست . من با قمه زدن و... موافق نیستم چون حرمت عزاداری حفظ نمی شه ولی به قول دوستان هرکس از ظن خویش شد یار من
    دلی که در دو جهان جز تو هیچ یارش نیست
    گرش تو یار نباشی جهان به کارش نیست

12. 4 کاربر از پست مفید ✿elnaz✿ سپاس کرده اند .

همكار تالار اخبار
    رشته تحصیلی
    مهندسي مديريت پروژه
    ارسال تشکر
    4,842
    دریافت تشکر: 3,026
    قدرت امتیاز دهی
    3470
    Array

الناز جان به مطلبی که تو همین تاپیک گذاشتم توجه کن که مثلا به اسم عزاداری امام حسین چه می کنند !!! اگر یک غیر مسلمان این کارها رو از شیعه ی علی ببینه با خودش چی فکر می کنه؟
    اون غیر مسلمان بقیه عزادار هارو هم میبینه خودش قضاوت میکنه
    دلی که در دو جهان جز تو هیچ یارش نیست
    گرش تو یار نباشی جهان به کارش نیست

14. 4 کاربر از پست مفید ✿elnaz✿ سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,930
    قدرت امتیاز دهی
    12934
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ✿elnaz✿ نمایش پست ها
    اون غیر مسلمان بقیه عزادار هارو هم میبینه خودش قضاوت میکنه
    متاسفانه الان انحرافات بیشتر از کارهای درست خودش رو نشون میده و غیر مسلمان بیشتر روی انحرافات تاکید می کنه همیشه همینطور بوده بیشتر روی نقاط ضعف مانور میدند تا نقاط قوت
    زندگی در جواب گفت :

16. 5 کاربر از پست مفید ghalbeyakhi سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    49
    دریافت تشکر: 169
    قدرت امتیاز دهی
    717
    Array

سلام ای بابا دستت درد نکنه حالا یک ، یک= مساوی

کاش برای رفتن بهانه ای داشتیم....

18. 2 کاربر از پست مفید meydanmin سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 62
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام امیدوارم حال دلتون خوب باشه
    این خود ما ادم ها هستیم که داریم با کردار و رفتارهامون چهرهی شیعه رو خراب می کنیم
    بنده قبلا هم ذکر کردم ادم حتما نباید معصوم باشه همین که درست برای امامش عزاداری کنه کافیه همینکه یاد بگیره اهداف امام حسین رو پایمال نکنه کافیه به مطلبی که در همین تاپیک میذاریم عنایت بفرمایید ایا اینه اون عزاداری ای که امام حسین از ما می خواد؟
    سلام علیکم
    اگر از دید شما نگاه کنیم، که رفتار ما چهره ی شیعه رو خراب میکنه، پس باید بگم دشمنان منتظر عزاداری ما هستند تا با زنجیر و امثالهم بزنیم رو بدن و سر و کله ی خودمون که بگن مسلمون ها تروریست هستن و شیعه ها وحشی هستن (نعوذباالله) و از این طور حرف ها.
    بهتره ما از دید دیگری نگاه کنیم، باید به تمام جهانیان ائمه ی خودمون رو در چهره ی واقعی (مهربان) تبلیغ کنیم، نه اینکه بگیم من که سیگار میکشم مولا ازم بدش میاد و جام ته جهنمه، باید حقیقت رو بگیم یعنی بگیم من سیگار میکشم اما مولای من مهربان تر از این حرف هاست که بخواد به خاطر سیگار کشیدنم از من بدش بیاد.

والسلام علی من اتبع الهدی

20. 2 کاربر از پست مفید Shahin Heydari سپاس کرده اند .

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)