دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29

موضوع: شما در دوستیتون برنامه دارین؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    10,146
    دریافت تشکر: 10,426
    قدرت امتیاز دهی
    25391
    Array
    SaSaMc2's: جدید25

پیش فرض پاسخ : شما در دوستیتون برنامه دارین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Dorna dordone نمایش پست ها

نه آقا جان من نه معرفت و مرام پسرا رو تکذیب میکنم مثل دخترایی که فقط واسه لج و لجبازی این حرفا رو میزنن نه اینکه با گفته های "اساتید دکتر" دانشگاه شما موافقم.. چون خودتون اگر یه ذره به همون محبت مادری دقت کنید "فقط برای مثال از یه جامعه ی آماری یه نمونه برداشتم تا یه کم واضح بشه موضوع" میبینید که یه زن چقدر میتونه مرام و معرفت به خرج بده حتی تو معامله ی مضر "به قول خودتون"

یه نکته ی دیگه که از خاطرم رفت و باید به همه ی دوستان ابلاغ بشه اینه که درسته هر رابطه ای باید دو طرفه باشه و هر کنشی یه واکنشی داره و بعضی انسانها ذاتا اهل دوستی های ناب و خالص و دوطرفه و پیگیر قوانینشو اصولش نیستند اما دوستی و روابط موقعی سرد میشه که تنها خودتون بخواین که سرد بشه.. من به شخصه زیاد اصول و قوانین دوستی رو در نظر نمیگیرم و نمیگم برای مثال "حالا که اون یه اس ام اس داد "امروزه روابط تقریبا پیامکی شده" منم یکی میدم اگر نداد دیگه نمیدم تااا خودش بده " نه دوستان عزیزم گاهی باید واسه حفظ رابطه ها تلاش کنید اگر دوستتون رو واقعا دوست داشته باشید و به دلتون راه داشته باشه..

ینده تو خیلی از موارد هستش که دوستانم سراغی از من نگرفتند "به هر دلیلی" اما خودم این رابطه رو قطع نکردم و معرفت رو جوری بهشون اثبات کردم که از زبون خودشون این موضوع رو شنیدم

من از سال 84 تا الان دوستی دارم که یه جورایی دختر خانواده مون شده و به جز خودم با خانواده هامون هم رفت و آمد داریم.. اما 2 سالی میشه ازم دور شده و بهترین و نمونه ترین دوستم اون بوده و هست "باید بگم حتی رییس دانشگاه هنوزم اگر بریم پیششو ما رو با هم ببینه با شوخی بهمون میگه ""ماشالاااا شما هنوز با همین؟"" حتی یکی از کارشناسای دانشگاه رو دوستی ما شرط بسته بود و شرطشو هنوز که هنوزه باخته
    آدم باید قدر چنین دوستیهایی رو بدونه
    در ضمن تنها دوست من تو شهر خودم ایشون بوده و همه ی دوستانم از نظر مسافتی دور هستن .. پس دوری و مسافت به نظر من تاثیری تو ارتباطات نداره .. بهترین دوست من هنوزم بهترینه و دیگر دوستانی هم که دور هستند همیشه در ارتباطیم مگر اینکه واقعا برامون مشکل خاصی ایجاد بشه و نتونیم یک ماه متوالی از هم خبر بگیریم.

منم برنامم حفظ همه ی دوستیهاست به ویژه اون دوستی که بی نهایت واسه هم بودیم و هستیم ..

خسته نباشید
    سلام...

این که معامله ی مضر رو با دانش قبلی انجام نمیدن یه حسن هست...

اون نظریه قابل اثبات هست ولی باید 100 صفحه تایپ کنیم...

2. 4 کاربر از پست مفید SaSaMc2 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع