مجيد جلالي پس از پيروزي 2 بر يک تيمش مقابل گسترش فولاد و تداوم صدر‌نشيني گفت: امروز بازي بسيار خوبي را مشاهده کرديم. در نيمه اول هرچند از لحاظ مالکيت توپ بهتر بوديم اما آنها موقعيت مي‌ساختند. در نيمه دوم با تغييراتي که انجام داديم اين مسئله موثر واقع شد و توانستيم به گل برسيم. اگر پس از زدن گل دوم کمي دقت مي‌کرديم مي‌توانستيم گل‌هاي بعدي را نيز وارد دروازه کنيم. بازيکنان ما امروز بسيار فوق‌العاده کار کردند و از آنها ممنون هستيم.

به نقل از فارس، وي افزود: از مسئولان استان مي‌خواهيم تا به مشکلات ما رسيدگي کنند. انتظاراتي وجود دارد که بايد به آن رسيدگي شود. مسئولان به فکر تيم هستند و انتظار داريم بيشتر هم به اين مسئله رسيدگي کنند و به فکر بازيکنان باشند. حميد زيني‌زاده تلاش خودش را انجام مي‌دهد اما انتظار داريم مشکلات حل شود. مسئولان بايد بيشتر به فکر بازيکنان باشند. مطمئنا مسئولان تيم و بازيکنان در خدمت تراکتور‌سازي و فوتبال آذربايجان هستند و با تمام مشکلات صبورانه کنار مي‌آيند و فداکارانه بازي مي‌کنند.

جلالي در ادامه خاطرنشان کرد: چندين بازيکن کليدي خود را امروز در اختيار نداشتيم. با وجود تمام مسائل از عملکرد بازيکنان راضي هستم. در آينده مي‌بينيد گسترش فولاد چقدر تيم خوبي است و خطيبي مي‌تواند اين تيم را به کسب نتايج بهتر رهنمود کند. مطمئنا آنها در نيم‌فصل نقاط ضعف خود را برطرف کردند. امروز انرژي زيادي مصرف کرديم تا بتوانيم حريف‌مان را شکست دهيم.

سرمربي تراکتور‌سازي در مورد حواشي زيادي که در نيم‌فصل اول کنار اين تيم بود، عنوان کرد: البته اکنون فضا خيلي بهتر است و در مورد آن موضوعات در آينده مي‌توانيم بهتر صحبت کنيم. به بازيکنان گفته‌ام هرچه در ذهن‌شان وجود دارد و آنها را آزار مي‌دهد بايد کنار بگذارند. مسئوليتي داريم که بايد به آن عمل کنيم و براي فوتبال آذربايجان افتخار‌آفريني کنيم. ما متمرکز روي مسابقات هستيم. بايد قدم‌هايمان را محکم برداريم تا به خواسته خود برسيم.

جلالي در مورد حضور کم تعداد هواداران عنوان کرد: فکر مي‌کنم هواداران مي‌توانستند حضور بيشتري داشته باشند اما به دليل اينکه به فدراسيون بگويند اگر مشکل ما هستيم ديگر به ورزشگاه نمي‌آييم امروز کمتر به استاديوم آمدند. بايد از اين هواداران دلجويي کنيم و وقتي 50 هزار هوادار به ورزشگاه مي‌آيد و آنها را تهديد مي‌کنيم اين مشکلات درست مي‌شود. از همه مي‌خواهم کنار تيم باشند. مي‌دانم وقتي هواداران در ورزشگاه نيستند با اين وجود قلب‌شان کنار ماست. اميدوارم در بازي‌هاي آينده که بسيار مهم است هواداران حاضر شوند و کنار ما باشند و متانت يک تماشاگر خوب را نشان دهند.

وي در مورد عملکرد محمد‌حسين مهرآزما تاکيد کرد: او در دقايقي که به ميدان آمد عملکرد بسيار خوبي داشت و توانست بازي خوبي را انجام دهد. پس از زدن گل توسط جواد کاظميان ترجيح دادم او بيشتر در ميدان بماند. جواد در نيم‌فصل اول خيلي تحت فشار بود و خوشحالم که امروز توانست گلزني کند. شايد من از کاظميان به خاطر گلزني او بيشتر خوشحال باشم.

سرمربي تراکتور‌سازي در مورد اينکه هجمه‌هاي زيادي عليه هواداران اين تيم به راه افتاده است عنوان کرد: قبل از بازي نيز اين مسئله را بيان کردم حالا که ما در بالاي جدول قرار داريم تيم را راحت نخواهند گذاشت. بخشي از اين هجمه‌ها را شما هواداران بايد پاسخ دهيد. شما بگوييد مقابل پرسپوليس چه مسئله‌اي وجود داشت که چنين جو‌سازي دروغيني را عليه ما به وجود آورد تا رئيس کميته انضباطي اينطور ما را تهديد کند که او نيز تحت همين جو‌سازي بود که نبايد اين چنين باشد، حتي برخي اتفاقات آخر بازي به دليل مشکلاتي بود که خود آنها باعث آن شدند.

وي تاکيد کرد: بايد تمام مشکلات را رصد کنيم. مطمئن باشيد براي پايين آمدن تراکتور‌سازي همه کار مي‌کنند و چه هزينه‌هايي کرده‌اند تا ما راحت نباشيم. هرکس به اندازه ظرفيتش بايد به تيم کمک کند تا همه با هم به موفقيت برسيم. شما هم در اين موضوع بايد وارد شويد و کمک کنيد تا شرايط بهتري داشته باشيم.

جلالي در مورد اينکه چرا پيش از اين بازي بازيکنان به شوت‌هاي از راه دور متوسل نمي‌شدند خاطرنشان کرد: بايد تلاش کنيم تا ضعف‌هايمان برطرف شود. در يک کنفرانس مطبوعاتي از حبيب گرداني ايراد مي‌گرفتند که من گفتم بايد حوصله به خرج دهيد. ديديد او به چه کيفيت خوبي رسيد و اکنون يکي از بهترين چپ‌هاي فوتبال شده است. ما مشکلات را پيدا مي‌کنيم و سپس براي رفع آن تمرين انجام مي‌دهيم. ما روي ضربات ايستگاهي و شوت به هدف مشکل داشتيم که روي اين مسئله‌ها کار کرديم. در دو بازي گذشته دو گل از روي ضربات ايستگاهي زديم. اکنون کياني ساعت‌ها براي زدن شوت به دروازه تمرين مي‌کند و خدا را شکر امروز اثر اين اتفاق را ديديد. فوتبال ورزشي است که بايد با برنامه جلو برويد و با پشتکار و صبورانه کار کنيد.