دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: چرا انقدر به خودمون مطمئن هستیم ...

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    دوست جدید
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر
    ارسال تشکر
    23
    دریافت تشکر: 372
    قدرت امتیاز دهی
    196
    Array
    محمد حسین بابایی فرد's: جدید145

Exclamation چرا انقدر به خودمون مطمئن هستیم ...

ب نامت
    با سلام خدمت تمام دوستان گرامی . یه سوال میپرسم ازتون و میخوام همه جواب بدن اگر شما تو کشوری مثل آمریکا متولد میشدید به نظر شما دینتون باز هم شیعه میشد ؟ پاسخ منطقی اینه که ن نمیشد. حالا به این فکر کنید همون قدر که شما ایمان دارید امام علی خلیفه اول هست همون اندازه یه سنی ایمان داره که نیست . یکی از افراد داعش رو گرفته بودن که به خودش بمب وصل کرده بود و تو جیبش یه چنگال هم بود ازش پرسیده بودن قضیه ی این چنگال چی هست گفته بود اگر من بمب رو منفجر میکردم و شهید میشدم بلافاصله با پیامبر ناهار میخوردم ! این حرف رو که آدم میشنوه به این پی میبره که پسر این چقدر پرته چقدر جاهله چقدر نفهمه حالا از تو میپرسم واقعا به خاطر چی نماز میخونی ؟ به خاطر چی روزه میگیری؟ ببینید من خودم از 11 سالگی نمازم رو خوندم و از 13 سالگی هم روزم رو گرفتم ولی نه به خاطر خدا
    چون مادر و پدرم میگفتن بخون و بگیر خدایی میگم این ارزش داره؟ پیامبر وقتی از بت پرست ها پرسید چرا بت پرستی میکنید گفتن چون بر دین پدرانمان هستیم . خدایی ما بر دین پدرانمان نیستیم مثل اونا ؟ به لطف خدا الان که نماز میخونم لذت میبرم نمازم هم سر تا پا 2 دقیقه نمیشه ولی لذت میبرم چون احساس میکنم واقعا بهش نیاز دارم نه به خاطر اینکه مادرم نماز میخونه و این خیلی ارزشمنده و اگر عالم و آدم هم بگن نمازت رو نخون باز من میخونم چون به یه دلیل منطقی رسیدم نه یه دلیل عاطفی . . . پس بیاید یه کم اطلاعاتمون رو ببریم بالا یه کم شناخت پیدا کنیم نسبت به دینی که داریم ازش دم میزنیم تا وقتی کسی پرسید اسلام یعنی چی و تو چرا مسلمانی نمونیم توش پایه اسلام چیز دیگس بیاید برگردیم به زمان عرب جاهلی موقعی که دختر ها رو زنده به گور میکردن یکی بیاد و بگه من پیامبر شما هستم و عرب بپرسه خب حالا باید چیکار کنیم پیامبر بگه 1.باید نماز بخونی2.باید روزه بگیری3.باید خمس بپردازی و... شما بجای عرب باشید نمیگید برو پی کارت؟ از پیامبر پرسیدن مدّین؟(دین چیست) پیامبر جواب داد حسن الخلق(خوش اخلاقی) این پایه دین تو هست ، چقدر خوش اخلاقی؟

2. 14 کاربر از پست مفید محمد حسین بابایی فرد سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)