دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 6 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 181

موضوع: رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

2/ آهای کسی که حرف از جنگ و انقلاب و ... میزنی : یعنی واقعاً یعنی نه واقعاً فکر میکنی به خاطر حجاب جنگ درگرفت ؟!
    من نگفتم به خاطر حجاب جنگ شد اما خواستن حجاب رو بردارن که مردم کوتاه نیومدن.غیر از اینه؟

اینکه دختران به هر علتی دوست دارن میزان حجاب و پوشش بدنشونو کم کنند باعث امنیت میشه؟اون نگاه های سنگین برداشته میشه؟دیگه چشم ها تعقیبت نمیکنه؟دیگه ساعت 8 شب به بعد با خیال راحت رفت و آمد میکنند؟

هممون میدونیم نه.

تاسف.تاسف.تاسف.

مگه با یک گروهک تروریستی روبه رو هستیم که از نیروی انتظامی کمک بخوایم؟این افرادی که اینطور لباس میپوشند پدر و مادر دارند.

و یه چیز دیگه اگه دختران ازین تیپ خوششون نیاد خب رواج پیدا نمیکنه....اما متاسفانه شاهد این امر هستیم که خیلی از دختران میل دارن با تیشرت و شلوار لی اجازه تردد داشته باشن.و اگه کسی چیزی نگه با شلوارک و دامن کوتاه هم بدشون نمیاد....

این یعنی اینکه ملت ما خوابه.در برابر این جوراب ها هم دیگه کاری نمیشه کرد.یه طرح میاد از نیرو انتظامی یکم گیر میدن و کتک میزنن و زمینه رو برای حرص بیشتر دخترا باز میکنند دفعه ی بعدی یقه ی مانتوها رو باز میکنند و بهش میگن مد.

(ما جوونا سی دی های خام هستیم.وقتی دولت ما اصالتشو از دست میده و چیزی روی ما رایت نکنه خب غریبه ها هر چی دلشون بخواد رایت میکنن)(الان جوونا برابر شدن با سی دی هایی که فیلم های بدون سانسور روشون رایت شده.در حال تکثیر و انتشار هستن)
    این پست من تو صفحه ی اول این تاپیکه.میبینی هیچ مغایرتی با حرف شما نداره اما کشف حجاب راه حل نیست.بلکه وضع رو بدتر میکنه.همین.

2. 6 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

همکار بخش مذهبی
    رشته تحصیلی
    کاردانی کامپیوتر-نرم افزار
    ارسال تشکر
    4,555
    دریافت تشکر: 2,776
    قدرت امتیاز دهی
    1898
    Array
    جوان ایرانی's: جدید67

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

نقل قول نوشته اصلی توسط if only نمایش پست ها
    تو واقعا از حرفام همچین برداشتی داشتی؟

پ من چی میگم
    وضع جامعه
    وضعیت جامعه دختر نگاه و برخورد ادما
    یه بار دیگه خط اولتو بخون
    این بود نه؟ببین حالا حرف خودمو خالص و رک میگم

مشکل من اینه که چرا برای حفظ و منحرف نشدن کس دیگه من باید منزوی شم

نه خیر اصلن هم درست نیست من اینو نگفتم

نه خیر من با حجابم باید به آقای ایکس و ایگرگ کمک کنم خودشو حفظ کنه

مردی و قدرت مردیشون همه جا هوارتاس همچین جاهایی

اعوذ بالله من الشیطان رجیم

چی بگم بهت دختر خوب؟با من بحثی داری که خودتم ته دلت میدونی که راست میگم

بهت گفتم یه بخشیش ماییم و مرد هم باید عفت خودشو حفظ کنه
    اما وقتی ما حاضر نیستیم همین تکلیفی که به گردنمون هست رو رعایت کنیم از آقای ایکس و ایگرگ چه انتظاری میره

ببخشید چرا مشکل و تقصیر و پای یکی دیگه میذاری؟
    تهاجم فرهنگی شنیدی؟

یه زن؟یا هوارتا/وای خدا این مرد چیه که با یکی دوتا هم به آرامش نمیرسه و حق ازدواج داره اونم 4تا 4تا
    عزیزم خیلی بدبینی، خدا تا چهار تا رو به شرط عدل حلال کرده ولی طبق قانون الان مرد اگه میخواد زن بگیره اجازه همسر اول واجبه قانون هست در موردش

اینجا دیگه باید بگم دستمریزاد درستو از بری

عزیزم اینا همه رو من خوندم منم از برم

تو دور از خونوادت زندگی کردی؟

حالا کار دانشگاه ؟

نه ولی تو فامیلمون و دوستام دیدم زیاد از این مورد

دِ نمیدونی پس...برو سرچ کن دستت میاد

اونایی هم که میخوای بگی حتما با سهمیه بابا عمه عمو رفتن

من دیدم شاگرد خوب بوده استاد برده سر کار و...
    ولی قبول دارم بند پ هم هست نه همه جا

فنی مهندسیا میفهمن من چی میگم
    با بی سواد که حرف نمیزنی خانوم فنی مهندسی کلی شاخه و رشته داره
    اگه اینجوری باشه من خودمم نمونه فنی و مهندسی رو دیدم الانم سر کاره

وقتی مجبورم

چکار کنم؟

بشینم تو خونه زانوی غم بغل کنم؟
    نه با چند تا دختر دیگه همخونه شی چند تا مثل خودت عاقل و بالغ

همین دیگه/جواب ندی میگه ساکت نشین بدی میگه سکوت کن

بعضی جاها؟

بعضی جاها باید با یه حرکت رزمی همچین بخوابونیش که نتونه رو پاهاش راه بره

چشاش نتونه تا چندماه مورچه ببینه چه برسه به ادم
    با مورد دومت موافقم بعضی جاها هم باید کتک وارد عمل شی بعضی جاها لفظی و بعضی جاها سکوت

تروخدا خواهش میکنم متنامونو حرفامونو کامل بخون

تو این دوتاپستم واسخاطر همین اینجوری جواب دادم

بلکه...

بازم میگم و جوابتو در پست قبلم دادم که خطابم تا کجا بوده

آفرین دختر خوب از حقت دفاع کن
    چشم ولی به روش خودم
    امام حسین علیه‌السلام معلم مقاومت آگاهانه است.

امام خامنه ای

4. 2 کاربر از پست مفید جوان ایرانی سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

و یه سوال دیگه که تقریبا با پست قبلیم یه معنی رو داره.....

اینکه میگید وقتی از در میاید بیرون چشمها دنبالتونه...اینکه میگید مدیر بشید یه مرد چشم دیدنتونو نداره اینکه میگید مرد ها به شما تنه میزنن اینکه .... و تمام مشکلاتی که دختران در این جامعه دارن و شما اینجا بیان میکنید دقیقا چه ارتباطی با موضوع این تاپیک داره؟ یعنی این نوع پوشش رو تایید میکنید؟ یا رد میکنید؟(لطفا از بحث تاپیک منحرف نشید)

6. کاربرانی که از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند.

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    دریافت تشکر: 19,588
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array
    *FATIMA*'s: جدید75

نقل قول نوشته اصلی توسط جوان ایرانی نمایش پست ها
    واسه خانم only if دو ساعت نوشتم پرید
    جواب شما رو میدم کوتاهتره
    1.اونایی که رفتن جنگ برای ناموسشون رفتن برای اینکه دست یه مشت بی شرف نیافته برای این اسلام و قرآن رفتن برای حفظ کشورشون
    تو همون قرآن مسئله حجاب نوشته شده
    2.نمیدونم فقط من دارم میبینم یا بقیه نمی بینند والا اونی که واقعا چادریه(نه هر چادری) و اونی که مانتویی سادس تا حالا شنیدم گفتن کسی به من تیکه نمیندازه
    جریان خیابون ولیعصر و پارک دانشجو رو شنیدید که یه مدت لباسهایی خانوم ها و آقایون میومدند بیرون که بعضی از تنشون عریان بوده من استادم مستقیم در پروژه بوده که به این افراد پول داده شده تا این عمل عادی سازی شه
    3.این دیگه مستقیم خودمم
    آره ولی بی بندباری بیشتر موج میزنه گفتم همون چیزی که واسه ما میخوان واسه خودشون طبق دستورهای اسلامی رفتار میکنند
    شما هم آمارتو بزار من از خود شبکه ایرانی در اخبار ساعت 9 شنیدم (حالا بیاید بگید رسانه داخلی دروغ میگه)
    بعد ما از مردم آمریکا بدمون نمیاد از سیاست آمریکا متنفریم
    مدرک من یه شهر نیست همون سرچی که میفرمایید رو انجام بدهید و آمار بی بند و باری رو در اروپا و آمریکا ببینید
    بله عربستان هم اوضاعش داغونه ولی نشات از حجاب نیست نشات از قوانین غلطیه که دارن شما برو ببین زن اصن شناسنامه داره تو اون کشور ؟ اوضاع شیعه اونجا ببین چه جوریه
    1/ مردم مملکت ما به این خاطر رفتن جنگ چون شاهشون یه شاه زورگو و بی بندو بار بود ، برای اینکه قانون های غلط در جامعه رواج میداد ، برای اینکه دست آزادی آزادی آزادی رو بسته بود البته این یکی از دلایلش بود بقیش بماند !!!!!!!!!!!!!! اونم بهله برای حفظ ناموسشون نه برای حفظ حجاب !!!!!!!!!!!!!! این خیلی فرق داره فکر کنم . تازه خیلی مسائل دیگه هم بوده که با اصلیهاشون باید به صحبت بشینی !
    من منکر قرآن نیستم و میتوم بهت به جرأت بگم من درسته قرآن رو از حفط نیستم ولی بیش از چندبار خوندمش همراه با معنی و تفاسیر و همه جنبه هاشو هم میدونم ! برای همین گفتم حجاب برای خانم ها و آقایون باید چه معنا بده ! درسته !!!!!!!!!!!!!!!
    یه بار گفتم بازم میگم : حجاب برای زن یعنی حفظ حیا و عفت و ازرم و برای مردان یعنی نگاه داشتن چشم ! توجه نکردی !
    2/ والا منم نگفتم کسی به من تیکه انداخته ! وقتی من یا شما کلمه من رو بکار میبریم منظور اکثریت جامعه هست نه همه ! واِلا کسی به خودش تا حالا جرأت نکرده به من تیکه بندازه با اینکه من یه دختر امروزیم .
    فکر کنم یه بار هم قبلاً با هم به این نتیجه رسیدیم که تا پاندی پا نمیخوری !!!!!!!!!!!! درسته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    3/ پس بذار منم رک و راست بهت بگم : اینو شدیداً باور داشته باش که خیلی چیزا تو تلویزیون گفته نمیشه !!!!!!!!!!!! من که کلاً دور تلویزیونو خط کشیدم ( البته منظورم ماهواره هم بودا) ولی دور نت رو اصلاً ! آمار اصلی و واقعی رو از نت برمیدارم ! من این کشورها رو مثال قرار دادم واِلا اینم میدونم که امثال کشورهایی که شما مثال زدید هم وجود داره ! ولی اینم گفتم که بدونید همش از بی حجابی ناشی نمیشه !
    4/ اهان در مورد خیابان ولیعصر ! همونی که با لباس عریون میومده بیرون فکر نکنم به اجبار بوده ! بوده به نظرت ؟! به پول محتاج بود ؟! شاید ولی برای گرفتن پول به هر کاری دست نمیزنن که !
    5/ یه چیز دیگه : وقتی این امثال لباس تو جامعه رواج پیدا میکنه خو هر انسان جوانی دوست داره بپوشه
    پس یا جلوی ابتکار این نوع خلاقیت رو بگیر یا اینقدر سر به سر این مردم نذار !
    ویرایش توسط *FATIMA* : 10th January 2013 در ساعت 09:28 PM
    علف هرز چيست ؟!
    گياهى است كه هنوز فوايدش كشف نشده است
    ....
    بحث: زندگی با گیاهان دارویی

8. 3 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

هر کسی چیزی رو نگه میداره که براش ارزش قائل باشه........

اینکه مقصر کیه فکر کنم خیلی فکر کردن نداره همه مشکلات از خانواده شروع میشه و از اونجایی که یه دست صدا نداره باید عموم خانواده ها به فکر حفظ این بنیان باشن.

نمیشه گفت برای وضع ظاهری کنونی افراد در جامعه یکی از دو جنس مقصره بی انصافیه همه کاسه کوزه ها رو سر خانما یا آقایون بشکونیم.

اگر کسی گنجینه باارزشی داشته باشه اونو تو گاوصندوق نگه میداره و نمیاد همه دزدای شهرو زندان بندازه(مسلما این روش منطقی تر هم هست) از یه طرف دیگه هم نمیشه گفت حالا که همه گاوصندوق دارن پس مقابله با دزدا کار بیهوده ایه چون در هر صورت راههای زیادی برای از بین بردن گاوصندوق و به تاراج بردن گنجینه ارزشمند وجود داره.

حالا اگه همینو بخوایم جور دیگه ای توصیف کنیم اینجوری میشه که اگه یه انسان چه مرد و چه زن ارزش های وجودیشو(مثلا همین حجاب....این فقط یه مثاله) در گاو صندوق نجابت نگه داره دلیل نمیشه در جامعه با آدم های متجاوز و یا بی بند و بار مقابله نشه و گفت بذار اونا رها باشن(در هر صورت راههای زیادی برای آسیب به همین به اصطلاح گاو صندوق وجود داره)
    و از یه طرف دیگه هم نمیشه گفت خوب حالا جلوی این آدما رو بگیرید و من هر جور میخوام می پوشم به هر حال هر چیزی که بتونه از دایره شخصی فرد خارج شه و تاثیری بر جامعه بذاره هر چند کوچیک، دیگه جزئی از چهار دیواری نیست که ما اختیارشو داشته باشیم

به هر حال در این جامعه هم آقایون و هم خانما مقصرن ...........

بعضی خانما برای اینکه حقوق پایمال شده شونو پس بگیرن بدنبال اینن که اول آزادیشونو بدست بیارن( که خوب اینم قابل قبوله) و مشکل بزرگ اینجاست که خیلیا فکر میکنن مبارزه با موضوعاتی مثل حجاب میونه به اونا کمک کنه ( که واقعا هم حقوق خانمها متاسفانه تو جامعه ما خیلی پایمال میشه چون نه مردا درک درستی از این حقوق داره و نه زن.... هر چند تلاش بانوان هم تا حالا خیلی تونسته مؤثر باشه اما باز هم راه زیادی هست)

در آخر اینم اضافه کنم این نظر شخصی منه قرار نیست برای همه قابل قبول باشه
    ویرایش توسط yas-90 : 10th January 2013 در ساعت 09:41 PM
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

10. 8 کاربر از پست مفید yas-90 سپاس کرده اند .

همکار بخش مذهبی
    رشته تحصیلی
    کاردانی کامپیوتر-نرم افزار
    ارسال تشکر
    4,555
    دریافت تشکر: 2,776
    قدرت امتیاز دهی
    1898
    Array
    جوان ایرانی's: جدید67

نقل قول نوشته اصلی توسط F a t i m a نمایش پست ها
    1/ مردم مملکت ما به این خاطر رفتن جنگ چون شاهشون یه شاه زورگو و بی بندو بار بود ، برای اینکه قانون های غلط در جامعه رواج میداد ، برای اینکه دست آزادی آزادی آزادی رو بسته بود البته این یکی از دلایلش بود بقیش بماند !!!!!!!!!!!!!! اونم بهله برای حفظ ناموسشون نه برای حفظ حجاب !!!!!!!!!!!!!! این خیلی فرق داره فکر کنم . تازه خیلی مسائل دیگه هم بوده که با اصلیهاشون باید به صحبت بشینی !
    من منکر قرآن نیستم و میتوم بهت به جرأت بگم من درسته قرآن رو از حفط نیستم ولی بیش از چندبار خوندمش همراه با معنی و تفاسیر و همه جنبه هاشو هم میدونم ! برای همین گفتم حجاب برای خانم ها و آقایون باید چه معنا بده ! درسته !!!!!!!!!!!!!!!
    یه بار گفتم بازم میگم : حجاب برای زن یعنی حفظ حیا و عفت و ازرم و برای مردان یعنی نگاه داشتن چشم ! توجه نکردی !
    2/ والا منم نگفتم کسی به من تیکه انداخته ! وقتی من یا شما کلمه من رو بکار میبریم منظور اکثریت جامعه هست نه همه ! واِلا کسی به خودش تا حالا جرأت نکرده به من تیکه بندازه با اینکه من یه دختر امروزیم .
    فکر کنم یه بار هم قبلاً با هم به این نتیجه رسیدیم که تا پاندی پا نمیخوری !!!!!!!!!!!! درسته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    3/ پس بذار منم رک و راست بهت بگم : اینو شدیداً باور داشته باش که خیلی چیزا تو تلویزیون گفته نمیشه !!!!!!!!!!!! من که کلاً دور تلویزیونو خط کشیدم ( البته منظورم ماهواره هم بودا) ولی دور نت رو اصلاً ! آمار اصلی و واقعی رو از نت برمیدارم ! من این کشورها رو مثال قرار دادم واِلا اینم میدونم که امثال کشورهایی که شما مثال زدید هم وجود داره ! ولی اینم گفتم که بدونید همش از بی حجابی ناشی نمیشه !
    4/ اهان در مورد خیابان ولیعصر ! همونی که با لباس عریون میومده بیرون فکر نکنم به اجبار بوده ! بوده به نظرت ؟! به پول محتاج بود ؟! شاید ولی برای گرفتن پول به هر کاری دست نمیزنن که !
    5/ یه چیز دیگه : وقتی این امثال لباس تو جامعه رواج پیدا میکنه خو هر انسان جوانی دوست داره بپوشه
    پس یا جلوی ابتکار این نوع خلاقیت رو بگیر یا اینقدر سر به سر این مردم نذار !
    احسنت ، ولی حفظ ناموس یعنی چی؟ همون چیزهایی که شما فرمودین درست ولی در سوره نور به صراحت بیان شده نه؟
    نمیدونم چرا با هر کی حرف میزنم به خودش میگیره! شما تیکه پراکنی در مملکتو گفتی منم تو همین مملکت با اون نوع پوشش رو گفتم من گفتم به شما تیکه میندازن؟
    آخ قربون کلامت دقیقا تا پا ندی و .. همون پس خانم if only چی میگن دو ساعته دارم روضه میخونم
    اما خودتونم میگین از نگاه بعضی ها در امان نیستید درسته؟ تو پست قبلیتون گفتید
    من عوض شما هم تلوزیون رو قبول دارم هم نت و بعضی خبر های نتم درست نیست و تحرف شده است ،بعله درسته اون محل هایی که شما عرض کردید وضع بی حجابی چقدره؟ لباسهای مناسب نه جذب و فقط سرشون لخته یه نمونه هم بنده از فرانسه میگم که توی فرانسه یه شهری بود دختر و پسر حق ندارن دست هم رو تو خیابون بگیرن چون میگن اوضاع اجتماعی فرق داره با مسائل شخصی
    دقیقا یه برنامه از پیش تعریف شده بوده که از مردها و زنان معذت میخوام هرزه استفاده میشده اینو میگن تهاجم فرهنگی اول عادی سازی بعد مردم عادی
    موافقم ولی با جمله اولتون در مورد حجاب خیلی کم کاری شده و خانواده ها هم جدی نگرفتن
    باید فرهنگ سازی شه ، درسته؟
    امام حسین علیه‌السلام معلم مقاومت آگاهانه است.

امام خامنه ای

12. 5 کاربر از پست مفید جوان ایرانی سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    دریافت تشکر: 19,588
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array
    *FATIMA*'s: جدید75

نقل قول نوشته اصلی توسط جوان ایرانی نمایش پست ها
    احسنت ، ولی حفظ ناموس یعنی چی؟ همون چیزهایی که شما فرمودین درست ولی در سوره نور به صراحت بیان شده نه؟
    بله در آیه 29 و 30 سوره نور ، اگه درست بگم ! ولی هر دو مورد رو تءکید کرده نه یکی رو ! درسته ؟!
    اما خودتونم میگین از نگاه بعضی ها در امان نیستید درسته؟ تو پست قبلیتون گفتید
    و اینم گفتم منظورم از این من ها منظور اکثریت جامعه هست نه من شخصی !
    کسایی رو که داریم در جامعه می بینیم و خواهیم دید

موافقم ولی با جمله اولتون در مورد حجاب خیلی کم کاری شده و خانواده ها هم جدی نگرفتن
    باید فرهنگ سازی شه ، درسته؟
    اول تحقیق کنید و بعد با دانسته های خود و با کمک دیگران ببینید کارتون درسته یا نه بعد بپذیرید نمیدونم حرف کدوم از امامان یا پیامبران بود و آیا حین این جمله بود یا نه ولی منظورش همین بود .
    من اینو رد نکردم ! ولی گفتم روشمون اشتباست و متأسفانه نمیخوان درستش کنن این روش رو
    و اینجوری میشه که اوضاع بدتر میشه
    راه حل های بهتری هم هست ! نیست ؟!
    علف هرز چيست ؟!
    گياهى است كه هنوز فوايدش كشف نشده است
    ....
    بحث: زندگی با گیاهان دارویی

14. 2 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

چرا به دختر مدرک مهندسی میدن

اما تو محیط مهندسی حق نداره وارد شه

اسمشم گذاشتن محیط مردونه
    من تو چندتا محیط صنعتی و مهندسی که رفتم خانم مهندس هم توش دیدم که البته همشون پستهای تروتمیز داشتند و دست به آچار نمیزدند!!
    ضمنا تو محیطهای کارگری یکمی فضا متفاوت هستش و وقتی که خانمی هم حضور داشته باشه هردو طرف معذب میشن!!

16. کاربرانی که از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند.

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

اگر اینجا امکان امتیاز منفی بود به شما یک امتیاز منفی کامل میدادم
    برای امتیاز منفی رو دکمه امتیاز کلیک کرده و تیک گزینه مخالف پست هستم را بزنید

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,826
    دریافت تشکر: 4,412
    قدرت امتیاز دهی
    2953
    Array
    BaAaroOoN's: جدید134

نقل قول نوشته اصلی توسط m.g.s.t.r نمایش پست ها
    و وقتی که خانمی هم حضور داشته باشه هردو طرف معذب میشن!!
    سلام...
    نمیخام وارد بحثتون بشم.....
    چون نه از هر نظری که اینجا داده شده از هر کدوم بخشی شو قبول دارم....بخشی شم نه!!!!
    اینکه شما میگید حضور زن و مرد در محیط کار باعث موذب شدن میشه مضحک به نظر میرسه!!!
    این مرد هستش که با افکار غلط محیط رو برای خانوم مسموم میکنه!!!
    والا ما توی شهرمون ازین رسم ها نداریم که در کنار یک مرد موذب شیم.....
    اگر یک صندلی کنار یک مرد خالی باشه کتارش ننشینیم یا رومون نشه از یک مرد تو مترو یا خیابون سوال کنیم!!!
    محیط کار هم باید این قضیه نهادینه بشه!!!ما باید به چشم انسان به هم نگاه کنیم!!!
    چرا همه ی مسائل رو به جنسیت ربط میدین؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته بازهم یادآوری میکنم با قضیه ی حجاب کاری ندارم.فقط میخام این موضوع رو به چالش بکشم که چرا باید مرد و زن ازین که باهم و در کنار هم در یک محیط قرار بگیرن انقد وحشت دارن!!!!
    واقعا این خیلی برای من عجیبه!!!
    بیبیشترین دلیلش مربوط میشه به پسرای جامعه!!!
    چون من خودم این رو در خودم میبینم که قادر هستم تفکرم رو درست کنم
    ولی هیچ پسری رو ندیدم که یه مقدار تلاش کنه تا به چشم انسان به من نگاه کنه نه یک زن!!!
    البته استثنا هم وجود داره ولی قبول کنین که اندکه

19. 8 کاربر از پست مفید BaAaroOoN سپاس کرده اند .

صفحه 6 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)