دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: تئوري ضد جاذبه ... Anti gravity theory ....

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مكانيك
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 18
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

smilee12 تئوري ضد جاذبه ... Anti gravity theory ....

سلام

چند وقتي بود كه يكي از خواسته هام يا بهتر بگم آرزوهام ذهنم رو درگير كرده بود و اون هم پرواز بدون صرف انرژي يا حداقل انرژي و با كمترين ابزار كمكي بود

نظريه كلي من به اين صورت هست كه : 1- در حالت كلي تمام چيزها از هيچ چيز ( higgs bozon ) تحت شرايط خواص به شكلي خواص ظاهر شده اند و در حال حاضر هم همراه با موج انفجار بزرگ در حال گسترده كردن دنيا ميباشد .

2- شكل كلي اجسام به چند عامل كرستاليزاسيون و سرعت چرخش الكترون در اتم و .... بستگي دارد .

اين دو مورد رو به ياد داشته باشيد

حال اگر ما به نوع فركانس انفجار بزرگ دست پيدا كنيم و اون رو با وسيله اي شبيه سازي كنيم ميتونيم هيچ چيز رو به يك سطح اتكا تبديل كنيم

و اگر بتوانيم اين كار رو يعني تغير ماهيت هيچ چيز را براي زمان محدود ( مثلا زمان يك قدم از روي يك پله به پله بالاتر ) در زير كفشمون انجام بدهيم پس ما توانسته ايم در هيچ چيز معلق شويم

كل موضوع اين بود اگر فكر ميكنيد كه چيزي ايراد داره لطفا من رو مطلع كنيد و توضيح بديد

2. 6 کاربر از پست مفید behnam 3 سپاس کرده اند .

همکار تالار نجوم
    ارسال تشکر
    4,170
    دریافت تشکر: 6,219
    قدرت امتیاز دهی
    16868
    Array

پیش فرض پاسخ : تئوري ضد جاذبه ... Anti gravity theory ....

جالب بود.
    تا حالا از این دریچه بهش نگاه نکرده بودم!!!
    ذهنم باز شد!!!
    بهش فکر می کنم
    مرسی

4. 3 کاربر از پست مفید kahrupay سپاس کرده اند .

همكار تالار باغبانى
    رشته تحصیلی
    مهندسی طراحی فضای سبز
    ارسال تشکر
    13,309
    دریافت تشکر: 5,462
    قدرت امتیاز دهی
    4851
    Array
    زهرا قربانی's: جدید157

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam 3 نمایش پست ها
    سلام

چند وقتي بود كه يكي از خواسته هام يا بهتر بگم آرزوهام ذهنم رو درگير كرده بود و اون هم پرواز بدون صرف انرژي يا حداقل انرژي و با كمترين ابزار كمكي بود

نظريه كلي من به اين صورت هست كه : 1- در حالت كلي تمام چيزها از هيچ چيز ( higgs bozon ) تحت شرايط خواص به شكلي خواص ظاهر شده اند و در حال حاضر هم همراه با موج انفجار بزرگ در حال گسترده كردن دنيا ميباشد .

2- شكل كلي اجسام به چند عامل كرستاليزاسيون و سرعت چرخش الكترون در اتم و .... بستگي دارد .

اين دو مورد رو به ياد داشته باشيد

حال اگر ما به نوع فركانس انفجار بزرگ دست پيدا كنيم و اون رو با وسيله اي شبيه سازي كنيم ميتونيم هيچ چيز رو به يك سطح اتكا تبديل كنيم

و اگر بتوانيم اين كار رو يعني تغير ماهيت هيچ چيز را براي زمان محدود ( مثلا زمان يك قدم از روي يك پله به پله بالاتر ) در زير كفشمون انجام بدهيم پس ما توانسته ايم در هيچ چيز معلق شويم

كل موضوع اين بود اگر فكر ميكنيد كه چيزي ايراد داره لطفا من رو مطلع كنيد و توضيح بديد
    جالب بود ممنون
    ولی اینجاش یکمی اشکال داره به نظر من "حال اگر ما به نوع فركانس انفجار بزرگ دست پيدا كنيم و اون رو با وسيله اي شبيه سازي كنيم ميتونيم هيچ چيز رو به يك سطح اتكا تبديل كنيم "
    ما اگه حتی به این فرکانس هم دست پیدا کنیم از اونجا که خییییلی زیاده غیر قابل استفاده میشه
    آخرین برگ سفرنامه باران اینست
    که زمین چرکین است

6. 3 کاربر از پست مفید زهرا قربانی سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

میگم بزار حالا که میخوایم علمی این موضوع رو بررسی کنیم همه کمک کنیم تا به یه نتیجه ای برسیم.
    من گرانش نسبیتی رو تو فضای چهار بعدی بررسی کردم(سه بعد فضا و یک بعد زمان) و نتایجی که بدست آوردم خیلی قابل توجه بود.
    اول این که در فضای سه بعدی، فضازمان خم نمیشه بلکه منبسط و منقبض می شه.
    البته این انبساط و انقباض نسبت به یک حالت صفر هست و نه نسبت به همدیگه.
    این دو مورد نسبت به یک فضازمان که تحت تاثیر جرم نیست سنجیده میشن.
    فضازمان منقبض شده یا غلیظ رو به صورت پایدار تنها درون ماده میتونید پیدا کنین.
    فضازمان منبسط یا رقیق رو روی پوسته بیرونی و مرکزی ماده میتونید پیدا کنین.
    در حالت کلی زمانی که دو جرم به هم نزدیک میشن فضازمان بین آنها منبسط و رقیق میشه.
    به خاطر پدیده موج سواری با فشاری که فضازمان غلیظ تر به پشت هر دوجرم وارد می کنه به سوی همدیگه جذب میشن.
    بدون وجود جرم هم میشه فضازمان منقبض و منبسط داشت البته به صورت دینامیک و امواج گرانشی.
    طبق پدیده موج سواری می توان با ایجاد یک موج گرانشی باعث حرکت اجرام شد.
    البته شرط این کار ثابت بودن نقطه صفر فضازمان هست.
    بنابراین تنها در حالت افقی و بدون ارتفاع گرفتن از سطح زمین میشه با این تکنیک اجرام رو به حرکت وا داشت.
    البته در فضا هم این کار شدنیه با محدودیت های کمتر.
    برای ایجاد موج گرانشی باید منبعی به تولید این امواج بپردازه و جرم سوار این موج ها بشه.

8. 4 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,930
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array

البته موضوع پدیده موج سواری رو میتونید از برهمنهی امواج گرانشی مشتق بگیرید.
    وقتی دو موج با فاز مخالف به هم میرسند همدیگه رو حذف می کنند.
    اگر مرزی بین این دو موج وجود داشته باشه که از رسیدن آنها به همدیگه جلوگیری کنه، این اختلاف دامنه به صورت اختلاف پتانسیل برداری روی پوسته این مرز ظاهر میشه.
    جهت بردار همیشه از سمت فضازمان غلیظ تر به سمت فضازمان رقیق تره.
    ویرایش توسط عرفان سلیم زاده : 16th February 2013 در ساعت 01:25 PM

10. 2 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    87
    دریافت تشکر: 245
    قدرت امتیاز دهی
    197
    Array

علاوه بر کاری که (مخفی) گفت راه دیگر برای مهار جاذبه از طریق ابر رسانا هاست (مانند معلق کردن قطرات آب). اگر انسان آن قدر قدرت داشته باشد که بتواند جاذبه را کنترل کند،چرا با الکترومغناطیس که آسان تر است کار نکنیم .البته این دور از انتظار نیست در ژاپن قطار های سریع السیری وجود دارد که به این قطار ها بدون داشتن چرخ کار می کنند.این قطار با نیرو مغناطیسی از طریق آهنربای الکتریکی(قانون فاراده)این چنین کار می کند که جریان برق درون ریل های فلزی به صورت تناوبی و رو به جلو قطع و وصل مشود که به هنگام آهنربا شدن یک ریل و سپس ریل جلویی آن قطار بر اثر نیرو رانشی رو به جلو رانده می شود.در هنگام حرکت این قطار ها مقداری از سطح زمین قاصله می گیرند و معلق می مانند.(فرار از جاذبه!)هم چنین طبق تئوری وحدت هم کنترل کردن نیروی الکترومغناطیس آسان تر از گرانش است.علت این امر (به بیان میچیو کاکو )قرار گرفتن گرانش در مکانی دور از جهان چهار بعدی ماست (نسبت به 3 نیروی بنیادی دیگر)که نقطه اثر آن را نسبت به جهان ما کم می کنند.
    تشکر به خاطر توجه و تعقل در نوشته هایم به شما که برسرشان توجه و تعقل کردم

12. 3 کاربر از پست مفید genius1 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مكانيك
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام مجدد در مورد جواب دوست عزيزمون مخفي سپاس گذارم ولي دوست عزيز از قيد و بند روابط فيزيكي كه تا حالا كشف شدن بيا بيرون من دارم از روابطي صحبت ميكنم كه تمام روابط قبلي رو نقض ميكنن و يا قسمتي از اونها رو . يك كم خرج از قوانين و سنت شكن باشيد تا بهتر فكر كنيد البته اين اطلاعاتي كه شما داديد قابل ستايش هست كه به اين خوبي مباحث رو درك كرديد .

14. 3 کاربر از پست مفید behnam 3 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مكانيك
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

در مورد دوست عزيزمون genius 1 بايد بگم كه الكترو مغناطيس خودش يك مصرف كنندس يعني براي بلند كردن يك قطار از سطح زمين به اندازه 2 اينچ نيرويي بزرگ برابر مصرف برق يك كارخانه بزرگ در هر ساعت نياز هست ولي روشي كه من از اون صحبت ميكنم از نيروي گرماي بدن انرژي لازم رو بدست مياره و توليد فركانس مورد نظر انجام ميشود . به عنوان دوست كوچك شما ميگم اختراعات قبلي فقط ذهن شما رو درگير همون لحظه ميكنه و از پيشرفت ذهن شما جلوگيري ميكنه بگذاريد ذهنتون خلاق باشه و نه فقط يك ذهن پيرو ......... / سپاس

16. 2 کاربر از پست مفید behnam 3 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مكانيك
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام دوست عزيز فركانسها امواجي هستند در طولهاي متفاوت در بعدي كه در بعد و يا متفاوت از سه بعد ما حركت ميكنند بزرگ و كوچك نيستند زياد و كم هم نيستند و اگر هم باشند قابل تنظيم هستند .
    نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا قربانی نمایش پست ها
    جالب بود ممنون
    ولی اینجاش یکمی اشکال داره به نظر من "حال اگر ما به نوع فركانس انفجار بزرگ دست پيدا كنيم و اون رو با وسيله اي شبيه سازي كنيم ميتونيم هيچ چيز رو به يك سطح اتكا تبديل كنيم "
    ما اگه حتی به این فرکانس هم دست پیدا کنیم از اونجا که خییییلی زیاده غیر قابل استفاده میشه

18. 2 کاربر از پست مفید behnam 3 سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,930
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam 3 نمایش پست ها
    سلام مجدد در مورد جواب دوست عزيزمون مخفي سپاس گذارم ولي دوست عزيز از قيد و بند روابط فيزيكي كه تا حالا كشف شدن بيا بيرون من دارم از روابطي صحبت ميكنم كه تمام روابط قبلي رو نقض ميكنن و يا قسمتي از اونها رو . يك كم خرج از قوانين و سنت شكن باشيد تا بهتر فكر كنيد البته اين اطلاعاتي كه شما داديد قابل ستايش هست كه به اين خوبي مباحث رو درك كرديد .
    خب مورد شما یکم فرق می کنه.
    شما میخوای با منبسط کردن اجباری فضازمان گرانش رو کاهش بدی.
    این از لحاظ تئوری شدنیه چون فضازمان کاملا پیوسته است بیشترین تاثیر رو بر کاهش چگالی هسته عناصر داره.
    تنها راهی که برای منبسط کردن دائمی فضازمان داری استفاده از جرمه.
    مثلا یک دیسک سربی دوار رو تصور کن.اگر در حالی که دیسک با سرعت نور می گرده مرکز این دیسک وایستیم منبسط خواهیم شد.
    البته از دید یک شاهد که بیرون از این دیسک دوار قرار داره.
    من حرفایی رو که زدم رو ثابت شده نمیدونم تنها ادعای من هستند.

20. 2 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)