دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: جذب همکار برای تالار حسابداری

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    ارسال تشکر
    425
    دریافت تشکر: 838
    قدرت امتیاز دهی
    46
    Array

پیش فرض پاسخ : جذب همکار برای تالار حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط mansouri1898 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز واقعا برایم جای سوال است که چطور انجمن حسابدرای این سایت اینقدر بی کس وکار است و در ضمن از اقای جباری نیز تشکر ویژه دارم که ظاهرا ایشان این انجمن را زنده گه داشته اند....
    در صورتی که در اکثر فرمها دیگر انجمنهای حسابداری جزو بیشترین و شلوغترین انجمنها هستند....

.....
    باسلام بر جناب آقای منصوری عزیز

تشکر میکنم از شما و از اینکه نقطه نظرتون رو عنوان کردید.
    اما از حق نگذریم که تمامی دوستان تلاش میکردند که بتونن این تالار رو فعال کنند مدیران تالارها،مدیران بخش و حتی مدیران ارشد
    اما دوست عزیز باید اذعان کنم چون این سایت تمامی رشته ها رو پوشش میده و دسترسی مدیران ارشد به تمامی کاربرانی که در تمامی رشته ها
    مهارت داشته باشند سخته از این رو بعضی از تالارها از اون حالت فعالیت و میانگین ارسالها کمتر تو چشم هستن چه بسا همین تالارها رو فقط صرف اینکه خاک نخوره مدیران انجمن ومدیران بخشهایی که شاید اطلاعاتی در اون بخش ندارن اقدام به ارسال پست میکنن،
    من به نوبه خودم از تمامی دوستانی که تالار حسابداری رو سر پا نگه داشتن تشکر میکنم وقدر دان زحماتشون هستم.
    از شما دوست عزیز هم خواهشمندم که مرا در این امر یاری کنید تا با هم بتوانیم هم این تالار و هم سایت رو بالا ببریم.
    دوستدار شما
    در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها
    ( کوروش کبیر )

2. 3 کاربر از پست مفید h.jabbari سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع