دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 24 از 58 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 574

موضوع: درمانگاه عمومی نخبگان

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    176
    دریافت تشکر: 134
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : درمانگاه عمومی نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط poune نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز
    اين تاپيك براي پاسخگويي به پرسش هاي دوستان در زمينه پزشكي و بيماري هاي ايجاد شده است. در حد توان پاسخگوي سوالات دوستان خواهيم بود.
    از دوستان تقاضا دارم فقط در اين تاپيك سوالاتشون رو مطرح كنن و از پرسيدن سوال در ساير قسمت ها و در ادامه ساير پست ها بپرهيزند.

با سپاس فراوان از همکاری شما دوستان عزیز.

سلام قبلا پشت کتف راستم تیر میکشیدالان انگشتای دست چپم حدود ده روزه سنگینه مثل وقتی که دست یا پا خواب میره زانو هام هم بعضی وقتا سنگین میشن
    من چم شده؟

2. 3 کاربر از پست مفید بسول سپاس کرده اند .

همکار تالار حقوق
    ارسال تشکر
    6,792
    دریافت تشکر: 6,010
    قدرت امتیاز دهی
    3316
    Array
    غزل بارون's: جدید54

نقل قول نوشته اصلی توسط بسول نمایش پست ها
    سلام قبلا پشت کتف راستم تیر میکشیدالان انگشتای دست چپم حدود ده روزه سنگینه مثل وقتی که دست یا پا خواب میره زانو هام هم بعضی وقتا سنگین میشن
    من چم شده؟
    سلام.میشه دقیق بفرمایید این خواب رفتگی هست و سنگینی یا تیر کشیدن ؟یکی از علل تیر کشدن پشت کتف میتونه کار کشیدن ییش از حد باشه که گاهی منجر به سندرم عضلانی شانه درد میشه که به کتفمیزنه و تیر میکشه.حالا اگر میشه دقیق جواب سوال اولمو بدید
    دنیا
    پا به ماه ِ
    لبخند توست
    بخند
    بگذار زندگی بدنیا بیاید...

4. 5 کاربر از پست مفید غزل بارون سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    176
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام انگشت کوچکه و کاریه دست چپم از 10روز بیشتر که خوابه تیر نمی کشه سنگیه قاب زانوم هم بعضی موقع ها سنگین میشه
    ممنون

6. 3 کاربر از پست مفید بسول سپاس کرده اند .

همکار تالار حقوق
    ارسال تشکر
    6,792
    قدرت امتیاز دهی
    3316
    Array

سلام انگشت کوچکه و کاریه دست چپم از 10روز بیشتر که خوابه تیر نمی کشه سنگیه قاب زانوم هم بعضی موقع ها سنگین میشه
    ممنون

ببنید من نمیتونم دقیق بگم ولی چند تا از دلایل که ممکنه موجب این عارضه شده باشه رو میگم میتونه به دلیل کم کاری تیروئید باشه ،نارسایی کبدی و کلیوی هم میتونه باشه.وقتی که بعضی از اعضا به سمت بی حسی و سنگینی میره میشه اولین دلیل رو به تیروئید ربط داد.بهتر میبینم حتما پیش دکتر ارتوپد برید تا دقیق تشخیص بدن وتشخیص کامل رو بدن .
    دنیا
    پا به ماه ِ
    لبخند توست
    بخند

8. 4 کاربر از پست مفید غزل بارون سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    پرتودرمانی(رادیوتراپی)-مهندسی پزشکی(بیوالکتریک)
    ارسال تشکر
    12,285
    دریافت تشکر: 9,533
    قدرت امتیاز دهی
    1166
    Array
    poune's: جدید92

ممنون
    سلام دوست من.
    با غزل بارون موافقم.
    فقط چندتا سوال دیگه: شما سنتون چقدره؟ سابقه بیماری خاصی دارید؟ ورزش سنگین انجام میدید؟

10. 3 کاربر از پست مفید poune سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    176
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام مهربون
    23سالمه بیماری خاصی هم ندارم ورزش سنگین هم نمیکنم

- - - به روز رسانی شده - - -

ممنونم از توجهی که کردین

12. 3 کاربر از پست مفید بسول سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    12,285
    قدرت امتیاز دهی
    1166
    Array

سلام مهربون
    23سالمه بیماری خاصی هم ندارم ورزش سنگین هم نمیکنم

- - - به روز رسانی شده - - -

ممنونم از توجهی که کردین
    اول اینکه خواهش میکنم.
    از اونجایی که هیچ سابقه قبلی ندارید منم با غزل موافقم. به نظرم بهتره اول به پزشک عمومی مراجعه کنید تا آزمایشهای ابتدایی از جمله آزمایش خون و ... ازتون بگیره. همین جوری و با این اطلاعات کم نمی شه هیج نظری داد.

14. 4 کاربر از پست مفید poune سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی
    ارسال تشکر
    385
    دریافت تشکر: 478
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام
    یه سوال داشتم خواهشا جواب بدین .....من حدود سه یا چهار سال پیش قرص لاغری خوردم به مدت 30 روز... و در عرض این مدت 10 تا 12 کیلو وزن کم کردم ولی حالا بعد این مدت متوجه عارضه ای شدم و اون ریزش موهام و کم پشت شدنشونه دکتر رفتم ولی میخوام
    مطمئن شم که موهام دوباره درمیاد یا نه .. خیلی از این بابت عذاب میکشم فقط خواهشا بهم بگین که موهام دوباره مثل اولش میشه یا باید کم کم فکر کلاه گیس باشم.....

16. 2 کاربر از پست مفید hedii سپاس کرده اند .

همکار تالار حقوق
    ارسال تشکر
    6,792
    قدرت امتیاز دهی
    3316
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط hedii نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم خواهشا جواب بدین .....من حدود سه یا چهار سال پیش قرص لاغری خوردم به مدت 30 روز... و در عرض این مدت 10 تا 12 کیلو وزن کم کردم ولی حالا بعد این مدت متوجه عارضه ای شدم و اون ریزش موهام و کم پشت شدنشونه دکتر رفتم ولی میخوام
    مطمئن شم که موهام دوباره درمیاد یا نه .. خیلی از این بابت عذاب میکشم فقط خواهشا بهم بگین که موهام دوباره مثل اولش میشه یا باید کم کم فکر کلاه گیس باشم.....

سلام.برای جلوگیری از ریزش مو میشه از ویتامین های گروه b از جمله جگر، دانه آفتابگردان، ماهی ، مرغ، جوانه گندم ، آلوی خشک ، گوشت ، ، مخمر و زرده تخم مرغ ( به ترتیب) و منابع غنی بیوتین : جگر و گوشت مرغ، جوانه گندم، سبوس گندم، تخم مرغ و بادام زمینی، کلسیم و منیزیم،پروتئین ها،منابع چرب امگا 3 و امگا 6 استفاده کنید
    داروهای شیمیایی هم هست که حتما باید زیر نظر پزشک خودتون باشه من جمله:سيپروترون،اسپيرينولاكتون.
    دنیا
    پا به ماه ِ
    لبخند توست
    بخند

18. 5 کاربر از پست مفید غزل بارون سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    12,285
    قدرت امتیاز دهی
    1166
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط hedii نمایش پست ها
    پاسخ : درمانگاه عمومی نخبگان
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط غزل بارون نمایش پست ها
    سلام.برای جلوگیری از ریزش مو میشه از ویتامین های گروه b از جمله جگر، دانه آفتابگردان، ماهی ، مرغ، جوانه گندم ، آلوی خشک ، گوشت ، ، مخمر و زرده تخم مرغ ( به ترتیب) و منابع غنی بیوتین : جگر و گوشت مرغ، جوانه گندم، سبوس گندم، تخم مرغ و بادام زمینی، کلسیم و منیزیم،پروتئین ها،منابع چرب امگا 3 و امگا 6 استفاده کنید
    داروهای شیمیایی هم هست که حتما باید زیر نظر پزشک خودتون باشه من جمله:سيپروترون،اسپيرينولا تون.
    سلام تمامی نکات تغذیه ای که غزل گفت درست و دقیقه و به نظر منم اگر با تغذیه درست پیش برید خیلی کمک میکنه.
    داروهای شیمیایی که گفتند در واقع هم شیمیایی و هم هورمونی هستند و حتما باید زیر نظر پزشک و با انجام آزمایشات دقیق مصرف بشه.
    به نظرم شما به متخصص مراجعه کنید تا ژلهای مو و داروها و تقویت کننده های موضعی براتون تجویز بشه انشاا... حتما مشکلتون بر طرف می شه این از عوارض رژیم های سخت لاغری هست.

20. 3 کاربر از پست مفید poune سپاس کرده اند .

صفحه 24 از 58 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع