دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 125

موضوع: کسایی که عاشقن جواب بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    576
    دریافت تشکر: 191
    قدرت امتیاز دهی
    345
    Array
    سیاه و سفید's: جدید109

پیش فرض پاسخ : کسایی که عاشقن جواب بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آب آئینه عشق گذران ست
    تو که امروز نگاهت به نگاهی نگران است
    باش فردا که دلت با دگران است

"فریدون مشیری"
    پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری، آن است که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی. "گاندی"

2. 4 کاربر از پست مفید سیاه و سفید سپاس کرده اند .

همکار تالار سایر موضوعات
    رشته تحصیلی
    جغرافیا
    ارسال تشکر
    10,055
    دریافت تشکر: 1,555
    قدرت امتیاز دهی
    6633
    Array
    Dorna dordone's: جدید64

عشق وجود داره و خیلی هم واقعیه

من کاری به دیدگاه علمی و روانشناسی و حزب های اجتماعی و انسان ها فرصت طلب ندارم اما عشق تو ریشه های بنیادی انسان وجود داره

چون پروردگار هستی انسان رو با عشق آفریده و این یک چیز انکار ناپذیره

من نمیدونم سوال دوست عزیزمون به چه مبحثی مربوط میشه و منظورشون از اینکه چرا عشقی نیست و چرا تنفر به وجود میاد چیه اما دلم میخواد یه کم به اصل وجودی یه انسان برگردیم قبل از اینکه همه ی مسائل رو با عشق قاطی کنیم

روزی که پروردگار هستی "عشق" رو خلق کرد انسان متولد شد

این عشق تو رگ و ریشه ی آدمی تولد یافت و دست نخورده موند تا به تبلور برسه

عشق جزو کلماتی هستش که با انکارش به نظر بنده باعث میشه به خلقت انسان هم شک کرد!!!!

حالا این آدمی اگر ریشه و اصل بنیادی خودش رو فراموش کرده و کلمات زیبای هستی رو با وسوسه ها و هوس های زودگذر وجودش زیر سوال میبره و به بازی میگیره و منکرش میشه و معنی دیگه ای واسش به وجود میاره دلیل نمیشه این احساس مقدس رو زیر سوال ببریم و بگیم نیست و اینجوریه و اونجوریه

من زبونم مو در آورد از بس تو انجمن های مختلف به این موضوع اشاره کردم و گوشزد کردم به وجودتون نگاه کنین و به اصل بنیادیتون و عشق رو از درونتون پیدا کنین

ببخشید یه خورده ناراحت میشم وقتی از قداست کلمه ها کم میکنیم و هر برچسبی به احساسات زیبایی که خداوند بهمون هدیه داده میزنیم

دوستان عزیز من "عشق" سرمنشا تمام موجودات زنده ست.. عشق رو تو جای جای هستی میشه پیدا کرد.. تو اوج وجود داشتن و زیستن

حالا این عشق میتونه تو هر جایی از زندگی انسان خودش رو به بهترین شکل نشون بده اگر و تنها اگر ساده و بی آلایش و پاک پیداش کنی و خودتو اسیر خرافات و روزمرگی ها نکنی

عشق هست عزیز من و تنفر چیزی جدا از عشق هست و کمرنگ میشه در کنار این همه زیبایی

حالا باز اگر معنی عشق" این احساس پاک و زیبا و مقدس و هستی ساز" رو با مطالعه ی وجود پاکی که خداوند بزرگ و علیم تو وجود خودت آفریده نتونی پیدا کنی باید وسعت دید و شناخت خودت رو از درونت ترفیع بدی منم کمک میکنم.. روم حساب کنین

4. 6 کاربر از پست مفید Dorna dordone سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

نقل قول نوشته اصلی توسط Dorna dordone نمایش پست ها
    عشق وجود داره و خیلی هم واقعیه

من کاری به دیدگاه علمی و روانشناسی و حزب های اجتماعی و انسان ها فرصت طلب ندارم اما عشق تو ریشه های بنیادی انسان وجود داره

چون پروردگار هستی انسان رو با عشق آفریده و این یک چیز انکار ناپذیره

من نمیدونم سوال دوست عزیزمون به چه مبحثی مربوط میشه و منظورشون از اینکه چرا عشقی نیست و چرا تنفر به وجود میاد چیه اما دلم میخواد یه کم به اصل وجودی یه انسان برگردیم قبل از اینکه همه ی مسائل رو با عشق قاطی کنیم

روزی که پروردگار هستی "عشق" رو خلق کرد انسان متولد شد

این عشق تو رگ و ریشه ی آدمی تولد یافت و دست نخورده موند تا به تبلور برسه

عشق جزو کلماتی هستش که با انکارش به نظر بنده باعث میشه به خلقت انسان هم شک کرد!!!!

حالا این آدمی اگر ریشه و اصل بنیادی خودش رو فراموش کرده و کلمات زیبای هستی رو با وسوسه ها و هوس های زودگذر وجودش زیر سوال میبره و به بازی میگیره و منکرش میشه و معنی دیگه ای واسش به وجود میاره دلیل نمیشه این احساس مقدس رو زیر سوال ببریم و بگیم نیست و اینجوریه و اونجوریه

من زبونم مو در آورد از بس تو انجمن های مختلف به این موضوع اشاره کردم و گوشزد کردم به وجودتون نگاه کنین و به اصل بنیادیتون و عشق رو از درونتون پیدا کنین

ببخشید یه خورده ناراحت میشم وقتی از قداست کلمه ها کم میکنیم و هر برچسبی به احساسات زیبایی که خداوند بهمون هدیه داده میزنیم

دوستان عزیز من "عشق" سرمنشا تمام موجودات زنده ست.. عشق رو تو جای جای هستی میشه پیدا کرد.. تو اوج وجود داشتن و زیستن

حالا این عشق میتونه تو هر جایی از زندگی انسان خودش رو به بهترین شکل نشون بده اگر و تنها اگر ساده و بی آلایش و پاک پیداش کنی و خودتو اسیر خرافات و روزمرگی ها نکنی

عشق هست عزیز من و تنفر چیزی جدا از عشق هست و کمرنگ میشه در کنار این همه زیبایی

حالا باز اگر معنی عشق" این احساس پاک و زیبا و مقدس و هستی ساز" رو با مطالعه ی وجود پاکی که خداوند بزرگ و علیم تو وجود خودت آفریده نتونی پیدا کنی باید وسعت دید و شناخت خودت رو از درونت ترفیع بدی منم کمک میکنم.. روم حساب کنین

سلام خوبین ابجی؟

کسی منکر عشق نشده . بله کاملا صحیح. ولی بحث ما عشق تو ایران امروز خودمونه که بازیچه هوس شده. عشق با هوس اشباه گرفته شده. هر کی فلان کار رو میکنه بهش میگن عاشق. میگن چرا عشق کم شده؟ چون عشق رو آلوده کردند. خود عشق نه هااا بلکه اسم عشق رو آلوده به یه سری بچه بازی کردند.

6. 4 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

من با حرفهای mahdi42 کاملا موافقم.

عشق شده هوس
    به نظر من عشق وجود نداره. دوست داشتن با ارزش تر از عشق...

عشق بعد از ازدواج باید به وجود بیاد/ اگر قبلش عاشق شی هوس...

اره من عاشق شدم. اما فک کردم عاشق شدم. اما به قول داداش مهدی وقتی اون پیشنهاد شد. فهمیدم اخرش چیه و گفتمم بیخیالش ازش دست کشیدم گفتم خدایا بهم صبر بده وعاشقم نکن. فقط درس. تا زمان مناسبش...

الان به قول دوست دیگه مون.پسرا انقدر بی غیرت شدن که میگن ما بشینیم تو خونه و دختره میلیاردر باشه خرجمون بده...

راستش از عشق ودوستی متنفرم. متنفرم متنفرمممممممممممم

من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

8. 8 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

انجمن علمی عاشقان جوان
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

10. 7 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات
    ارسال تشکر
    13,156
    دریافت تشکر: 21,945
    قدرت امتیاز دهی
    56319
    Array
    ریپورتر's: خوشحال2

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi42 نمایش پست ها
    اینقدر که بحث های روانشناسی و اجتماعی به صورت موشکافی وعمیق انجام دادیم دیگه من یکی از این بحث ها خسته شدم.پس بزارین کمی کوچه بازاری حرف بزنیم .

عشق تو این دوره زمونه میدونین چیه؟ خب من براتون رک تعریف میکنم امیدوارم ناراحت نشین. خب عشق اینه که پسره تو دانشگاه(فرضا) رو صندلی نشسته چندتا دختر از کنارش رد میشن . یکی رو نشون میکنه و تو ذهنش میگه"عجب جیگریه" این میشه که با خودش فکر میکنه که باید برم تو نخش. خب شماره دختره رو میخواد. دختره هم از خدا بیخبر( البته فقط بعضی ها) شماره رو میده. یکی دوتا اس ام اس رد میشه . یکهو از اسمون به دختره الهام میشه که بععله این عشق واقعی منه. اینجاست که پسرا میگن" اخ جوووون مخ دختره رو زدیم" خب یک اس ام اس بازی یه هفته ای به قرار حضوری در پارک میکشه. پسره هم میگه"تو تک دختر عالم هستی" "تو اصلا خدای زیبایی هستی" "از تو بهتر پیدا نمیشه" و .... دختره هم بههههله یک هو با عرض معذرت از تمامی دخترا ,سریعا خر شده و میشه دلباخته ی پسره. همنجور پیش میره تا پسره درخواست رابطه میکنه. دختره قبول نمیکنه. پسره قول ازدواج میده و.... میگه تو مال خودمی. با این توجیه که بعدا ازدواج میکنیم دختره رو خام مکینه و .....(+18)

بعد پسره که کارشو انجام داد یه دعوا الکی راه میندازه و به هم میزنه. دختره میمونه و یه جامعه که به دختری قبولش نمیکنه. این میشه میره تو انجمن ها اه و ناله و.... همزمان اهنگ های مرتضی پاشایی گوش میده و مثلا شکست عشقی خورده. بعد دفعات بعدی دختره هار میشه و هرزگی میشه شغلش.

حالا فهمیدین عشق چیه؟
    البته مهدی جان اینایی که شما گفتی اکثرا نیست ولی قبول دارم این سیستم هم هست توی جامعه

نا له پنداشت که در سینه ی ما جا تنگ است

رفت و برگشت سراسیمه که دنیا
    تنگ است

12. 10 کاربر از پست مفید ریپورتر سپاس کرده اند .

همکار تالار سایر موضوعات
    رشته تحصیلی
    جغرافیا
    ارسال تشکر
    10,055
    دریافت تشکر: 1,555
    قدرت امتیاز دهی
    6633
    Array
    Dorna dordone's: جدید64

بله داداش مهدی عزیزم فرمایشات شما متینه اما اگر من تذکر میدم و عشق واقعی رو میخوام به تصویر بکشم واسه همین موضوعه

چون همین الان تو این تایپیک میبینم که همه دارن عشق رو منکر میشن و دلم میسوزه

چرا همه تلاش نکنیم واسه پیدا کردن عشق وجودیمون تا دیگه به چنین اشتباهاتی نیفتیم ؟؟

چرا به جایی برسیم که از این احساس زیبا و دوست داشتنی دور بشیم و حتی گاهی تا آخر عمر محروم بشیم ازش؟

چرا به قول حانیه ی عزیز از دوستی متنفررررررررررررر باشیم به این شدت؟؟

من بحثم اینه

من میگم بیاید یه کم بیشتر تحقیق کنیم حتی شده فقط روی خودمون و درونمون تا هم به اون درجه از خودشناسی و بعد شناسایی احساسات درونیمون برسیم که "عشق" یکی از بارزتریناشه و هم اینکه بتونیم به دوستانمون کمک کنیم و به این جهت بکشونیمشون

14. 7 کاربر از پست مفید Dorna dordone سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

نقل قول نوشته اصلی توسط ریپورتر نمایش پست ها
    البته مهدی جان اینایی که شما گفتی اکثرا نیست ولی قبول دارم این سیستم هم هست توی جامعه
    اره من تو پست بالا هم گفتم که. گفتم مربوط به همه نیست ولی خب بدنه کار همینه حالا تو جزئیات یه کمی اینور اونور میشه. مرسی مهدی جان

16. 4 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,649
    دریافت تشکر: 6,043
    قدرت امتیاز دهی
    7690
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi42 نمایش پست ها
    اینقدر که بحث های روانشناسی و اجتماعی به صورت موشکافی وعمیق انجام دادیم دیگه من یکی از این بحث ها خسته شدم.پس بزارین کمی کوچه بازاری حرف بزنیم .

عشق تو این دوره زمونه میدونین چیه؟ خب من براتون رک تعریف میکنم امیدوارم ناراحت نشین. خب عشق اینه که پسره تو دانشگاه(فرضا) رو صندلی نشسته چندتا دختر از کنارش رد میشن . یکی رو نشون میکنه و تو ذهنش میگه"عجب جیگریه" این میشه که با خودش فکر میکنه که باید برم تو نخش. خب شماره دختره رو میخواد. دختره هم از خدا بیخبر( البته فقط بعضی ها) شماره رو میده. یکی دوتا اس ام اس رد میشه . یکهو از اسمون به دختره الهام میشه که بععله این عشق واقعی منه. اینجاست که پسرا میگن" اخ جوووون مخ دختره رو زدیم" خب یک اس ام اس بازی یه هفته ای به قرار حضوری در پارک میکشه. پسره هم میگه"تو تک دختر عالم هستی" "تو اصلا خدای زیبایی هستی" "از تو بهتر پیدا نمیشه" و .... دختره هم بههههله یک هو با عرض معذرت از تمامی دخترا ,سریعا خر شده و میشه دلباخته ی پسره. همنجور پیش میره تا پسره درخواست رابطه میکنه. دختره قبول نمیکنه. پسره قول ازدواج میده و.... میگه تو مال خودمی. با این توجیه که بعدا ازدواج میکنیم دختره رو خام مکینه و .....(+18)

بعد پسره که کارشو انجام داد یه دعوا الکی راه میندازه و به هم میزنه. دختره میمونه و یه جامعه که به دختری قبولش نمیکنه. این میشه میره تو انجمن ها اه و ناله و.... همزمان اهنگ های مرتضی پاشایی گوش میده و مثلا شکست عشقی خورده. بعد دفعات بعدی دختره هار میشه و هرزگی میشه شغلش.

حالا فهمیدین عشق چیه؟
    گل گفتی داداش

به نظرمن الان عشق واقعی وجودنداره
    یه هیزم شکن وقتی خسته میشه که تبرش کند بشه نه هیزماش زیاد بشه تبر ما آدما هم باورمونه نه آرزوهامون

18. 4 کاربر از پست مفید *alien* سپاس کرده اند .

همكار تالار باغبانى
    رشته تحصیلی
    مهندسی طراحی فضای سبز
    ارسال تشکر
    13,309
    دریافت تشکر: 5,462
    قدرت امتیاز دهی
    4851
    Array
    زهرا قربانی's: جدید157

نقل قول نوشته اصلی توسط Dorna dordone نمایش پست ها
    بله داداش مهدی عزیزم فرمایشات شما متینه اما اگر من تذکر میدم و عشق واقعی رو میخوام به تصویر بکشم واسه همین موضوعه

چون همین الان تو این تایپیک میبینم که همه دارن عشق رو منکر میشن و دلم میسوزه

چرا همه تلاش نکنیم واسه پیدا کردن عشق وجودیمون تا دیگه به چنین اشتباهاتی نیفتیم ؟؟

چرا به جایی برسیم که از این احساس زیبا و دوست داشتنی دور بشیم و حتی گاهی تا آخر عمر محروم بشیم ازش؟

چرا به قول حانیه ی عزیز از دوستی متنفررررررررررررر باشیم به این شدت؟؟

من بحثم اینه

من میگم بیاید یه کم بیشتر تحقیق کنیم حتی شده فقط روی خودمون و درونمون تا هم به اون درجه از خودشناسی و بعد شناسایی احساسات درونیمون برسیم که "عشق" یکی از بارزتریناشه و هم اینکه بتونیم به دوستانمون کمک کنیم و به این جهت بکشونیمشون
    به نظر من چون ضربه میخورن اینجوری میشن همونجوریم که میدونی ضربه احساسی خیلی سنگینه زخم های عمیقی به جا میذاره که حتی تا آخر عمر هم باقی میمونه
    به خاطر همینه که این احساس ها به وجود میاد
    البته این ننظر شخصی منه
    آخرین برگ سفرنامه باران اینست
    که زمین چرکین است

20. 4 کاربر از پست مفید زهرا قربانی سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)