دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 97

موضوع: خانوووووووم....شــماره بدم؟؟؟؟؟؟

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    116
    دریافت تشکر: 125
    قدرت امتیاز دهی
    30
    Array

پیش فرض پاسخ : خانوووووووم....شــماره بدم؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط مخفی نمایش پست ها
    من با این که با چادری بودن موافق نیستم اما باعث کاهش وسواس خانم ها نسبت به محیط اطراف و افزایش اعتماد به نفس آنها میشه.البته به دلیل کاهش سطح ویتامین د بدن احتمال دچار شدن به بیماری هایی مانند راشیتسم ،استئومالاسی،استئوپروز،ضع ف ماهیچه ای،پارکینسون،سختی عروق ،چاقی و کوتاهی ،فشار خون،عفونت ،سرطان سینه،سرطان پانکراس و بیماری های ریوی افزایش پیدا می کنه.اگر به طور دائم چادر به سر می کنین حتما از مکمل های ویتامینه که دارای ویتامین د هم هست استفاده کنین.درکل میانه روی خوبه.ممنون از تاپیک.
    دوست عزیز خیابون جای ویتامین د جذب کردن نیست !!!!!.......

2. 6 کاربر از پست مفید Hesam gh سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam gh نمایش پست ها
    داداش اینجا جای بحث های عقیدتی نیست.لطفا اگه متنی داری که به درد بقیه میخوره بدون موضع گیری بزار تا همه استفاده کنن.

4. 7 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

نقل قول نوشته اصلی توسط مخفی نمایش پست ها
    داداش اینجا جای بحث های عقیدتی نیست.لطفا اگه متنی داری که به درد بقیه میخوره بدون موضع گیری بزار تا همه استفاده کنن.
    احتراما اين بخش كاملا مرتبط با بحث عقيدتي (مذهبي) هست.از بحث عقيدتي استقبال رسمي ميشه تا اين بحثها به جاهاي ديگه تالار كشيده نشده و هدر نروند.
    بحث كمبود احتمالي دريافت ويتامين دي در افرادي كه از نعمت آفتاب محروم هستند يك بحث پزشكي و مرتبط به متخصصان پزشكي و قسمت پزشكي تالار هست.داشتن حجاب دربرابر نامحرمان ارتباطي به استفاده نكردن از نعمت خداداد نور خورشيدبراي باحجابان نداره.دليل علمي مستند متقن اگه وجودداره كه داشتن حجاب مانع از دريافت ويتامين دي ميشه براي استفاده ارائه كنيد
    ویرایش توسط 312 : 13th April 2013 در ساعت 11:18 PM
    خيانت فــقـر مي آورد

6. 6 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    2,943
    دریافت تشکر: 1,633
    قدرت امتیاز دهی
    4480
    Array
    آن شرلی's: سکوت

نقل قول نوشته اصلی توسط banoye sorkh نمایش پست ها
    آدم چه با چادر چه بی چادر چه فرقی میکنه ؟‏!‏ همون افراد همیشگی هستند...

درسته اما اینکه چه نوع پوششی داشته باشی هم بسیار مهمه و روی دید دیگران بر روی شخص تاثیر داره...
    اما دیگه حفظ این دید خوبی که پیدا کردند دست خود شخصه...نمیگم تظاهر کنه اما باید سعی کنه باطنش هم همون خصوصیاتی رو داشته باشه که یک خانم چادی باید داشته باشه!

8. 7 کاربر از پست مفید آن شرلی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    2,943
    قدرت امتیاز دهی
    4480
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

منم با اجازه از چیزی بگم که بهش تو جامعه گیر میدن. ریش

تو بازار با خواهر زاده ام میرفتم که یکی که با خانم و بچه اش حرف میزد حرف خانمش رو ول کرد و بهم متلک گف و حرف خانومش رو اصلا گوش نداد به قیافه بنده زوم کرده بود و توجهش به متلک گفتن بود

تو کتابخونه{مطالعه خونه} با اکثر بچه ها صمیمی بودیم و شوخی میکردیم و... داشتم مطالعه میکردم یکی اومد کنارم و به لفظ جلالۀ الله قسمم داد که برم با تیغ ریشم رو بزنم و گف که خیلی خوشگل میشی اگه بزنی{سر بچه رو شیره مالیدن}

از عامل خیر بودنمون بگم، چند سال پیش از دانشگاه برمیگشتم که تو پیاده رو دو نفر جوون نشسته بودن و به دیوار تکیه داده بودن به محض اینکه بنده رو دیدن فورا صلوات فرستادن و بلند شدن و ... {سه نقطه همون متلک هاست که عادت کردیم}

یا با پیرمردان که روبرو میشیم میگن مگه جوون نیستی؟ ریش چیه برو جوونیت رو بکن وقتی پیر شدی ریش میذاری. میگن الان باید عشق و عاشقی و با دخترا بودن و ... هر چیزی سنی داره.ما هم این شکلی میشیم

یا تو خیابون که میریم بهمون خیلی گیر میدن طوری که دیگه کاملا عادت کردیم یعنی اگه متلک نشنویم تعجب میکنیم.

از این اتفاقات خیلی خاطره دارم یعنی خیلی خیلی خاطره دارم

فکر نکنین فقط شما چادری ها به عقب ماندگی محکوم میشین ما هم می شنویم. انگار از ناکجا آباد اومدیم، یه نگاه عاقل اندر سفیهی بهمون میندازن.

ما هم در برابرشون سرمون رو میندازیم پایین و آروم رد میشیم انگار که کسی با ما نیست.جواب میده

البته بگم که همیشه شونه در جیبم هست و هرجا آئینه ببینم موهامو شونه میکنم با وجود متلک ها به ظاهرم اهمیت میدم. سه چیزرو موقع بیرون رفتن فراموش نمیکنم و به شما هم توصیه میکنم: یکی ساعت، دومی خودکار، سومی شونه

واقعا جالبه... پس این مشکل فقط برای خانوما نیست...

10. 7 کاربر از پست مفید آن شرلی سپاس کرده اند .

همکار تالار مذهبی
    رشته تحصیلی
    معلمی دبستان....
    ارسال تشکر
    4,124
    دریافت تشکر: 2,447
    قدرت امتیاز دهی
    1265
    Array
    مهندس نوجوان's: جدید71

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam gh نمایش پست ها
    منظور ایشون این بوده که یک خانم چادری و یک خانم مانتویی با حجاب هردو مقدار یکسانی از پوستشان در معرض آفتاب است . پس در نتیجه بودن یا نبودن چادر در جذب ویتامین C و مبتلا شدن به بیماری های راشیتیسم و کواشیورکور و ... تاثیری ندارد...
    در آستانه مهر قلم ها گوش تیز می کنند تا در دفتر انتظار اینگونه دیکته کنند ، ابری نیست ، ماه پشت ابر نیست ، او آمد ، او در باران آمد ...

12. 7 کاربر از پست مفید مهندس نوجوان سپاس کرده اند .

همکار تالار مذهبی
    رشته تحصیلی
    معلمی دبستان....
    ارسال تشکر
    4,124
    دریافت تشکر: 2,447
    قدرت امتیاز دهی
    1265
    Array
    مهندس نوجوان's: جدید71

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

منم با اجازه از چیزی بگم که بهش تو جامعه گیر میدن. ریش

تو بازار با خواهر زاده ام میرفتم که یکی که با خانم و بچه اش حرف میزد حرف خانمش رو ول کرد و بهم متلک گف و حرف خانومش رو اصلا گوش نداد به قیافه بنده زوم کرده بود و توجهش به متلک گفتن بود

تو کتابخونه{مطالعه خونه} با اکثر بچه ها صمیمی بودیم و شوخی میکردیم و... داشتم مطالعه میکردم یکی اومد کنارم و به لفظ جلالۀ الله قسمم داد که برم با تیغ ریشم رو بزنم و گف که خیلی خوشگل میشی اگه بزنی{سر بچه رو شیره مالیدن}

از عامل خیر بودنمون بگم، چند سال پیش از دانشگاه برمیگشتم که تو پیاده رو دو نفر جوون نشسته بودن و به دیوار تکیه داده بودن به محض اینکه بنده رو دیدن فورا صلوات فرستادن و بلند شدن و ... {سه نقطه همون متلک هاست که عادت کردیم}

یا با پیرمردان که روبرو میشیم میگن مگه جوون نیستی؟ ریش چیه برو جوونیت رو بکن وقتی پیر شدی ریش میذاری. میگن الان باید عشق و عاشقی و با دخترا بودن و ... هر چیزی سنی داره.ما هم این شکلی میشیم

یا تو خیابون که میریم بهمون خیلی گیر میدن طوری که دیگه کاملا عادت کردیم یعنی اگه متلک نشنویم تعجب میکنیم.

از این اتفاقات خیلی خاطره دارم یعنی خیلی خیلی خاطره دارم

فکر نکنین فقط شما چادری ها به عقب ماندگی محکوم میشین ما هم می شنویم. انگار از ناکجا آباد اومدیم، یه نگاه عاقل اندر سفیهی بهمون میندازن.

ما هم در برابرشون سرمون رو میندازیم پایین و آروم رد میشیم انگار که کسی با ما نیست.جواب میده

البته بگم که همیشه شونه در جیبم هست و هرجا آئینه ببینم موهامو شونه میکنم با وجود متلک ها به ظاهرم اهمیت میدم. سه چیزرو موقع بیرون رفتن فراموش نمیکنم و به شما هم توصیه میکنم: یکی ساعت، دومی خودکار، سومی شونه
    سلام
    ولی فکر کنم ریش های شما خیلی بلنده و الا دلیلی نداره که مسخره تون بکنن
    بهتر است جامعه مان را عوض کنیم
    شمایی که باحجابی(خانم ها) یا حزب اللهی هستی(آقایون) بهتر است که با دوست و رفیق شدن با جوون ها و جا کردن خودتون توی دل اون ها برداشت بدشون رو نسبت خودتون تغییر بدید.
    در آستانه مهر قلم ها گوش تیز می کنند تا در دفتر انتظار اینگونه دیکته کنند ، ابری نیست ، ماه پشت ابر نیست ، او آمد ، او در باران آمد ...

14. 7 کاربر از پست مفید مهندس نوجوان سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    کلام,فقه,اصول,
    ارسال تشکر
    27,914
    دریافت تشکر: 19,740
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    kamanabroo's: جدید150

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس نوجوان نمایش پست ها
    سلام
    ولی فکر کنم ریش های شما خیلی بلنده و الا دلیلی نداره که مسخره تون بکنن

بهتر است جامعه مان را عوض کنیم
    شمایی که باحجابی(خانم ها) یا حزب اللهی هستی(آقایون) بهتر است که با دوست و رفیق شدن با جوون ها و جا کردن خودتون توی دل اون ها برداشت بدشون رو نسبت خودتون تغییر بدید
    .
    سلام
    خیلی حرف خوب و درستی زدین.

چون این حرف نسبت به من مذهبی و همه خانم ها و آقایون مذهبی درسته. که اگر در جامعه برخورد مناسبی نمیشه ما با نشون دادن شخصتمون (درست و طبق مبانی اسلامی) هم نظر دیگران رو تغییر بدیم هم یک نمونه خوب رو معرفی کرده باشیم.

و این رو هم بگم هر آزار و اذیتی هم که شخص در راه دین داری می بینه اجر دینداری اش چند برابر میشه. به شرط نیت خدایی.

این سیره اهل بیت علیهم السلام هم هست که در برابر ناملایمات اجتماعی بهترین رفتار رو از خودشون نشان می دادند..

16. 7 کاربر از پست مفید kamanabroo سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    2,943
    قدرت امتیاز دهی
    4480
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس نوجوان نمایش پست ها

شمایی که باحجابی(خانم ها) یا حزب اللهی هستی(آقایون) بهتر است که با دوست و رفیق شدن با جوون ها و جا کردن خودتون توی دل اون ها برداشت بدشون رو نسبت خودتون تغییر بدید.
    بله حرف شما درسته...اما...
    این مربوط به جمع های نزدیک تر میشه...!
    و اینکه نباید در نظر اول دراباره ی کسی قضاوت کرد...
    من خودم حتی اگه یک خانم بد حجاب رو ببینم باز هم به خودم این حق رو نمیدم که بخوام دربارش حتی فکر بد بکنم...
    من بشخصه یکی از خصوصیاتم اینه که هرکس بهم احترام بگذاره من هم در جوابش احترام میگذارم اما اگه اون شخص احترام نذاره...
    پس بهتره سعی کنیم زود قضاوت نکنیم و اگه در یک نفر از یک قشر چیزبدی دیدیم به تمام اون قشر ربط ندیم.

18. 3 کاربر از پست مفید آن شرلی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    2,943
    قدرت امتیاز دهی
    4480
    Array

سلام از دوستان عزیزخواهشمندم تا به گروه بحث های عقیدتی بپیوندند تا انشاالله اونجا به نتایج خوبی برسیم!

- - - به روز رسانی شده - - -

سلام از دوستان عزیزخواهشمندم تا به گروه بحث های عقیدتی بپیوندند تا انشاالله اونجا به نتایج خوبی برسیم!

20. 4 کاربر از پست مفید آن شرلی سپاس کرده اند .

صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)