دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: بحران طراحی در خانواده اکسپریا؛ لطفا تمامش کنید

دوست جدید
    ارسال تشکر
    421
    دریافت تشکر: 839
    قدرت امتیاز دهی
    2518
    Array

پیش فرض پاسخ : بحران طراحی در خانواده اکسپریا؛ لطفا تمامش کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط داداشی نمایش پست ها
    سونی صدای همه را در آورده است. با معرفی هر محصول جدید، نویسندگان و کارشناسان موبایل اعلام می‌کنند: «باز هم یک اکسپریای دیگر، شبیه قبلی‌ها» کار به جایی رسیده است که حتی فروشندگان تلفن‌های همراه نیز گاهی در فروشگاه خود با این تردید رو به رو می‌شوند که یک گوشی، واقعا کدام مدل از اکسپریاست. حقیقت این است که سونی در طراحی سری اکسپریا، خلاقیتی ندارد. همه گوشی‌ها شبیه یکدیگرند و تنها تغییرات بسیار اندک ظاهری است که ممکن است تفاوت‌های جزیی در مدل‌های اکسپریا را نشان دهد. اگر ادعای ما را باور ندارید، نگاهی به عکس‌هایی که در پایین آمده‌اند بیندازید و خودتان قضاوت کنید. شاید وقت آن رسیده که سونی، آگهی استخدام یک گروه طراحی جدید را منتشر کند تا بالاخره یک روز «یک اکسپریای واقعا جدید» ببینیم. به امید آن روز.

واقعا این همه تفاوت بین این گوشی ها رو متوجه نمیشید؟! نکنه انتظار دارید مثلثی یا بیضی شکل باشن؟!! شما چیزی به عنوان اصالت طراحی رو قبول دارید؟!
    به نظر من تغییرات این اسمارتفون ها خیلی بیشتر از سری گالکسی سامسونگ و بخصوص آیفون هست!!
    این عکس ها از روبرو هستند. بعضی مدلهای اکسپریا از نیمرخ دارای قوس بسیار زیبایی هستند که باعث میشه بسیار خوشدست باشن و از حالت یه تیکه آجر بیرون بیان!

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid5835 نمایش پست ها
    اصلا هم گوشیهای جونداری نیستند
    سونی تقریبا صنعتی ترین گوشی های بازار رو تولید میکنه که بعضی از اونها IP57 دارن. یعنی در مقابل آب و گرد و خاک بسیار مقاوم هستند!!
    من خودم Arc S دارم و در یک کارخونه کار میکنم. در کنار موتور اسپیندل 24000 دور دستگاه CNC گوشیم به خوبی آنتن میده و جالب اینه که طرف مقابل صدای منو به لطف Active noise cancellation به راحتی میشنوه! از نظر ضربه هم گوشیم بالای 10 بار از دستم افتاده، قابش بخصوص در قسمت Proximity Sensor با ضربه اول ترک برداشت، ولی گوشی بدون کوچکترین ایرادی کار میکنه و هر روز از اینکه این گوشی رو خریدم احساس رضایت بیشتری میکنم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط داداشی نمایش پست ها
    دوربین هاش رو هم که چک کردیم قابل قبول نبود یعنی در حد سونی نبود و انتظار دیگه ای میرفت. تمام ایراد هایی که دوربین گوشی های لمسی دارند رو داره و اصلا نتونست به گرد دوربین عکاسی k800 خودش برسه.
    سونی با در اختیار داشتن تکنولوژی Exmor R بهترین ماژولهای دوربین تلفنهای همراه رو تولید میکنه و اکثر برندهای دیگه از ماژولهای سونی در محصولات خودشون استفاده میکنن.
    اکثر سایتهای معتبر مثل GSMArena این گفته منو تایید میکنن. میتونم لینک بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط SUB-Z3RO نمایش پست ها
    دوربين هاي محصولات جديد موبايل خيلي بدتر از محصولات قديمي ترشون هست . . .
    من خودم سيستم جاوا دارم . . . بازي هاي جاوا خيلي قشنگتر و بهتر از بازي هاي الان بودند . . . (بازي هاي 2ساال پيش جاوا بهتر از بازي هاي الانش هست)
    صداي گوشي هاي قديمي مثل N73 رو يادتونه ؟ ديگه گوشي هاي جديد قدرت پخش صدا مثل قديم رو ندارن . . .
    در رابطه با دوربین که فکر میکنم سخت در اشتباهی..
    بازی!!!! من چند روز پیش دوستم که S III داره داشت بازی Call Of Duty رو بازی میکرد و من واقعا از گرافیک بسیار بالای بازی هیجان زده شده بودم. من همین الان که دارم این متن رو مینویسم بازی GTA III و GTA Vice City رو گوشیم دارم و فکر میکنم زمین تا آسمون با بازی های جاوا فرق دارن! بازی های دوبعدی جالبی مثل Cut the Rope , AngryBirds , Robotek , Where's My Water و ... همگی نشون دهنده پیشرفت فوق سریع صنعت بازی های تلفن همراه هستند.
    در رابطه با صدا... چیزی نمیگم فقط یکی از آزمایش های GSM Arena رو از گوشی های امروزی با همون N73 مقایسه کن و خودت متوجه این اشتباهت میشی!
    مثلا یه نگاه به این Voice 63dB / Noise 58dB / Ring 62dB بنداز!

2. کاربرانی که از پست مفید emer62304 سپاس کرده اند.

همکار تالار بازی های کامپیوتری
    رشته تحصیلی
    مهندسي معماري
    ارسال تشکر
    51
    دریافت تشکر: 413
    قدرت امتیاز دهی
    812
    Array
    SUB-Z3RO's: جدید149

قبول . . . من قبول كردم . . . همه ي حرفاتو قبول دارم سر صدا و بازي ، چون اونا رو شنيده بودم !!!

ولي سر دوربين هنوز هم سر حرفم هستم . . . چون خودم ديدم !!!
    دوربين گوشي هاي SONY (من چند جا تو پاساژ هاي موبايل هم تست كردم) بعد از اينكه عكس ميگيري . . .
    يه سري نقطه هاي بنفش يا صورتي روي گوشي پديد مياد . . .
    اين نقطه ها طبيعيه !!! وقتي با دوربين ، توي شب عكس بندازي ، اين نقطه ها به صورت طبيعي روي عكس ذاهر ميشن
    ولي وقتي من تو يه پاساژ هستم كه كلي لامپ و چراغ داره ، اين نقطه ها يا پيكسل هاي صورتي نبايد بوجود بيان !!!

حالا حرف من اينه :

اين نقطه ها تو همه ي موبايل هاي SONY هست ،‌تو بعضياشون همينجوري هست ،‌تو بعضي ديگه بايد يكم ZOOM كني تا نقطه ها رو ببيني !
    اين نقطه ها يا ايراد از صفحه نمايشه ! يا ايراد از دوربين . . .

SONY بهترين كيفيت تلويزيون رو ميسازه . . . (اگه بهترين نيست ، جزو بهترين ها هست!!!)
    از اونطرف ، SONY تو قسمت دوربين هم جزو بهترين هاست !!!

اين شركت كه تو دوربين و نمايشگر بهترينه ،‌ چرا اين ايراد رو روي گوشي هاش نتونسته برطرف كنه ؟

Damn it , I'm looking GOOD

4. 3 کاربر از پست مفید SUB-Z3RO سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,530
    دریافت تشکر: 10,158
    قدرت امتیاز دهی
    3886
    Array
    داداشی's: جدید130

نقل قول نوشته اصلی توسط emer62304 نمایش پست ها
    واقعا این همه تفاوت بین این گوشی ها رو متوجه نمیشید؟! نکنه انتظار دارید مثلثی یا بیضی شکل باشن؟!! شما چیزی به عنوان اصالت طراحی رو قبول دارید؟!
    به نظر من تغییرات این اسمارتفون ها خیلی بیشتر از سری گالکسی سامسونگ و بخصوص آیفون هست!!
    این عکس ها از روبرو هستند. بعضی مدلهای اکسپریا از نیمرخ دارای قوس بسیار زیبایی هستند که باعث میشه بسیار خوشدست باشن و از حالت یه تیکه آجر بیرون بیان!

سلام.
    وقت بخیر به به چه نوشت های تعصبی!
    دوست عزیز اگر شما یک وسیله دست ساز درست بکنی و یکی دیگه هم ازش بسازی باز هم این دو تفاوت های زیادی دارند. کسی هم انتظار نداره بیضی مثلثی چند وجهی و ... ساخته بشه
    یادتون باشه اصل هدف یک خبر و متن رو درک بکنید، در مورد خط دوم باید بگم این یک موضوع مقایسه ای نیست که با برند مختلف مقایسه میکنید. اگر قرار بر مقایسه باشه خوب حتما گفته میشد ولی توی هدف این موضوع نبوده.
    دوست عزیز در طراحی بسیاری از موارد وجود داره و فکر نمیکنم دوستانی که کمی علاقه داشته باشند ندونند که شمایل گوشی ها از کنار و ... چطور هست جه برسه به کسی که کارش خرید و نقد و مقایسه و .... در دنیای تلفن همراه است.

سونی با در اختیار داشتن تکنولوژی Exmor R بهترین ماژولهای دوربین تلفنهای همراه رو تولید میکنه و اکثر برندهای دیگه از ماژولهای سونی در محصولات خودشون استفاده میکنن.
    اکثر سایتهای معتبر مثل GSMArena این گفته منو تایید میکنن. میتونم لینک بدم.

این مطالبی که میگید رو میدونم چون کارم اینه بیکاریم هم اینه.
    خواهش میکنم متن رو با دقت بخون. متن خودم رو دوباره مینویسم اما با ویرایش جدید و ساده تر:
    انتظار از سونی بالاست چون برند موفق و در مواردی برترین است و
    شاهکارش در دوربین گوشی K800 را نتوانست تکرار کند. فکر کنم ساده هست و به لینک هم نیاز نداشته باشه.

اما سخنی با دوست عزیز خودم.
    در مورد سخت افزار در اینجا نمیشه صحبت کرد چون هدف این خبر نبوده است.
    یه دقت دیگه هم بکن در متن خبر اصلی شاید دقت نداشتی که در خط اول توضیحاتت تعصبی نوشتی:

تنها تغییرات بسیار اندک ظاهری است که ممکن است تفاوت‌های جزیی در مدل‌های اکسپریا را نشان دهد.

ببین فروش یک گوشی یه عوامل زیادی بستگی داره که هممون میدونیم یکیش خلاقیت در ظاهر و جنس و ... اینهاست. تغییرات جزئی مثل قوس، جابجا کردن اسم سونی و سه کلید روی صفحه و جا بجا کردن درگاه ها اینها خلاقیت نیست، اینها همون تغییرات جزئی است. (هدف خبر صرفا ظاهریه پس به سخت افزار فکر نکنید الان)
    سونی (به نظر شخصیم بسیار عالی است) برای باقی ماندن در کورس بهترین (در تلفن همراه) نیاز به خلاقیت در ظاهر و جنس و ... در خانواده بزرگ ایکسپریا داره، این هم گفته منه هم گفته منتقدین و کارشناسان.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمـــــــــــــــر دراز

جوان ز حادثه ای پـــــــــــــــــیر می شود گاهی

6. 2 کاربر از پست مفید داداشی سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)