دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 56 , از مجموع 56

موضوع: نظرتون در مورد این عکس چیه؟چند لحظه تفکر......

همکار تالار مدیریت
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    3,895
    دریافت تشکر: 2,320
    قدرت امتیاز دهی
    3553
    Array
    Ronia's: جدید30

پیش فرض پاسخ : نظرتون در مورد این عکس چیه؟چند لحظه تفکر......

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI GAHAN نمایش پست ها
    شما فکر میکنید چند درصد آقایون با خانوم ها حجاب اسلامی رو میشناسا !!!!!!
    شما بگو چند درصد!! یا نه اصلا شما یه تعریف از حجاب اسلامی بگو.

2. کاربرانی که از پست مفید Ronia سپاس کرده اند.

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

نقل قول نوشته اصلی توسط sr hesabi نمایش پست ها
    سلام حانیه خانوم
    ببخشید اینجا نظر میدم ،و امیدوارم حذف نشه دوباره

مجنون تعریف لیلی رو پیش یه بنده خدایی کرده بود و یکبار با اون بنده خدا نزد لیلی رفتند
    اون بنده خدا گفت که لیلی که تو تعریف کردی خیلی زیبا تر و خوش چهره تر بود
    مجنون زمانی که لیلی رو دوست داشت ،حوری بهشتی رو هم که میاوردی براش زمین میگفت لیلی رو میخوام
    اگه مبینید مردها کمی هوسشون بر عقلشون غلبه کرده(البته اندک جامعه)
    سرچشمه از دوتا چیز داره:
    یکی اینکه ملاک ازدواج رو اصلا اشتباه در نظر گرفتند،ملاک ازدواج نه چادر هست نه آرایش(گریزی به گفته خودتون بزنید)
    ملاک ازدواج باید دوست داشتن باشه،باید علاقه باشه،نه اینکه چون طرف چادری هست ،فرشته و چون اون یکی آرایش داره هرزه خیابون ها باشه
    نه اینها به ذات هست،البته که گفته میشه از کوزه همان برون تراود که در اوست
    ولیکن اشتباه ما اینکه زندگی ما پیشرفت کرده ولی معیار هامون نه
    هنوز داریم معیار های قبلیمون رو پیاده میکنیم،تو دنیا امروز معیار ها فرق داره
    البته که یکی از وظایف مراجع تطابق دین هست با فتوا هایی که می دهند ولی متاسفانه متاسفانه ،سود بیشتر با این هست که ما مردم رو تو دوران قدیم یخ زده نگه داریم
    این بود دلیل اول
    دلیل دوم
    اینکه نه تنها مردها حتی زنها هم به خودشون دارند به عنوان یه وسیله نگاه میکنند
    و این برداشت از دوران کودکی شروع میشه از زمانی
    به یک بچه جنس مقابل رو یک ممنوعه معرفی میکنند ،
    انسان دارای گرایش به آزادی هست
    هرچی رو ازش بگیری میره دنبال همون
    یکمی باید ما و شما
    نسلی که نسل آینده را قرار هست راهنمایی کنیم ،ذهن ها رو از بستگی بیرون بیاریم

ببخشید مزاحم شدم
    ممنون از پاسختون.. منم منظورم این نبود که باید در گذشته زندگی کرد.. منظور من مثال بوده..
    . ملاک ازدواج باید دوست داشتن باشه،باید علاقه باشه قطعا قبول دارم

دوم اینکه من این حرف نزدم.،نه اینکه چون طرف چادری هست ،فرشته و چون اون یکی آرایش داره هرزه خیابون ها باشه...

منم نگفتم خانوم چادری خوبه وخانوم بی حجاب بده.. اصلا... من میگم. هردو مقصر هستند و موضوع من اصلا به حجاب نیس.. بله

به فکر به ایده جدید اما نه با مقایسه غربی هاا...

هرچی رو ازش بگیری میره دنبال همون.. من نگفتم محدود کرد...گفتم. میشه مراقبش بود...

مثلا من پسرم دوستم یعنی هم دانشجوییم به قول امروزیا اهل کلاسه . اما از نظر من مو انداختن بیرون کلاس نیست.. بلکه شرمندگی داره.. خب.. پس میگم خانوم فلانی عزیزم من میدونم خانوم خوبی و... این مویی که انداختی بیرون به این دلیل مشکل داره.. چند بار میگم گوش نمیده.. اما میگم .. بلاخره یک بار به حرف من میرسه.. ودر نهایت اگر همه اینجور فک کنن . بی حجابی کم میشه...

من نمیگم با حجابم نه اصلا... اما خب وقتی ببینم پسرا میرن طرف این دختر های انچنانی و... مسلما باعث میشه من اینجور شم واونیکی از من تقلید کنه واینجور بشه ودر نهایت جامعه میشه اینی که الان هست..

مثلا / من دوست دارم به قول دوستان ازدواج کنم. حجابم چادر نیست..من مانتویی هستم . اما موهام نمیندازم بیرون.. مانتوم بلنده .ساده میرم ومیام.. یک نفر من نمی بینه.. یک نفر نمیفهمه من دخترم . من الان سنم 30ساله. اما ازدواج نکردم.. اما دوستم بر خلاف من بود یعنی مو مینداخت بیرون مانتو تنگ و... ازدواج کرد... واین وسط من چشمم به اون میفته میگم بزار من اینجور شم.. شوهر میاد ومیرم سر زدندگیم... و در نهایت همه اینجور میشن...

متاسفانه برخی از اقایون براشون مهم نیست که همسرشون که با اونا راه میره وقتی تیپ نامناسب داره وهمه اقایون خیره میشن بهش یک تذکر به خانومش. بده پس خانوم سری دوم تکرار میکنه بلکه بدتر... ایا این ازادی؟؟؟ من نمیگم اقایون حق دارن مثل سلول وزندادن

خانومشون نگه دارن. من میگم. غیرت مردونگی نه مرد سالاری...

اینایی که بالا گفتمم همش وهمش همش دست به دست هم میدن.. واینا من دیدم ومیگم...

من الان 18 سالمه... شاید حرفام به شماهایی که سنتون خیلی بالاتر از من مسخره وخنده دار بیاد..

اما واقعا از نظر شما چرا پسرا به تیپ و پول در درجه اول ارزش میدن؟؟؟ به خدای بزرگ با گوش خودم شنیدم گفتن اگر طرف با کلاس. باباش پولدار .. خودش پولدار . اهل ارایش و... هست اگر زشت باشه ومیخوام... اگر ن نمیخوام...

.. اینکه نه تنها مردها حتی زنها هم به خودشون دارند به عنوان یه وسیله نگاه میکنند. قبول ندارم.. این مرد ها فک میکنن. من یک وسیله نیستم... من یک انسانم... که مرد به من نیاز داره نه من..

نکته: تمامی مطالبی نوشتم. منظور کلی وهمگیم. که خواستم حرفام با مثال بزنم.... امیدوارم متوجه درست بشید ونه اشتباه...

وباز هم میگم... ازادی با بی حجابی متفاوت...

حجاب به داشتن یا نداشتن چادر نیست....

روشن فکری.. به بی بند وباری نیست....

هم اقایون مقصرن وهم خانوم ها واز همه مهم تر دولت وصدا وسیما که بیشتر بی بند وباری همین فیلم ها قرار میدن...

با اجازه.. موفق وموید باشید...

خواهشا کسی از من ناراحت نشه .. این تنها یک بحث
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

4. 2 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,757
    دریافت تشکر: 2,880
    قدرت امتیاز دهی
    6984
    Array
    رضا66's: جدید143

تقدیم به دخترم حدیث جون

دختر سرزمین من!احساس مےکنم این روزها معناے زیبایے را گم کرده اےباور کن زیبایے در چشمهاے رنگ روشن و لبهاے برجسته کرده سرخ نیست باور کن هر چه قدر هم دماغت را کوچک و سر بالایش کنے زیبا نخواهے شددختر سرزمین من...معیارهاے زیبایے ات را تغییر بده زیبایے ظاهرے هر فرد،همانیست که خداوند در وجودش قرار داده و این زیبایے ظاهر زمانے به چشم خواهد آمد که تو قلب پاکے داشته باشےآنوقت همه تو را زیبا خواهند دید!!از صمیم قلب برایت آرزو مےکنم زیبایے حقیقے گم شده ات را دوباره پیدا کنے...
    میگویند سه موقع دعا برآورده میشود:یکی وقت غروب یکی زیر بارون ...یکی هم وقتی دلت میشکند...
    من وقت غروب زیربارون با دلی شکسته دعاکردم.

6. 5 کاربر از پست مفید رضا66 سپاس کرده اند .

همکار تالار نرم افزار
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر(نرم افزار)
    ارسال تشکر
    2,633
    دریافت تشکر: 7,045
    قدرت امتیاز دهی
    29978
    Array
    "golbarg"'s: جدید56

چه ربطی داشت؟؟؟؟؟

چادر گرون تر چون جنسش بهتر در مقابلش مانتو جنس خوبشم گرون

تازه رنگ موهم با لوازم اریشم هست
    چرا جوجه ها جیک جیک میکنند؟؟؟

8. کاربرانی که از پست مفید "golbarg" سپاس کرده اند.

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    8,328
    دریافت تشکر: 9,716
    قدرت امتیاز دهی
    64605
    Array
    sr hesabi's: جدید38

نقل قول نوشته اصلی توسط معمار حانیه نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون..

منم نگفتم خانوم چادری خوبه وخانوم بی حجاب بده.. اصلا... من میگم. هردو مقصر هستند و موضوع من اصلا به حجاب نیس.. بله

به فکر به ایده جدید اما نه با مقایسه غربی هاا...

هرچی رو ازش بگیری میره دنبال همون.. من نگفتم محدود کرد...گفتم. میشه مراقبش بود...نه من فکر عام رو گفتم و البته در متن شما به صورت کنایه ای حرف زده شده بود
    این حرفتو قطعا صحیح هست نباید از غربی ها تقلید کرد ولی زمانی که تعاریف خودمون نیاز جامعه رفع نمیکنه،جامعه روی به تقلید میبره و اتفاقا بدترین های رو انتخاب میکنه
    مثلا در مورد آرایش شما تو غرب یک خانوم عادی هیچ وقت با این درصد آرایش نمی بینی و تو ایران حتی به اصطلاح محجبه ها هم آرایش شدیدی دارند
    این به تقلید بر نمیگرده به این برمیگرده که حتی اون فرد چادری ،اعتقاد به چادرش نداره
    این برمیگرده به اینکه هنوز فرهنگ پوشش جا نیافتاده و مشکلاتی هنوز داریم در نوع دعوت به پوشش خوب که الان جا باز کردنش نیست

مثلا من پسرم دوستم یعنی هم دانشجوییم به قول امروزیا اهل کلاسه . اما از نظر من مو انداختن بیرون کلاس نیست.. بلکه شرمندگی داره.. خب.. پس میگم خانوم فلانی عزیزم من میدونم خانوم خوبی و... این مویی که انداختی بیرون به این دلیل مشکل داره.. چند بار میگم گوش نمیده.. اما میگم .. بلاخره یک بار به حرف من میرسه.. ودر نهایت اگر همه اینجور فک کنن . بی حجابی کم میشه...

خب بازم دارم میگم
    تا مشکلی رو من بزرگ نکنم ،بزرگ نیست
    من کلا از اصل با این طرز فکر مشکل دارم (البته ببخشیدا)
    شاید شما فکر کنید اون کلاس رو تو مو میبینه
    شاید اون فکرشم نمیکنه شما اینقدر تو این مسائل باشید
    شاید اون فکر اینو میکنه که الان من دانشگاهم نه تو مراسم خواستگاری که بخوام حواسم به این چیزا باشه و صد تا شاید دیگه
    چرا من باید اینقدر به مو همکلاسیم توجه کنم!!!!!!!!!1

مثلا / من دوست دارم به قول دوستان ازدواج کنم. حجابم چادر نیست..من مانتویی هستم . اما موهام نمیندازم بیرون.. مانتوم بلنده .ساده میرم ومیام.. یک نفر من نمی بینه.. یک نفر نمیفهمه من دخترم . من الان سنم 30ساله. اما ازدواج نکردم.. اما دوستم بر خلاف من بود یعنی مو مینداخت بیرون مانتو تنگ و... ازدواج کرد... واین وسط من چشمم به اون میفته میگم بزار من اینجور شم.. شوهر میاد ومیرم سر زدندگیم... و در نهایت همه اینجور میشن...

آیا شما تمامی فاکتور های یک زن رو پشت حجاب میدونید
    الان در حال حاضر زن ها اینقدر در اجتماع هستند که به راحتی میتونند فاکتور های مثبت خود و طرف مقابل رو ارزیابی کنند
    اتفاقا یه چیز جالب براتون بگم ،شما برید تو جامعه ببینید ،دخترانحد واسط (مثل کیس بالا) موقعیت بیشتری برای ازدواج دارند،
    چرا؟؟
    چون با همه قشری میتونند همراه بشوند
    بعدشم جامعه الان رو بیایم موشکافانه بررسی کنیم:
    علل رو از ریشه ببینیم آیا الان حجاب این وضع رو ببار اورده؟؟
    حجاب شاید عامل سرعت بخش بوده باشه ولی عامل اصلی نیست

غیرت مردونگی نه مرد سالاری...

با این حرف موافقم
    ولی یکی از دلایلش هم اینکه ازدواج ها بیشتر یا شده سکوی پرتاب یا برگه آزادی

که مرد به من نیاز داره نه من..

نه این رابطه دو طرفه هست،هم مرد و هم زن به هم احتیاج دارند
    همونطور که چرخ دنده های فولادی به روغن احتیاج دارند و اگه هر کدوم نباشند ،اون یکی بدرد نمیخوره

ببخشید دیر جواب دادم
    چند روزی مشکل داشتم
    ویرایش توسط sr hesabi : 14th December 2013 در ساعت 10:46 PM
    شاید ....

10. 2 کاربر از پست مفید sr hesabi سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    12,105
    دریافت تشکر: 7,437
    قدرت امتیاز دهی
    31771
    Array
    masoume.a.92's: جدید33

اگر برهنگی با فرهنگی بود حیوانات متمدن ترین بودند!

12. 3 کاربر از پست مفید masoume.a.92 سپاس کرده اند .

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)