دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 88

موضوع: برخی مردان بوالهوس و بی وجدان

یار همراه
    رشته تحصیلی
    DVM
    ارسال تشکر
    20,723
    دریافت تشکر: 12,331
    قدرت امتیاز دهی
    18939
    Array
    رضوس's: شاد3

پیش فرض پاسخ : برخی مردان بوالهوس و بی وجدان

به نام خدایی که همه چیز را جفت آفرید

سلام

تشکر میکنم از همه دوستانی که اومدن و حضور پیدا کردن و نکاتی رو مطرح کردن

در این مبحث مقصر فقط یه جنس خاص یا شخص خاص نیست مشکل وضعیت کلی جامعه ست !!!!
    پسرانی که به هر دلیلی برای از بین بردن یه سری کمبود ها و مشکلات و یا بدست اوردن یه سری چیز ها و یا برای کم نیاردن در مقابل برخی به این امور دست میزنن
    و دخترانی که به قول شاعر " با هزار جلوه برون آمدی که من / با هزار دیده تماشا کنم تو را " که این رفتار ها باعث جلب توجه پسران هرچقدر که منظوری نداشته باشن میشه و در جوابم میگن من دوس دارم اینجوری باشم کسی نباید نگاه کنه
    همونطور که شما وقتی به یه چهارراه میرسید اگه چراغ نداشته باشه یا سبز باشه و یا زرد از 4راه رد میشید ولی وقتی چراغ قرمز باشه نه !!!
    این رویداد ها هم همینطورن وقتی اون دختر خانم یه چراغ سبز یا حتی زرد نشون میده این باعث میشه که پسر بره ولی اگه قرمز باشه این پسر جرئت نمیکنه که رد بشه حالا این چراغ سبز میتونه یه جمله باشه میتونه یه عکس باشه میتونه یه آواتار باشه یا هرچیز دیگه!!
    ولی پسری که چه چراغ باشه چه نباشه چه سبز باشه چه قرمز رد میشه اون دیگه بیماره بیماری روانی شاید شما بگید مشکل خاصی نداره ولی از بعد روانشناختی تمام این رفتار ها یک ریشه روانی داره!!!

همونطور که تشکر میکنم از تمام دوستان به نظر من این تاپیکا فایده نداره چون اونی که برای این امور میاد و عضو میشه یا اون خانمی که این کارا رو انجام میده به این بحثا و صحبت های ما کوچکترین اهمیتی نمیده یه سری از مطلعین و دوستان میان یه سری مطالب رو گوشزد میکنن که فایده چندانی هم نداره به نظر من باید روی رفتار هامون دوستانمون ، اطرافیانمون و دیگران کار کنیم تا دیگه شاهد این مشکلات نباشیم

ممنون از همگی دوستان
    خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی چپانی ته استکانی.
    زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست/آنقدر سیر بخند که غم از رو برود

2. 11 کاربر از پست مفید رضوس سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

نقل قول نوشته اصلی توسط RSA71 نمایش پست ها
    به نام خدایی که همه چیز را جفت آفرید

سلام

تشکر میکنم از همه دوستانی که اومدن و حضور پیدا کردن و نکاتی رو مطرح کردن

در این مبحث مقصر فقط یه جنس خاص یا شخص خاص نیست مشکل وضعیت کلی جامعه ست !!!!
    پسرانی که به هر دلیلی برای از بین بردن یه سری کمبود ها و مشکلات و یا بدست اوردن یه سری چیز ها و یا برای کم نیاردن در مقابل برخی به این امور دست میزنن
    و دخترانی که به قول شاعر " با هزار جلوه برون آمدی که من / با هزار دیده تماشا کنم تو را " که این رفتار ها باعث جلب توجه پسران هرچقدر که منظوری نداشته باشن میشه و در جوابم میگن من دوس دارم اینجوری باشم کسی نباید نگاه کنه
    همونطور که شما وقتی به یه چهارراه میرسید اگه چراغ نداشته باشه یا سبز باشه و یا زرد از 4راه رد میشید ولی وقتی چراغ قرمز باشه نه !!!
    این رویداد ها هم همینطورن وقتی اون دختر خانم یه چراغ سبز یا حتی زرد نشون میده این باعث میشه که پسر بره ولی اگه قرمز باشه این پسر جرئت نمیکنه که رد بشه حالا این چراغ سبز میتونه یه جمله باشه میتونه یه عکس باشه میتونه یه آواتار باشه یا هرچیز دیگه!!
    ولی پسری که چه چراغ باشه چه نباشه چه سبز باشه چه قرمز رد میشه اون دیگه بیماره بیماری روانی شاید شما بگید مشکل خاصی نداره ولی از بعد روانشناختی تمام این رفتار ها یک ریشه روانی داره!!!

همونطور که تشکر میکنم از تمام دوستان به نظر من این تاپیکا فایده نداره چون اونی که برای این امور میاد و عضو میشه یا اون خانمی که این کارا رو انجام میده به این بحثا و صحبت های ما کوچکترین اهمیتی نمیده یه سری از مطلعین و دوستان میان یه سری مطالب رو گوشزد میکنن که فایده چندانی هم نداره به نظر من باید روی رفتار هامون دوستانمون ، اطرافیانمون و دیگران کار کنیم تا دیگه شاهد این مشکلات نباشیم

ممنون از همگی دوستان

اتفاقا سعید به نکته ی جالبی اشاره کرد
    مثلا چن نفر اخیر که اخراج شدن لیست دوستانش رو نگاه کنی اون اشخاصی که با وی دوست بودن معمولا آواتارشون یه طوریه!!
    حالا این جانی بیاد با مثلا کاربر (( آ اس)) دوست بشه!! نمیشه چون آواتارش محکمه!!
    همین دیگه چراغ زرد و سبز گاهی وقتا خوب نیست
    حالا من بازم میگم تو نت زیاد مهم نیست
    تو واقعیت نهایت بدبختی و فلک زدگی رو برا اون دختر به بار میاره

نقل قول نوشته اصلی توسط تارادیس نمایش پست ها
    سلام. بله اینم حرفیه!
    راجع به ویژگی این افراد هم چشم. ولی به نظرم اگه شما آقایون ویژگی ها رو مطرح کنید بهتره. چون این جور مسائل از زبون خود آقا پسرا زده بشه

خواننده راحتتر باور میکنه تا ما از زبون علم. با این حال حتما در این رابطه با نارون 1 صحبت میکنیم. ممنون
    درود
    میگم خب بگید دیگه!
    من الان منتظر نظر علمی شمام و البته احترام ریش سفید!! :d شما منتظرم که اول شما بگید!
    بعدش ما شروع می کنیم!

4. 2 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    DVM
    ارسال تشکر
    20,723
    قدرت امتیاز دهی
    18939
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها

اتفاقا سعید به نکته ی جالبی اشاره کرد
    مثلا چن نفر اخیر که اخراج شدن لیست دوستانش رو نگاه کنی اون اشخاصی که با وی دوست بودن معمولا آواتارشون یه طوریه!!
    حالا این جانی بیاد با مثلا کاربر (( آ اس)) دوست بشه!! نمیشه چون آواتارش محکمه!!
    همین دیگه چراغ زرد و سبز گاهی وقتا خوب نیست
    حالا من بازم میگم تو نت زیاد مهم نیست
    تو واقعیت نهایت بدبختی و فلک زدگی رو برا اون دختر به بار میاره

درود
    میگم خب بگید دیگه!
    من الان منتظر نظر علمی شمام و البته احترام ریش سفید!! :d شما منتظرم که اول شما بگید!
    بعدش ما شروع می کنیم!
    اتفاقا من مخالفم
    آواتار خیلی مربوط نیست
    همچین شخصی به آواتار توجه نمیکنه همین که دختر باشه براش کافیه
    یه چند مورد که من اطلاع دارم حتی آواتار خاصی هم نداشته یا منظره بوده

6. 3 کاربر از پست مفید رضوس سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

اتفاقا من مخالفم
    آواتار خیلی مربوط نیست
    همچین شخصی به آواتار توجه نمیکنه همین که دختر باشه براش کافیه
    یه چند مورد که من اطلاع دارم حتی آواتار خاصی هم نداشته یا منظره بوده
    منظورم اکثریت بود!!
    وگرنه برخیا تا اسم کاربری دخترونه رو می بینن همونو سریعا تقاضای دوستی دارن!!

البته یه معضل تازه که وجود پیدا کرده
    برخی از پسران با اکانت و اسم دخترانه میان و طرح دوستی با دختری رو میریزن و شماره و اینا!! بعدش دیگه والا خبر ندارم که چه اهداف شومی در سر داره
    پس اینم یه معضله!

8. 4 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

بسم لله الرحمن الرحيم

يك جيزي رو بايد براي اخرين بار ميكفتم كه در دلم نمونه، ب از اولين روزي كه عضو شدم تا به الان همه ميدونن جه قدر تابيك زدم و بست دادم راجب اكاه كردن دخترانمون ، ولي در اين مدت همه ميكفتن فايده نداره و كارت بيفايدست، به خصوص دخترا، حالا من يه جيزي به دختران عزيز ميكم لطفا ناراحت نشين ، تو رو خدا برين دوست اختيار كنين ، هر كاري عشقتونه انجام بدين، با بسر ها برين هر جا كه ميخواين ، من اينجا دارم براي ديوار حرف ميزنم وانرزي مصرف ميكنم، نامردم اكه از اين به بعد به كسي اطلاعاتي بدم، بذار سرتون به سنك بخوره اونوقت ميغهمين جيكار كردين، لطفا حرفاي منو ناديده بكيرين و برين عشق وحال وصفا ، ما اراجيف تلاوت ميكنيم، اصلا كي كفته دوست بسر بده؟ كي كفته رابطه داشتن بده؟ بيخيال همه جيز. اصلا خوبي كردن نيومده ولي خب از اين به بعد كسي بياد به من بكه فلان مشكل برام بيش اومده ميدونم جطور باهاش برخورد كنم.

خدا نكهدارتون

10. 5 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi42 نمایش پست ها
    بسم لله الرحمن الرحيم

يك جيزي رو بايد براي اخرين بار ميكفتم كه در دلم نمونه، ب از اولين روزي كه عضو شدم تا به الان همه ميدونن جه قدر تابيك زدم و بست دادم راجب اكاه كردن دخترانمون ، ولي در اين مدت همه ميكفتن فايده نداره و كارت بيفايدست، به خصوص دخترا، حالا من يه جيزي به دختران عزيز ميكم لطفا ناراحت نشين ، تو رو خدا برين دوست اختيار كنين ، هر كاري عشقتونه انجام بدين، با بسر ها برين هر جا كه ميخواين ، من اينجا دارم براي ديوار حرف ميزنم وانرزي مصرف ميكنم، نامردم اكه از اين به بعد به كسي اطلاعاتي بدم، بذار سرتون به سنك بخوره اونوقت ميغهمين جيكار كردين، لطفا حرفاي منو ناديده بكيرين و برين عشق وحال وصفا ، ما اراجيف تلاوت ميكنيم، اصلا كي كفته دوست بسر بده؟ كي كفته رابطه داشتن بده؟ بيخيال همه جيز. اصلا خوبي كردن نيومده ولي خب از اين به بعد كسي بياد به من بكه فلان مشكل برام بيش اومده ميدونم جطور باهاش برخورد كنم.

خدا نكهدارتون
    خب وقتی 2نفر راضی باشن دیگه رئیس ستاد مشترک ارتش هم با 4تا لشکر پیاده و 2گروه توپخونه بیاد بخواد اینا رو جدا کنه سخته!!
    ولی خب میگه از تجربیات دیگران استفاده کنید
    نگذارید دیگران از تجربیات شما استفاده کنن!! (درست گفتم!؟؟)

اما خب
    چی بگم والا

12. 4 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    DVM
    ارسال تشکر
    20,723
    قدرت امتیاز دهی
    18939
    Array

بسم لله الرحمن الرحيم

خدا نكهدارتون
    وجدانن اینقد این چندوقه هرچی گفتی کشک بود هیشکی گوش نکرد اینو که گفته همه به حرفت گوش میدن میگن مهدی گفته

14. 3 کاربر از پست مفید رضوس سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
    خب وقتی 2نفر راضی باشن دیگه رئیس ستاد مشترک ارتش هم با 4تا لشکر پیاده و 2گروه توپخونه بیاد بخواد اینا رو جدا کنه سخته!!
    ولی خب میگه از تجربیات دیگران استفاده کنید
    نگذارید دیگران از تجربیات شما استفاده کنن!! (درست گفتم!؟؟)

اما خب
    چی بگم والا

سرتيب يك نصيحت ميكنم اكه دوست داشتي استفاده من، البته من كسي نيستم كه نصيحت كنم

اين مساىل رو ول كن، هر جي بكي دخترا كار خودشونو ميكنن ، بعضي دخترا اندازه يه سك براي حرف امثال من ارزش قاىل نيستن وكرنه مشكلي نداشتن، زبونم مو دراورد از بس كفتم، نصيحتم اينه براشون انرزي نذار ، سروته يه كرباس هستن همشون، هر جي بكي كار خودشونو ميكنن دست اخر تو زندكيشون شكست ميخورن بدبختيش واسه ماست، به جهنم ، به خدا اينقدر ازشون خستم كه ناي حرف زدن ندارم،

دو شب براي يكي دوتاشون خوابم نبرد و دست اخر راهي بيمارستان شدم الان اومده بازم ميكه اون مشكل برام بيش اومده ، ميكم اون جيزي كه كفتم رو عمل كردي؟ ميكه اخه احساسم اجازه نداد.... اين يعني اينكه براي ديوار حرف زدم، ديكه تمومش ميكنم براي هميشه اين اخلاقمو كه خيال ميكنم بقيه براي حرفام ارزش قاىلن.

16. 6 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

وجدانن اینقد این چندوقه هرچی گفتی کشک بود هیشکی گوش نکرد اینو که گفته همه به حرفت گوش میدن میگن مهدی گفته

سعيد درست ميكي ، اصلا فكر ما مثل هم نيست، ارزش نداشت اينهمه وقت براي اين قشر تلف كرديم. به درك كه مشكل بيش مياد براشون

18. کاربرانی که از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند.

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سرتيب يك نصيحت ميكنم اكه دوست داشتي استفاده من، البته من كسي نيستم كه نصيحت كنم

اين مساىل رو ول كن، هر جي بكي دخترا كار خودشونو ميكنن ، بعضي دخترا اندازه يه سك براي حرف امثال من ارزش قاىل نيستن وكرنه مشكلي نداشتن، زبونم مو دراورد از بس كفتم، نصيحتم اينه براشون انرزي نذار ، سروته يه كرباس هستن همشون، هر جي بكي كار خودشونو ميكنن دست اخر تو زندكيشون شكست ميخورن بدبختيش واسه ماست، به جهنم ، به خدا اينقدر ازشون خستم كه ناي حرف زدن ندارم،

دو شب براي يكي دوتاشون خوابم نبرد و دست اخر راهي بيمارستان شدم الان اومده بازم ميكه اون مشكل برام بيش اومده ، ميكم اون جيزي كه كفتم رو عمل كردي؟ ميكه اخه احساسم اجازه نداد.... اين يعني اينكه براي ديوار حرف زدم، ديكه تمومش ميكنم براي هميشه اين اخلاقمو كه خيال ميكنم بقيه براي حرفام ارزش قاىلن.

دل پری داریا!!
    هییییی
    اخه احساسم اجازه نداد.

ای خدا!! احساسو نگا!!!

نه والا اصلا ما در حدی نیستیم که این دخترا رو نصیحت کنیم
    فقط یه نکته ای بود که اگرم دوست میشید با آدمای سست عنصر و جانی دوست نشید جان نخست وزیر مجارستان!
    حالا بعدا نگن همه پسرا مثل همن!
    به همون تعداد پسر بدی که هست دختر بد هم هست!!

20. 4 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)