دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: دختر ایرانی الاصل؛ نابغه نقاشی جهان +عکس

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

Lightbulb دختر ایرانی الاصل؛ نابغه نقاشی جهان +عکس

نابغه 15 ساله ایرانی الاصل برای برپایی نمایشگاهی از آثار خود به تهران سفر کرد.

"ایزابل سالاری"، نقاش 15سالۀ ایرانی-ایتالیایی که همراه با جمعی از مدیران و هنرمندان ایتالیایی از جمله سابرینا کوله بازیگر صاحب نام ایتالیایی به سرزمین پدری اش سفر کرده نمایشگاه از آثار خود را در فرهنگسرای ملل افتتاح کرد.

ایزابل سالاری که از پدری ایرانی و مادری استالیایی متولد شده است برای اولین بار در 3 سالگی نقاشی کرد. او از 7 سالگی به طور جدی کار بر روی بوم را آغاز کرد؛ او در نقاشي‌هاي پيش از 7 سالگي‌اش به شيوه رئاليستي و فيگوراتيو نقاشي مي‌كشيد، اما پس از آن شروع به كشيدن نقاشي‌هاي آبستره كرد.

ایزابل در 11 سالگي اولين نمايشگاه نقاشي خود را با 50 اثر در رم برگزار كرد که با استقبال منتقدان روبرو شد و پس از آن رسانه های به او لقب "پیکاسوی کوچولو" را دادند. پروفسور "بنيوتوني" يكي از بزرگترين منتقدان هنري ايتاليا پس از دیدن آثار او به تمجید از این نابغه نقاشی پرداخت و شهرتش را بیشتر کرد.

همچنین "ویتوریو ازگاربی" منتقد مشهور هنری در ایتالیا و از شخصیت های محبوب تلویزیونی نیز به شدت تحت تاثیر آثار هنرمند خردسال قرار گرفت و نگاه جهانیان را به سوی ایزابل جلب کرد تا آنجا که موجب فروش 7000 یورویی آثار شد
    .

ایزابل خود در در مورد نقاشی هایش می گوید: برخی از این آثار را وقتی خلق می کردم بسیار شاد و خوشحال بودم به همین دلیل شما می بینید رنگ قرمز و زرد پررنگ در آنها بسیار است و برخی را خیلی غمگین بودم که شما می بینید رنگ سفید و سیاه در این نقاشی ها بسیار دیده می شود.

وی در مورد حضورش در ایران نیز گفته است: ایران را دوست دارم خب پدرم هم ایرانی است و خوشحالم آثارم را به اینجا آورده ام.
    در همین حال برخی از منتقدان معتقداند آن چه در به شهرت رسیدن ایزابل بیش از کیفیت آثار و نبوغ هنری اش نقش داشته، تبلیغات و مسائل حاشیه ای پیرامون او بوده؛ این منتقدان تنها دلیل موفقیت این هنرمند دورگه را سن بسیار کم او به خصوص در ابتدای به شهرت رسیدنش می دانند.

گفتنی است پس از 3 نمایشگاهی که ایزابل در ایتالیا برگزار کرده است، نمایشگاه آثارش در ایران چهارمین نمایش او به شمار می رود و وی پس از این به لوس آنجلس، پاريس، موناكو، چين و ژاپن نیز سفر خواهد کرد. در زیر تعدادی از تابلو های او را می بینید.

www.ghatreh.com
    ویرایش توسط Almas Parsi : 29th December 2013 در ساعت 11:35 PM

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

پیش فرض پاسخ : دختر ایرانی الاصل؛ نابغه نقاشی جهان +عکس

شاید اتفاقی ولی من 2تا دست در حالت دعا 1کلمه ی خدا و 1کلمه ی الله تقریبا به وضوح در کارهاش پیدا کردم!!
    البته خب احتمال زیاد اتفاقیه ولی نکته ی عجیبیه!

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

3. 6 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

ایکاش طوری نقاشی میکرد که ماهم ازش سر دربیاریم!!یا لااقل یه زیرنویس برای نقاشی هاش بذاره!!!!!!

5. 3 کاربر از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    3,895
    دریافت تشکر: 2,320
    قدرت امتیاز دهی
    3553
    Array
    Ronia's: جدید30

تو کدوم نقاشیاشون؟؟ میشه آدرس بدید،خیلی برام جالب بود اما چیزی که شما گفتینا نمیبینم

7. 2 کاربر از پست مفید Ronia سپاس کرده اند .

همکار تالار نجوم
    ارسال تشکر
    4,170
    دریافت تشکر: 6,219
    قدرت امتیاز دهی
    16868
    Array

بسیار هم عالی و مستعد، کاش ماهم یادبگیریم!!!!
    فقط یه موضوعی ذهن بنده رو درگیر کرده، اونم اینه که مگه ایرانی الاصل به کسی نمی گن که هم پدرو هم مادرش ایرانی باشه، این دختر نازنین که فقط پدرشون ایرانیه
    ولی به هر حال بسیار جالبه و خوبه که پدر مادر ها به هنر فرزندهاشون اهمیت بدن و توجه کنن
    مرسی

9. 3 کاربر از پست مفید kahrupay سپاس کرده اند .

همکار تالار شیمی عمومی
    ارسال تشکر
    6,615
    دریافت تشکر: 4,285
    قدرت امتیاز دهی
    16985
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین متقی نمایش پست ها
    شاید اتفاقی ولی من 2تا دست در حالت دعا 1کلمه ی خدا و 1کلمه ی الله تقریبا به وضوح در کارهاش پیدا کردم!!
    البته خب احتمال زیاد اتفاقیه ولی نکته ی عجیبیه!
    بله کلمه ی خدا رو به وضوح میشه دید تو بقیه ی نقاشی ها هم که بیشتر دقت کنین نوشته های بیشتری میبینین اکثرشون اینگلیسی هستند
    اصلا اتفاقی نیست توی بیشتر این مدل نقاشی ها نوشته هایی به طور واضح دیده میشه
    ویرایش توسط یاسمین5454 : 30th December 2013 در ساعت 08:30 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع