دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 19 از 25 نخستنخست ... 910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 248

موضوع: صندلــی داغ با حضـــور خانم *fatima*

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    دریافت تشکر: 19,588
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array
    *FATIMA*'s: جدید75

پیش فرض پاسخ : صندلــی داغ با حضـــور خانم *fatima*

نقل قول نوشته اصلی توسط evin Allah نمایش پست ها

تخیلی بودین ؟ هستین ؟ چه جوریایین با خودتون در زندګی ؟

نع ، نع ! روراست روراست

وقتی فیلم می بینین که خیلی خوشتون میاد ازش در شما تأثیر داره همی ؟ تأثیر طولانی یا موقت (جو ګیر شدګی

نه بابا ! سنی ازمون گذشته دیگه !

چه فیلمایی در شما تأثیر ګذاشته ؟ کدوم فیلما رو خیلی دوست داشتین ؟

24 ، فرار از زندان ، کوسه ، اخراجی ها ، آتش بس ،

نع ، من فقط جهت سرگرمی میبینم

فیلم طنز دوست دارین ؟ چرا مثلاً ؟ با نمکن ؟ مثلاً طنز ایرانی ؟؟؟ خارجکی ؟؟؟ طنز ؟؟؟ داریم آیا ؟ مردم ؟ (پرسش نامه هدایت شده )

آآآآااآآآآآآآآآآآآآ ررررررررررررررررررررررررر ره ! دل آدم رو شاد میکنن ! جاست ایرانی مخصوصاً مال مهران مدیری !

زیباترین داستانی که تا کنون خوندید ؟ آموزنده ترین داستانی که تا به حال خوندید ؟ (چکیدشو لطف کنید)

کیمیاگر ! سینوهه

بهترین کتابی که مطالعه کردید ؟ زیباترینش ؟ و کاربردی ترینش ؟

این الان مثل قبلیه نبود !!!!!!!!!!!!! غیر از اونا ، تاریخ طبری ( هنوز تموم نشده البته ) ، شوهر اهو خانم ، پله پله تا ملاقات خدا ، دختران کوروش و ...

اهل روزنامه خوندن هستید ؟

نع

چه خلاقیت هایی داشتین تو زندګیتون ؟ اګه کمه همه رو بګین اګه نیست 7 مورد نام برید ، جذاباش رو هم توضیح بفرمایید

اینی که دارم یاد میگیرم رو هم بگم عایا ؟!

طرز درست کردن انواع کارت پستالا ، پاکت ها ، جعبه ها ! خیاطی ! منبت کاری آتش نشانی ( نخند یه نوع خلاقیته دیگه ) کاردستی هم بلدم ! نقاشی هم بلدم

شکلک دوست دارین از نوعی که من دوست دارم ؟ مثل این : و سایر اونایی که من دوست دارم (سنجش سلیقه ی شما / مدیونین اګه دوست نداشته باشین)

با منی !!!!!!!!!!!!!!!!!!! عاشقشونم اصندشم زندگی من بدون شکلک نمیچرخه

موسیقی مورد علاقتون ؟ لینک بدین لطفاً می خوام ګوش کنم

http://eskele.rozblog.com/post/31

تیک تیک بابک جهانبخش

چه هنرهایی رو بلدین و چه هنرهایی رو دوست دارین یاد بګیرین و چه هنرهایی کلاً دوست دارین ؟

گفتم در بالا که ! قالیبافی رو دوست دارم یاد بگیرم با طرز درست کردن بدلیجات رو

نظرتون راجع به پرواز ؟ هر پروازی ، خیالی یا واقعی ، پرواز پرنده یا پروانه یا ماهی و کلاً غیره ...

خیلی خوبهههههههههههههه !

چند عکس مفهومی مورد علاقتون ؟ در معرض نمایش بګذارید لطفاً ...

قشنګ ترین عکسی که خودتون ګرفتین ؟ مفهومی ترینش ؟ قابل رؤیت کنین لطفاً ...

والا عکسایی که من میگیرم اغلب خانوادگیه

قدیمی ترین نقاشی ای که دارین و دست خطتون رو بفرستین همینجا ، تو پست پاسخاتون

خدا عمرت بده ! انداختمشون دوووووووووووووور ! کارم اشتباه بود میدونم ولی خب دیگه

محبوب ترین اثر هنریتون (هر چی) از دید خانواده ، مردم و خودتون (جداګانه) در معرض دید بګذارید لطفاً ...

همه رو دادیم به این و اون رفت

یه غذا هم می تونید بپزید عکسشو بذارید ، چنانچه عکس آماده دارید خودتون راحت ترید به تبع

باشه چشم ! هر وقت پختم میذارم

دیګه ؟!

.
    .
    .

تا به حال شکار رفتین ؟ شکار چی ؟ حیوون ؟ آدمیزاد ؟ شکار خصلت های نیک مثلاً ؟ بدی ؟ هر چی ، فقط چی ؟ چرا ؟ کِی ؟ با کی ؟

نع ! شکار کردن رو دوست ندارم ولی به شکار لحظه های خوب میرم ! شکار لحظه های امشبمون تولد برادرم براش باب اسفنجی خریدم ( 30 سالش میشه ) مامانم کیک رو دید اینقدر خندید روحم خیلی خبیثه

یکی از جالب ترین جاهایی که رفتین ؟ خودتون توضیح بدین جزئی نپرسم ...

شاید تخت جمشید ! خیلی قشنگ بود خیلی ولی خب خیلی هم درب و داغون بود حیف ............. !

این قسمت رو خوب وقت بذارین :

نظرتون کلاً راجع به من ؟

خوبی

خصلتام چیا هستن ؟

مهربون ، احساسی ، پر اراده

یک توصیه شخصاً به من ؟!!

احساسی نباش

و همه جوره بګید هر چه در توانتون هست (جهت توان سنجی شما )

علف هرز چيست ؟!
    گياهى است كه هنوز فوايدش كشف نشده است
    ....
    بحث: زندگی با گیاهان دارویی

2. 7 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array

نظریه ګفتین تا حالا ؟ چیا بودن ؟

نع

فرضیه چطور ؟ رد شدن یا معلقن ؟ عنوانشون کنید لطفاً ...

نع ! من کلاً آدم تنبلیم

چرا مردم اهل تحقیق و پژوهش نیستن ؟ یا کمن ؟ یا تنبلن ؟ چرا ؟

وقتشون پره !

چرا دانشجو ها پایان نامه های اماده تحویل میدن ؟

حوصله نوشتن ندارن ! وقتشون رو میگیره

چرا اساتید این اندازه سست هستن در نمره دادن ؟ چرا سختګیری در جامعه افول پیدا کرده در امر تحصیل ؟

اساتید سست هستند ؟! والا در زمان ما خیلی هم سخت گیر بودند ! خودمون رو میکشتیم برای 25% ! والا !

چرا اساتید و معلم ها علم و اطلاعات کافی ندارن ؟ و ادعای زیادی هم دارن ؟

اطلاعات که دارن ولی طریقه ارائه دادنش رو بلد نیستن

چرا خیلیا اشتباهاتشون رو قبول نمی کنن ؟

چون فکر میکنن اشتباه نیست

کمبود های مردم چیا هستن ؟

نداشتن اعتماد به نفس

چرا انګیزه ی زندګی با یک دید عمومی در مردم جالب نیست ؟ یعنی کم به چشم می خوره ؟ کمه یا اینطور به نظر میاد ؟

خب یه خورده شاید مشکلات زیاد شده یا گرفتاری ها بیشتر شده ! خرجشون با دخلشون سازگار نیست و ...

چرا اون طور که باید یاد نداریم در حال زندګی کنیم ؟

خوشمون میاد در زمان قدیم باشیم یا در فکر ایده های آینده

این مسئولین چشونه که اینقدر به مسائل بی فرهنګی بی توجهن و اقدام به پایه سازی نمی کنن ؟

از من میپرسی ؟! من مسئول نیستمااااااااااااااااا این مسئولین چیکار میکنن خودت بهم بگو

چرا همه (شاید معدودی استثنا باشن) نفع طلبن ؟

خصلت آدم هاست ! همه چی رو برای خودمون میخوایم

چرا رفت و آمدهای خانوادګی کم شده ؟

نه باوووووووووووووووووو ! ما که از خرداد تا همین چند روز پیش هر روز خدا رفت و آمد خانوادگی داشتیم

چرا وقتی انسان ها از هم دور میشن بعضیا روابطشون بدتر میشه و بعضیا بهترم میشه از قبل اګه دوباره هم رو ببینن ؟

شاید خصلت ها به هم نمیخوره

چرا بعضی درک بحث صحیح و منطقی رو ندارن ؟

برای اینکه همه چی رو میخوایم به نفع خودمون تموم کنیم

چرا بعضی مردم وقتی بحث می کنن حرف طرف رو یا متوجه نمیشن یا نمی خوان متوجه شن الکی ادامه میدن ؟

الکی رو حرف خودشون می ایستند یا لجبازی میکنن بدون اینکه گوششون بشنوه

چرا ما هیچ وقت یاد نمیګیریم زندګی صحیح و منطقی رو ؟

تا درست و صحیح و منطقی رو چجوری برداشت کنیم ! الان همه به نظر خودشون دارن صحیح زندگی میکنن

نظرتون راجع به صحبت جناب فامیل دور ؟

راست میگه دیگه !

میګم چرا آدما در این دنیا جوری آفریده شدن که باید یه جورایی تمام سیر اخلاقی رو طی کنن ؟ یعنی چی خب ؟

باید همه چی رو تجربه کنن تا قدر خداشون رو بدونن

چرا انسان های معلول و ناتوان در این دنیا آفریده شدن ؟ از همه ی جنبه ها توضیح بدین لطفاً ...

والا اینم سؤاله برای من ! از خدا هم پرسیدمااااااااااااااا ولی ج نگرفتم

اگه بدنیا اومدن که درس عبرتی برای ما بشن ، خو تقصیر اونا چیه که اینقدر زجر میکشن

اصلاً چرا باید به دنیا بیان این همه زجر و بدبختی بکشن که مثلاً ما حواسمون به خودمون باشه

گناه دارن طفلیا خو !!!!!!!!

اون معلولینی که توان عملاً هیچ کاری رو ندارن چی ؟ چرا ؟

چرا ؟؟؟ چرا ؟؟؟ چرا ؟؟؟ (به قول جیګرِ آقای مجری )

منتظرم خدا جوابم رو بده یعنی واقعاً اینا اگه نبودن ما شکرگزار نبودیم عایا ؟!

علف هرز چيست ؟!
    ....

4. 5 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array

الآن که فکر میکنم چقدر سؤال دارم من

میشه قوانین و قواعد زندګیتون رو بنویسید ؟ بلکه ما هم بهره ببریم ... اګه میشه که لطف کنید یادداشت کنید ...

بی قانون تر از زندگی من وجود نداره ! پس بهتره بهره نبری

خط قرمزای زندګیتون ؟

زود قضاوت نکنم

یه چند مورد از اقداماتی که من مرتکب میشم رو می نویسم نظرتون رو بګید من اصلاحشون کنم :

ـ ګاهی اوقات وقتی می بینم یک نفر با واژه ی دوست دیګه دوست نیست ، یکی دو بار من پیش قدم میشم جهت احوال پرسی مثلاً ، بعد که می بینم شرمنده شرمنده یکم انسانیت متوجه نمیشه ، اصلاً محلش نمیدم ، دیګه بالبعد هوچی ، انګار فراموش شده ... مثلاً مثلاً یکی از دوستان دوران پیش دبستانیم ، همش دروغ میګفت ، رابطه خانوادګی هم داشتیم ولی حوصله رو راست نبودن کسی رو ندارم ، چندینین بار احوال پرسید محل ندادم ، خبری دیګه ندارم ازش خوبه یا بده ؟

خب بهتر نبود ازش خواهش میکردی با وجود شما دیگه دروغ نگه ! اگه گوش نمیکرد اونوقت قطع رابطه میکردی

در این مورد مثلاً نتونستم بهش بفهمونم دروغ نګو

بهش روراست میگفتی من خوشم نمیاد دروغ میگی

چنین مواردی داشتید در زندګیتون ؟! چه کردید ؟

من قشنگ رفتم بهش گفتم من خوشم نمیاد دروغ میگی ! اگه میخوای با هم باشیم اقلاً جلوی من یکی دروغ نگو !

ـ پیشنهاد بدین وقتی به شخص خودم قول میدم چیکار کنم پاش واستم ؟

تحمل کن

شما چه می کنید ؟

من قول نمیدم حتی به خودم ، چون اگه نتونم پاش بایستم بده میشم

ـ راه برای تمرکز روی یک موضوع پیشنهاد بدید لطفاً ؟

تمرکز کن ! تمام حواست بهش باشه دیگه !!!!!!!!!!!!

یکم سؤال دیګه :

یه خاطره از خودتون و خواهر و برادرتون ذکر کنید لطفاً ؟ (جذاب باشه )

خاطره !!!!!!!!!!!!!!!! یعنی واقعاً آلزایمرتر از من پیدا نکردی همش میخوای خاطره بگم

یه بار 3 تایی با هم رفتیم بیرون ( از بس قیافمون شبیه به همه هرکی ما رو میبینه فکر میکنه دوستیم تا خواهر برادر )

بعد برادرم همیشه 10 قدم جلوتر از ما راه میره اصلاً یه برادر نمونه ایه که حد نداره !

یکی ما رو دید گفت : وای عاقا شما چجوری 2 تا دوست دختر با هم پیدا کردین که دعواشون هم نمیشه میشه ما رو راهنمایی کنید

وقتی یه حیوون می میره یا شما تو خیابون جنازه ی یه حیوون می بینید چه حالی میشید ؟ اون لحظه به چی فکر می کنین ؟ و اګر کسی کنارتون باشه چه چیزی بیان می کنید ؟

فقط میگم کاشکی یه چی میبود میشد اینو دفن کرد

یه خاطره از طفولیتتون که با جوجه ګذشته باشه ؟

وایییییییییییییی نه ! فکر کن من جوجه میداشتم ! هوچ وقت از حیوانات خوشم نمیومد

یکی از عذاب وجدان هایی که در دوران قبل از مدرسه دچار شدید ؟ در مدرسه ؟ دوران دانشګاه ؟ و در حال حاضر ؟

اینکه چرا باید رفت مدرسه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟ تو خونه درس بخونیم بعد یدفعه ای بریم دانشگاه ! اینقدر خوبه

چرا اینقدر من خجالیتیم ؟! خب یکی نیست بگه محکم واسح بگو نه خیالت رو راحت کن ! چرا اخرش کوتاه میای

چه مدت هست جلو کسی ګریه نکردید ؟ دیګه لابد شده که حتی بچګی معدود البته جلو کسی ګریه کنید ، میشه دلیلش رو ذکر کنید ؟ یه مورد دیګه برای مرګ کسی ګریه می کنید ؟ (حس می کنم سؤالم رفت تو حیطه ی دخالت پاسخ ندید اصلاً ...)

فکر کنم اخرین بار شب قدر جلوی همه گریه کردم دیگه بعدش گریه نکردم

آوه اره ! من اینقدر روحیم لطیفه که نگو ! فیلم میبینم یکی مرده گریه میکنم چه برسه به واقعی ! حتی اگه غریبه هم باشه

با کسی شوخی کردید بعد پشیمون بشید ؟ اګه بله چرا پشیمون شدید ؟ اوشون جنبشون پایین بوده یا شوخی شما به جا نبوده ؟

نه خو ! شاید واقعاً شوخی من بجا نبوده

حس می کنید دِینی به ګردنتون باشه که ادا نکرده باشینش ؟ مثال ؟

والا تا حالا بهش فکر کردم و به نتیجه ای نرسیدم ! حالا یا آلزایمر من کنده یا ...

دم کرده ی ګیاهی میل می کنید ؟ چرا این چنین دم کرده های خوش طعمی چون ګل محمدی یا ګل ګاو زبون + سنبل الطیب و ... رو جایګزین چای نمی کنید ؟ چرا چای رو با مثال : دارچین ، زعفران ، ګلاب ، هل ، زنجبیل ، چوب وسط ګردو و ... میل نمی کنین یا می کنین ؟ اصلاً چرا معتاد به چای بودید یه زمانی ؟ الآن رو خبر ندارم شاید بازم باشید ، اون همه بحث تأثیر نمیذاره به تبع تا خود فرد نخواد ...

اوه ، من عاشق دم کرده ام ! چایی هم فقط صبح های جمعه میل میکنم اگه نون تازه با پنیر باشه در غیر اینصورت اصلاً چای دوست نمیدارم و معتادش هم نبودم ! دم کرده ها واقعاً عالین ! اگه هنوز جایگزین نشدن شاید به این خاطره که کسی هنوز از خاصیت هاش باخبر نیست

از دسرهای مورد علاقتون که مادرتون درست می کنن ؟

ژله بستنی ، کیک باقلوا ، کیک ساده ، کیک خامه ای و ...

به مادرتون بیش از پدرتون وابسته هستید ؟

وابسته نیستم ولی علاقم بیشتره

یه چند سؤال که آموزنده هم باشه :

وقتی در بین آشنایان (بیشتر مد نظر اقوام هست) تشریف دارین ، یک نفر نزدیک خیلی رو اعصاب شما باشه نمی دونم از هر نظر ، ممکنه پیش بیاد ، و شما مجبور باشید همونجا باشید و با اوشون ، چه می کنید همی ؟

ترجیح میدم محلش نذارم ! مثلاً خودم رو گرم گفتگو با دیگران میکنم یا جایی میشینم که جلوی چشمش نباشم و ...

تا به حال شده به کسی در هر موردی یه پاسخی بدین که دیګه ساکت بشه و هیچی نګه ؟

بچه جواب بده ای نیستم

یکی از این صحبت های خیلی مختصر و پُری که به کار بردید چی بوده ؟

زود قضاوت نکن

میګن برای فرد دانا یک واژه کافیست ، تا به حال چه واژه هایی برای شما پر از حرف بودن و کافی بودن ؟

صبر

اګه کسی خیلی مزاحمتون باشه چه اقدامی می کنید ؟

یه جوری جوابش رو میدم که مزاحم نشه

انسان پر تلاشی هستید ؟

نع

برای ایجاد انګیزه و حس رقابت در خودتون چه می کنید ؟ هدف بلند مدتی که برای خودتون تشریح کردین رو امکان داره یادداشت کنید ؟

هوچی ! از رقابت خوشم نمیاد ! میشه یه گلخونه بزنم

حس می کنید برای خانوادتون ګاهی هم کم کاری کرده باشین ؟ برای جبرانش چه طور پیش قدم میشین ؟

اره ، شاید ! برای جبرانش ؟!؟!؟!؟! خب ..... اوم .... جبرانش میکنم دیگه ! چجوری بگم آخه

چند تا از ایده هایی که در ذهن دارید ؟

گلخونه بزنم یه هنرمند شم

علف هرز چيست ؟!
    ....

6. 6 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array

دوست داشتید و دارید که چه چیز بیش از همه در بین مردم فرهنګ سازی بشه ؟

صداقت داشتنشون ،اعتماد

چه مواردی رو بی فرهنګی می دونید ؟ خودتون برای ترویج این فرهنګ ها چه اقداماتی کردید ؟ خودتون رعایت می کنید ؟

زدن حرف های زشت و رکیک و ... ! من خودم از این حرفا نمیزنم

جهت کمبود های برخی افراد خصوصاً جوان ها که منجر به رو آوردن به برخی مسائل چون اعتیاد و غیره میشه ، باید چه تدابیری رو اندیشید ؟

کمبودهاشون رو جبران کرد !

چرا مردم به این درک نرسیدن که حتماً لزومی نداره جریمه یا اخمی بالای سرشون باشه تا به قانونی عمل کنن ؟ مثال در رانندګی چرا تا پلیسی یا دوربینی نباشه خیلی ها از قوانین تخطی می کنن ؟ چه زمانی به این درک خواهند رسید ؟

چون فکر میکنن خودشون همه چی بلدن ! فکر نمیکنن که حادثه خبر نمیکنه و همه این قانون ها برای حفظ جان خودشونه ! هر وقت که یه حادثه ای گریبانگیرشون میشه میفهمن متأسفانه !

بچه بودیم اګه کسی می ګفت : چهار ساعته داری بازی می کنی ، تلویزیون میبینی و ... در حالی که یک ساعت بود یا می ګفتن : 100 مرتبه اینو دیدی ، ګوش دادی ، ګفتم و ... / حساسیت به خرج میدادیم اوایل و بهمون میګفتن اینا اصطلاحه ... بزرګ تر شدیم از این اصطلاحات فراوون به کار بردیم ، صبحا میګیم مثلاً به کوچکتر از خودمون ، پا شو کلاست تموم شد ، دیرت شدا در حالی که یک ساعت مونده ، یا زیاده این موارد ... چرا اینجوری شدیم ؟ پاکیمون کم شده که دیګه اینا رو دروغ نمی بینیم ؟ شما معتقدین اینا دروغن ؟ یا نه همون اصطلاح هستن ؟ چرا باید اینطور جا بیفته ؟ چرا برای شدت بخشیدن به یک موضوع که میشه جور دیګه ای با بعد مثبت عنوان کرد اینطور روی صحنه میایم ؟ کدر شدیم ؟ نظرتون کلاً ؟ (اصلاً بچه بودین حساسیتی هم نشون میدادین ؟)

مامان من هم ، هر وقت میخواست منو بیدار کنه همیشه میگفت پاشو 7/30 ! دیر شد مدرست و ... ! اینقدر استرس وارد میشد که نگو ! بعد که حاضر میشدیم تازه میفهمیدیم مثلاً ساعت تازه 7/30 شده !

بعد از یه مدتی با مادرم نشستم صحبت کردم که عاقا نگو چنین حرفایی رو ! جدا از اینکه داری دروغ گفتن رو به من یاد میدی استرس زیاد هم به من میدی

به جاش بیا یه کاری کن ! همون ساعتی که باید بیدار شم بیدارم کن دیدی بیدار نشدم حالا وسیله های دیگه رو بکار ببند مثلاً جاروبرقی کن ، خیاطی کن ، در کابینت رو بزن به هم ، ..... ( گرچه الان پشیمونم از گفتن چنین حرفایی ! وای صدای خیاطی صبح زود )

لازم نیست برای هرکاری دروغ رو پیش قدم کنیم اینجوری هم خودمون دروغگو میشیم هم بچه هامون ! راه حلای مختلفی وجود داره البته نه مثل راه حل من

خب موارد بی فرهنګی رو ګفتیم ولی فرهنګ های فوق صحیح رو هم بګیم خوبه ، مثبت بریم جلو ؟ چیا هستن ؟

بریم هممون یه جورایی مهربونیم

جامعمون چقدر از اسلام دور هست ؟

فیفتی فیفتی شاید ! شاید هم 40%

چی میشه که به یک کتاب لقب اعتبار رو میدیم ؟

قلمش

آیا به نظرتون محبوبیت ګاهی با اعتبار در جامعه اشتباه ګرفته میشه ؟

گاهی شاید

کدوم کشور رو از نظر فرهنګی برتر می دونید ؟

کانادا

اخلاق بحثش از فرهنګ جداست ؟

نع

چه شخصی رو خوش اخلاق می دونید ؟ با چه خصائص و ویژګی هایی ؟

اخلاقش خوب باشه دیگه !

یه عده هستن خودشون نیستند ، مثلاً از دید مادی بنګریم ، وضع خوبی ندارن اما خودشون رو معکوس نشون میدن یا بالعکس وضع مادی خیلی خوبی دارن خودشون رو بالعکس جلوه میدن ؛ نظرتون در ارتباط با این اشخاص ؟ چه کمبودی دارن که اینطور هستن ؟

حسادت شاید !

یه عده هم هستن در خرید زیاد می خرن با کیفیت عادی اما یه عده هم هستن کم می خرن (به جا) ولی با کیفیت عالی ، نظرتون در رابطه با هر دسته ؟ شما جزء کدوم دسته هستید ؟

هرکی متناسب با وسع مالی خودش خرید میکنه ! و اینکه هرکی یه ایده ای برای زندگیش داره !

یکی یه کفش میخره برای سالیان سال استفاده میکنه یکی نه زود دلش میزنه معمولی میخره که بعد دوباره یکی دیگه بخره !

من کیفیت هام معمولیه ولی این به این معنی نیست که زیاد میخرم

وقتی بی فرهنګی شخصی رو در اموری می بینید ، بی خیال هستید ؟ یا تذکر می دید ؟ یا به صورت عملی اګه امکانش باشه خودتون انجام میدید در اوشون کمی لاآقل تأثیر بګذاره ؟ (غریبه یا آشنا هر مدلش)

اگه آشنا باشه که تذکر رو میدم ! ولی غریبه رو معمولاً بی خیالش میشم ، ج نمیدم

نظرتون راجع به اینکه اوقاتمون رو با طبیعت مطابقت بدیم چی هست ؟ منظورم اینه که مثلاً بیدار شدنمون هم زمان با بیداری پرندګان ، مثال عرض کردم

عالیه !

توصیف کنید و نظرتون و شرح بدین و غیره :

آخه یه آدم بی احساسی مثل من ، چجوری میتونه عکس رو توصیف کنه آخه !!!!!!

و دیګر ؟!

اګه بخواین به شخصی چیزی آموزش بدید چه طور اقدام می کنید؟ اګه بزرګسال باشه چه طور؟ اګه همسنتون باشه چه طور؟ اګه کودک باشه چه طور؟

اصلاً فکرش رو هم نکن ! با کودکان معمولاً اولش کتاب های روانشناسی میخوندم ، بعد کتاب های آموزشی بعد با لهجه کودکانه ادامه میدادیم !

کافیه دیګه
    سربلند باشید در پناه الله فاطیما خانوم
    شما هم سربلند باشی در پناه خدا زهرا جونم
    علف هرز چيست ؟!
    ....

8. 8 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ریپورتر نمایش پست ها
    1-نظرت راجع به کویر ؟

خیلی قشنگه ! خیلی دوست دارم یه بار تجربش کنم

2-نظرت راجع به کوه ؟

عاااااااااااااااااااااااا اااااالیییییییییییییییییی ییییییه !
    3-نظرت راجع به جنوب؟

هواش زیادی گرمه ! فقط هم دریا داره

4-تا حالا شده که نشه ؟؟

زیااااااااااااااااااااااا اااااااااااد

5-از آمپول میترسی ؟!

نع

6-در مبارزه با حشرات موذی چه نوع تاکتیکی اتخاذ می کنی؟
    الف) مبارزه بیلوژیک
    ب) حمله با سموم مختلف ( جنگ شیمیایی )
    ج) بمب هسته ای
    د) جنگ دمپایی

جنگ دمپایی !

7-سرما رو بیشتر دوست داری یا گرما ؟

گرما

8-سریال رودخانه برفی، یادته؟

اِ ، آخی ! آره

9-حسودي؟

نع

10-بهترين جايي كه خيلي دوسش داري؟

خونه مادربزرگه

11-دوست داری چند تا بچه داشته باشی ؟

یه دوقلو

12-داماد سرخونه یعنی چی ؟

یعنی تو خونه پدرزنه

13-دوران نامزدی خوبه یا بد ؟

میگن خوبه

14-ازدواج فامیلی یا غریبه ؟

غریبه

15-بهترین منظره ایران ؟

منظره های شمال همش قشنگن

16-اهل نصیحت کردن هستی؟

نمیدونم ! شاید گاهی

17-چند تا دوست صمیمی داری ؟

هوچی ! بیشتر دوستیم

18-چقدر در مورد دینت اطلاع داری ؟

متوسط

19-تو کارای خونه کمک می کنی ؟

نع

20-به ارزوهات رسیدی ؟

تا حدودی آره ، تا حدودی قراره برسم ، تا حدودی نه

21-یه دختر خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشه ؟

باوقار باشه ، مهربون باشه

22-به چه کسی میگن آدم خوشبخت ؟

به کسی که خوشبخت باشه !!!! چه سؤالایی میپرسیااااااااااااااااا هرکی یه جور خوشبخته !

23-چرا عقل بعضیها با سنشون رشد نمی کنه ؟

چون بیشتر اخساسشون رو پرورش میدن تا عقل

24-تاحالا شده كه احساس بي فايده بودن بهت دست بده ؟

آره

25-تاحالا شده آرزوي كني كه شخص ديگري بودي؟

نع

26-فكر مي كني شخصيت جذابي داري؟

هوچ کی نمیگه ماست من ترشه !!!!!!!!!!!!!!!! ولی من میگم نخیرشم

27-اغلب نگران اين موضوع هستي كه ديگران در مورد تو چي فكر ميكنن؟

نه خیر

28-گهگاه اين احساس بهت دست ميده كه ، نمي توني هيچ كاري رو به خوبي انجام بدي؟

بلی

29-از کدوم کشور از همه بیشتر خوشت میاد؟ (بجز ایران )

200 مرتبه اینو پرسیدی ! ج نمیدم بری پیدا کنی

30-از کدوم کشور از همه بیشتر بدت میاد؟

امریکا

31-از کدوم شهر، بیشتر از همه خوشت میاد؟ (در ایران و خارج از ایران)

تهران ، اسپانیا

32- از کدوم شهر، بیشتر از همه بدت میاد؟ (در ایران و خارج از ایران)

شهری نیست که بدم بیاد ! امریکا

33-بهترین بازیکن فوتبال (ایرانی - خارجی)؟

وات ؟! سؤال سخت شد ! صبیر کن فکر کنم !

علی دایی در زمان خودش ! فابرگاس

34-نظریه داروین رو قبول داری؟؟ یعنی قبول داری یک میمون تکامل یافته هستی؟؟ یا اعتقاد داری فرزند آدم و حوا هستی؟؟

چیزی که کشاورزی میگه :

آدم برگرفته از وازه عبری آدما به معنی خاک یا زمین است ! نام آدم گویای زندگی است از خاک برمیاید ، از خاک بهره میگیرد و در خاک فرو میرود

حوا به معنی زندگی یا زندگی دهنده است

بنابراین جفت شدن آدم با حوا به معنی وابسته بودن زندگی به خاک است

35-اگر به جای شوروی و آمریکا، آلمان فاتح جنگ دوم جهانی می شد الان وضعیت دنیا و مخصوصا ایران و اسراییل چگونه بود؟؟؟

یعنی واقعاً انتظار داری به این سؤالات ج بدم عایا ؟! شاید همینجوری میبود شاید بدتر شاید بهتر ! ولی با شاید که آدم زندگی نمیکنه

36-هنگام اخم، کدام ابرو را به سمت بالا نشانه میری؟ وقت خنده دندونات نمایان میشه؟

معمولاً ابروهام میاد پایین بلی

37-دوچرخه سواری را کی یاد گرفتی؟ شرح خاطره کن و آخرین بار کی سوار دوچرخه شدی؟

6 سالگی ! داداشم یادم داد ! آخرین بار هم فکر کنم دوران دبیرستان بود ! تو پارک چیتگر سوار شدم

38-تا به حال کسی را چند ثانیه قبل از مرگ دیدی؟منظورم در کنارش بودی؟

نع

39-بزرگترین کلاهی که سرت رفت، کی و کجا بود؟(اگه خواستی توضیح بده)

تو شهرداری بماند

40-فکر میکنی سرعت اینترنت ایران چرا کم هست؟

شاید به خاطر فیلترینگ
    علف هرز چيست ؟!
    ....

10. 5 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط solinaz نمایش پست ها
    از بین اساتید دانشگاه 2نفرو به عنوان بهترین و 2نفرو به عنوان بدترین بگو؟

بهترین : استاد سازه ها و استاد زهکشی

بدترین : استاد ریاضی و استاد زبان

چه مهارت هایی رو بلدی و دوست داری چه مهارت هایی رو یاد بگیری؟

دیگه این رو ج نمیدم ! خودت پیداش کن

حاضری یک شب رو توی خونه ی متروکه ای که گفته می شود جن زده است تنها بگذرونی؟

نع ! عمرناش !

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟

فکر نکنم

اسم کدوم یکی از اینها رو بی وفایی میگذاری؟ (فقط یکی رو انتخاب کن) ریا، بی تفاوتی ، خیانت

خیانت

آیا آدمهایی هستن که اونقدر حسرت زندگیشونو به دل داشته باشی که بخوای زندگیتو باهاشون عوض کنی؟اونا کیا هستن؟

خیر

حاضری یک پروانه زیبا رو بکشی و بالهاشو بکنی و در عوض به یک تعطیلات یک هفته ای مجانی هر جای دنیا که مایل باشی بری؟ اگه قرار باشه یک سوسک رو له کنید چطور؟

درسته حیوانات رو دوست ندارم ولی حیوان آزار که نیستم ! اون مال زمان بچگی بود ! الان عمرناش ! ولی سوسک رو میکشماااااااااااا

آیا حاضرید 20 سال در اوج شادی و رضایت زندگی کنی به شرطی که درست بعد از این مدت بمیری؟

100%

لذت بخش ترین رویای شما چی بوده؟بدترین کابوست چی بوده؟

بنز کروک داشته باشم موقعی که پدرم رو برای 5 ثانیه از دست دادیم

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزات فقط می تونی یک چیز دیگه رو برداری اون چیز چی میتونه باشه؟

تب لتم رو

اگه بتونی نوع مرگت رو انتخاب کنی چه جور مرگی رو انتخاب کردی؟

در خواب بمیرم

در زندگی بیشتر از همه مدیون چه کسی هستی؟

پدر و مادرم

تنهایی شام خوردن یا تنها به سینما رفتن ! کدوم تو رو ناراحت میکنه؟

هر دوتاش !

ترجیح میدی با کسی که ازت باهوش تره بازی کنی یا برعکس؟

100% با باهوش تره

در زندگیت بیشتر برای چی تلاش می کنی؟ پیشرفت ، امنیت ، عشق ، هیجان ، علم یا چیزهای دیگه ؟

هیجان

اگه میتونستی سناریوی خواب امشبت رو بنویسی چه موضوعی رو انتخاب می کردی؟

تولدی دیگر

در اخر:
    انتقاد از من: احساسی نباش

خصوصیات کلــــــــــــــی منو بگو...

مهربون ، احساسی ، شیطون

به نظرت من لایق چه شغلی هستم در اینده؟جدی بگیا!پزشکیم نگفتی اکشال نداره

جدی میگم پزشکی

خب فاطیما رکورد صندلی داغو میزنی فکر کنم....
    من خسته شدم دیگه واقعا!
    فعلا میرم...شاید اومدم باز
    بقیشو میسپرم به ستایش...
    خوشحال میشم دوباره بیای
    علف هرز چيست ؟!
    ....

12. 5 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط setayesh shb نمایش پست ها
    انشا با موضوعات زیر عسلم(زیر 5 خط نشه هر کدوم)

یعنی میدونی از انشا بدم میادااااااااااااااا باز موضوع انشا میدی !

میگم نظرت چیه ننویسم ؟!

1-آخرین قرار ملاقات سایت را چگونه گذراندید

آخرین قرار ملاقات عمومی رو اینجوری گذروندیم !

منتظر موندیم تا مامان بیاد خونه تا ما راهی محل قرار بشیم

بعد که راهی شدیم از اونجا که ما دست به گم مون خوبه ، کلی طول کشید پیداش کردیم

بعد تا رسیدیم سلام کردیم نشستیم رو صندلی تا موقعی که وقت استراحت اعلام شد

بعد اینقدر گفتیم خندیدیم تا تموم شد

اینجوری نگاه نکن ! خودت گفتی 5 خط ولی نگفتی چجوری

2-شهر بوشهر را توصیف کنید

بسیار شهر زیباییه !

دریاش واقعاً قشنگه ! باید ببینی تا بدونی

تابستون نرو اونجا !!!!!!!!!!!!!!!!! از شدت گرما آفتاب زده میشی

سوغاتیاش خرما و میگو و ماهیه

مردمانش مهمون نوازن

3-خاطرات ویس و رامین و منهدم شدن موضوعات

یه روز دیدیم جناب مازرون تاپیک ویس و رامین رو زدن

منم از اون جایی که کتابش رو داشتم ازشون خواهش کردم منم در این کار کمکشون کنم ایشون هم پذیرفتن

تا یه جایی پیش رفتیم که دیگه داشتیم رکورد داغ ترین موضوعات سایت رو میشکوندیم سایت ترکید

نزدیک بود اشکم دربیاد ! تا 3 روز حوصله هوچ کاری نداشتیم

بعد از 3 روز دوباره با پشتکار آقا محمد و امیدواری به بنده دوباره سرفرازش کردیم تاپیک رو

4-بنی آدم رو اعصاب یکدیگرند

بنی آدم رو اعصاب یکدیگرند اگر با اعصاب هم بازی کنن

این چجوری شروع میشه ؟!

اینجوری که حسودیشون نسبت به هم گل میکنه و اعتمادشون کاذب میشه

در این مواقع باید به جای اینکه اعصابت رو به هم بریزی

باید بر اعصابت مسلط باشی و بیخیال شی

ببین اگه فکر کردی میتونی یه دونشم جا بندازی نمیتونیهمش 4 تا موضوع انشاست هر کدوم 5 خط میشه 20 خط

همه رو گفتم

آقا این زهرا چرا قانون پسنی 30 تا سوال رو رعایت نمیکنه

نگران نباش به جاش من رعایت کردم

حرارت صندلیت؟؟

40
    احساسات نسبت به زهرا؟؟

دختر خوبیه
    یه سری سوال های خودت

وات ؟! ستایشی !!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی بی احساس تر از من آدم تو کره زمین پیدا نکردی عایا ؟! اگه بگم نظری ندارم چی میشه

نظرت در مورد جمله های زیر:
    ♦ پر معنی ترین کلمه" ما" است...آن را بکار ببند.

100% درسته ! اصلاً بدون ما معنی نداره والا

♦ عمیق ترین کلمه "عشق" است... به آن ارج بنه.

والا نمیدونم ! تا حالا تجربش نکردم ! نظری ندارم

♦ بی رحم ترین کلمه" تنفر" است...از بین ببرش.

با تنفر خیلی از مسائل به چشم نمیاد

♦ سرکش ترین کلمه" هوس" است...بآ آن بازی نکن.

موافقم

♦ خود خواهانه ترین کلمه" من" است...از ان حذر کن.

درسته دیگه ! اصلاً چه معنی میده همش من من کنی

♦ ناپایدارترین کلمه "خشم" است...ان را فرو ببر.

دقیقاً ! با خشم فقط غیرقابل کنترل میشی ولی هوچ کاری درست نمیشه

♦ بازدارترین کلمه "ترس"است...با آن مقابله کن.

اصلاً موافق نیستم ! خو من از تنهایی و تاریکی میترسم ، چجوری باهاش مبارزه کنم نه بگو دیگه !

♦ با نشاط ترین کلمه "کار"است... به آن بپرداز.

100% ! اصلاً کار یه نشاطی به آدم میده که حد نداره

♦ پوچ ترین کلمه "طمع"است... آن را بکش.

اوه اوه ! این طمع چه زندگی ها که بر باد نداد !

♦ سازنده ترین کلمه "صبر"است... برای داشتنش دعا کن.

واقعاً ! گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی !

♦ روشن ترین کلمه "امید" است... به آن امیدوار باش.

امیدوارم

♦ ضعیف ترین کلمه "حسرت"است... آن را نخور.

چشم ، نمیخورم

♦ تواناترین کلمه "دانش"است... آن را فراگیر.

دارم فرا میگیرم

♦ محکم ترین کلمه "پشتکار"است...آن را داشته باش.

نمیشه ، چیکارش کنم آخه !

♦ سمی ترین کلمه "غرور"است... بشکنش.

نه کی گفته ! غرور گاهی وقت ها واقعاً لازمه

♦ سست ترین کلمه "شانس"است... به امید آن نباش.

چَشِم

♦ شایع ترین کلمه "شهرت"است... دنبالش نرو.

موافقم

♦ لطیف ترین کلمه "لبخند"است...آن را حفظ کن.

واقعاً ! با لبخند خیلی کارها درست میشه

♦ حسرت انگیز ترین کلمه "حسادت"است... از آن فاصله بگیر.

راست میگه ! حسادت ما رو از زندگی کردن باز میداره

♦ ضروری ترین کلمه "تفاهم"است... آن را ایجاد کن.

با اینم موافقم

♦ سالم ترین کلمه "سلامتی"است... به آن اهمیت بده.

بهترین نعمته ! باید قدرش رو دونست

♦ اصلی ترین کلمه "اطمینان"است... به آن اعتماد کن.

تو این دنیا نمیشه !

♦ بی احساس ترین کلمه "بی تفاوتی"است... مراقب آن باش.

♦ دوستانه ترین کلمه "رفاقت"است... از آن سوءاستفاده نکن.

آره واقعاً ! معنی کامل دوست رو درک کنیم خیلی خوبه

♦ زیباترین کلمه "راستی"است... با ان روراست باش.

موافقم

♦ زشت ترین کلمه "دورویی"است... یک رنگ باش.

بلی بلی 100% !

♦ ویرانگرترین کلمه "تمسخر"است... دوست داری با تو چنین کنند؟

نه باو ! دوست ندارم ! منم تمسخر نمیکنمااااااااااا

♦ موقرترین کلمه "احترام"است... برایش ارزش قایل شو.

بلی بلی کاملاً حق با ایشونه

♦ آرام ترین کلمه "آرامش"است... به آن برس.

سخته یه خورده هااااااااااا !

♦ عاقلانه ترین کلمه "احتیاط"است... حواست را جمع کن.

جمعه جمعه !

♦ دست و پاگیرترین کلمه "محدودیت"است... اجازه نده مانع پیشرفتت بشود.

موافقم

♦ سخت ترین کلمه "غیرممکن"است... وجود ندارد.

کی میگه وجود ندارههههههههههههههه ! من الان خودم رو بکشمااااااااااااااااااااا اا نمیتونم بنز کروک بخرم

♦ مخرب ترین کلمه "شتابزدگی"است...مواظب پلهای پشت سرت باش.

راست میگه ، آروم آروم قدم بردار شاید رو هر پله ای راه حلی موجود باشه

♦ تاریک ترین کلمه "نادانی"است...آن را با نور علم روشن کن.

چشم

♦ کشنده ترین کلمه "اضطراب"است...آن را نادیده بگیر.

راست میگه ولی بعضی وقت ها نمیشه مثل امتحان رانندگی

♦ صبورترین کلمه "انتظار"است... منتظرش باش.

خسته شدم از بس منتظرش موندم ولی به زودی میرسم بهش

♦ بی ارزش ترین کلمه "انتقام"است... بگذاروبگذر.

آخه بگذارم کی میخواد بهش بفهمونه کارش اشتباه بوده

♦ ارزشمندترین کلمه "بخشش"است... سعی خود را بکن.

سعی میکنم

♦ قشنگ ترین کلمه "خوشروئی"آست... راز زیبائی در آن نهفته است.

بعله ! خوشرویی باعث خیلی کارها میشه

♦ تمیزترین کلمه "پاکیزگی"است... اصلا سخت نیست.

چرا خیلی سخته مخصوصاً موقع درس خوندن

♦ رساترین کلمه "وفاداری"است... سر عهدت بمان.

موافقم

♦ تنهاترین کلمه "گوشه گیری"است...بدان که همیشه جمع بهتر از فرد بوده.

بلی بلی حق با ایشونه

♦ محرک ترین کلمه "هدفمندی"است... زندگی بدون هدف روی آب است.

اکشال نداره زیر آب نریم روش موردی نیست

هدفمندترین کلمه "موفقیت"است... پس پیش به سوی آن

پیش به سویش
    علف هرز چيست ؟!
    ....

14. 7 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array

یکم از امضات میگی؟؟

تو یه جا دیدم خوشم اومد گذاشتم بعد دوستان تعریف کردن گذاشتم بمونه

خسته نباشی

سلامت باشی

خدا قوتانشالله صندلی داغ بچه ها از خجالتشون در میای

انشاالله
    میدونستی که سعید رو هم میتونیم توظئه کنیم بشونیمش؟؟
    آره ! ولی فعلاً رو مجید کار کن

اینا سوال های خودته
    یه نفر بالاخره باید پیدا بشه از خودت بپرسه دیگه

ستایشی !!!!!!!!!!!! سؤالای خودم رو از خودم میپرسی ؟!

بزرگترین سیاره
    مشتری

کوچکترین سیاره پلوتون

گرمترین سیاره ونوس

سردترین سیاره پلوتو

دورترین ستاره از زمین والا یه ستاره هست اسمش نیدونم چیه ولی حدود 800 شایدم بیشتر هزار سال نوری با ما فاصله داره

نزدیکترین ستاره به زمین خورشید

درخشانترین ستاره خورشید

اولین مردی که به فضا رفت یوری گاگارین

اولین زنی که به فضا رفت اسوتلانا ساویتسکایا

طولانی ترین رود نیل

بزرگترین دریاچه خزر

بلندترین آبشار آنجل

عمیق ترین غار کروبرا

بلندترین کوه اورست

کوچکترین کشور جمهوری مولوسیا

بزرگترین کشور روسیه

خطرناک ترین حیوان برای انسان سم پیکان ( قورباغه هست )

بلندترین حیوان زرافه

بزگترین حیوان نهنگ آبی

کوچکترین حیوان یه قورباغه هست 7 میلیمتره ، اسمش نیدونم چیه

سریع ترین حیوان یوزپلنگ

کندترین حیوان ستاره دریایی

بزرگترین گل زنبق بدبو

بزرگترین میوه جک فروت

بزرگترین برگ یه گل مردابی در جنگل های آمازون

بزرگترین درخت سکویا

بلندترین ساختمان برج خلیفه

طولانی ترین پل آیژای

طولانی ترین تونل لائردال

سریع ترین ترن الونزو

سریع ترین قایق بلیدرانر

سریعترین هواپیما پرنده سیاه

بزرگترین بندر دریایی شانگهای

سریع ترین ماشین Venom GT

بزرگترین کشتی باتیلوس

مهمترین استخوان بدن ستون فقرات

قدیمی ترین سرود مربوط به سومری هاست نمیدونم چیه

قدیمی ترین آلات موسیقی طبل

خب یکی دو تا هم احکام بپرسم

اینا رو باید از جناب کمان ابرو بپرسیا

• اگر نماز صبح قضا شود آيا قبل از بجا آوردن نماز ظهر، حتما بايد ابتدا نماز صبح خوانده شود، يا بعد هم مي شود خواند؟

بهتر است اول قضا خوانده شود

• آيا در قضاي نمازها رعايت ترتيب لازم است؟

بلی

• اگر انسان در هنگام وضو شك كند كه مسح را صحیح انجام داده یا نه، دوباره مسح كند وضوی او چه حكمی دارد؟

جای مسحی که کشیده خشک کنه بعد دوباره مسح بکشه مشکلی نیست

• آیا نیت برای وضو واجب است و اگر نماز با وضوی بدون نیت خوانده شود آیا اشكال دارد؟

لازمه دیگه ! هوچ کاری بدون نیت صورت نمیگیره

• ​اگر كسی چیزی نذر كند ولی آن را ادا نكند چه حكمی پیش رو دارد؟

اطعام 60 فقیر یا 60 روز روزه

علف هرز چيست ؟!
    ....

16. 5 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array

داشتم سوالا رو میدیدم،دیدم نرگسی نوشته چه جواهری پیدا کردم.منم که آماده برای لقب درست کردنلقبتو گزاشتم "جواهری در سایت"

این لقب بیشتر برازنده خودته

نظرت نسبت به هر یک از قسمت های زیر و مدیر های محترمشون: (بخش بخش گفتمحوصلم نکشید تالار تالار بنویسمولی تو میتونی راجب تالار ها هم بگی)

• روابط عمومی: تالار خوبیه با مدیریت خوب و دقیق

• بخش اختراعات: مدیریتش عالیه با سطح آگاهی و اطلاعات بالا

• بخش فنی مهندسی: یه قسمت هاییش خوبه ، یه قسمت هاییش کم فعاله ، یه قسمت هاییش فعال نیست ! ولی مدیر خوبی داره دارای تجربه هست

• بخش علوم انسانی: خوب داره مدیریت میشه !

• بخش زبان خارجی: سکونه ، خالی از هیجان
    • بخش کشاورزی(چه مدیر گلی داره): آره میدونم خیلی کمبودها داره امیدوارم پر رونق شه

• بخش علوم پایه: بخش زیست و نجوم و شیمیش خوبه ولی کافی نیست

• بخش پزشکی: دائماً در حال بروز رسانیه ! یکی از بخش های موفق ! البته خو افرادش زیادناااااااااااااااا واِلا ما هم دست کمی نداریم

• بخش هنر: راکده

• بخش سایر موضوعات: از هر نظر عالیه ! اینم خیلی پر تلاشن

مرسی که وقت میزاری
    خسته هم نباشیاینم سفارشت

ممنون عزیزم

شما هم خسته نباشی

ممنون از پذیراییت ! سردم شده بوداااااااااااااااااااا
    علف هرز چيست ؟!
    ....

18. 7 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

با درود مجدد

خدا قوت

مي خواستم بگم نمودار ميزان حرارت صندلي داغتون رو بر اساس هر 10 پست رسم كنيد ولي ديدم تو پست هاي قبلي از رياضيات خيلي دل خوشي نداشتيد پس منصرف شدم وگرنه جواب اون سؤال ميشد يه چيزي تو مايه هاي اين :

البته نا گفته نماند از اولين كاربري كه روي صندلي داغ ابراز علاقه كنه به رياضيات و آمار و اين جور چيزها خواهم خواست يه سه بعديش رو رسم كنه، صندلي داغ من هم كه تازه گذشته پس خيالم راحت راحته

و اما سؤال جايگزين

امضاي هر كاربر گرچه شخصيه اما چون در معرض ديد و قضاوت ديگر كاربرانه پس قاعدتاً بايد اسلوب هاي خاصي رو داشته باشه

از نظر شما كدوم مدل امضا وجاهت بيشتري داره؟

1- امضايي كه به نوعي محدود به اقليت خاصي از كاربران ميشه و اون اقليت مي تونند كامل مفهوم اون رو متوجه بشن و در اون گويش هاي محلي به كار برده ميشه
    مثال : نومِ خِدا گِمِه كه مِهربونه / اَنِّه قشنگ بَساتِه مازرونه ( با نام خدايي شروع مي كنم كه مهربان است/ (خدايي كه) به اين زيبايي مازندران را ساخته (آفريده) است

2- امضاهايي با مشخصات رديف بالا ولي با اين تفاوت كه با گويش رسمي نوشته شده اند
    مثال : اگر گويند جنت در جهان است / چه جايي بهتر از است

3- امضاهايي كه در راستاي تخصص يا فعاليت غالب كاربر هست به عنوان مثال امضاي زير اين پست كه در راستاي فعاليت هاي تالار ادبيات است يا امضاي شما

4- امضاهايي گه بيانگر احساسات و مواضع موقت و يا ميان مدت اون كاربره
    به عنوان مثال " و مَردِ تنها، تنها مُرد " كه اين امضا رو امسال يا سال قبل در شهريور ماه و از ابتدا تا اواسط اون و چند روز قبل و بعد از سالگرد زنده ياد فرهاد مهراد كه ارادت خاصي بهش دارم گذاشته بودم در حالي كه خيلي از كاربران ممكنه اصلاً از اين خواننده و صداش خوششون نياد

در صورت امكان استدلالتون رو هم بيان كنيد و همچنين اگر مطلب خاصي در اين باب به نظرتون ميرسه .

با سپاس از پاسخگويي خوب شما
    ویرایش توسط م.محسن : 17th October 2014 در ساعت 01:44 AM
    آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

20. 6 کاربر از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند .

صفحه 19 از 25 نخستنخست ... 910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)