دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 57

موضوع: ▲▼▲::ورود بچه مچه سوسول ممنوع::▲▼▲

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

smilee1 ▲▼▲::ورود بچه مچه سوسول ممنوع::▲▼▲

بچه ها این حرف دلمه که خیلی وقته میخوام فریاد بزنمش ترو به خدایی که میپرستین کامل بخونین

1 دقیقه هم طول نمیکشه

ما داریم ب کجا میریم! تا کی میخوایم به رفتارمون ادامه بدیم؟ بابا ما ایرانی هستیم

پدرانمون جنگجو بودن به غیرت زبان زد بودیم! چی شده که اینطوری شدیم؟

چرا فکرمون عوض شده؟ به یک دختر که میرسی تنها فکرتون اینه که ببیریش خصوصی و مخشو بزنی و....

آخه ما بی انصافا مگه نمیخوایم زن بگیریم؟ چرا توی هم گروه مثل دوستای خوب نیستین؟ حتما باید تو خصوصی و جالب اینکه تو خصوی عکس ناموس مردم رومیخواین ! نمیفهمین باید از بین همین دخترا زن انتخاب کنیم؟

از مریخ که نمیشه زن وارد کرد! چرا نمیفهمین اینا ناموس مردمن ترو خدا بیاین تو رفتارتون تجدید نظر کنید

آی دخترا ! چرا این واقعیت رو قبول نمیکنین که: هرزه ترین پسر هم وقت ازدواج دنبال دختر دست نخورده س

نمیخواد زنش قبلا با کسی بوده باشه حتی اگه خودش با 100نفر بوده باشه ترو خدا بفهمین که با ازدواج به شخصیتتون احترام گذاشته میشه

هر پسری ک بخواد شمارو داشته باشه باید مهریه و جهاز و .. بده و کلی قانون رو قبول کنه تا شما رو داشته باشه

پس مسلما ترجیح میده دوست بشه و مجانی به خواسته هاش برسه ترو.

این تو دلم مونده بود باید می گفتم هر چی میخواد بشه بشه

همكار تالار باغبانى
    رشته تحصیلی
    مهندسی طراحی فضای سبز
    ارسال تشکر
    13,309
    دریافت تشکر: 5,462
    قدرت امتیاز دهی
    4851
    Array
    زهرا قربانی's: جدید157

پیش فرض پاسخ : ▲▼▲::ورود بچه مچه سوسول ممنوع::▲▼▲

این بحث خوبیه که راه انداختین
    نظر شخصی من اینه که هیچ کدوم از دو جنس دختر یا پسر به تنهایی تو این قضیه مقصر نیستن هردو مقصرن یعنی اگه پسری درخواست عکس خصوصی نده دختره نمیاد عکسشو send to all کنه از طرفی اگه پسره بگه عکستو بفرست و دختره نفرسته پسره نمیتونه کاری بکنه چون کسی دختره رو مجبور نکرده و همه چی به انتخاب خودش بستگی داره که عکسش دست یک پسر نامحرم باشه یا نه
    شاید بعضی ها بگن ما واقعا قصد ازدواج داریم اگر واقعا قصدتون اینه اوکی به خانواده ها بگین هم دخترها و هم پسرها
    اینکه پسرا بگن بذار حالا آشنا بشیم بعدا یعنی فصدش ازدواج نیست
    به نظر من همه چی به انتخاب خود آدم بستگی داره که چطوری رفتار کنه تا دست خورده بشه یا پاک بمونه
    آخرین برگ سفرنامه باران اینست
    که زمین چرکین است

3. 16 کاربر از پست مفید زهرا قربانی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,009
    دریافت تشکر: 1,219
    قدرت امتیاز دهی
    562
    Array
    z.000's: جدید37

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi42 نمایش پست ها
    بچه ها این حرف دلمه که خیلی وقته میخوام فریاد بزنمش ترو به خدایی که میپرستین کامل بخونین

1 دقیقه هم طول نمیکشه

ما داریم ب کجا میریم! تا کی میخوایم به رفتارمون ادامه بدیم؟ بابا ما ایرانی هستیم

پدرانمون جنگجو بودن به غیرت زبان زد بودیم! چی شده که اینطوری شدیم؟

چرا فکرمون عوض شده؟ به یک دختر که میرسی تنها فکرتون اینه که ببیریش خصوصی و مخشو بزنی و....

آخه ما بی انصافا مگه نمیخوایم زن بگیریم؟ چرا توی هم گروه مثل دوستای خوب نیستین؟ حتما باید تو خصوصی و جالب اینکه تو خصوی عکس ناموس مردم رومیخواین ! نمیفهمین باید از بین همین دخترا زن انتخاب کنیم؟

از مریخ که نمیشه زن وارد کرد! چرا نمیفهمین اینا ناموس مردمن ترو خدا بیاین تو رفتارتون تجدید نظر کنید

آی دخترا ! چرا این واقعیت رو قبول نمیکنین که: هرزه ترین پسر هم وقت ازدواج دنبال دختر دست نخورده س

نمیخواد زنش قبلا با کسی بوده باشه حتی اگه خودش با 100نفر بوده باشه ترو خدا بفهمین که با ازدواج به شخصیتتون احترام گذاشته میشه

هر پسری ک بخواد شمارو داشته باشه باید مهریه و جهاز و .. بده و کلی قانون رو قبول کنه تا شما رو داشته باشه

پس مسلما ترجیح میده دوست بشه و مجانی به خواسته هاش برسه ترو.

این تو دلم مونده بود باید می گفتم هر چی میخواد بشه بشه

کو گوش شنوا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. 11 کاربر از پست مفید z.000 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ریاضی فیزیک
    ارسال تشکر
    166
    دریافت تشکر: 331
    قدرت امتیاز دهی
    2190
    Array

سلام آقا مهدی منم با حرف شما موافقم میدونین البته من نمیخوام به آقایون توهین کنم ولی امروزه غیرت پسرا هم ته کشیده امام علی میگن غیرت نشانه ایمان مرد است ولی امروزه به اندازه کافی دلیل داریم که بگیم چرا انقدر ایمان ها تضعیف میشه البته دخترا هم کم نمیارن وقتی با مانتوهای چسب و کوتاه میرن تو خیابون با 7 قلم آرایش که نظر آقایون رو جلب کنن
    امروزه همه معنی جوونی کردن رو تو این میدونن که با یه نفر دوست بشن موهاشونو بدن بیرون ابرو بردارن(منظورم با آقایونه)یا شماره بدن و اینجور کارا.
    بعدشم کسی که قصد ازدواج داره و عاشقه یه نفریه مطمئنا دوست داره هر چه زودتر به عشقش برسه پس زوذتر پاپیش میذاره نه اینکه بگه بهتره با هم آشنا بشیم حالا بعدا...از نظر من ما ایرانیا فبل از اینکه دیر بشه باید یه کاری بکنیم که غیرتمون رو نگه داریم.

7. 9 کاربر از پست مفید آس76 سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات و انتقال حرارت
    ارسال تشکر
    9,142
    دریافت تشکر: 6,504
    قدرت امتیاز دهی
    12964
    Array

وقتی زمینه و محیطی برای اشنایی سالم وجود نداره. همچین مشکلاتی بوجود میاد. از مهد کودک تا دبیرستان، تفکیک جنسیتی، توی دانشگاه هم همین داستان.این یعنی عملا دو جنس درک درستی از هم ندارن؛ چون باهم رشد نکردن؛ باهم زندگی نکردن.در نتیجه رفتار شون باهم بیشتر بر طبق غریزه هست .حالا توی این شرایط چرا انتظار دارین افراد به هم نگاه انسانی و فرا جنسیتی داشته باشن. این خواسته کاملا نا معقوله، نمیشه انتظار داشته باشیم افراد چیزی که بهشون آموزش داده نشده رو بلد باشن. البته بحث در این باره سر درازی داره

9. 7 کاربر از پست مفید ab.bb سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    رادیوتراپی
    ارسال تشکر
    3,360
    دریافت تشکر: 3,134
    قدرت امتیاز دهی
    2493
    Array
    Helena.M's: جدید4

من خیلی با این بحث موافقم.برای فرهنگ سازی خوبه

میدونید چیه من خیلی اینو قبول ندارم که میگن غرب داره رو مخ جوونا کار میکنه چون میگم آدما عقل دارن هرکسی باید بدونه داره چکار میکنه و باعقلش تصمیم بگیره. جوونای ما متاسفانه خیلی پیرو مد اند،دیگه نگاه نمی کنن که اینجا کجاست، و تازه وقتی هم که باهاشون حرف میزنی ادعای مدرنیته و این جور چیزا رو میکنن.میخوام بگم باور کنید مدرن وبه روز بودن در این چیزا نیست،نمی خوام شعار بدم اما.خیلی از فرهنگهای اصیل ایرانی درسته اما ما خودمون خرابش کردیم وحالا دنبال یه فرهنگ توی مملکت اونا میگردیم و میخوایم اونو توی مملکت خودمون پیاده کنیم.

من خیلی از فرهنگ های اونا رو قبول دارم چون به نظرم هرچیزی سرجای خودشه مثل اینجا همه چی قاطی پاتی نیست.
    به نظرم ما باید از فرهنگ بقیه جوامع استفاده کنیم اما بعد اونو باتوجه به شرایط جامعه مون تغییرش بدیم .
    این وسط هم دخترامقصرا وهم پسرا چون خیلی احساسی عمل میکنن........

این پست خیلی طولانی شد.ادامه دارد.............
    ویرایش توسط Helena.M : 15th August 2013 در ساعت 12:09 AM

11. 5 کاربر از پست مفید Helena.M سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    رادیوتراپی
    ارسال تشکر
    3,360
    دریافت تشکر: 3,134
    قدرت امتیاز دهی
    2493
    Array
    Helena.M's: جدید4

نقل قول نوشته اصلی توسط ab.bb نمایش پست ها
    وقتی زمینه و محیطی برای اشنایی سالم وجود نداره. همچین مشکلاتی بوجود میاد. از مهد کودک تا دبیرستان، تفکیک جنسیتی، توی دانشگاه هم همین داستان.این یعنی عملا دو جنس درک درستی از هم ندارن؛ چون باهم رشد نکردن؛ باهم زندگی نکردن.در نتیجه رفتار شون باهم بیشتر بر طبق غریزه هست .حالا توی این شرایط چرا انتظار دارین افراد به هم نگاه انسانی و فرا جنسیتی داشته باشن. این خواسته کاملا نا معقوله، نمیشه انتظار داشته باشیم افراد چیزی که بهشون آموزش داده نشده رو بلد باشن. البته بحث در این باره سر درازی داره

شاید یکی از دلایل ضعیف باشه اما دلیل اصلی نیست.....
    به نظر شما همین جماعت اگه از مهد کودک باهم باشن دیگه مشکل حله؟
    این مساله ریشش جای دیگه است و اون جاییه که شخصیت بچه در اون شکل میگیره. خانواده و مدرسه
    درضمن افراد این چنینی خانواده هایی دارند که محبت کمتری بهشون شده،بعضی هاشونم از سر کنجکاوی پی این کارا میرن،
    مادر دنیایی زنگی میکنیم که خیلی سریع داره پیشرفت میکنه جونای ماهم مساله پیشرفت این طوری براشون جاافتاده که غلطه......

13. 4 کاربر از پست مفید Helena.M سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    1,613
    دریافت تشکر: 784
    قدرت امتیاز دهی
    669
    Array
    nkhoshdel's: نیشخند

اگه دخترا برای خودشون اهمیت قایل باشن و به شخصیت خودشون ارزش بدن هیچ وقت اجازه نمیدن کسی ارزشهاشونو زیر پا بزاره به نظر من خانواده در شکل گیری تفکر و شخصیت خیلی نقش داره دخترایی که لغزش میکنن حتما تو خانواده هاشون مشکل دارن
    سکوت چه زیباست وقتی تمام حرفها از توصیف عاجزند......بزرگترین اقیانوس ارام است پس ارام باش تا بزرگترین باشی........

15. 6 کاربر از پست مفید nkhoshdel سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    دریافت تشکر: 3,904
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array
    maryam kia's: نیشخند

نقل قول نوشته اصلی توسط آس76 نمایش پست ها
    سلام آقا مهدی منم با حرف شما موافقم میدونین البته من نمیخوام به آقایون توهین کنم ولی امروزه غیرت پسرا هم ته کشیده امام علی میگن غیرت نشانه ایمان مرد است ولی امروزه به اندازه کافی دلیل داریم که بگیم چرا انقدر ایمان ها تضعیف میشه البته دخترا هم کم نمیارن وقتی با مانتوهای چسب و کوتاه میرن تو خیابون با 7 قلم آرایش که نظر آقایون رو جلب کنن
    امروزه همه معنی جوونی کردن رو تو این میدونن که با یه نفر دوست بشن موهاشونو بدن بیرون ابرو بردارن(منظورم با آقایونه)یا شماره بدن و اینجور کارا.
    بعدشم کسی که قصد ازدواج داره و عاشقه یه نفریه مطمئنا دوست داره هر چه زودتر به عشقش برسه پس زوذتر پاپیش میذاره نه اینکه بگه بهتره با هم آشنا بشیم حالا بعدا...از نظر من ما ایرانیا فبل از اینکه دیر بشه باید یه کاری بکنیم که غیرتمون رو نگه داریم.
    عزیزم ربطی به تیپو ظاهر نداره اگه یک اقا واقعا ایمان داشته باشه نباید به نامحرم نگاه کنه حالا میخواد اون خانوم پوشیده باشه میخواد نباشه!!!
    <a href="http://typeiran.com/r/19340"> تایپایران - مرکز تخصصی تایپ </a>

17. 3 کاربر از پست مفید maryam kia سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    دریافت تشکر: 3,904
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array
    maryam kia's: نیشخند

نقل قول نوشته اصلی توسط nkhoshdel نمایش پست ها
    اگه دخترا برای خودشون اهمیت قایل باشن و به شخصیت خودشون ارزش بدن هیچ وقت اجازه نمیدن کسی ارزشهاشونو زیر پا بزاره به نظر من خانواده در شکل گیری تفکر و شخصیت خیلی نقش داره دخترایی که لغزش میکنن حتما تو خانواده هاشون مشکل دارن
    پس داری میگی اقایون درستن؟این یه توهین بزرگه برای یک خانوم!!!
    <a href="http://typeiran.com/r/19340"> تایپایران - مرکز تخصصی تایپ </a>

19. کاربرانی که از پست مفید maryam kia سپاس کرده اند.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)