دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 105

موضوع: چــــرا خیـــانت ؟؟؟؟!!!!

یار همراه
    رشته تحصیلی
    DVM
    ارسال تشکر
    20,723
    دریافت تشکر: 12,331
    قدرت امتیاز دهی
    18939
    Array
    رضوس's: شاد3

پیش فرض پاسخ : چــــرا خیـــانت ؟؟؟؟!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط نارون1 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ممنون از تاکید شما

بحث سر چگونگی جنگ نیست ، بحث سر آفتهاست ، شما هم مطمئنا میدونین در جنگ نرم ، سعی میشه با تخریب باورها و اعتقادات و تهاجم فرهنگی افکار یک ملت و جامعه رو تغییر بدن

خب بااین حساب آفتی که به این شکل مضاف بر مسائل جانبی شده است و دامان برخی خانواده هارو گرفته ، جای بحث نداره ؟

ممنون میشیم در بحث شرکت کنین
    سلام به شما

البته ما خودمون هم داریم به این اتفاق ها کمک میکنیم!!!

وقتی که شما میزنی شبکه یک فرزندش مرده

شبکه دو زندانیه

شبکه سه روحانی داره از گناه صحبت میکنه

شبکه 4 مستند علمی داره که همه پسند نیست

شبکه 5 شاید برای شما اتفاق بیافتد
    و....

همه این ها باعث میشه مردم برای فرار از غم و اندوه به اون شبکه ها روی بیارن
    خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی چپانی ته استکانی.
    زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست/آنقدر سیر بخند که غم از رو برود

2. 9 کاربر از پست مفید رضوس سپاس کرده اند .

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

نقل قول نوشته اصلی توسط نارون1 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ممنون از تاکید شما

بحث سر چگونگی جنگ نیست ، بحث سر آفتهاست ، شما هم مطمئنا میدونین در جنگ نرم ، سعی میشه با تخریب باورها و اعتقادات و تهاجم فرهنگی افکار یک ملت و جامعه رو تغییر بدن

خب بااین حساب آفتی که به این شکل مضاف بر مسائل جانبی شده است و دامان برخی خانواده هارو گرفته ، جای بحث نداره ؟

ممنون میشیم در بحث شرکت کنین
    هر کسی در انتخاب عقیده آزاد است!

باور و اعتقادی هم که به خاطر یک فیلم و یا گاها یه سبک خاص از موسیقی و هر چیزی فرو بریزه؛ بهتره که نباشه! وقتی افراد مسلمان اسمی هستند و نه رسمی و عقلی؛ نتیجه بهتری نخواهد داشت!
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

4. 8 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    پزشکی- سال اخر عمومی
    ارسال تشکر
    8
    دریافت تشکر: 91
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط KhATOoOoN نمایش پست ها
    شما حق ندارین دختر ها رو فاسدجلوه بدین. این پسر ها هستن که عمل اصلی خیانت هستند وشکی هم درش نیست

من فقط واقعیت ها رو گفتم وروشون هم هستم. دختر سالم یا نداریم یا اینقدر کم هستن پیدا نمیشن

خیانت واژه ی تلخی ست حقیقتی زهرآگین

فرود دشنه ، پی در پی ، بر پیکره ی دوستت دارم ها

هرگز تبرئه ای نیست آنکه را

چنین به کشتن قلب آهنگین عشق برخاست و دلی را که پژمرد

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    روانشناسی بالینی
    ارسال تشکر
    29,978
    دریافت تشکر: 25,422
    قدرت امتیاز دهی
    43643
    Array
    نارون1's: لبخند

نقل قول نوشته اصلی توسط رضوس نمایش پست ها
    سلام به شما

البته ما خودمون هم داریم به این اتفاق ها کمک میکنیم!!!

وقتی که شما میزنی شبکه یک فرزندش مرده

شبکه دو زندانیه

شبکه سه روحانی داره از گناه صحبت میکنه

شبکه 4 مستند علمی داره که همه پسند نیست

شبکه 5 شاید برای شما اتفاق بیافتد
    و....

همه این ها باعث میشه مردم برای فرار از غم و اندوه به اون شبکه ها روی بیارن

باهاتون موافقم ، علاوه براین مورد که قید کردین حتی گاها همین برنامه ها و سریالهای خودمونم بدآموزی دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط "مهدی" نمایش پست ها
    هر کسی در انتخاب عقیده آزاد است!

باور و اعتقادی هم که به خاطر یک فیلم و یا گاها یه سبک خاص از موسیقی و هر چیزی فرو بریزه؛ بهتره که نباشه! وقتی افراد مسلمان اسمی هستند و نه رسمی و عقلی؛ نتیجه بهتری نخواهد داشت!

خب همین ، شما وقتی میبینی با عمل به چیزی داری اصول مهم زندگیت رو ازدست میدی ، به این نتیجه میرسی که باید یه فکری کرد ، شاید راه من اشتباهه ، راه درست کدومه

شما میگین ضعیفن ، منم معتقددم روی افراد مستعد بیشتر تاثیر میذار ( البته این به این معنا نیست رو سایرافراد تاثیر نمیذاره ولی روی این گروه بیشتره ) ، پس بهتره سبک زندگیشون رو عوض کنن

این تغییر و تقویت باور ها بهتر از فروپاشیدگی ارزشهاست

اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي أَخْشَاكَ كَأَنِّي أَرَاكَ وَ أَسْعِدْنِي بِتَقْوَاكَ
    مجلـــه رویش ذهــن

7. 11 کاربر از پست مفید نارون1 سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    chemistry
    ارسال تشکر
    14,444
    دریافت تشکر: 12,376
    قدرت امتیاز دهی
    1152
    Array

سلام

خیانت ... فکر نکنم تا وقتی کسی رو که خیانت کرده ندیدی و باهاش حرف نزدی بتونی درموردش صحبت کنی که چرا ...

تو یه برنامه ای راجع به دوستی های خیابونی حرف میزدن، پسری زنگ زدو گفت منی که از پدرو مادرم محبت ندیدم و اونها هر طرف که برمی گردن بهم ناسزا میگن، دنبال محبت توی خیابون و ناموس مردم می گردم ... البته من حرفش رو توی چند نمونه دیگه از کسایی که دوستی های خیابونی رو تجربه کردن هم دیدم، و معمولا کسایی که به همچین روابطی تن میدن توی خونه و با خانوادشون مشکلی دارن ... ربط این مسئله با موضوع بحث، عدم تربیت صحیح در دوران کودکیِ فردِ خائن هست ...

نان حلال توی تربیت بچه تاثیر به سزایی داره، شما فکر می کنید چند درصد از پدران به حلال بودن نونی که در میارن اهمیت میدن؟ چند درصد از مادران روی تربیت صحیح بچشون وقت میذارن؟ و مشکل این قضیه برمیگرده به مرحله انتخاب همسر! واسه همینه که باید توی انتخاب همسرت حساس باشی ...

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیه نجفی نمایش پست ها
    متاسفانه فیلم ها وبرنامه های تلویزیون کشورهای بیگانه یکی از دلایل مهم تزلزل خانواده ها شده
    حتی اگر دقت کنید موضوعات فیلم های داخلی هم در سالهای اخیر شده خیانت مردان وزنان به هم دیگه واین یه نوع اموزش هستش نه پیشگیری
    من این حرف شمارو این طور تفسیر و تایید می کنم که
    با رواج پیدا کردن یک کار زشت ( خیانت ) مسئله قباهت خودش رو از دست می ده ، و عادی میشه ... طوری که توی جامعه ی مجازی ای مثل فیس بوک از قضیه خیانت جک می سازن ، و تاسف بار تر از خود جک کامنت هایی هست که زیرش میذارن ....
    البته به نظر من کسانی که به این طریق به خیانت کشیده میشن تعدادشون باید خیـــلی کم باشه و به احتمال قوی فرد باید بیمار باشه .... البته نظر شخصیمه

یکی دیگه از مهمترین دلایلی که از خیانت توی مطالب روانشناسی دیده میشه، اینه که دو طرف، زن و شوهر، به نیاز های هم توجه نمی کنن! حالا هر نیازی، عاطفی جنسی، روحی .... به نظر من این مسئله هم بر می گرده به دوران قبل از ازدواج، هر فردی که تصمیم میگیره ازدواج کنه، باید در مورد خیلی چیزا مطالعه کنه، منظورم صرفا شناختِ طرف مقابلش نیست بلکه شناختِ جنسِ مقابلش هست، چیزی که تو زهن یه زن از نگاه کردن به یه منظره می گزره با چیزی که تو زهن یه مرد می گذره زمین تا آسمان فرق می کنه ، این که وقتی زن خسته است به چی نیاز داره با نیاز یه مرد فرق داره و ....

متاسفانه این روزا خیلی ها هنوز خودشون رو هم نمیشناسن چه برسه به طرف مقابل!
    مدتی در سایت نیستم، لطفا سوالات شیمیایی خود را دربخش سوالات تالار شیمی بپرسید

9. 11 کاربر از پست مفید *مینا* سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    پرستاری
    ارسال تشکر
    248
    دریافت تشکر: 351
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط !!AnAhiD!! نمایش پست ها
    من فقط واقعیت ها رو گفتم وروشون هم هستم. دختر سالم یا نداریم یا اینقدر کم هستن پیدا نمیشن

خیانت واژه ی تلخی ست حقیقتی زهرآگین

فرود دشنه ، پی در پی ، بر پیکره ی دوستت دارم ها

هرگز تبرئه ای نیست آنکه را

چنین به کشتن قلب آهنگین عشق برخاست و دلی را که پژمرد

لطفا به خانمها توهین نکنید. چه معنی داره. مگه پسر سالم داریم؟ پسر سالم وجود داره که دخترش باشه؟ همه چشم چرون ودنبال دختران. انتظار داری دخترا رو به خیانت نکشونن؟

11. 4 کاربر از پست مفید KhATOoOoN سپاس کرده اند .

همکار تالار مذهبی
    رشته تحصیلی
    معلمی دبستان....
    ارسال تشکر
    4,124
    دریافت تشکر: 2,447
    قدرت امتیاز دهی
    1265
    Array
    مهندس نوجوان's: جدید71

نقل قول نوشته اصلی توسط !!AnAhiD!! نمایش پست ها
    اگه تقاضا نباشه تولیدی وعرضه ای هم نخواهد بود. ذات که خراب باشه اماده پذیرش خیلی کارها میشه.

بیشتر دخترا الان حداقل یکی دو مورد رابطه خارج از عرف دارن . حالا به هر نحو . جنسی - روحی - عاطفی و....... ویک پسری رو بدبخت میکنند.

لطفا ندانسته صحبت نکنید ...
    آمار جدیدی از دختران خیانتکار بدستتان رسیده ؟
    با این حرف هایتان فقط خانم های انجمن را ناراحت می کنید . . .
    در آستانه مهر قلم ها گوش تیز می کنند تا در دفتر انتظار اینگونه دیکته کنند ، ابری نیست ، ماه پشت ابر نیست ، او آمد ، او در باران آمد ...

13. 5 کاربر از پست مفید مهندس نوجوان سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    پزشکی- سال اخر عمومی
    ارسال تشکر
    8
    دریافت تشکر: 91
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس نوجوان نمایش پست ها
    لطفا ندانسته صحبت نکنید ...
    آمار جدیدی از دختران خیانتکار بدستتان رسیده ؟
    با این حرف هایتان فقط خانم های انجمن را ناراحت می کنید . . .
    مگر شما در این جامعه زندگی نمیکنید؟؟؟

فکر نکنم ابدا خبری از متن جامعه داشته باشین پس تقاضا دارم اصلا حرف نزنین سنگین تر هستش

به این خبر توجه کنید:

16سالگی ميانگين سن فحشا در ايران

در حالیکه نگرانی از برقراری رابطه دوستي بیش از 80 درصد دانش آموزان دبیرستانی(تازهاین دبیرستان هستش.در دانشگاه که اوضاع خرابتر هست دوست عزیز) این روزها مطرح شده از دیگر سو در آخرین اظهار نظر از زبان مدير كل دفتر امور آسيب ديدگان اجتماعي سازمان بهزيستي در سال 86 با تاكيد بر اينكه سن فحشا در ايران پايين است سن دختران فراري 9 سال و بحراني اعلام می کند.

او اضافه می کند:" بر اساس آمار به دست آمده از دختران فراري در شهر تهران، ميانگين سن دختران فراري 9تا 17سال است."

همچنين گزارش ايلنا در همان سال از يک كارشناس آسيب هاي اجتماعي، آمار مراكز فحشا در سطح شهر تهران را 8 هزار باند اعلام كرد.

معيني كارشناس آسيب هاي اجتماعي، در همايش بررسي آسيب هاي اجتماعي، گفت:" طبق آمار در مدت 7 سال متوسط سن فحشا از 28 سال به زير 20 سال رسيده ودر حال حاضر كف اين سن تا 13 سالگي پايين آمده يعني در ميان نوجوانان به طور روزافزوني گسترش يافته است.".

اين كارشناس مسائل اجتماعي تصريح كرد:" بين 300 تا 600 هزار زن خودفروش در جامعه ما قابل رديابي هستند و بسياري از دانش آموزان دبيرستاني اين معضل اجتماعي را به طور رسمی مي پذيرند."

منبع:

http://www.shafaf.ir/fa/pages/?cid=13863

واقعا حرفای من بی سند هست؟

15. 3 کاربر از پست مفید !!AnAhiD!! سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیه نجفی نمایش پست ها
    متاسفانه فیلم ها وبرنامه های تلویزیون کشورهای بیگانه یکی از دلایل مهم تزلزل خانواده ها شده

حتی اگر دقت کنید موضوعات فیلم های داخلی هم در سالهای اخیر شده خیانت مردان وزنان به هم دیگه واین یه نوع اموزش هستش نه پیشگیری
    مبحثي كه مطرح كرديد هم قاعدتاً مؤثر هست اما چي شده كه اون شبكه ها بيننده داره؟

مثلاً برنامه هفت ترانه!!! شبكه شما رو گذاشتند تا مردم نرن سراغ برنامه آكادمي فلان خواننده

يا يه شبكه رو كه فيلم هاي ارسالي كاربران رو پخش مي كنه شروع به كار كرده تا مردم نرن سراغ شبكه ماهواره اي كه اول اين ابتكار رو داشت

مسلماً براي توليد هر سريال يا برنامه هزينه خواهد شد پس انتظار نداشته باشيم با هزينه خودشون بيان مطابق فرهنگ ما فيلم با كيفيت بسازن!

و اما سريال هاي داخلي هم كه شدن يه آرمانشهر

زن و شوهر با كمال افتخار از هم طلاق مي گيرن و بعدش تازه كل كلشون با هم شروع ميشه با رستوران هاشون و اين ميشه دستمايه اصلي فيلم!!!

و اما دليل اصلي خيانت زوجين به هم دلايل متنوعي مي تونه داشته باشه من جمله عدم شناخت صحيح زوجين از هم و از خواسته هاي متقابل در تمامي زمينه ها كه وقتي به مرحله اجرا نرسن زمينه اين كار رو فراهم مي كنن

آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

17. 8 کاربر از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    ارسال تشکر
    418
    دریافت تشکر: 138
    قدرت امتیاز دهی
    23
    Array

سلام، اینقدر هم مطمئن نباش دوست عزیز.هنوز زیادن دختر های باعفت و حیا. عفت و حیابه اعتقاد و مقید بودن ،محیط و فرهنگ و اقتصاد بستگی داره.
    بازم میام. دوستان لطفا عمیق تر فکر کنیم تا مشکلات فرهنگی و اعتقادی و ساختاری جامعه مون رو بتونیم راحتر و بادوام تر حل کنیم.

19. 9 کاربر از پست مفید ابوالفضل92 سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)