دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 88

موضوع: خانوم شما برای من آرایش کرده...

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

پیش فرض پاسخ : خانوم شما برای من آرایش کرده...

نقل قول نوشته اصلی توسط سعیده ذوقی نمایش پست ها
    خدایا کره جنوبی پیشرفت کرده ما هنوز داریم سر چادر و حجابو... صحبت می کنیم اینا که درد جامعه نیست والا بلا من چادریایی سراغ دارم که... درسته که دخترا امروزه شورشو دراوردن ولی بخدا تو خانواده همه چی باید حل بشه منم اصلا به حجاب توجه نمیکنم دلیلی نمیشه برای دیگری ارایش کنم نه همیشه مرتب بودن هیچ ربطی نداره اصلا چرا دینو وارده این مسائل میکنینن؟ می دونستید مذهبی ترین ادما مردم امریکا هستن؟ اونا حجاب دارن؟ نه والا
    برادرم، خواهرم گناه مرا به پای مکتبم مگذار
    اگه بخوایم حجابو مشکلو معذل بدونیم حیز شدن مردا رو هم باید در نظر بگیریم من مردای زیادی میشناسم اصلا دختر بدترینن وضعیتو داشته باشه حتی با وجود فراهم بودن شرایط بهش نگاه هم نمیکنن.
    اینا جزو مسائل شخصی هر فرد هستش و دوستتون وارد حریم شخصی اون اقا شده، خیلی از مردا دوست دارن زنشون مرتبو شیک باشه چه بسا اصلا زن با حجابو دوست ندارن، مطرح کردن این بحث کار خوبی نیست چون خیلی سلیقه ایه.
    ارزو برای موفقیت همه
    سلام سعیده جون

سعیده جون برای اینکه مسئله ای تو یه خانواده حل نشد، باید به قوت خودش تو اجتماع باقی بمونه؟

یه بیمار فقط باید منشاء و علت بیماریش تشخیص داده بشه ؟! یا اگه به صلاح خودشو و بقیه باشه باید لازم شد قرنطینه اش هم بکنن.

گناه رو به پای مکتب گذاشتن که خودش گناهه، ولی نباید اصول مکتب رو به زعم و نظر خودمون تغییر بدیم ، و تعریف جدیدی ازش بکنیم بعد اسمهای دیگه ای روش بذاریم ،

فکر می کنم تو پستهای قبلی مطالبی گفته شد بابت این قضیه که ممکنه شخص عمدا برای دیگران خودشو به قول شما مرتب نکنه ، یا تربیتش تو خانواده اینجوری بوده این مدل پوشش براش عادی باشه ،

ولی اثرات این روش به نیت و تربیت کاری نداره اونی که مریضه و حیزه چه بخواد چه نخواد درگیر میشه، و تاثیرات منفی میگیره.

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

2. 3 کاربر از پست مفید zoh_reh سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم اجتماعی پژوهشگری
    ارسال تشکر
    100
    دریافت تشکر: 279
    قدرت امتیاز دهی
    29
    Array

بیایید فرض کنیم 99% حق با شماست و فقط 1% حق بامنه
    باور کن باور کن این افرادی که بهشون می گی بیمار منم جزوشون میشم، بخدا قسم هم میشه حقو به اونا داد هم به شما، اخه جوونا چه تفریحی دارن خوده همین اینترنت همه چی فیلتره یه تلوزیون جمهوری اسلامی که اونم بدجور... خوب فقط می مونه همین جور چیزا مشکل ما الان همینه، رشوه خواری باند بازی، همه چیز حل شده.
    این مسائل کمی سلیقه ایه و اگه تمامی جوانبشو نبینی باعث موضع گیری یکی از طرفین میشه.
    من بسيار تنهايم اما اهميتی ندارد و من موهايم را می تراشم و من غمگين و افسرده نيستم بلکه ممکن است به خاطر آن چه شنيده ام سرزنش شوم...

4. 3 کاربر از پست مفید سعیده ذوقی سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

بیایید فرض کنیم 99% حق با شماست و فقط 1% حق بامنه
    باور کن باور کن این افرادی که بهشون می گی بیمار منم جزوشون میشم، بخدا قسم هم میشه حقو به اونا داد هم به شما، اخه جوونا چه تفریحی دارن خوده همین اینترنت همه چی فیلتره یه تلوزیون جمهوری اسلامی که اونم بدجور... خوب فقط می مونه همین جور چیزا مشکل ما الان همینه، رشوه خواری باند بازی، همه چیز حل شده.
    این مسائل کمی سلیقه ایه و اگه تمامی جوانبشو نبینی باعث موضع گیری یکی از طرفین میشه.
    شما هم درست میگین ، اگه بخوایم قضایا رو ریشه یابی کنیم ، همین رشوه و باند بازی و .... چه اثرات وضعی دارن؟

یکی از این اثرات همین مشکلیه (حجاب و کم حجابی) که سالها داره روش بحث میکنن و میکنیم نظر میدن ولی ...

و متاسفانه چون سلائق هم به این مسائل اضافه میشه و از اطاعت مطلق (از دین) بیرون زدیم و شدیم اینی که هستیم.

من اگه میگم بیمار منظورم اینه که الان یکی دیابتیه پزشکش تشخیص بر قطع عضو داده ، این درست نیست بگیم چون این یه بیماری ارثی بوده، بیمار هم اصلا رعایت بیماری رو همه جوره نکرده پس بی خیالش بذار این عضو روز به روز سیاهتر بشه ،...

درستش اینه بگیم با قطع این عضو بیایم بقیه اعضاء رو نجات بدیم بعد بیاییم آموزشهای متعدد در مورد این بیماری به افراد مستعد و غیره بدیم تا بتونیم آمار این بیماری رو اگه صفر نکردیم به حداقل برسونیم.

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

6. 2 کاربر از پست مفید zoh_reh سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بحران - پدافند غیرعامل
    ارسال تشکر
    3,360
    دریافت تشکر: 4,666
    قدرت امتیاز دهی
    10718
    Array

...
    ویرایش توسط محسن مهابادی زاده : 9th December 2014 در ساعت 02:08 PM
    چه حس قشنگیه در تاریکی های خطرناک این دنیا...با اطمینان خاطر و آرامش ،دستت در دستان خدا باشه...(محسن مهابادی زاده)

8. 4 کاربر از پست مفید محسن مهابادی زاده سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط zoh_reh نمایش پست ها
    رفیق ما هم با کمال آرامش به چشمای شوهره نیگاه می کرد و هیچی نمی گفت و بعد از چند دقیقه فقط این جمله گفت: ببین داداش، خانوم شما برای من آرایش کرده، من هم نظرم رو راجع به آرایشش گفتم. اگه برای شما بخواد آرایش کنه این کار رو توی خونه انجام میده نه جلوی چشمای ملت.

اگه از صد نفر یه نفر به این شکل باشه تموم مردم به فرق تخلیۀ روحی و روانی و دلخوشی با بی غیرتی پی میبرن.

خدا غیرت رو برا آقایون قرار داده و عفت رو برا خانوما(در حد تحسین برانگیز) تا جواب غیرت عفت و نگهدار عفت غیرت باشه.
    ویرایش توسط عبدالله91 : 26th January 2014 در ساعت 05:42 PM

الهی؛ تشنگی ام را در کسب علم و عملم را در آنچه رضایت توست قرار بده.
    آمین

10. 3 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم اجتماعی پژوهشگری
    ارسال تشکر
    100
    دریافت تشکر: 279
    قدرت امتیاز دهی
    29
    Array

من در سرزمینی زندگی می کنم که آزادی نام یک میدان است.
    علی شریعتی

من بسيار تنهايم اما اهميتی ندارد و من موهايم را می تراشم و من غمگين و افسرده نيستم بلکه ممکن است به خاطر آن چه شنيده ام سرزنش شوم...

12. کاربرانی که از پست مفید سعیده ذوقی سپاس کرده اند.

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط نیماماهان نمایش پست ها
    بسیار انسانهای بد حجاب و با آرایش خاص هستن که بسیار انسان و شریفن و اصلا باور کردنی نیست
    کسی با این دید نمیگه که فردی که حجابش نرمال نیست بد هست. میگن این خانم هر کی که باشه فرهنگ جامعه و روح و روان اجتماع رو نشونه میره. طبق احادیث داریم که خانم همچون شمشیر داخل نیام هست اگر کشیده بشود یک جامعه رو میتونه به نابودی بکشونه.

هیچ فردی انسان بودن کسی رو رد نکرده. این طرز فکری که شما بیان میکنین درست نیست و افرادی که به حجاب دعوت میکنند این دید رو ندارند و بخاظر عقایدشون میگن بی حجابی که با عقاید ملت سازگار نیست درست نیست نه اینکه بگن نعوذبالله تو کلا صفات انسانی نداری.

اینجا افراط میکنین.

آمین

14. 2 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

من در سرزمینی زندگی می کنم که آزادی نام یک میدان است.
    علی شریعتی
    الان از حرفهای دکتر شریعتی در هر زمینه ای استفادۀ ابزاری میشه. و علاوه بر این حرفهایی رو به شریعتی نسبت می دهند که روح ایشون هم خبر نداره. یقینن شریعتی منظورش از آزادی اون چیزی نیس که شما در این تاپیک استفاده میکنین.

آزادی کامل تزی هست که خودش ناقض خودش هست و این یک امر بسیار مشخصی هست.

ماشاالله خودتون علوم اجتماعی میخونین. اگه شما از کلمۀ آزادی تعریف درستی نداشته باشین وای به حال افرادی که علوم اجتماعی نمیخونن.

آمین

16. کاربرانی که از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بحران - پدافند غیرعامل
    ارسال تشکر
    3,360
    دریافت تشکر: 4,666
    قدرت امتیاز دهی
    10718
    Array

....
    ویرایش توسط محسن مهابادی زاده : 9th December 2014 در ساعت 02:07 PM
    چه حس قشنگیه در تاریکی های خطرناک این دنیا...با اطمینان خاطر و آرامش ،دستت در دستان خدا باشه...(محسن مهابادی زاده)

18. 3 کاربر از پست مفید محسن مهابادی زاده سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    دریافت تشکر: 19,174
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array
    تووت فرنگی's: لبخند

اگر یک وقتی خودشون هم همسرشون اینطوری بشن اگه کسی به این نحو بگه بهشون اون موقع قضاوت می شه بکنیم ! می شه چشم به زمین بدوزیم . . . می شه اینقدر دخالت نکنیم . . .
    دلم تنگه پرتقالِ من!

20. 4 کاربر از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند .

صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع