دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 115

موضوع: خواستگار دارم ولی پرده بکارتم را از دست داده ام ...

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

پیش فرض پاسخ : خواستگار دارم ولی پرده بکارتم را از دست داده ام ...

نقل قول نوشته اصلی توسط negar1372 نمایش پست ها
    بعد به پسرایی که اینکارو میکنند چی میگن؟

علیک السلام

خوب دقت نکردین به نوشتار من:

چنین دختری بهتر است با پسرهای هرزه ای مثل خودش ازدواج کند. کبوتر با کبوتر باز با باز

موفق باشید

2. 5 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    ارسال تشکر
    219
    دریافت تشکر: 203
    قدرت امتیاز دهی
    1451
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط midvife نمایش پست ها
    اعتراف به اشتباه خودش یه ارزشه .....
    با عرض سلام خدمت شما ..... این چنین اشتباهی طبعا صدمات جبران ناپذیری به این خانم وارد خواهد کرد ..... اگر به این نکته توجه داشته باشیم که هر چیز در این دنیا حسابی دارد ، قطعا این بی حساب و کتاب بودن هزینه هایی برای این خانم به همراه خواهد داشت . بنده با شما مخالفم از این بابت که آیا اگر این مسئله به وجود نمی آمد، آیا این خانم جرات و توان گفتن این مشکل را داشت یا خیر ؟ با اینکه معتقدم نباید به خاطر این اشتباه زندگی این دختر تباه شود ،اما در این جامعه (به لحاظ شرعی و عرفی) یکی از سخترین موارد برایشان پیش آمده ..... ضمنا نباید از نامردی و نامردمی آن شخصی که این کار را با ایشان انجام داده به راحتی گذشت ..... آخر صحبتم هم این رو اضافه کنم که (تو بد شرایط اجتماعی و فرهنگی داریم زندگی می کنیم و این به هیچ وجه ارزشمند نیست / مردن و زنده بودن تو این روزگار ناملایم و خشن اصلا فرقی با هم نداره !!!!!)

4. 9 کاربر از پست مفید مجتبی کیا سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    42
    دریافت تشکر: 209
    قدرت امتیاز دهی
    429
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط مجتبی کیا نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت شما ..... این چنین اشتباهی طبعا صدمات جبران ناپذیری به این خانم وارد خواهد کرد ..... اگر به این نکته توجه داشته باشیم که هر چیز در این دنیا حسابی دارد ، قطعا این بی حساب و کتاب بودن هزینه هایی برای این خانم به همراه خواهد داشت . بنده با شما مخالفم از این بابت که آیا اگر این مسئله به وجود نمی آمد، آیا این خانم جرات و توان گفتن این مشکل را داشت یا خیر ؟ با اینکه معتقدم نباید به خاطر این اشتباه زندگی این دختر تباه شود ،اما در این جامعه (به لحاظ شرعی و عرفی) یکی از سخترین موارد برایشان پیش آمده ..... ضمنا نباید از نامردی و نامردمی آن شخصی که این کار را با ایشان انجام داده به راحتی گذشت ..... آخر صحبتم هم این رو اضافه کنم که (تو بد شرایط اجتماعی و فرهنگی داریم زندگی می کنیم و این به هیچ وجه ارزشمند نیست / مردن و زنده بودن تو این روزگار ناملایم و خشن اصلا فرقی با هم نداره !!!!!)

صدمات به این خانم با این کارش قبلا بهش وارد شده ولی این موضوع به اشتباهش اعتراف نکنه یا پی نبره خب صحیح نیس
    خب شرایط بد اجتماعی رو ما بوجود می اریم با رفتارها و تصمیمات درست
    مثل ساحل آرام باش ، تا مثل دریا بی قرارت باشند ... . .

6. 3 کاربر از پست مفید midvife سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    دریافت تشکر: 19,174
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array
    تووت فرنگی's: لبخند

Smile پاسخ : خواستگار دارم ولی پرده بکارتم را از دست داده ام ...

نقل قول نوشته اصلی توسط M@hdi42 نمایش پست ها
    علیک السلامخوب دقت نکردین به نوشتار من:موفق باشید
    انسان یک لحظہ وسوسہ می شہ و یک خبطی میکنہ !! اما مھم تر از اون اینکہ ھمہ در لغزشن !! مغرور شدن ب خود زیاد قشنگ نیست ! والا کسی ھم کہ بہ ھر عملی تن می دھ تنہا خودش مقصر نیست ! از خانوادھ بگیر تا جامعہ ھمہ مسئولن ! شما ی نگاھ ب وضع جامعہ بندازید میبینید کہ چقدر روابط نامشروع زیاد شدھ! آدم باید از گناھ متنفر باشہ نہ گناھکار !! توو این زمونہ با این وجدان آقایون ھر دختری باید مراقب خودش باشہ وگرنہ طرد می شہ !چون ھمہ میندازن گردن خانوما ! من راھ کاری نمی دونم ، فقط می دونم خداوند خیلی بزرگن .
    دلم تنگه پرتقالِ من!

8. 4 کاربر از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

سلام

چنین دختری بهتر است با پسرهای هرزه ای مثل خودش ازدواج کند. کبوتر با کبوتر باز با باز
    اگر ادم سالمی نیست انتظار خیلی خنده داریه که با یک ادم سالم ازدواج کنه وتلاش برای این امر از خود کار تمسخر آمیز تر است
    نمیفهمم چه روزگاریه که دختر خانمهایی از این دست تا وقت شور جوونی درشون هست کسی رو جز دوست پسرهاشون به رسمیت نمیشناسن اما زمان ازدواج باید پسرهای سالم و خوب جور ازدواج با اینا روبکشن

موفق باشید
    سلام آقا مهدی

چرا اکثرا اینجوری فکر میکنن؟

وقتی کسیکه خودش پشیمون میشه، علاوه بر پشیمونی دیگه تکرار نمیکنه و دنبال راه درست زندگی کردنه،

اینجا خدا از گناهش میگذره، فرشته و ملائکه همه چیزو از یاد میبرن اونوقت چرا ما بنده های خدا اینجور رفتار میکنیم،

اگه از نظر شرعی بگین که خدا گذشت کرده، اگه از نظر اخلاقی بگین که حالا این خانم به قول شما زنا کرده بقیه کار بدتر از زنا انجام میدن و میدیم (غیبت) بی خیال از کنارش می گذریم،

به نظر من اینقدر تند رفتن و راه رو برای دیگران بستن صحیح نیست.

ضمنا همون مشاوره هایی که تو این تاپیک داده شده بهترین راهکاره، کسیکه همچین چیزی رو معضل میدونه و راهنمایی میخواد خب باید بهش فرصت زندگی بهتر داده بشه، نه اینکه پلهای پس و پیش زندگیشو از بین برد.

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

10. 5 کاربر از پست مفید zoh_reh سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط نی لو نمایش پست ها
    انسان یک لحظہ وسوسہ می شہ و یک خبطی میکنہ !! اما مھم تر از اون اینکہ ھمہ در لغزشن !! مغرور شدن ب خود زیاد قشنگ نیست ! والا کسی ھم کہ بہ ھر عملی تن می دھ تنہا خودش مقصر نیست ! از خانوادھ بگیر تا جامعہ ھمہ مسئولن ! شما ی نگاھ ب وضع جامعہ بندازید میبینید کہ چقدر روابط نامشروع زیاد شدھ! آدم باید از گناھ متنفر باشہ نہ گناھکار !! توو این زمونہ با این وجدان آقایون ھر دختری باید مراقب خودش باشہ وگرنہ طرد می شہ !چون ھمہ میندازن گردن خانوما ! من راھ کاری نمی دونم ، فقط می دونم خداوند خیلی بزرگن .

ببین نیلوفر خانوم بحث خطا نیست. بحث یک لحظه هم نیست. یک مقدار سعیم بر اینه وارد مسائل جنسی نشم چون مطمئنا تو فضای عمومی سایت فرصت مانور دادن رو جزئیات این مسئله نیست اما اینو بگم منظور بنده این هست که هر کسی راهی رو انتخاب میکنه باید تا اخر عواقبش رو بپذیره. این دنیا بازی کامپیوتری نیست که هربار که گیم اور میشیم فرصت زندگی مجدد داشته باشیم. عواقب همیشه ثبت میشن وقابل پاک شدن نیستن. منتها میشه راه زندگیشو باز کرد اما نه با دروغ. توبه کردن با دروغ میسره؟ حق الناس چی؟ خدا ببخشه کافیه؟ حالا در ازدواج فقط دختر نقش نداره وپسر هم در این موضوع هست. حال به نظر شما اون پسر که خودشو حفظ کرده (فقط این دسته از پسرا منظورم هست نه بقیه) و خیلی جاها که میتونسته فلان کارو بکنه نکرده حقشه با کسی ازدواج کنه که همین اول زندگی داره بهش دروغ میگه؟ بحث فقط رابطه نیست. بحث دروغیه که گفته میشه. حال دو راه حل به نظرم می رسه:

یا اون دختر با کسی ازدواج کنه که در قید این حرفا و باکرگی و... نباشه یا اینکه اینو قبول کنه که همون اول صادقانه به پسر ماجرا رو بگه تا پسرهم بتونه تصمیم بگیره با زندگیش چیکار کنه

موفق باشی

12. 6 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    دریافت تشکر: 19,174
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array
    تووت فرنگی's: لبخند

نوشتہ ای رو از درد و دل ھای یک دختری در وبلاگشون می خوندم کہ دختر خانومی در دانشگاھ بھشون درخاست دوستی می شہ از طرف پسری و این خانوم قبول نمی کنن ! این آقا پسر با یک دوست دیگشون این خانوم رو در راھ خونہ می دزدند و بھشون تجاوز می کنن. بعد ھا یک شرایط خیلی خوب برای دختر خانوم برای ازدواج پیش می آد اما وقتی حقیقت رو بہ خواستگارشون میگن قبول نمی کنہ!و بعد ھا ھم اون پسرھ کہ دخترھ رو دزدیدھ تو جادھ فجیعانہ تصادف می کنہ و فوت می شہ ! یعنی حالا باید زندگی این خانوم تباھ بشہ؟؟؟ متاسفانہ توی یک کشور اسلامی (!) انقدر تجاوز زیاد شدھ کہ دیگہ بہ خودشون حتی بہ خانوم ھای متاھل ھم اجازھ دست درازی می دن !
    دلم تنگه پرتقالِ من!

14. 8 کاربر از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط zoh_reh نمایش پست ها
    سلام آقا مهدی

چرا اکثرا اینجوری فکر میکنن؟

وقتی کسیکه خودش پشیمون میشه، علاوه بر پشیمونی دیگه تکرار نمیکنه و دنبال راه درست زندگی کردنه،

اینجا خدا از گناهش میگذره، فرشته و ملائکه همه چیزو از یاد میبرن اونوقت چرا ما بنده های خدا اینجور رفتار میکنیم،

اگه از نظر شرعی بگین که خدا گذشت کرده، اگه از نظر اخلاقی بگین که حالا این خانم به قول شما زنا کرده بقیه کار بدتر از زنا انجام میدن و میدیم (غیبت) بی خیال از کنارش می گذریم،

به نظر من اینقدر تند رفتن و راه رو برای دیگران بستن صحیح نیست.

ضمنا همون مشاوره هایی که تو این تاپیک داده شده بهترین راهکاره، کسیکه همچین چیزی رو معضل میدونه و راهنمایی میخواد خب باید بهش فرصت زندگی بهتر داده بشه، نه اینکه پلهای پس و پیش زندگیشو از بین برد.
    سلام زهره خانم. خوبین انشالله؟

ببین زهره خانم اینکه خدا بخشیده میشه حق الله. واینکه بنده ببخشه میشه حق الناس. واین دو جدا هستند

معتقدم که راه توبه دروغ گفتن نیست همونجور که در تاپیک گفته شده اصل قضیه یعنی ترمیم بکارت عین دروغ هست هم به خدا هم به بنده

دو راه رو پیشنهاد میدم که هم شرعیه هم انسانی:

یا اصولا همونطور که گفتم باید با کسی ازدواج کنه که در قید این مسائل نباشه

دوم اینکه با پذیرفتن عواقب و اینکه شاید فرصت ازدواج از دست بره راست و پوست کنده به پسر ماجرا رو بگه (که بعیده)

ببینید راه توبه کردن "دروغ " نیست. کسی که توبه میکنه نمیتونه با توبه در پیشگاه حق بیاد حق یک بنده سالم رو بخوره .
    کاری به جماعت گنا کرده نداریم اما یک پسر که ده ها بار بهش شماره دادن و پاره کرده و اهل اینکارا نبوده به امید اینکه همسری مثل خودش پاک براش پیدا بشه حقشه خیلی راحت این دختر رو بهش بندازیم؟ (عین این عبارت)

"راه توبه دروغ نیست"

16. 5 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط نی لو نمایش پست ها
    نوشتہ ای رو از درد و دل ھای یک دختری در وبلاگشون می خوندم کہ دختر خانومی در دانشگاھ بھشون درخاست دوستی می شہ از طرف پسری و این خانوم قبول نمی کنن ! این آقا پسر با یک دوست دیگشون این خانوم رو در راھ خونہ می دزدند و بھشون تجاوز می کنن. بعد ھا یک شرایط خیلی خوب برای دختر خانوم برای ازدواج پیش می آد اما وقتی حقیقت رو بہ خواستگارشون میگن قبول نمی کنہ!و بعد ھا ھم اون پسرھ کہ دخترھ رو دزدیدھ تو جادھ فجیعانہ تصادف می کنہ و فوت می شہ ! یعنی حالا باید زندگی این خانوم تباھ بشہ؟؟؟ متاسفانہ توی یک کشور اسلامی (!) انقدر تجاوز زیاد شدھ کہ دیگہ بہ خودشون حتی بہ خانوم ھای متاھل ھم اجازھ دست درازی می دن !

نیلوفر خانم دارین یک مقدار بد برداشت میکنین

حتی دخترانی هستن که در حین ورزش براشون این مشکل پیش میاد. این بحث با بحث دخترایی که عمدا به دنبال یک سری مسائل هستن متفاوته.

در تجاوز و.... مقصر دختر نیست چون حق انتخابی وجود نداره و باید زیر پروبال این دختر خانم رو گرفت تا به اغوش جامعه برگرده

18. 6 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

سلام زهره خانم. خوبین انشالله؟

ببین زهره خانم اینکه خدا بخشیده میشه حق الله. واینکه بنده ببخشه میشه حق الناس. واین دو جدا هستند

معتقدم که راه توبه دروغ گفتن نیست همونجور که در تاپیک گفته شده اصل قضیه یعنی ترمیم بکارت عین دروغ هست هم به خدا هم به بنده

دو راه رو پیشنهاد میدم که هم شرعیه هم انسانی:

یا اصولا همونطور که گفتم باید با کسی ازدواج کنه که در قید این مسائل نباشه

دوم اینکه با پذیرفتن عواقب و اینکه شاید فرصت ازدواج از دست بره راست و پوست کنده به پسر ماجرا رو بگه (که بعیده)

ببینید راه توبه کردن "دروغ " نیست. کسی که توبه میکنه نمیتونه با توبه در پیشگاه حق بیاد حق یک بنده سالم رو بخوره .
    کاری به جماعت گنا کرده نداریم اما یک پسر که ده ها بار بهش شماره دادن و پاره کرده و اهل اینکارا نبوده به امید اینکه همسری مثل خودش پاک براش پیدا بشه حقشه خیلی راحت این دختر رو بهش بندازیم؟ (عین این عبارت)

"راه توبه دروغ نیست"
    من بحثم سر دروغ و افشاء این قضیه و اینا نیست،(لزومی نداره گفته بشه)

منظورم سر اینه که این آدم حق حیات داره ، مثل بقیه آدمایی که احیانا راههایی رو به خطا رفته ان (خطاهای دیگه)و الان برگشته ان دارن زندگی میکنن.

چه حق الناسی؟ گذشته این آدم چه ربطی به حالش داره که پسری که قراره شوهرش بشه باید اونو ببخشه یا نه؟

آره این قبوله که باید شخصی که میره سمت ازدواج و خواستگاری همه جوانبو بسنجه تحقیقات کافی انجام بشه، بعد که شرایط پذیرفته شده هست چه لزومی داره بخواد گذشته دختر رو زیرو ور کنه؟

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

20. 2 کاربر از پست مفید zoh_reh سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)