نقل قول نوشته اصلی توسط armin_gera نمایش پست ها
من دانشجوی دانشگاه ازاد تبریزم و اختراعم جنبه الکترونیکی داره که مدیر گروه برق گفت تاییده برا طرحای الکترونیکی و... رو همین دانشگاه خودمون میده و قابل قبول اداره ثبت اختراعه و منم برا همین دانشگاه خودم میخوام بگیرم , تنها مشکل اینه که دانشگاه ازاده و تو جشنواره اذیت میشم که برا اونم میخوام بعد از این که ثبت کردم ختراعو برم براش استاندارد بگیرم

بله یه شرکت/موسسه هست و باهاشون که حرفیدم گفت ما اصلا هیچ درصدی نمیگیریم از مالکیت رو فقط اسم ما هم میاد و " اختراعتون میشه زیر مجموعه ما و دیگه به صورت حقیقی نمیشه و به صورت حقوقی ثبت میشه" این قسمت حرفاشون یه کم شک داره نمیدونم دقیق میخوان چی کار کنن
نه درست 1 تا 1.5 ماهه گواهی میاد چون اینا با هزینه خودشون کارای ثبت رو انجام میدن و حدود 1 ملیون اینا اضافه میدن تا زود گواهی بیاد ولی میگم دیگه یه کم شک دار میحرفن
پس باید بگم یاشا همشهری

پس اگه دانشگاه خودتون تاییدیه بده که چه بهتر ، هم هزینه اش کمتره هم زودتر انجام میشه. در مورد جشنواره و اذیت شدن و استاندارد ، منظورتون رو نفهمیدم.

در مورد این موسسه هم که میگه 1.5 ماهه میاد و پول اضافی میدن که کاراش زودتر انجام بشه ، خیلی بعید میدونم اینطور باشه ، چون من حضوری رفتم اداره و روال کاری اصلا به این شکل نیست که کار کسی رو زودتر راه بندازن و ... همه چی کامپیوتری هست و حتی نوبت دادن .
کارای اداری اگه بخش تاییدیه رو حذف کنیم حدود 1.5 ماه طول میکشه .من کار ثبت رو از اواسط شهریور امسال شروع کردم و الان که اوایل بهمنه کارم تقریبا تموم شده. (حدود 2.5 ماه معطل تاییدیه شدم.)
شما از این انجمن بپرسید که دقیقا چه سودی براشون داره که اختراع رو ببرن زیرمجموعه خودشون؟!