دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 47

موضوع: تو رو به خدا حتما گوش بديد!!!

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر_نرم افزار
    ارسال تشکر
    3,958
    دریافت تشکر: 9,802
    قدرت امتیاز دهی
    5191
    Array
    آسد مرتضي's: جدید47

smilee1 تو رو به خدا حتما گوش بديد!!!

اين صوت رو همه اونهايي كه ميگن چراغي كه به خانه رواست به مسجد حرام است يا مملكت خودمون انقد مشكل داره كه غزه ربطي به ما نداره يا ....
    اين صوت رو تو رو به خدا حتما گوش بديد!!!تو رو جان امام حسين گوش بديد!!!استدلال و منطقي بهتر از اين صوت براي جواب به اين حرفها سراغ ندارم
    اين صوت سخنان استاد شهيد مطهري هستش....حتما گوش بديد

صــــــوتــــــــــ

اين فيلم هم اضافه شد
    ویرایش توسط آسد مرتضي : 22nd November 2012 در ساعت 11:55 AM
    آهنگران سرشان شلوغ است ...
    بايد نعل تازه بسازند براي اسب ها ...

همكار تالار اخبار
    رشته تحصیلی
    مهندسي مديريت پروژه
    ارسال تشکر
    4,842
    دریافت تشکر: 3,026
    قدرت امتیاز دهی
    3470
    Array

پیش فرض پاسخ : تو رو به خدا حتما گوش بديد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط آسد مرتضي نمایش پست ها
    اين صوت رو همه اونهايي كه ميگن چراغي كه به خانه رواست به مسجد حرام است يا مملكت خودمون انقد مشكل داره كه غزه ربطي به ما نداره يا ....

صــــــوتــــــــــ

آدمایی که اینجوری میگن "انسان" نیستن

- - - به روز رسانی شده - - -

اين صوت رو تو رو به خدا حتما گوش بديد!!!تو رو جان امام حسين گوش بديد!!!استدلال و منطقي بهتر از اين صوت براي جواب به اين حرفها سراغ ندارم

صــــــوتــــــــــ
    ممنون آقا سید.
    واقعا ...
    دلی که در دو جهان جز تو هیچ یارش نیست
    گرش تو یار نباشی جهان به کارش نیست

3. 7 کاربر از پست مفید ✿elnaz✿ سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    دریافت تشکر: 5,135
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

صــــــوتــــــــــ

یه چیز خیلی جالب رو توجه کرده اید !

همه ی ما وقتی صوت یکی را با آهنگ پس زمینه پخش میکنند چقدر روی ما تاثیر میزاره ! در صورتی که شاید ما خودمون هزاران بار این صوت رو شنیده ام اما وقتی یه بار اینطوری می شنویم کاملا تفاوت داره !

دوستان عزیز اینقدر زود احساساتی نشوید !

شما وقتی این صوت رو بدون آهنگ پس زمینه گوش میکنید روش فکر میکنید اما وقتی با یه آهنگ سوزناک جان گذار می شنوید فکری در کار نیست فقط می خواهید به جنبش در بیایید کاری کنید ...

---------------------

خیلی از حرف های آقای مطهری درست ، قشنگ بعضی هاش هم قابل تامل ، بحث کردن ، انتقاد کردن

اما موضوع این هست که از سخن تا عمل راه زیادی هست و همه ما ها هم وقتی به عمل می رسیم مشکل پیدا میکنیم ! کسانی که انتقاد میکنند روی عمل انتقاد میکنند نه روی سخن !

کسی منکر ارزش های انسانی ، دینی ، ملی نیست اما بحث روی چیز های دیگری ست ...

و این رو هم توجه کنید که مطهری زمانی داره حرف میزنه که فقط سخن میگفته ! عملی در کار نبوده ! که بخواد بهش توجه کنه ! نقدش کنه !

هر انسانی رو اگر از 40 -50 سال پیش به جلو ببریمش خیلی از حرف های خودش رو رد میکنه و نقد !

پس بهتره همیشه با عقل و منطق رد یا قبول کنیم نه با اسامی اشخاص .........

نقل قول نوشته اصلی توسط ✿elnaz✿ نمایش پست ها
    آدمایی که اینجوری میگن "انسان" نیستن

- - - به روز رسانی شده - - -

ممنون آقا سید.
    واقعا ...
    هیچ وقت در مورد هیچ انسانی اگر انسانیت رو قبول دارید اینطور قضاوت نکنیــــــــــد !
    "آخرین برگ این دفتر هم به پایان رسید"

5. 4 کاربر از پست مفید Majid_GC سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

امروز رئیس مجلس اعلام کرد تکنولوزی و امکانات تولید 2نوع موشک میان برد رو به غزه دادیم و امادگی داریم حتی خودمون هم برای جنگ به غزه بریم
    اینو توی اخبار دیدم از دهن خود رئیس مجلس
    کاملا درسته
    غزه خیلی هم به ما مربوطه
    اون چراغی که به خونه رواست و............... اصلا ربطی به قضیه نداره
    اونجا که جنبه ی مسجد نداره!!
    همسایه ی مان هم دین ما-حداقل همنوع ما که هستند
    همسایتونو دزد بزنه عین ماست وایمیسین؟
    همسایتون از گشنگش بمیره یا چندتا متجاوز بهش حمله کنن توجهی نمیکنین؟
    برادر مسلمون ما داره از موشکی که به سرش میریزن فریاد میزنه و کمک میخواد
    ما وایسیم نگاه کنیم؟
    خودمون مشکل داریم؟
    نمیتونیم وارد عمل بشیم مستقیم؟
    حمایت مادی و معنوی که میتونیم بکنیم
    میتونیم از قدرتمون استفاده کنیم
    و این کاملا درسته
    هم انسانیه هم دینی و هم منطقی و هم سیاسی و هم هر خصلت مثبتی که بگی!

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

7. 8 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    DVM
    ارسال تشکر
    20,723
    دریافت تشکر: 12,331
    قدرت امتیاز دهی
    18939
    Array
    رضوس's: شاد3

من نمیتونم گوشش بدم
    خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی چپانی ته استکانی.
    زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست/آنقدر سیر بخند که غم از رو برود

9. 4 کاربر از پست مفید رضوس سپاس کرده اند .

همكار تالار باغبانى
    رشته تحصیلی
    مهندسی طراحی فضای سبز
    ارسال تشکر
    13,309
    دریافت تشکر: 5,462
    قدرت امتیاز دهی
    4851
    Array
    زهرا قربانی's: جدید157

ما اسپیکر نداریم
    میشه یک نفر تایپ کنه حرفاشون رو؟
    آخرین برگ سفرنامه باران اینست
    که زمین چرکین است

11. 2 کاربر از پست مفید زهرا قربانی سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات
    ارسال تشکر
    13,156
    دریافت تشکر: 21,945
    قدرت امتیاز دهی
    56319
    Array
    ریپورتر's: خوشحال2

حرفهای ایشون کاملا بدون اهنگ پس زمینه هم تاثیر گذاره و اگر 100 سال دیگه هم باشه رد نمیشه .این حقیقت هست و راهکار که باید مسلمونا کمک کنن تا این رژیم نکبت و نجس از روی زمین محو بشه با تمام طرفداراش.

مسئله فلسطین در اولویت هست برای تمام مسلمانان جهان که سرامدشون شیعه هست البته قابل قبول هست این مسئله برای وهابیون منفور و عقب مانده و خائن در اولویت نیست

کسی هم که در مورد این موضوع سکوت کنه شک نکنید که از دایره انسانیت خارج هست

نا له پنداشت که در سینه ی ما جا تنگ است

رفت و برگشت سراسیمه که دنیا
    تنگ است

13. 6 کاربر از پست مفید ریپورتر سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    C@/\/\P\/T(-R
    ارسال تشکر
    8,061
    دریافت تشکر: 4,739
    قدرت امتیاز دهی
    7121
    Array
    Outta_Breathe1020's: جدید59

مگه آهنگه که با موسیقی تاثیر گذار باشه و بدون اون فقط یه تکست باشه و هیچ؟!!!

حرفای ایشون واقعا همیشه تاثیر گذار بوده و حتی من رو به شخصه خیلی وقتا به خودم آورده!
    از حق که نمیشه گذشت دیگه...!

پس دقیقا چه چیزایی باید باعث جنبش بشه؟! آدمای بزرگ هستن که روشن میکنن بقیه رو!
    مطلب میخونی که به خودت نیای که باید جنبش کنی، حرفای یه آدم به این بزرگی رو میشنوی هم به خودت نیای که باید یه کاری بکنی پس دیگه....!!!
    و مجازات تخفیف یافته ات این بار حبس ابد در این دنیاست...!!!

Nearly 1 billion people go to bed hungry every night and every year 2 million children die from malnutrition

شاید صدای مرگ بود که میگفت: تو هم اگر قاتل نباشی، سارق حیات این ها بوده ای...

15. 5 کاربر از پست مفید Outta_Breathe1020 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر_نرم افزار
    ارسال تشکر
    3,958
    دریافت تشکر: 9,802
    قدرت امتیاز دهی
    5191
    Array
    آسد مرتضي's: جدید47

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا قربانی نمایش پست ها
    ما اسپیکر نداریم
    میشه یک نفر تایپ کنه حرفاشون رو؟
    اين هم صحبت هاي كاملشون...بيشتر از اون چيزي كه تو فايل صوتي اومده
    من زير صحبت هايي كه تو اين فايل صوتي اومد خط كشيدم

اگر پیغمبر اسلام زنده می‏ بود، امروز چه می‏کرد؟ درباره چه مسئله‏ای‏ می‏ اندیشید؟ والله و بالله قسم می‏خورم که پیغمبر اکرم در قبر مقدسش‏ امروز از یهود می‏لرزد. این یک مسئله دو دو تا چهار تاست. اگر کسی نگوید، گناه کرده است، من اگر نگویم و الله مرتکب گناه شده‏ام، هر خطیب و واعظی اگر نگوید، مرتکب گناه شده است. گذشته از جنبه اسلامی، فلسطین چه‏ تاریخچه‏ ای دارد؟ قضیه فلسطین مربوط به دولتی از دولت‌های اسلامی هم نیست‏، مربوط به یک ملت است، ملتی که او را به زور از خانه‏اش بیرون‏ کرده‏اند…والله و بالله ما در برابر این قضیه‏ مسئولیم. به خدا قسم مسئولیت داریم. به خدا قسم ما غافل هستیم. و الله قضیه‏ای که دل پیغمبر اکرم را امروز خون کرده است، این قضیه است. داستانی که دل حسین بن علی را خون کرده، این قضیه است. اگر می‏خواهیم‏ به خودمان ارزش بدهیم، اگر می‏خواهیم به عزاداری حسین بن علی ارزش‏ بدهیم، باید فکر کنیم که اگر حسین بن علی امروز بود و خودش می‏گفت برای‏ من عزاداری کنید، می‏گفت چه شعاری بدهید؟ آیا می‏گفت بخوانید: “نوجوان اکبر من ” یا می‏گفت بگویید: “زینب مضطرم الوداع، الوداع “، چیزهایی که من (امام حسین) در عمرم هرگز به این جور شعارهای پست و کثیف ذلت آور تن ندادم و یک کلمه از این حرفها نگفتم؟! اگر حسین بن‏ علی بود، می‏گفت اگر می‏خواهی برای من عزاداری کنی، برای من سینه و زنجیر بزنی، شعار امروز تو باید فلسطین باشد. شمر امروز موشه دایان است. شمر ۱۳۰۰ سال پیش مرد، شمر امروز را بشناس. امروز باید در و دیوار این شهر با شعار فلسطین تکان می‏خورد. هی دروغ در مغز ما کردند که‏ آقا این یک مسئله داخلی است، مربوط به عرب و اسرائیل است.… به‏ قول عبدالرحمن فرامرزی؛ اگر مال اینهاست و مذهبی نیست، چرا یهودیان‏ دیگر دنیا مرتب برای اینها پول می‏فرستند؟ ما چه جوابی در مقابل اسلام و پیغمبر خدا داریم؟ آیا چند روز پیش در روزنامه نخواندید که در سال گذشته یهودیان سایر نقاط دنیا، نه یهودیانی‏ که فعلاً شناسنامه اسرائیلی دارند، ۵۰۰ میلیون دلار برای اینها فرستادند که با این پولها فانتوم بخرند، بمب‏ بریزند بر سر مسلمانان.شنیده‏ام یهودیان ایران خودمان در سال گذشته معادل پول ۲ فانتوم‏ فرستادند. ۳۶ میلیون دلار پول از یهودیان ایران خودمان برای آنها به عنوان کمک رفت. من آن یهودی‌ها را به عنوان اینکه یهودی هستند، ملامت نمی‏کنم، ما خودمان را باید ملامت کنیم، او به همکیش خود کمک کرده‏ است، با کمال افتخار پول می‏فرستد، رسیدش هم از موشه‏دایان می‏آید و آن‏ را در بازار هم نشان می‏دهد، می‏گوید بیا رسیدش را ببین. مگر همین ۲، ۳‏ شب پیش ننوشتند (من بریده‏اش را از “اطلاعات ” دارم) که الآن فقط یهودیان مقیم امریکا روزی یک میلیون دلار به اسرائیل کمک می‏کنند؟!آن وقت، تلاش ما مسلمین در این زمینه چه بوده است؟ به خدا خجالت دارد ما خودمان را مسلمان بدانیم، خودمان را شیعه علی بن ابیطالب بخوانیم. اصلاً من باید بگویم بعد از این داستانی را که ما از علی بن ابیطالب نقل‏ می‏کنیم، حرام است که دیگر در منابر نقل کنیم که روزی علی بن ابی‏ طالب شنید، دشمن به کشور اسلامی حمله کرده است؛ “و هذا اخو غامد و قد وردت خیله الانبار “، بعد فرمود شنیده‏ام زینب یک زن مسلمان یا زنی را که‏ در حمایت مسلمانان است، گرفته‏اند. شنیده‏ام دشمن، سرزمین مسلمین را غارت کرده است، مردانشان را کشته است، اسیر کرده است، متعرض زنان‏ آنها شده است، زیورها را از گوش و دست زنها جدا کرده است. بعد همین‏ علی بن ابیطالب که ما اظهار تشیع او را می‏کنیم و نسبت به او حساسیت‌های‏ بی‌معنی و دروغین نشان می‏دهیم فرمود: «فلو ان امرءا مسلما مات من بعد هذا اسفا ما کان به ملوما بل کان به عندی جدیراً»(۱). اگر یک مرد مسلمان با شنیدن این خبر دق کند و بمیرد، سزاوار است و مورد ملامت نیست.آیا ما وظیفه نداریم که کمک مالی به آنها بکنیم؟ آیا اینها مسلمان‏ نیستند، عزیزان ندارند؟ آیا اینها برای حق مشروع بشری قیام نمی‏کنند؟ کیست که امروز منکر شود که فلسطینی‌های آواره، حق بازگشت به وطن خود را ندارند؟ من در سفر مکه بعضی از اینها را دیدم. یک جوانهایی، فقط می‏گفتند: دماء الشهداء، ما امیدمان فقط به خون شهدایمان است. افرادی‏ در میان آنها هستند که والله برای لباسشان محتاجند و برهنه می‏جنگند. اگر ۷۰۰ میلیون جمعیت مسلمان دنیا، هر فرد روزی یک ریال بدهد، در سال‏ نزدیک به ۳۰۰ میلیارد دلار می‏شود. اگر فقط مردم ایران که ۲۵‏ میلیون نفر هستیم و ۹۸ درصد ما مسلمان است، هر فرد، روزی یک‏ ریال به فلسطینی‌ها کمک کند، در سال حدود ۹۰ میلیون تومان می‏شود. اگر یک عشر مسلمانان هم هر کس روزی یک ریال کمک کند، در سال ۹ میلیون‏ تومان می‏شود. «فضل الله المجاهدین باموالهم و انفسهم (۲) الذین‏ آمنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم»(۳).به وسیله مال که می‏توانیم کمک کنیم. والله این انفاق واجب است، مثل نماز خواندن و روزه گرفتن واجب است. اولین سؤالی که بعد از مردن‏ از ما می‏کنند، همین است که در زمینه همبستگی اسلامی چه کردید؟ پیغمبر فرمود: «من سمع مسلماً ینادی یا للمسلمین فلم یجبه فلیس بمسلم» (۴) هر کس بشنود، صدای مسلمانی را که فریاد می‏کند یاللمسلمین، مسلمانان به‏ فریاد من برسید، و او را کمک نکند، دیگر مسلمان نیست، من او را مسلمان نمی‏دانم. چه مانعی دارد که ما برای اینها حساب باز کنیم؟ چه‏ مانعی دارد که مقدار کمی از درآمد خودمان را اختصاص به اینها بدهیم؟ چرا یهودیان دنیا حتی یهودیان ایران کمک بکنند و ملت‌های دیگر آنها را تحسین کنند، بارک الله بگویند، ملت بیدار بگویند، ولی ما نکنیم؟ مردم بیدار آن مردمی هستند که فرصت شناس باشند، دردشناس باشند، حقایق شناس باشند.من وظیفه خودم را عمل کردم. وظیفه من فقط گفتن بود و خدا می‏داند، جز تحت فشار وجدان و وظیفه خودم چیز دیگری نبود. این کمک مالی را وظیفه‏ شما می‏دانم. و وظیفه خودم و هر خطیب و واعظی می‏دانم که این را بگوید، بر هر خطیب و واعظی من واجب می‏دانم که چنین حرفی را بزند. مراجع تقلید بزرگی مثل آیت‌الله حکیم و دیگران، رسماً فتوی داده‏اند که کسی که در آنجا کشته می‏شود، اگر نماز هم نخواند، شهید در راه خداست. پس بیاییم به خودمان ارزش بدهیم، به کار و فکر خودمان ارزش بدهیم، به کتاب‌های خودمان ارزش بدهیم، به پول‌های خودمان ارزش‏ بدهیم، خودمان را در میان ملل دنیا آبرومند بکنیم. علت اینکه دولت‌های‏ بزرگ جهان چندان درباره سرنوشت ما نمی‏اندیشند، این است که معتقدند، مسلمان غیرت ندارد. امریکا را فقط همین یکی جری کرده است. می‏گوید مسلمان جماعت غیرت ندارد، همبستگی و همدردی ندارد.می‏گوید یهودی که‏ برای پول می‏میرد، جز پول چیزی نمی‏شناسد، خدایش پول است، زندگیش پول‏ است، حیات و مماتش پول است، به یک چنین مسئله حساسی که می‏رسد، روزی‏ یک میلیون دلار به همکیشانش کمک می‏کند ولی ۷۰۰ میلیون مسلمان دنیا کوچکترین کمکی به همکیش خود نمی‏کنند…پی‌نوشت:
    متن کامل این سخنرانی در جلد دوم “حماسه حسینی ” منتشر شده است.
    ۱- نهج البلاغه، خطبه ۲۷٫
    ۲- سوره نساء، آیه ۹۵٫
    ۳- سوره توبه، آیه ۲۰٫
    ۴- اصول کافی‏ج ۲ ص ۱۶۴ (به جای مسلما، رجلا آمده).
    ۵- لهوف ص ۵۰٫
    ویرایش توسط آسد مرتضي : 22nd November 2012 در ساعت 11:53 AM
    آهنگران سرشان شلوغ است ...
    بايد نعل تازه بسازند براي اسب ها ...

17. 8 کاربر از پست مفید آسد مرتضي سپاس کرده اند .

در انتظار ایمیل تایید(ثبت نام ناقص)
    ارسال تشکر
    28
    دریافت تشکر: 289
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

خواندم

دوستان عزیز خواهش من از شما این است که از روی احساسات تاپیک نزنید.این سخنرانی روی شما تاثیر گذاشته و شما و شما عزیزان نمیتوانید جلوی احساسات خود را بگیرید.

حتی دیکتاتورهایی که سالهای زیادی حکومت کرده اند در سیاست های خود تغییرات زیادی داده اند.ما نمی توانیم با افکار چند شخصیت که 30 سال پیش پستهای مهمی در کشور داشته اند ،مملکت را اداره کنیم.

دقت داشته باشیم که حتی اگر همه شرایط جهانی با 30 سال قبل برابر باشد باز شرایط اقتصادی کشور ما مانند قبل نیست.

جناب سید مرتضی من به حرفهای پیامبر گرامی استناد میکنم که بسیار قوی تر از حرفهای این آقا و بقیه است.

هرکس صدای مسلمانی را بشنود و کمک نکند از ما نیست.

چند مسلمان نزدیک تر از فلسطینی ها در شهر خودتان معرفی کنم که حداقل امکانات زندگی ندارند؟؟؟

چند خانواده بهت رعایت کنم که حمام توی خونشون ندارند؟؟؟

چند نفر بهت معرفی کنم که برای شام نخوردن زود می خوابند؟؟؟

از همه اینها گذشته کمکی که به غزه و ... می شود مگر از بیت المال نیست؟؟؟پیامبر و امام علی و ... چقدر از دقت کردن در مصرف بیت المال گفته اند.آیا این کمکها از همان بیت المالی نیست که امام علی به برادر خود نداد؟؟

من که به شخصه با کمک به مردم لبنان و فلسطین و ... موافق نیستم

از نظر تاریخی اگر بررسی کنیم در جنگ ایران و عراق اسراییل یکی از حامیان ایران بود(شاید تنها حامی ایران).تنها کشوری بود که به صورت مستقیم وارد جنگ شد و با بمباران کردن نیروگاه های عراق زمینه های ادامه جنگ را برای ایران فراهم کرد.(اگر قبول ندارید حاضرم در فضایی با شما بحث کنم.مستند)

سید عزیز وقتی در ختی در جنگل قطع می شود 3 داستان به وجود می آید.داستان درخت،داستان هیزم شکن،داستان جنگل

30 سال است داستان درخت را برای خودمون تکرار میکنیم.غافل از اینکه هیزم شکن و جنگل هم داستانهایی دارند.

یک طرفه به قاضی رفته ایم. اینقدر گفته ایم که اسراییل تجاوز گر است یادمان رفته است که فلسطینی ها خود با اسراییلی ها ساخته اند.قبل از همه این درگیریها.خود کشورشان را فروخته اند . این را جامعه جهانی میگوید.این داستان جنگل است

19. 4 کاربر از پست مفید A S L A N سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)