دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: سانسور خبری، فیلنرینگ...

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

پیش فرض پاسخ : سانسور خبری، فیلنرینگ...

[quote=سعیده ذوقی;563753]
    نقل قول نوشته اصلی توسط zoh_reh نمایش پست ها
    برا هر جامعه ای به نوعیه .

این مورد رو دقت کنین

http://www.afkarnews.ir/vdcdzk0x9yt0no6.2a2y.html

چرا؟![/

الان شما طرفدار کدوم یکی هستی؟ کارناوال یا راهپیمایی حسینی؟
    اینا که هیچ سنخیتی ندارن.

ولی سانسور میشه یکی که به مذاق خوش نیاد....

منظورم اینه که جوامع دیگه همچین علیه السلام نیستن، که ایران اینجور فقط به چشم بیاد.

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم اجتماعی پژوهشگری
    ارسال تشکر
    100
    دریافت تشکر: 279
    قدرت امتیاز دهی
    29
    Array

[QUOTE=zoh_reh;563756]
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعیده ذوقی نمایش پست ها

اینا که هیچ سنخیتی ندارن.

ولی سانسور میشه یکی که به مذاق خوش نیاد....

منظورم اینه که جوامع دیگه همچین علیه السلام نیستن، که ایران اینجور فقط به چشم بیاد.
    نه ما ایرانیا عادت به بدبینی داریم چون یاد گرفتیم که سر همو کلاه بزاریم، مسلمانیم ولی دروغ می گیم و... بگذریم چرا فکر نمی کنی همین خبر خودش یه مدل تحریک متعصبا و دروغ باشه البته به جای دروغ می شه از واژه از دید خود نگاه کردن استفاده کرد، اون کسی که این خبرو نوشته از دید خودش دیده منظورم اینه که خبری که جمهوری اسلامی پخش می کنه با بی بی سی فرق داره اونجا فضای دیگه ست و اینجا فضای دیگه مقایسه کردن دو مکان مجزا و دو نوع تفکر مجزا اصلا کار درستی نیست، و این گزارشی که تو افکار نیوز هم نوشته شده بود بسیار بچگانه بود و معلومه که پشت این خبر ادم فرهیخته ای نیست البته قصد توهین ندارم و فقط می خوام رک باشم، ما زمانی باید دست به قلم بشیم در عرصه عمومی و اطلاع رسانی خبر که تعصبات خودمون رو کنار بگذاریم و فارق از ارزش های شخصی بشیم. و اینکه بخوایم کارناوال و راهپیمایی حسینی رو با هم مقایسه کنیم اصلا درست نیست... مطمئنم که حس من رو درک می کنید، امیدوارم.
    من بسيار تنهايم اما اهميتی ندارد و من موهايم را می تراشم و من غمگين و افسرده نيستم بلکه ممکن است به خاطر آن چه شنيده ام سرزنش شوم...

3. کاربرانی که از پست مفید سعیده ذوقی سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    3,410
    دریافت تشکر: 5,648
    قدرت امتیاز دهی
    4008
    Array

من که نفهمیدم این اقا سعید ذوقی موافق فیلترینگ ایرانه یا مخالف خیلی مبهم وسربسته سحبت کرد به طوری که من هیچی نفهمیدم همه رو باهم قاطی کرده وگفته بابا یک کم باز تر حرف بزن هم مخالف حرف زدی هم موافق !!یکی به نعل نزن یکی به میخ

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم اجتماعی پژوهشگری
    ارسال تشکر
    100
    دریافت تشکر: 279
    قدرت امتیاز دهی
    29
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_jomand نمایش پست ها
    من که نفهمیدم این اقا سعید ذوقی موافق فیلترینگ ایرانه یا مخالف خیلی مبهم وسربسته سحبت کرد به طوری که من هیچی نفهمیدم همه رو باهم قاطی کرده وگفته بابا یک کم باز تر حرف بزن هم مخالف حرف زدی هم موافق !!یکی به نعل نزن یکی به میخ
    دوست عزیز اولا آقا نه خانم
    دوما من موافق هیچ جا صحبت نکردم و نه اینکه مخالف کشورم باشم نه مخالف سیاست گذاری هایی هستم که به شعور مخاطب توهین می کنن این دوستمون خبر سانسور کردن راهپیمایی حسینی رو از طرف رسانه های خارجی مطرح کرد و من هم نظرمو گفتم در کل منظورم این بود که شاید برای خارجیا این خبر زیاد مهم نباشه آخه جامعه اونا از این جور سنتها سر در نمیارن و خیلی عوامل دیگه و گفتم شاید این موضوع هم از طرف یه متعصب بیان شده تا متعصبای دیگه رو ... اگه بی بی سی هم این خبر رو جور دیگه نشون میده اون زاویه دید خودشه مثل ایران نیست کل مطلب خبرو یکجا برعکس کنه. در کل اگه این حرکت مردمی و از ته دل بوده چرا انتظار دارن مسلمانا که همه جا نشونشون بدن ...
    البته یه نکته دیگه هم پشت این سایتای خبری هست که می خوان مطلب بنویسن و کاری به درستو غلطش ندارن هنوز انقد پخته نشدن که خبرای خوب بنویسن چه برسه به تحلیل، برای همینه که اکثریت میرن سراغ منبع های اطلاع رسانی غیر ایرانی.
    بگذریم.
    من بسيار تنهايم اما اهميتی ندارد و من موهايم را می تراشم و من غمگين و افسرده نيستم بلکه ممکن است به خاطر آن چه شنيده ام سرزنش شوم...

6. کاربرانی که از پست مفید سعیده ذوقی سپاس کرده اند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)