دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 83

موضوع: مقایسه قدرت نظامی ایران و رژیم اشغالگر قدس

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

پیش فرض پاسخ : مقایسه قدرت نظامی ایران و رژیم اشغالگر قدس

نقل قول نوشته اصلی توسط kamanabroo نمایش پست ها
    ببخشید که وارد بحث میشم

ببینید ایران از نظر منطقه ای دارای وسعت بسیار زیادی هست. و آمریکا و اسرائیل می دانند که اگر به سمت ایران (مثلا پایگاه های هسته ای ایران) موشکی شلیک کنند حتما از سراسر ایران موشک های بسیار زیادی به سمت اسرائیل خواهد رفت و با توجه به وسعت کم اسرائیل با یک حمله می توان آنرا نابود کرد.

بر خلاف ایران ؛ چون نهایتا یک موشک به ایران اصابت خواهد کرد. بگذریم از ضد موشک های ایران که اگر در فن آوری موشک های قاره ای کمی ضعیف باشد در فن آوری های پاتک های هوایی و زمین و .. خیلی قوی می باشد.

و عمده ترس اسرائیل و آمریکا از ایران از این جهت هست که با اولین حمله آنها به ایران از تمام وسعت ایران بر روی پایگاه های موشکی آنها موشک خواهد ریخت.

اثبات این قضیه هم در جنگ های 33 روزه و 22 روزه بود که با وجود اعلام قبلی اسرائیل که لبنان نهایتا بعد از حمله ی اسرائیل توان شلیک 350 موشک را خواهد داشت. در اولین روز از حمله بیش از هزار موشک به سمت اسرائیل شلیک شد..
    نقل قول نوشته اصلی توسط v.m 2020 نمایش پست ها
    سپر دفاع ضد موشکی گنبد اهنین و یا هر سیستم دفاع ضد موشکی دیگه هم نمی تونه در یک زمان موشکهای زیادی رو دفع کنه ... نه تنها گنبد اهنین بلکه سامانه ضد موشکی المانها توی افغانستان هم ممکنه در برابر خطرات بزرگتر کم بیارند .... هیچ چیزی صد در صد نیست ... این یک اصل نظامیه ... بعدش توی جنگ ما با جنگ افزار کار داریم نه با ایمان ... شما با ایمان چی کار می تونی کنی ...؟میگی ایمان ... پس چرا فلسطین با سلاح ایمانشون توی این همه دهه نتونستند قدسشون رو ازاد کنند ؟ مگر اونها ایمان ندارند ...؟ مساله مهم جنگ افزاره ... توی سالهای 1994-1996 که 2 سال جنگی ویرانگر برای چچن و روسیه بود ، دو طرف با جنگ افزار با هم جنگیدند و نه با ایمان ... مگر چچنی های اون زمان ( با الانشون فرق می کنند ) دین نداشتند که بخواند با ایمانشون با روسیه بجنگندند ....
    یه سوال خداییش راستش رو بگو ... تو بدون هیچ جنگ افزاری و تنها با کمک ایمان چه طوری می خوای یه تانک ابرامز امریکایی رو نابود کنی ...؟
    :

گنبد اهنین در برابر 1 موشک اشتباه کار میکنه ، 2 موشک اشتباه کار میکنه ، 3 موشک اشتباه کار میکنه نه در برابر 33 روز موشک بارون لبنان
    اگه همونیه که شما میگی درسته ، پس چه طوری ایمان فلسطینیها نتونست توی جنگ غزه جلوی بمب های فسفری اسراییل رو بگیره ...؟ یا مثلا کاری کنه که ایمان فلسطینی ها باعث پرتاب نشدن بمب فسفری شه ...؟ خوب شد نمردیم و کشف کردیم که ایمان هم سلاح ضد موشکیه ...
    :
    سلاح ایمان رو شیعه های واقعی در دست دارند نه سنی ها . اگه سنی ها داشتن ، الان عربستان نوکر اسراییل نبود .
    RPG ساده ...!
    یعنی یکی از بزرگترین و مخوف ترین تانکهای جهان با یه RPG منهدم شد .... ؟
    فدای اطلاعات نظامیت ....
    :
    در این مورد با شما خیلی بحث نمیکنم چون این رو میدونم که اطلاعات نظامی شما خیلی کمتر از منه . من این حرف رو از خودم در نیاوردم که این رو میگی . من با کسی ارتباط دارم که اون ، با یک واسطه ، با سید حسن نصرالله ارتباط داره . به همین خاطر من دارم از زبان سید حسن نصرالله نقل قول میکنم . این اطلاعات شما هست که خییییییلی کمه . شما فوقش میری دو سایت یا دو تا شبکه ماهواره ای میبینی گوش میکنی اطلاعات جمع میکنی .غیر از اینه جواب من رو بده

خداوند کتاب نظامی نفرستاد بلکه کتابی فرستاد برای هدایت انسانها ....
    استراتژی جنگی رو باید کسب کرد ...
    :
    من نگفتم خدا کتاب نظامی فرستاد . گفتم خدا گفته : " پشتیبان همه مومنین هستم و چه پشتیبانی قویتر و بهتر از من "
    واقعا هم می ترسه ... پس حالا متوجه شدم این همه اختلافات مذهبی توی لبنان کار اسراییل و امریکا از بابت ترس ایمان نبوده ...

:
    ی بار از رو جملت بخون ، اگه چیزی فهمیدی ب منم بگو
    نقل قول نوشته اصلی توسط v.m 2020 نمایش پست ها
    اونایی که میگن سلاح ایمان وجود نداره ، نه به خدا اعتقاد قلبی دارن نه به قرآن
    ( قصد هیچگونه بی احترامی ندارم به هیچکی )

" لطفا ، خواهشا این پست رو حذف نکنین "

نکته: یکی از مشکلات ما ایرانی ها اینه که تو چیزی که نسبت بهش اشراف علمی نداریم وارد بحث میشیم!

عزیزان من در ابتدا باید بگم که در زمینه پدافندی؛ بلاشک امریکا و به خصوص روسیه دو قطب پدافند هوایی جهان هستند! گنبد آهنین، موشک پاتریوت و دیگر سامانه های ضد موشکی، در حد خودشون مفید واقع میشن. بهتره بدونین که در حال حاضر ایران به جز سامانه تور ام1 هیچ سامانه ضد موشکی خاصی نداره و اون سامانه ها هم فقط برای حفاظت از مناطق استراتژیک مثل نیروگاه ها و... است و برای حفاظت شهرها در برابر موشک های بالستیک و کروز هیچ سلاح دیگری موجود نیست! پس لطفا الکی تز ندید که اسرائیل هیچ غلطی نمیتونه بکنه! اسرائیل در زمینه موشک های بالستیک خیلی قوی تر از ایرانه. (با داشتن موشک هایی با برد 3500 کیلومتر)
    در ضمن موشک با راکت خیلی تفاوت داره. برای اسرائیل جبران خرابی یک راکت کوچک و بی ارزش خیلی آسان تر از به هدر دادن یک موشک گران و ارزشمند پاتریوت است! در ضمن موشک هایی که ایران در اختیار داره، دقت بسیار پایینی دارند و هیچ تضمینی نیست که دقیقا بر روی هدف بخورند.. البته پیشرفت هایی صورت گرفته که خیلی امیدوار کننده نبوده!

عزیزان من سلاح ایمان کشکه! بدون علم و منطق و عقل نمیشه وارده مهلکه شد. از تو حرکت از خدا برکت!

در ضمن بهتره به جای اینکه پز علم خودتون رو بدید، دوستانتون رو راهنمایی کنین تا ایراداشون برطرف بشه!
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

2. 3 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

خيانت فــقـر مي آورد

4. کاربرانی که از پست مفید 312 سپاس کرده اند.

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Joseph Goebbels نمایش پست ها

بابا جمع کنید قران رو به مسخره گرفتید .... اگه این طوری بود معذرت ... خداوند گا... نبود قبل از اینکه بگین مرگ بر اسراییل خودش اسراییل رو نابود کنه...
    ويرايش نكنيد چه كنيد.ابرهه با اون عظمتش دربرابر هيچ نيروي بازدارنده اي ازبين رفت.درك معناي معجزه الهي ازهركسي برنمياد.انتظاري هم نيست
    خيانت فــقـر مي آورد

6. 2 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array

کوچولو قدر و اندازت رو بدون ...
    فکر نکن گنده منده ای هو .... صدتا ادم بی اندازه ای مثل تو رو میبرم لب چشمه ، تشنه بر می گردونمشون ...
    یکی از دوستان گفت بهتر ویرایشش کنی ...
    قران بهتون یاد نداده قبل از اینکه کاری رو انجام بدین در موردش تحقیق کنید ... ؟ یا نه برای پز و افاده اومدی نقل قول کردی تا بگی چیزی حالیته عالم بی عمل ...
    یا نه فکر کدی گنده ای ما خبر نداشتیم ...
    برو سابقه رفت وبرگشتت به تالارو مروركن
    خيانت فــقـر مي آورد

8. کاربرانی که از پست مفید 312 سپاس کرده اند.

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array

که چی مثلا ... یعنی سابقه توی ... خیلی بهتره ... ؟

اهان ... پس خداوند نمی دونست چه طوری باید اسراییل رو نابود کنه ... تو اومدی و این نکته رو گفتی ....؟

بهتره بری یه مقدار ادب نویسی یاد بگیری ...
    بزاربرات قابل فهمتر بگم:وقتي خدابخوادفقط از يك چهارديواري در مقابل يك لشگر فيلسوار دفاع بكنه اين كاررو خارج از فهم امثال ابرهه ونوچه هاي ابرهه هاي هرزمان انجام ميده وآب هم از آب تكون نميخوره.
    الان كسي ميتونه با اطمينان بگه اگه بين ايران و رژيم جعلي اسرائيل درگيري پيش بياد خدا اصلا به داد ايران نميرسه واز هيچ طريق (امدادغيبي)يا حمايت ملموس از ايران پشتيباني نميكنه؟اگه شما ميتوني اين رو اثبات كني يك سر برو وزارت دفاع بگو اصلا به فكر چنددقيقه مقاومت جنگ افزاري درمقابل اسرائيل هم نباشند و از همين الان بدون فوت وقت كاملا تسليم بشند و همه رو خلاص كنند.
    خيانت فــقـر مي آورد

10. کاربرانی که از پست مفید 312 سپاس کرده اند.

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

نقل قول نوشته اصلی توسط 312 نمایش پست ها
    بزاربرات قابل فهمتر بگم:وقتي خدابخوادفقط از يك چهارديواري در مقابل يك لشگر فيلسوار دفاع بكنه اين كاررو خارج از فهم امثال ابرهه ونوچه هاي ابرهه هاي هرزمان انجام ميده وآب هم از آب تكون نميخوره.
    الان كسي ميتونه با اطمينان بگه اگه بين ايران و رژيم جعلي اسرائيل درگيري پيش بياد خدا اصلا به داد ايران نميرسه واز هيچ طريق (امدادغيبي)يا حمايت ملموس از ايران پشتيباني نميكنه؟اگه شما ميتوني اين رو اثبات كني يك سر برو وزارت دفاع بگو اصلا به فكر چنددقيقه مقاومت جنگ افزاري درمقابل اسرائيل هم نباشند و از همين الان بدون فوت وقت كاملا تسليم بشند و همه رو خلاص كنند.
    عزیزم شما که قرآنت خوبه و همیشه 20 میگیری اون آیه هم که که میگه هر چه از سلاح میتونین اماده کنین برای دشمنانتون هم بنویس عزیزم
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

12. 3 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array

تو برو جانمازت رو اب بکش ...

اون قصه مربوط به حمله سپاه ابرهه به خانه خودش بود نه فلسطینی که رهبرانش نون و نمک ایران رو سوریه رو می خورند بعدش نمک دون می شکنند ...

تا وقتی که ادمهایی مثل بنی صدر توی این سایت و مملکت باشند امام زمان هم نمی تونه نگاه کنه ....
    مسئولين فلسطين ربطي به درگيري احتمالي بين ايران و رژيم جعلي اسرائيل ندارند.اگه يك روز اسرائيل بخواد مثلا كاري كه با تاسيسات اتمي عراق كردبه ايران بكنه اصلا خوب وبد بودن مسئولين فلسطين اهميتي نخواهدداشت.ارزش ميهن ما و مردم مومن ميهن ما كمتر از يك چارديواري اونهم قبل از تولد پيغمبر اسلام كه نيست.اگه از قدرت نظامي طرف مقابل ترسيديد يك كم به سابقه كارهاي خدا مثلا در همين قصه اصحاب فيل توجه كنيد وخودتون رو روحيه بديد
    خيانت فــقـر مي آورد

14. 2 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    17,332
    دریافت تشکر: 8,680
    قدرت امتیاز دهی
    15646
    Array

مسئولين فلسطين ربطي به درگيري احتمالي بين ايران و رژيم جعلي اسرائيل ندارند.اگه يك روز اسرائيل بخواد مثلا كاري كه با تاسيسات اتمي عراق كردبه ايران بكنه اصلا خوب وبد بودن مسئولين فلسطين اهميتي نخواهدداشت.ارزش ميهن ما و مردم مومن ميهن ما كمتر از يك چارديواري اونهم قبل از تولد پيغمبر اسلام كه نيست.اگه از قدرت نظامي طرف مقابل ترسيديد يك كم به سابقه كارهاي خدا مثلا در همين قصه اصحاب فيل توجه كنيد وخودتون رو روحيه بديد
    اونی که ترسیده خیلی وقته قافیه رو باخته ...
    اگر قرار بود که با خوندن هر ایه قران یه دشمن نابود شه ، حضرت علی از همون اول این کار رو می کرد تا زحمتی برای شما نباشه که بخوای اطلاع رسانی کنی ...

16. 2 کاربر از پست مفید Joseph Goebbels سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط "مهدی" نمایش پست ها
    عزیزم شما که قرآنت خوبه و همیشه 20 میگیری اون آیه هم که که میگه هر چه از سلاح میتونین اماده کنین برای دشمنانتون هم بنویس عزیزم
    اين منظورتونه ديگه؟

ماشالا شما ظاهرا نمره بيست رو هميشه ميگيري كه باهر پستي كه دادي 30امتيازشيرين گرفتي.خدا بده شانس
    خيانت فــقـر مي آورد

18. 3 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    17,332
    دریافت تشکر: 8,680
    قدرت امتیاز دهی
    15646
    Array

اين منظورتونه ديگه؟

ماشالا شما ظاهرا نمره بيست رو هميشه ميگيري كه باهر پستي كه دادي 30امتيازشيرين گرفتي.خدا بده شانس
    تو که ادعات پنتاگون رو نابود می کنه چرا هر روز قران نمی خونی تا اسراییل نابود شه ...؟

بعدش اینی که گذاشتی ایه قران نیست ، یه نمادی هست مثل همه نمادهای دیگه ...

فکر نکنم توی قرانی هم من دارم از این جور ایه ها با شکلک پیدا شه ... مگر توی قران برخی ها که همراه با نقاشی هست ... منظورم رو که فهمیدی ... نقاشی ...

هنرمند اگر هنرمند بود ، هنرش رو از اول عرضه می کرد ...

20. 3 کاربر از پست مفید Joseph Goebbels سپاس کرده اند .

صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)