دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: گوگل و جي‌ميل از دسترس خارج شدند

یار همراه
    ارسال تشکر
    17,332
    دریافت تشکر: 8,680
    قدرت امتیاز دهی
    15646
    Array

پیش فرض پاسخ : گوگل و جي‌ميل از دسترس خارج شدند

نقل قول نوشته اصلی توسط NameEly نمایش پست ها
    یکی از مشکل های اصلی ما اینجا هست که هنوز هم ژن مستعمره بود در وجود ما هست
    الان من دارم تست می کنم google توسط isp مخابرات فیلتر شده
    ولی یک سوال دارم ازتون ؟؟؟ در برابر این کار چیکار باید کرد ؟؟ گفت به به دمتون گرم , عجب کاری کردید , خوب کاری کردید به کارتون ادامه بدید
    ما هنوز از اینکه مستعمره باشیم داریم لذت میبریم
    گوگل نهایت کاری که می تونه بکنه اینه که ip های isp های ایران رو ببنده
    دمش گرم دستش درد نکنه چه ضرر قشنگی به خودش زد
    جستجو گر های دیگه رو که نگرفتن ازتون تازه اونها رو گرفته باشن ازمون
    تعداد کاربر اینترنت رو در ایران شما می دونید ژنرال عزیز ؟؟؟ می دونید یکی از قطب های اصلی جستجو گر ها ایرانی ها هستند ؟؟؟

اخرین جا راه اندازی اینترنت ملی هستش که من از این اینترنت متنفر هستم ولی وقتی پاش بیوفته با جون و دل قبولش می کنم

ولی نمیزارم چون قدرتشون زیادتره هر غلطی خواستن بکنن

مشکل ما ترس هستش , هیچ وقت نباید وقتی یکی یک سیلی به یک طرف صورتت زد بزاری اون ور دیگه هم بزنه چون مطمئنن دفعه ی سوم و nام دیگه ای هم هست

سلام الیاس جان
    مشکل من ، ترس نیستش و همچنین دوست هم ندارم مستعمره باشم .
    من هم با این دو در جنگم . اما مشکل اصلی نبود استراتژی هست . اصلا گوگل و یاهو رو هم فیلتر کردیم . اون موقع چی ؟ اصلا فرض کنیم گوگل و یاهو و امازون و MSN رو هم فیلتر کردیم .

اون موقع چی ؟
    حال یه سوال از شما دارم : به نظر شما ایا تمام این مشکلات با فیلتر کردن گوگل حل میشه ؟ اصلا گیریم گوگل را فیلتر کردیم و ما دیگه کاری با یاهو و گوگل و امازون و ... نداریم ، به قول شما در ایران خیلی ها طرفدار گوگل هستند . حال یه سوال دیگه : اگه پس فردا مایکروسافت هم اومد و این کار رو کرد ، میشه گفت باید ویندوز رو تحریم کنیم و ازش استفاده نکنیم و به جاش بریم از لینوکس فارسی استفاده کنیم ؟

اگه پس فردا اینتل هم اومد این کار رو کرد ما باید اینتل رو تحریم کنیم ، و یا مثلا AMD رو ؟
    تا کجا و کی باید به این موش و گربه بازی ادامه داد ؟ ایا برای این بازی نباید انتهایی قرار داده شود ؟

اصلا سخت افزارهای محصول امریکا در ایران طرفدار خیلی دارند ، ولی اونها کار خودشون رو می کنند . فوقش چند روز دیگه کنار می کشند و دوباره همین کار رو می کنند و تحریم می کنیم و کنار می کشند و همین طور ادامه داره ...

ایا برای این بازی نباید پایانی باشه ؟

2. 3 کاربر از پست مفید Joseph Goebbels سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    5,235
    دریافت تشکر: 5,016
    قدرت امتیاز دهی
    218
    Array
    NameEly's: جدید19

نقل قول نوشته اصلی توسط Che Guevara_Rommel نمایش پست ها

سلام الیاس جان
    مشکل من ، ترس نیستش و همچنین دوست هم ندارم مستعمره باشم .
    من هم با این دو در جنگم . اما مشکل اصلی نبود استراتژی هست . اصلا گوگل و یاهو رو هم فیلتر کردیم . اون موقع چی ؟ اصلا فرض کنیم گوگل و یاهو و امازون و MSN رو هم فیلتر کردیم .

اون موقع چی ؟
    حال یه سوال از شما دارم : به نظر شما ایا تمام این مشکلات با فیلتر کردن گوگل حل میشه ؟ اصلا گیریم گوگل را فیلتر کردیم و ما دیگه کاری با یاهو و گوگل و امازون و ... نداریم ، به قول شما در ایران خیلی ها طرفدار گوگل هستند . حال یه سوال دیگه : اگه پس فردا مایکروسافت هم اومد و این کار رو کرد ، میشه گفت باید ویندوز رو تحریم کنیم و ازش استفاده نکنیم و به جاش بریم از لینوکس فارسی استفاده کنیم ؟

اگه پس فردا اینتل هم اومد این کار رو کرد ما باید اینتل رو تحریم کنیم ، و یا مثلا AMD رو ؟
    تا کجا و کی باید به این موش و گربه بازی ادامه داد ؟ ایا برای این بازی نباید انتهایی قرار داده شود ؟

اصلا سخت افزارهای محصول امریکا در ایران طرفدار خیلی دارند ، ولی اونها کار خودشون رو می کنند . فوقش چند روز دیگه کنار می کشند و دوباره همین کار رو می کنند و تحریم می کنیم و کنار می کشند و همین طور ادامه داره ...

ایا برای این بازی نباید پایانی باشه ؟

سلام به ژنرال خودمون :»

حرفت کاملا متین هست پایانی برای این بازی نیست , اخرش هم کسی که ضعیفتره ضرر میکنه ( یعنی ما )
    ما دیوارمون رو کج از پایه چیدیم و داریم واسه اینکه از روی دیوارمون بالا نرن و رد نشن کج هم می کشیمش بالا , این مشکل رو باید اساسی از ریشه درست کزد
    ولی مشکل دیگه ای هم اینجا هست که با کوتاه امدن در برابر اینها ایا مشکل حل میشود ؟؟؟
    مسلما حل نمیشه
    ارام تر سکوت کن : ... !
    صدای بی تفاوتی هایت ازارم می دهد
    کلاس های برنامه نویسی ( اموزش )
    کلاس های برنامه نویسی سایت ( اطلاعیه )

4. 2 کاربر از پست مفید NameEly سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    17,332
    قدرت امتیاز دهی
    15646
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط NameEly نمایش پست ها
    سلام به ژنرال خودمون :»

حرفت کاملا متین هست پایانی برای این بازی نیست , اخرش هم کسی که ضعیفتره ضرر میکنه ( یعنی ما )
    ما دیوارمون رو کج از پایه چیدیم و داریم واسه اینکه از روی دیوارمون بالا نرن و رد نشن کج هم می کشیمش بالا , این مشکل رو باید اساسی از ریشه درست کزد
    ولی مشکل دیگه ای هم اینجا هست که با کوتاه امدن در برابر اینها ایا مشکل حل میشود ؟؟؟
    مسلما حل نمیشه

مشکل اصلی اینه که دو قطب نیرومند و ضعیف رودرروی هم هستند .
    اینکه امریکا ( قطب قوی ) نمی تواند با ایران ( قطب ضعیف ) کنار بیاد سر همین نبود تعادل هست .
    مثل دنیای ذرات که تعداد و مقدار ذرات در یک جایی باید به تعادل برسه تا واکنشی مثبت انجام بشه . این تعادل می تونه مثل تعادل هیدروژن و اکسیژن باشه که ترکیب اب رو میده . هرگونه بی تعادلی در این دو ذره باعث از بین رفتن و تغییر شکل اون ماده می دهد . مثل 3 اتم اکسیژن که در ارتفاعات بالا کاری با ما ندارند اما وقتی که در نزدیکی سطح زمین بوجود بیاد باعث میشه انسانها تا حدی ضرر ببینند .

الیاس جان ما با امریکا مشکلی نداریم ، مشکل اصلی یه ترکیب نا متعادل دیگه هست ( فلسطین و اسراییل ) . این دو ترکیب نامتعادل باعث بر هم زنی روابط شده و حتی باعث انتشار این فیلم زشت شده . اگر دو طرف فلسطین و اسراییل دارای قدرتی متعادل باشند هیچ مشکلی پیش نمیاد . اما چون دارای تعادل نیست ، ضررش رو ملتهای ایران و امریکا باید ببینند .

این بود اصل ماجرا .

6. کاربرانی که از پست مفید Joseph Goebbels سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    5,235
    دریافت تشکر: 5,016
    قدرت امتیاز دهی
    218
    Array
    NameEly's: جدید19

نقل قول نوشته اصلی توسط Che Guevara_Rommel نمایش پست ها

مشکل اصلی اینه که دو قطب نیرومند و ضعیف رودرروی هم هستند .
    اینکه امریکا ( قطب قوی ) نمی تواند با ایران ( قطب ضعیف ) کنار بیاد سر همین نبود تعادل هست .
    مثل دنیای ذرات که تعداد و مقدار ذرات در یک جایی باید به تعادل برسه تا واکنشی مثبت انجام بشه . این تعادل می تونه مثل تعادل هیدروژن و اکسیژن باشه که ترکیب اب رو میده . هرگونه بی تعادلی در این دو ذره باعث از بین رفتن و تغییر شکل اون ماده می دهد . مثل 3 اتم اکسیژن که در ارتفاعات بالا کاری با ما ندارند اما وقتی که در نزدیکی سطح زمین بوجود بیاد باعث میشه انسانها تا حدی ضرر ببینند .

الیاس جان ما با امریکا مشکلی نداریم ، مشکل اصلی یه ترکیب نا متعادل دیگه هست ( فلسطین و اسراییل ) . این دو ترکیب نامتعادل باعث بر هم زنی روابط شده و حتی باعث انتشار این فیلم زشت شده . اگر دو طرف فلسطین و اسراییل دارای قدرتی متعادل باشند هیچ مشکلی پیش نمیاد . اما چون دارای تعادل نیست ، ضررش رو ملتهای ایران و امریکا باید ببینند .

این بود اصل ماجرا .

کاملا باهت موافقم و حرف دل رو زدی
    ارام تر سکوت کن : ... !
    صدای بی تفاوتی هایت ازارم می دهد
    کلاس های برنامه نویسی ( اموزش )
    کلاس های برنامه نویسی سایت ( اطلاعیه )

8. کاربرانی که از پست مفید NameEly سپاس کرده اند.

یار همراه
    ارسال تشکر
    17,332
    قدرت امتیاز دهی
    15646
    Array

و یه مورد دیگه ایجاد بی اعتمادی هست اینکه غرب فقط می خواد حرف خودش رو روی کرسی بزنه و ما هم می خوایم حرف خودمون رو بزنیم .

امریکا متحدان زیادی داره که بخواد باهاش همکاری کنند ، اما ما چی ؟ روسیه و چین . دو تا کشور فروش ناب درجه اول .

البته روی لبنان هم نمیشه زیاد حساب کرد و همچنین سوریه .

همین توی اشوب های اخیر سوریه ، سفیر سوریه توی عراق به جمع مخالفان پیوست و یکی از خلبانان سوری به اردن فرار کرد . مشکل اینه که ما اصلا متحد درست و حسابی نداریم . یک گروه چریکی مثل حزب الله هم که نمی تونه متحد خوبی برای ما باشه . فلسطین هم ...

داشتم چند روز پیش در مورد جنگ 33 روزه فکر می کردم . یاد حرف امام خمینی افتادم که گفت اگه همه مسلمانان یه سطل اب روی اسراییل بریزند دیگر اثری از اسراییل نیست . توی ویکی پدیا در مورد جمعیت لبنان سرچ می کردم . نوشته بود 4 میلیون نفر . با خودم در مورد بهترین استراتژی در این جنگ فکر می کردم اما به نتیجه ای رسیدم که توی خواب هم نمی دیدم . لبنان و اسراییل با همدیگه هم مرز هستند . با توجه به جمله امام خمینی اگه توی اوج پیروزی حزب الله مثلا بعد از انهدام تانک های مرکاوا و شگفتی و گیج شدن اسراییلی ها ، از اون 4 میلیون نفر لبنانی فقط و فقط 3 میلیون نفرشون به جبهه ها سرازیر می شدند و با کمک فلسطینی های سرزمین اشغالی می تونستند قدس شریف رو ازاد کنند ولی حیف که عقلشون قد نداد به این چیزها . اگه این اتفاق رخ می داد الان دیگه مشکلی نداشتیم . خیلی این استراتژی رو دنبال کردم و به این نتیجه رسیدم که این بهترین فرصت برای ازادی فلسطین بود . مگه جنگ جهانی دوم نبود . اسمولنسک شوروی در حال خطر بود ، المان ها در یک قدمی اونجا . اما پیرمرد و جوان و پلیس و ... به دفاع از اسمولنسک برخاستند اما فایده ای نداشت و بالاخره سقوط کرد . ولی دفاع کردند . و جالبتر اینکه پس از شکست نبرد کورسک از سوی ژرمن ها ، این زنان و نوجوانان روسی هم بودند که در خط جبهه ها هم حضور داشتند.

ایا واقعا برای اون 3 میلیون نفر لبنانی خیلی سخت بود که مثل روسها بریزند توی جبهه ؟ مگه خرمشهر خودمون رو کی ازاد کرد ؟ همین مردم .
    اما .... برای اونها متاسفم . تاریخ جنگ جهانی دوم رو خوندم ، این جنگ رو هم دیدم ....
    نمی دونم چی بگم ....

10. 2 کاربر از پست مفید Joseph Goebbels سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)