دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: سوال دارم

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    دریافت تشکر: 3,904
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array
    maryam kia's: نیشخند

Unhappy سوال دارم

سلام.
    ببخشید یه سوال داشتم نمیدونم جایه درستی این تاپیکو میزارم یا نه!!!
    در مورد گوشیم سوال داشتم ک قفل کرده.
    دسته داداشه کوچیکم بود با قفلش بازی کرد قفل کرده.و خیلی لازمش دارم.حالا باید چیکار کنم تا درست بشه؟
    مدل گوشیم اکسپریاx8
    <a href="http://typeiran.com/r/19340"> تایپایران - مرکز تخصصی تایپ </a>

2. 3 کاربر از پست مفید maryam kia سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    نقشه کشی صنعتی
    ارسال تشکر
    538
    دریافت تشکر: 329
    قدرت امتیاز دهی
    637
    Array

پیش فرض پاسخ : سوال دارم

آموزش روش کار :اول باید گوشی موبایل خود را خاموش کنید. سپس سه دکمه Power , Home , Volume Up را به طور همزمان فشار دهید و برای چند ثانیه نگه دارید.(حتما می دانید که دکمه Power همان دکمه روشن و خاموش کردن موبایل است. Volume Up هم همان دکمه ای است که صدای گوشی را افزایش می دهد و برای Zoom عکاسی هم استفاده می شود)خسته نباشید ! قفل گوشی موبایل شما باز شد. حالا باید زبان مورد استفاده گوشی، و همچنین تاریخ و ساعت را دوباره تنظیم کنید تا وارد منوی اصلی موبایل خود شوید.توجه : بر اساس اعلام تعدادی از کاربران، این روش ممکن است بر روی برخی از گوشی های اندرویدی کار نکند.

4. 2 کاربر از پست مفید سامان زارع سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سامان زارع نمایش پست ها
    آموزش روش کار :اول باید گوشی موبایل خود را خاموش کنید. سپس سه دکمه Power , Home , Volume Up را به طور همزمان فشار دهید و برای چند ثانیه نگه دارید.(حتما می دانید که دکمه Power همان دکمه روشن و خاموش کردن موبایل است. Volume Up هم همان دکمه ای است که صدای گوشی را افزایش می دهد و برای Zoom عکاسی هم استفاده می شود)خسته نباشید ! قفل گوشی موبایل شما باز شد. حالا باید زبان مورد استفاده گوشی، و همچنین تاریخ و ساعت را دوباره تنظیم کنید تا وارد منوی اصلی موبایل خود شوید.توجه : بر اساس اعلام تعدادی از کاربران، این روش ممکن است بر روی برخی از گوشی های اندرویدی کار نکند.
    اینجوری ک دکمه ها خراب میشن.مطمئنید؟

6. کاربرانی که از پست مفید maryam kia سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    نقشه کشی صنعتی
    ارسال تشکر
    538
    دریافت تشکر: 329
    قدرت امتیاز دهی
    637
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam kia نمایش پست ها
    اینجوری ک دکمه ها خراب میشن.مطمئنید؟
    نه

8. 2 کاربر از پست مفید سامان زارع سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سامان زارع نمایش پست ها
    نه
    خیلی ممنون

10. کاربرانی که از پست مفید maryam kia سپاس کرده اند.

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    8,328
    دریافت تشکر: 9,716
    قدرت امتیاز دهی
    64605
    Array
    sr hesabi's: جدید38

نکته : گزینه usb debugging حتما باید فعال باشد ( معمولا این گزینه فعال است )
    قدم اول : برنامه Moborobo را در پایین همی مطلب دانلود کرده و روی کامپیوتر نصب کنید . Moborobo نرم افزار جهت مدیریت گوشی های آندرویدی از طریق کامپیوتر است که بعدا هم نیز به درد شما خواهد خورد.
    قدم دوم : برنامه Moborobo را باز کرده و گوشی آندرویدی خود را از طریق کابل به کامپیوتر وصل کنید و منتظر باشید تا گوشی شما توسط برنامه شناسایی شود.
    قدم سوم : زمانی که گوشی شناسایی شد وارد یک قسمت خواهید شد که مانند تصویر زیر است . حالا گوشی خود را چک کنید ببینید که قفل آن باز شده است یا خیر
    اگر باز هم قفل گوشی باز نشده بود از قسمت DATA را از بالای برنامه انتخاب کنید و بعد از ستون سمت چپ روی گزینه All در قسمت Message Manager کلیک کنید تا پیامک های شما نمایش داده شود حال با انتخاب پیامک ها گوشی خود را چک کنید ببیند که قفل گوشی باز شده است یا خیر
    اگر با این روش هم باز نشد اقدام به ارسال پیامک به یکی از دوستان و یا شماره خود نمایید .
    قفل گوشی شما با یکی از ۳ روش بالا حتما باز خواهد شد حالا نوبت آن است که تا فراموش نکردین اقدام به انتخاب رمز جدید نمایید
    قدم چهارم : وایرلس گوشی خود را روشن کنید و به یک شبکه وایرس متصل شوید.
    قدم پنجم : از قسمت تنظیمات وارد قسمت Accounts & Sync شوید
    قدم پنجم : اگر اکانت گوگل از قبل وجود داشت آن را حذف نمایید
    قدم ششم : گزینه Add Account را انتخاب کنید
    قدم هفتم : یک اکانت گوگل و یا جیمیل را به دستگاه معرفی کنید . اگر قبلا اکانت داشتید گزینه Existing را انتخاب کنید در غیر اینصورت از طریق گزینه New را وارد کنید و اکانت خود را بسازید
    قدم هشتم : پس از اینکه اکانت گوگل شما تائید شد گوشی خود را قفل کنید , ۵ بار رمز عبور خود را اشتباه بزنید و سپس از گزینه Forgot password ? وارد قسمتی شوید که از شما اطلاعات حساب گوگل شما پرسیده شود و سپس اطلاعات را وارد نمایید .
    نکته های مهم :

• ممکن است گوشی شما در طول اجرای انجام این کار چند بار قفل شود بنابراین دوباره اقدام به بازکردن قفل گوشی خود نمایید
    • در برخی موارد شما نام کاربری و رمز عبور حساب گوگل خود را به یاد دارید ولی هر چه وارد می کنید دستگاه قبول نمی کند این مشکل با این روش قابل حل است ( این یک باگ در برخی گوشی ها بخصوص HTC است )

- - - به روز رسانی شده - - -

دانلود Moborobo با حجم 21.5 مگابایت

رمز : www.androidkhane.com

منبع هم رمز فایل هست
    شاید ....

12. 5 کاربر از پست مفید sr hesabi سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    عمران
    ارسال تشکر
    907
    دریافت تشکر: 6,263
    قدرت امتیاز دهی
    16274
    Array
    امـیـر بـیـگـی's: خنده2

· قبل از شروع
    بعد از این کار تمام اطلاعات شما پاک میشوند ، از اطلاعات مورد نیازتان بکاپ بگیرید .
    شما نیاز به ساخت یک gold card برای این کار دارید ، روش ساخت gold card به این صورت میباشد :
    برنامه ی gold card tool را از پوشه ی ROOT TOOLS در مجموعه نصب کنید .
    مموری کارت خود را دستگاه Memory Reader بصورت فول فرمت با Fat32 فرمت کنید ، اگر رم ریدر ندارید با Unmount کردن در گوشی فرمت کنید ، برای Unmount به این آدرس برید :
    Settings/SD card & phone storage/Unmount SD card
    مموری را به گوشی منتقل کنید و گوشی را روشن کنید .
    برنامه GoldCard Tool را با راست کلیک و گزینه Run as Adminstator اجرا کنید .
    کابل را به گوشی متصل کنید به Settings --> Applications --> Development رفته و تیک USB Debugging را روشن کنید تا گوشی با برنامه HTC sync ارتباط برقرار کرده و سینک شود .
    درون برنامه کلید Get CID را بزنید و در صورتی که در MMC1 با خطا مواجه شدید تیک MMC0 را بزنید و دوباره Get CID را فشار دهید سپس به شما یک کد 32 رقمی می دهد (دو رقم اول آن باید 00 باشد و اگر نبود خودتان دو رقم اول را صفر کنید) .
    حالا کلید Open Revskills.de Free Htc Gold Card Generator را بزنید ، شما وارد سایتی می شود که GoldCard.img به شما میدهد شما بایستی کد 32 رقمی و ایمایل صحیح خود را وارد کنید سپس یک فایل 1KB به ایمیل شما ارسال میشود ، فایل را در کامپیوتر خود ذخیره کنید .
    مموری را داخل دستگاه مموری کارت ریدر قرار دهید(می توانید بدون خارج کردن ، گوشی را به حالت Disk Drive ببرید) .
    Refresh را زده و در کادر وسط مموری کارت خود را شناسایی کنید .
    کلید Load GoldCard.img را بزنید و فایل GoldCard.img که در سیستم ذخیره کرده پیدا کنید و تایید نمایید .
    کلید Patch MMC را بزنید ، حالا شما یک گلد کارت دارید .
    · شروع به روت کردن
    پوشه ی r4-root را در درایو C خود کپی کنید .
    گوشی خودتان را خاموش کنید و با نگه داشتن back و پاور دوباره گوشی رو روشن کنید ، اکنون شما در منوی FastBoot هستید
    گوشی را با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل کنید
    به آدرس فایل هایی که کپی کردید برید و "step1-windows.bat" رو به صورت run as administrator اجرا کنید ، در این مرحله یک صفحه ی مشکی با آرم HTC روی گوشی می بینید که نوار سبز رنگی در پایین این آرم وجود داره که مدتی طول میکشه تا لود شود .
    بعد از اینکه دوباره منو را دیدید به کمک volume up , down به گزینه ی boot loader برید و با زدن پاور وارد بوت لودر شوید ، بعد هم به همین صورت به منوی recovery بروید ، حالا یک صفحه مشکی با علامت خطر می بینید .
    "step2-windows.bat" رو به صورت run as administrator اجرا کنید و صبر کنید تا این مرحله تمام شود .
    حالا شما در custom recovery هستید ، به کمک اپتیکال تراکپد (موس لمسی) به wipe بروید و تراکپد رو به داخل فشار دهید تا وارد منوی wipe شوید ، از این منو Wipe data/factory reset رو انتخاب کنید.
    بعد از اتمام wipe با زدن volume down به منوی اصلی برگردید و Flash zip from sdcard و بعد rootedupdate.zip را انتخاب کنید ( این فایل به صورت خودکار روی مموری گوشی شما کپی شده است ) و صبر کنید تا گوشی دوباره روشن شود .
    بعد از این مرحله شما موفق شدید گوشی خود را روت کنید .

14. 2 کاربر از پست مفید امـیـر بـیـگـی سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    دریافت تشکر: 11,806
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

سلام.
    ببخشید یه سوال داشتم نمیدونم جایه درستی این تاپیکو میزارم یا نه!!!
    در مورد گوشیم سوال داشتم ک قفل کرده.
    دسته داداشه کوچیکم بود با قفلش بازی کرد قفل کرده.و خیلی لازمش دارم.حالا باید چیکار کنم تا درست بشه؟
    مدل گوشیم اکسپریاx8
    توسط برنامه موبوروبو از گوشیتون بکآپ بگیرید البته به شرطی که گوشی رو بشناسه و بتونه ار اطلاعات بکآپ بگیره
    سپس
    باید گوشی رو ریست کلی کنی تا برگرده به حالت کارخانه

در این صورت همه اس ام اس ها و شماره تلفنهاتون پاک میشه راه دیگه ای ندارید

منتها شما باید روش خاموش رو اجرا کنید
    چو کوروش از اهورا یاد می کرد زمین از عدل او بیداد می کرد
    ترفند امروز......... سایر موضوعات دیجیتالی.......... کلاس فتوشاپ

16. کاربرانی که از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid5835 نمایش پست ها
    توسط برنامه موبوروبو از گوشیتون بکآپ بگیرید البته به شرطی که گوشی رو بشناسه و بتونه ار اطلاعات بکآپ بگیره
    سپس
    باید گوشی رو ریست کلی کنی تا برگرده به حالت کارخانه

در این صورت همه اس ام اس ها و شماره تلفنهاتون پاک میشه راه دیگه ای ندارید

منتها شما باید روش خاموش رو اجرا کنید
    اینکارو انجام دادم ولی هیچی سره صفحه نمیاد.وقتیم روشن میشه پایین صفحه فقط مینویسه softkey.حالا باید چیکار کنم؟

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    دریافت تشکر: 11,806
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

اینکارو انجام دادم ولی هیچی سره صفحه نمیاد.وقتیم روشن میشه پایین صفحه فقط مینویسه softkey.حالا باید چیکار کنم؟
    One Click Pattern Unlock نام نر افزاری است که به راحتی قادر به باز کردن فقل پترن Pattern گوشی های اندرویدی است . فقل Pattern دارای سه ردیف دایره است که شما با حرکت دادن و اتصال دایره ها به هم رمزی را برای حفاظت از گوشی خود به وجود می آورید تا دیگران به سادگی نتوانند به محتوایات گوشی شما دسترسی پیدا کنند ولی بارها و بارها دیده شده است اشخاص رمز های پیچشده ای را برای گوشی خود تعریف می کنند و بعد از مدتی ان را فراموش می کنند .
    راه های متعددی برای از بین بردن فقل پترن پشنهاد می شود ولی تقریبا خیلی از آنها اجرا نمی شوند و یا مخصوص گوشی های خاصی هستند . ولی نرم افزار One Click Pattern Unlock به راحتی و به سرعت قادر است فقل پترن همه گوشی های اندرویدی را به راحتی و به سرعت بشکند . پس اگر گوشی اندرویدی دارید که فقل پترن آن را فراموش کرده اید با دانلود این نرم افزار مشکل خود را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کنید .
    حجم فایل : ۳۶۰ KB
    لینک دانلود

لینک کمکی
    ولی اگه کد عددی دادی و با روشهای بالا و همچنین روشهای دوستان موفق نشدید
    باید گوشی رو با باکس فلش کنید (نزد تعمیرات موبایلی ها)
    چو کوروش از اهورا یاد می کرد زمین از عدل او بیداد می کرد
    ترفند امروز......... سایر موضوعات دیجیتالی.......... کلاس فتوشاپ

19. 2 کاربر از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)