دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: لب تاب چی بخرم؟

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

پیش فرض لب تاب چی بخرم؟

سلام. امیدوارم جایی که مطلب گذاشتم درست باشه؟

من دارم معماری میخونم و همونطور که میدونید این رشته نرم افزار های زیادی داره. میخواستم بدونم. با توجه به رشته ام چه لب تابی وچه مارکیش وخصوصیاتی خوبه؟؟؟

لطفا کمکم کنبد
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

2. 4 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر
    ارسال تشکر
    2,372
    دریافت تشکر: 209
    قدرت امتیاز دهی
    163
    Array
    david77's: جدید8

پیش فرض پاسخ : لب تاب چی بخرم؟

سلام به دوست گرامی

به نظر من با یه سرچ ساده از گوگل میتونی به جوابت برسی. اول از همه باید بدونی تا چقدر میخوای هزینه کنی و با توجه به مقدار بودجت از بین مارکهای مختلف در حدود اون رنج از پولت انتخاب کنی ولی اگر هزینه برات مهم نیست خوب محدوده انتخاب بیشتری داری.

سایت های خیلی زیادی وجود داره که میتونه کمکت کنه به نظر من اگه خودت مطالب رو بخونی و نتیجه گیری کنی بهتره ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم ارزانترین مارک دل و گرانترین و بهترین در ایران، مارک سونی البته اپل هم هست ولی هم نظر سخت افزاری و هم از نظر نرم افزاری با بقیه مارکها متفاوت است و ویندوز مخصوص خودشو داره و اگه نتونی با اون ویندوز کار کنی باید ویندوزشو عوض کنی که یک سال پیش میگفتن 200 هزار تومان هزینه می بره.
    من خودم لب تاپم سونی و الان یکسال و سه ماه دارم ازش استفاده می کنم ولی خیلی راضیم و تا اون جایی که من خبر دارم خرابیش نسبت به مارکهای دیگه کمتره. میتونی این سوالو از کسایکه رشتشون معماری و لب تاب هم دارن بپرسی ببینی تجربه اونا از مارک لب تاپشون چیه فکر کنم این بهتر در انتخاب لب تاپ کمکت میکنه. چون اونا تجربه کار با اون لب تاپو دارن و بهتر میتونن راهنمایی کنن.

4. کاربرانی که از پست مفید david77 سپاس کرده اند.

همکار تالار موبایل
    ارسال تشکر
    81
    دریافت تشکر: 405
    قدرت امتیاز دهی
    14926
    Array
    s..n..a's: چشمک

به نظر من یه لب تاب الترابوک ایسوس بخر یا یه 4530 یا 4540 اچ پی
    ​never say never

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    رياضي کاربردی
    ارسال تشکر
    3,428
    دریافت تشکر: 1,387
    قدرت امتیاز دهی
    114
    Array

سلام به نظر من از کسانی که هم رشته خودتون هستن کمک بگیرین بهتره،چون استفاده ی رشته به رشته متفاوت هست مثلا من برای رشته خودم چون نرم افزارهای برنامه نویسی زیاد احتیاج داشتم از اساتیدم و دوستانم کمک گرفتم البته میزان هزینه ای هم که در نظر گرفته اید خیلی اهمیت داره،به من گفتن sonyیا hp4530وhp4540که من دیدم سونی واسم قیمتش سنگین تره و hp4540رو خریدم تقریبا 9ماه هست همیشه باهاش دارم کار میکنم راضیم.موفق باشید
    خدا آن حس زیبایی هست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ سکوتت را می دزدد یکی همچون نسیم دشت میگوید کنارت هستم ای تنها

همکار تالار موبایل
    ارسال تشکر
    81
    دریافت تشکر: 405
    قدرت امتیاز دهی
    14926
    Array
    s..n..a's: چشمک

نقل قول نوشته اصلی توسط صبا محمدي نمایش پست ها
    سلام به نظر من از کسانی که هم رشته خودتون هستن کمک بگیرین بهتره،چون استفاده ی رشته به رشته متفاوت هست مثلا من برای رشته خودم چون نرم افزارهای برنامه نویسی زیاد احتیاج داشتم از اساتیدم و دوستانم کمک گرفتم البته میزان هزینه ای هم که در نظر گرفته اید خیلی اهمیت داره،به من گفتن sonyیا hp4530وhp4540که من دیدم سونی واسم قیمتش سنگین تره و hp4540رو خریدم تقریبا 9ماه هست همیشه باهاش دارم کار میکنم راضیم.موفق باشید
    خب منم همینو گفتم
    ​never say never

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    1,613
    دریافت تشکر: 784
    قدرت امتیاز دهی
    669
    Array
    nkhoshdel's: نیشخند

من ایسرv3دارم گرافیک لبتابم 2 گیگ هست و خیلی ازش راضیم
    سکوت چه زیباست وقتی تمام حرفها از توصیف عاجزند......بزرگترین اقیانوس ارام است پس ارام باش تا بزرگترین باشی........

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع