دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: دعوت به کنفرانس بین المللی Mobile ICT با تخفیف ویژه مخصوص مدیران و استعدادهای برتر سایت

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    دریافت تشکر: 29,042
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array
    Admin's: جدید39

پیش فرض دعوت به کنفرانس بین المللی Mobile ICT با تخفیف ویژه مخصوص مدیران و استعدادهای برتر سایت

با سلام خدمت مدیران ، همکاران و استعدادهای برتر سایت

همون طوری که توی اطلاعیه های سایت و ایمیل های سایت ذکر شده که کنفرانس بین المللی Mobile ICT با شرکت بزرگان IT جهان در سالن اجلاس سران کشورهای مسلمان برگذار میشه.

با هماهنگی های انجام شده با دبیرخانه ی این جشنواره می تونیم از بین مدیران و همکاران و استعدادهای برتر سایت تعداد 10 نفر رو با تخفیف 100.000 تومن و تا تعداد 30 نفر با تخفیف 50.000 تومن می تونیم به کنفرانس دعوت کنیم.

یعنی تعداد 10 نفر می تونن با مبلغ 50.000 تومن ( بجای 150.000 تومن ) در کنفرانس شرکت کنند.

و تعداد 30 نفر بعدی می تونن با مبلغ 100.000 تومن ( بجای 150.000 تومن ) در کنفرانس شرکت کنند.

تمامی کسانی که می خوان در این کنفرانس شرکت کنند کافیه در همین موضوع اعلام کنند تا اقدامات لازم برای ثبت نام این عزیزان انجام بشه...

موفق باشید

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    شیمی کاربردی
    ارسال تشکر
    6,393
    دریافت تشکر: 1,576
    قدرت امتیاز دهی
    186
    Array
    RAHA.G's: جدید27

پیش فرض پاسخ : دعوت به کنفرانس بین المللی Mobile ICT با تخفیف ویژه مخصوص مدیران و استعدادهای برتر سایت

آقا مصطفی دستتون درد نکنه پیشنهاد خوبیه ولی ای کاش راجع به زمان و مکانش هم اطلاعاتی میدادید تا بهتر بشه تصمیم گرفت
    بازم ممنون
    از کسانیکه از من متنفرند سپاسگزارم ، آنها مرا قویتر میکنند

3. 6 کاربر از پست مفید RAHA.G سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

پیش فرض پاسخ : دعوت به کنفرانس بین المللی Mobile ICT با تخفیف ویژه مخصوص مدیران و استعدادهای برتر سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط RAHA.G نمایش پست ها
    آقا مصطفی دستتون درد نکنه پیشنهاد خوبیه ولی ای کاش راجع به زمان و مکانش هم اطلاعاتی میدادید تا بهتر بشه تصمیم گرفت
    بازم ممنون
    تمامی اطلاعاتی که می خواید تو سایت http://icecc.net/ هست.

موفق باشید

5. 9 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

دوستان توجه کنن که این کنفرانس هزینه هاش زیاده و هزینه ی 50 تومن به نظر من مفت در اصل حساب میشه.

شما برین بیرون دو تا نهار بخورین میشه 20.000 تومن + پذیرایی میشه 30.000 تومن
    هدیه هاشم حساب کنین از 50.000 تومن بیشتر میشه ...

تازه هزینه ی تالار و مهمان و ... هاش بماند.

به نظر من این هزینه ی 50.000 تومن فوق العاده است.

ناگفته نماند که در حاشیه ی این کنفرانس غرفه ی سایت علمی نخبگان جوان هم دایر هست و خودم هم در این کنفرانس شرکت می کنم.

موفق باشید

7. 9 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

مزیت‌های ثبت نام در دومین کنفرانس بین المللی شهروند الکترونیک و تلفن همراه:
    1- دریافت مدرک معتبر بین المللی (مورد تایید معاونت منابع انسانی ریاست جمهور و دانشگاه‌های برگزیده داخل و خارج از کشور) دارای Gold Seal و کد امنیتی، با امضای پرفسور حسامی، پرفسور صنایعی و دکتر محمد قلم‌چی
    2-دریافت مجموعه کامل مقالات کنفرانس بر روی لوح فشرده به همراه کیف و هدایای کنفرانس
    3-دریافت بن محصولات برگزیده Mobile ICT روز جهان جمعاً به مبلغ بیش از سه میلیون ریال
    4-آشنایی با آخرین دستآوردهای Mobile ICT با حضور موفق ترین دانشمندان و فعالان بین‌المللی و امکان ارتباط رودررو با ایشان
    5-Validation آنلاین مدارک کنفرانس بر روی سایت موسسه برگزار کننده کنفرانس (که استناد صحت حضور را در مجامع بین‌المللی دوچندان می نماید)

9. 8 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

من هستم البته اگه رام میدن

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

11. 5 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    154
    دریافت تشکر: 408
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

Arrow پاسخ : دعوت به کنفرانس بین المللی Mobile ICT با تخفیف ویژه مخصوص مدیران و استعدادهای برتر سایت

سلام بر مصطفي عزيز من چند تاسئوال برام پيش اومده. سايت كنفرانس رو مطالعه كردم اما كاملا ريز نشدم. اين كنفرانس محوريت اصليش حوزه موبايل و خدمات الكترونيك بر پايه موبايل هستش، 1.آيا خدمات الكترونيكي كه بر پايه موبايل نيست (مثل همون بحثي كه در مورد روانشناسي يا ايده سايت من با هم داشتيم اگه يادت باشه البته) هم شامل ميشه؟ چون من محورهاي فراخوان مقالات رو كه خوندم كلي مباحث هست مثل تجارت الكترونيك كودك الكترونيك و .... منظور بر پايه بستر موبايل هستش يا به طور عام مد نظر كنفرانسه؟ ايكاش زودتر ميدونستم با هم يه مقاله case study كار مي كرديم و ارائه ميداديم.2.آيا اين 50 تومن شامل شركت تو workshop ها هم ميشه يا نه؟3.من شديد پايه ام يه همچين كاري تو كنفرانس تجارت الكترونيك هم انجام بديم http://ecdcconference.org
    ویرایش توسط Akhsham : 9th December 2011 در ساعت 09:46 PM
    Valuable Information for Engineers

13. 5 کاربر از پست مفید Akhsham سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    154
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

راستي تبليغات سايت رو الان ديدم ايول به سايت...خرجمون نره بالا

15. 3 کاربر از پست مفید Akhsham سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    154
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

ممنون از پاسخ مکفیتون!

17. 2 کاربر از پست مفید Akhsham سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط akhsham نمایش پست ها
    1.آيا خدمات الكترونيكي كه بر پايه موبايل نيست (مثل همون بحثي كه در مورد روانشناسي يا ايده سايت من با هم داشتيم اگه يادت باشه البته) هم شامل ميشه؟
    سلام
    از بابت تاخیر در پاسخگویی عذر می خوام.

چون سرم شلوغ بود برای کارهای سایت...

اگر از طریق پیام خصوصی اطلاع میدادین زودتر پاسخ میدادم.

در این موردی که سوال پرسیدین تنها نرم افزارهایی که با موبایل اجرا می شوند و حوزه ی موبایل هستند در این کنفرانس شرکت می کنن.

مثلا سایت ها هم در این حوزه قرار دارند.

چون من محورهاي فراخوان مقالات رو كه خوندم كلي مباحث هست مثل تجارت الكترونيك كودك الكترونيك و .... منظور بر پايه بستر موبايل هستش يا به طور عام مد نظر كنفرانسه؟
    بله هر چیزی که در حوزه ی موبایل ict باشه.

ايكاش زودتر ميدونستم با هم يه مقاله case study كار مي كرديم و ارائه ميداديم.2.آيا اين 50 تومن شامل شركت تو workshop ها هم ميشه يا نه؟3.من شديد پايه ام يه همچين كاري تو كنفرانس تجارت الكترونيك هم انجام بديم http://ecdcconference.org
    شما با ثبت نام در کنفرانس به مبلغ 200.000 تومان از هر امکانی که در سایت گفته بهره مند بشید با 50.000 تومن ما هم همون امکانات رو در کنار بقیه دارید.

البته کمی دیر شده برای ثبت نام ولی اگه خیلی علاقه داشتید باید بصورت تلفنی هماهنگ کنم ببینم میشه شما رو هم ببریم یا نه ...

موفق باشید

19. 2 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)