دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 57

موضوع: ▲▼▲::ورود بچه مچه سوسول ممنوع::▲▼▲

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    دریافت تشکر: 3,904
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array
    maryam kia's: نیشخند

پیش فرض پاسخ : ▲▼▲::ورود بچه مچه سوسول ممنوع::▲▼▲

ایرانی ها فقط دنباله ایرادهای همدیگه میگردن!نمیدونن ک اول باید ازخودشون شروع کنن!اخه مگه بین زن و مرد تفاوتی وجود داره؟اون کسی ک تفاوت بوجود میاره خوده انسانه!
    نه دختر و نه پسر هیچ کدوم تقصیری نداره.اگه قرار بود همه مثله هم باشن ک دیگه نمیشدن انسان بلانسبت میشدن حیوانه!پس لطفا نگید همه ی پسرا یا همه ی دخترا بدن!والا ما خوبم دیدیم...برید دنباله ادم خوبا باشید ک اونارو از دست ندیم.خوب بودن توی لباس ادم خلاصه نمیشه!
    <a href="http://typeiran.com/r/19340"> تایپایران - مرکز تخصصی تایپ </a>

2. کاربرانی که از پست مفید maryam kia سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    رادیوتراپی
    ارسال تشکر
    3,360
    دریافت تشکر: 3,134
    قدرت امتیاز دهی
    2493
    Array
    Helena.M's: جدید4

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam kia نمایش پست ها
    ایرانی ها فقط دنباله ایرادهای همدیگه میگردن!نمیدونن ک اول باید ازخودشون شروع کنن!اخه مگه بین زن و مرد تفاوتی وجود داره؟اون کسی ک تفاوت بوجود میاره خوده انسانه!
    نه دختر و نه پسر هیچ کدوم تقصیری نداره.اگه قرار بود همه مثله هم باشن ک دیگه نمیشدن انسان بلانسبت میشدن حیوانه!پس لطفا نگید همه ی پسرا یا همه ی دخترا بدن!والا ما خوبم دیدیم...برید دنباله ادم خوبا باشید ک اونارو از دست ندیم.خوب بودن توی لباس ادم خلاصه نمیشه!
    سلام .یه تناقضی پیش اومد اول میگی ایرانی ها ایراد گیراند اما در ادامه میگی نباید اشتباه یک نفر رو به کل اون جنس بسط داد.

یه چیزی بگم اونم اینه که به نظرم هدف از شکل گیری این مباحث این نیست که کل کاسه کوزه ها سر یه جنس شکسته بشه و جنس دیگه بری از هر زشتی باشه.پس اینکه بخوایم راجع به جنس وذکر این طوری حرف بزنیم درست نیست

ما در جامعه ای زندگی میکنیم که یه سری قوانین داره من به درست وغلط بودن این قوانین کاری ندارم اما باید قبول کنیم که برای حضور مفید در جامعه این قوانین باید رعایت بشه.
    درسته که ظاهر افراد ونوع پوشش اونها کل شخصیت اونها رو نشون نمیده اما بخشی از اون رو مشخص میکنه .کسی که باپوشش نا مناسب عرف در جامعه حضور پیدا میکنه خودش زمینه رو برای قضاوت این چنینی در مورد خودش فراهم میکنه
    خانوم هایی که پوشش نامناسبی دارن نظر خانم های دیگه رو به خودشون جلب میکنن چه برسه به آقایون.پس اینکه میگی آقایون نگاه نکنن درست نیست بالاخره اونها هم درجامعه اند. مثلا میرن داخل مغازه فروشنده نباید نگاه کنه؟
    اگه قرار کسی نگاهشون نکنه پس داخل خونه میتونن زیبا باشند

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط radiotherapist نمایش پست ها
    سلام .یه تناقضی پیش اومد اول میگی ایرانی ها ایراد گیراند اما در ادامه میگی نباید اشتباه یک نفر رو به کل اون جنس بسط داد.

یه چیزی بگم اونم اینه که به نظرم هدف از شکل گیری این مباحث این نیست که کل کاسه کوزه ها سر یه جنس شکسته بشه و جنس دیگه بری از هر زشتی باشه.پس اینکه بخوایم راجع به جنس وذکر این طوری حرف بزنیم درست نیست

ما در جامعه ای زندگی میکنیم که یه سری قوانین داره من به درست وغلط بودن این قوانین کاری ندارم اما باید قبول کنیم که برای حضور مفید در جامعه این قوانین باید رعایت بشه.
    درسته که ظاهر افراد ونوع پوشش اونها کل شخصیت اونها رو نشون نمیده اما بخشی از اون رو مشخص میکنه .کسی که باپوشش نا مناسب عرف در جامعه حضور پیدا میکنه خودش زمینه رو برای قضاوت این چنینی در مورد خودش فراهم میکنه
    خانوم هایی که پوشش نامناسبی دارن نظر خانم های دیگه رو به خودشون جلب میکنن چه برسه به آقایون.پس اینکه میگی آقایون نگاه نکنن درست نیست بالاخره اونها هم درجامعه اند. مثلا میرن داخل مغازه فروشنده نباید نگاه کنه؟
    اگه قرار کسی نگاهشون نکنه پس داخل خونه میتونن زیبا باشند
    پس یه دفعه بگید نگاه کردن به نامحرم برایه یک اقا اشکالی نداره!نگاه کردن به ناموسه یک نفره دیگه اشکالی نداره!پس دینداریه اقایون چی میشه پ؟

5. کاربرانی که از پست مفید maryam kia سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    رادیوتراپی
    ارسال تشکر
    3,360
    دریافت تشکر: 3,134
    قدرت امتیاز دهی
    2493
    Array
    Helena.M's: جدید4

پس یه دفعه بگید نگاه کردن به نامحرم برایه یک اقا اشکالی نداره!نگاه کردن به ناموسه یک نفره دیگه اشکالی نداره!پس دینداریه اقایون چی میشه پ؟

من نگفتم اشکالی نداره چرا خیلی هم اشکال داره ولی بخشی از این مشکل تقصیر خانم هاست که باظاهر نامناسبشون باعث جلب توجه میشن.

دین داری آقایون سر جای خودش ولی شما نمی تونی بگی که خانوم ها آزاد اند هرطوری که میخوان بیان بیرون اما آقایون حق ندارن نگاه کنن.این غلطه چون جامعه از زن و مرد تشکیل شده. اول باید زنها حریم برای خودشون قائل شن بعد اگه آقایی پاشو از اون فراتر برد دیگه مقصره.

عکس این قضیه هم ست شما فرض کن یه روز میری بیرون یه تعدادی از آقایون با لباس توی خونه بیان بیرون یا با یه پوشش غیر معمولی خودت نظرت جلب نمیشه؟ نگاه نمی کنی؟

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ریاضی فیزیک
    ارسال تشکر
    166
    دریافت تشکر: 331
    قدرت امتیاز دهی
    2190
    Array

عزیزم ربطی به تیپو ظاهر نداره اگه یک اقا واقعا ایمان داشته باشه نباید به نامحرم نگاه کنه حالا میخواد اون خانوم پوشیده باشه میخواد نباشه!!!
    بله ربطی به تیپ و ظاهر افراد نداره ولی خدا هم الکی برا خانوما حجاب نذاشته یه دلیلی داشته حتما و یه چیز دیگه پسری که خودش برا خودش حد و مرزی گذاشته مطمئنا سمت همچین کارایی نمیره
    بعدشم بعضی اوقات مقصر ما خانوما هم هستیم اصلا نمیخوام توهین کنم ولی باید منطقی فک کرد ببینین ما خانوما بعضی اوقات با کارایی که میکنیم باعث میشیم یه پسر نظرش به ما جلب بشه حالا چه خواسته چه ناخواسته (نمبخوام به آقایون هم توهین کنم)ولی از نظر من آقایون هم کم مقصر نیستن ولی خب اونها هم نباید نگا کنن خب پس اینجا هر دو طرف مقصرن
    یه چیز دیگه هم میگم در گوشی به خانوما ((درسته هر مردی باید غیرت داشته باشه ولی ما خانوما چی؟ما نباید داشته باشیم .خانوما تو جامعه نقش خیلی مهمی دارن یه جورایی همه چیز رو سر و سامون میدن و تعمیر میکنن.حالا هر کدوم از ما هم بهتره همین کارو بکنیم نه خودنمایی حالا چه خواسته چه ناخواسته اینجوری هم به آقایون نشون میدیم که ما هم غیرتی هستیم هم کاری میکنیم که آقایون کمی با غیرت تر شن))تو هر جامعه ای یه کم از خود گذشتگی لازمه این دفعه هم ما خانوما از خودگذشتگی میکنیم که جامعه مون درست بشه چون آقایون هم تو 8 سال دفاع مقدس کم از خود گذشتگی نکردن.

8. کاربرانی که از پست مفید آس76 سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط آس76 نمایش پست ها
    بله ربطی به تیپ و ظاهر افراد نداره ولی خدا هم الکی برا خانوما حجاب نذاشته یه دلیلی داشته حتما و یه چیز دیگه پسری که خودش برا خودش حد و مرزی گذاشته مطمئنا سمت همچین کارایی نمیره
    بعدشم بعضی اوقات مقصر ما خانوما هم هستیم اصلا نمیخوام توهین کنم ولی باید منطقی فک کرد ببینین ما خانوما بعضی اوقات با کارایی که میکنیم باعث میشیم یه پسر نظرش به ما جلب بشه حالا چه خواسته چه ناخواسته (نمبخوام به آقایون هم توهین کنم)ولی از نظر من آقایون هم کم مقصر نیستن ولی خب اونها هم نباید نگا کنن خب پس اینجا هر دو طرف مقصرن
    یه چیز دیگه هم میگم در گوشی به خانوما ((درسته هر مردی باید غیرت داشته باشه ولی ما خانوما چی؟ما نباید داشته باشیم .خانوما تو جامعه نقش خیلی مهمی دارن یه جورایی همه چیز رو سر و سامون میدن و تعمیر میکنن.حالا هر کدوم از ما هم بهتره همین کارو بکنیم نه خودنمایی حالا چه خواسته چه ناخواسته اینجوری هم به آقایون نشون میدیم که ما هم غیرتی هستیم هم کاری میکنیم که آقایون کمی با غیرت تر شن))تو هر جامعه ای یه کم از خود گذشتگی لازمه این دفعه هم ما خانوما از خودگذشتگی میکنیم که جامعه مون درست بشه چون آقایون هم تو 8 سال دفاع مقدس کم از خود گذشتگی نکردن.
    کاملا صحیح.اگه دقت کنید میبینید ک همیشه از خانوما انتظار میره از خودگذشتگی کنن من کاملا مخالفم.خوده شما هم خانوم هستید و باید بیشتر درک کنید ولی متاسفانه...

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط radiotherapist نمایش پست ها
    من نگفتم اشکالی نداره چرا خیلی هم اشکال داره ولی بخشی از این مشکل تقصیر خانم هاست که باظاهر نامناسبشون باعث جلب توجه میشن.

دین داری آقایون سر جای خودش ولی شما نمی تونی بگی که خانوم ها آزاد اند هرطوری که میخوان بیان بیرون اما آقایون حق ندارن نگاه کنن.این غلطه چون جامعه از زن و مرد تشکیل شده. اول باید زنها حریم برای خودشون قائل شن بعد اگه آقایی پاشو از اون فراتر برد دیگه مقصره.

عکس این قضیه هم ست شما فرض کن یه روز میری بیرون یه تعدادی از آقایون با لباس توی خونه بیان بیرون یا با یه پوشش غیر معمولی خودت نظرت جلب نمیشه؟ نگاه نمی کنی؟
    نه چون از این چیزا اطرافه من زیاد بوده!وقتمو غنی تر از این میبینم ک بخوام صرفه این چیزا کنم!

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ریاضی فیزیک
    ارسال تشکر
    166
    دریافت تشکر: 331
    قدرت امتیاز دهی
    2190
    Array

کاملا صحیح.اگه دقت کنید میبینید ک همیشه از خانوما انتظار میره از خودگذشتگی کنن من کاملا مخالفم.خوده شما هم خانوم هستید و باید بیشتر درک کنید ولی متاسفانه...
    ببخشین؟؟؟...........متاسفانه .............
    ببین مریم جون هر انسانی با یه چیزی خوشحال میشه و احساس رضایت میکنه حالا منم اینحوری ام بعدشم این بستگی به خود انسان داره و طرز فکرش شما اگه فک میکنین که نباید از خود گذشتگی کنین میل خودتونه

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط آس76 نمایش پست ها
    ببخشین؟؟؟...........متاسفانه .............
    ببین مریم جون هر انسانی با یه چیزی خوشحال میشه و احساس رضایت میکنه حالا منم اینحوری ام بعدشم این بستگی به خود انسان داره و طرز فکرش شما اگه فک میکنین که نباید از خود گذشتگی کنین میل خودتونه
    افرین به این رسیدی هر انسانی طرزه فکره خودشو داره

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,930
    دریافت تشکر: 2,806
    قدرت امتیاز دهی
    12934
    Array

همیشه در هر اشتباهی دو طرف مقصرند فقط کافیه که هر دختر و پسر مسلمان بدونند ویژگی های یک مسلمان چیه ؟!!! ایا ویژگی ها و اخلاق و رفتارهایی که داره با ویژگی های یک دختر و پسر مسلمان مطابقت داره یا نه؟؟!!!
    مرگ از زندگی پرسید:چرا من تلخم و تو حقیقت؟!
    زندگی در جواب گفت :
    چون من دروغم و تو حقیقت!!

14. کاربرانی که از پست مفید ghalbeyakhi سپاس کرده اند.

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)