دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تحلیل طنز کارشناسان سری آ از آ اس رم

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

پیش فرض تحلیل طنز کارشناسان سری آ از آ اس رم

بَرِن، سام استرایا، جوناس رم، داو، واهان و مارتین پورتویس ۶ نفر از متخصصین و کارشناسان فوتبال سری آ هستند که اتفاقاً طرفدار پر و پا قرص جالوروسی نیز می باشند و بر روی وبسایتهای مختلف مقالات و تحلیل های زیادی دارند. طی مصاحبه ای که در زیر می خوانیم از این ۶ نفر وضعیت رم و دیگر تیم های سری آ با سوال و جواب هایی کوتاه سنجیده می شود. شما را به خواندن این مصاحبه ی جذاب دعوت میکنم.(مصاحبه مربوط به هفته ی دوم و پس از بازی رم-وروناست و ممکن است با نمایشهای اخیر رم نظر آنها هم عوض شده باشد)
    ۱) رم در آخر فصل؟
    برن: اممممم…چهارم…در صورت ثبات خط میانی و عدم آسیب دیدگی. قطعاً کسی به یووه و ناپولی نخواهد رسید. در هر صورت به عقیده ی من چهارم و با اختلاف بسیار کم نسبت به رده ی سوم.
    سام: پنجم. من حس میکنم تا یک ماه مانده به آخر فصل در ۳ رتبه ی اول هستیم. اما ماه آخر به رده ی پنجم سقوط می کنیم.
    جوناس: سوم. به حرفای دوستان گوش ندهید. انصافاً ۱۱نفر اصلی ما لیاقت حضور در بین ۳ تیم اول را دارند. اگر مصدومیت طولانی برای یارهای اصلی ما پیش نیاید(مثل مایکون، بناتیا، توتی، دروسی و…) قطعاً در بین ۳ تیم خواهیم بود.داو: پنجم. عدم مهاجم نوک مناسب من را نگران از دست دادن امتیازات می کند. البته با کمی تلاش بیشتر چهارم هم ممکن است.
    واهان: بیایید دعا کنیم افزایش وزن دسترو همه ماهیچه باشد! در صورت شرایط خوب فیزیکی دسترو بنظرم رتبه ی ۴ مال ماست. لازم نیست گل هم بزند. فقط بدود و فضا ایجاد کند کافیست.
    مارتین: پنجم. بنظرم رم تیم های کوچک را می بَرَد و به تیمهای بزرگ باخت می دهد و نهایتاً سهمیه ی لیگ اروپا مال ماست.
    ۲) گلزن برتر رم در آخر فصل؟
    برن: چی بگم واللا. توتی که همیشه هست. میشه رو ۸ یا بیشتر از ۸ گل هم روی توتی حساب کرد. معلوم نیست دسترو کی برمیگردد. من میگ لیائیچ با ۱۳ گل آقای گلمونه. ضمن اینکه تنوع بالایی بین پیا، فلو و ژروینیو هم خواهد بود و هر کدام ۷ تا ۱۰ گل به ثمر خواهند رساند.سام: خب قطعاً مهاجمین!! بنظرم از بین فلو و مارکو یکیشون آقای گله.
    جوناس: خب دو مهاجم نوک داریم. بوریلو و دسترو. دسترو که تا نیم فصل نیست. مارکو هم که کمتر بازی بهش میرسه. پس من میگم توتی. البته با توجه به پنالتی ها و نبود اسوالدو واسه خراب کردن موقعیتها!داو: دسترو، آدِم و توتی. البته ترتیب مهم نیست. اما لیائیچ گزینه ی منه.
    واهان: دسترو. تو football manager بازی کردم و دسترو آقای گل شد. با هوش بالای توتی و میرالم مگه مهاجم میتونه گل نزنه؟ ژروینیو؟ اون که اصلض مهاجم نیست.
    مارتین: آقای گل ۱۱ گل خواهد زد! به ترتیب توتی، لیائیچ و دسترو.
    ۳) آقای پاس گل رم؟
    برن: توتی یا پیانیچ؟توتی یا پیانیچ؟توتی یا پیانیچ؟….نمیشه آخر فصل اینو بپرسی؟….بیخیال بابا.پیانیچ.
    سام: کاپیتان.
    جوناس: لیائیچ یا پیانیچ. مهم نیست. هرکسی هست آخرش “ایچ” داره. میتونه ژروینیوئیچ یا دودیچ یا …هم باشه.
    داو: میرانچسکو توتیچ!
    واهان: بیخیال بابا. مردی که بیشترین پاس کلیدی اروپا رو میده. مشخصه دیگه.
    مارتین: این چه سوالیه؟!
    ۴) آیا توتی باز هم دابل-دابل خواهد کرد؟(۱۰گل- ۱۰پاس گل)
    برن: بستگی به پست بازیش داره. بنظرم ۸ گل و ۱۲ اسیست خواهد داشت.
    سام: بله قطعاً.
    جوناس: پاس گل که بله اما نسبت به گلها مشکوکم.
    داو: بستگی به ایلاری داره!!!!!
    واهان: اسوالدویی نیست که پنالتیاشو ازش بگیره!
    مارتین: رسیدن به ۱۰ گل براش یکم سخت خواهد بود اما امیدوارم.
    ۵) ژروینیو چند گل خواهد زد؟
    برن: خببب اون قطعاً خودشو به خوبی تو موقعیت قرار میده. سرعت و تکنیک محشری داره اما قدرت گلزنی نداره. در هر صورت با توجه به سبک شناور رودی من رو ۶ شرط میبندم.
    سام: ۸تا. البته ۱۰۰ برابر این رو هم خراب میکنه.
    جوناس: ۷ گل با پا و یگ گل از روی نقطه ی کرنر با ضربه ی پیشانی!
    واهان: ۸۵!…بهرحال کمتر از انگشتان یک دست.
    مارتین: جذر مساحت کف این اتاق ضربدر عدد پی تقسیم بر ارتفاع منهای ۷٫ میشه ۶ تا!!!
    ۶) کوکو برای تاتنهام چند گل خواهد زد؟
    برن: فوتبال انگلیس را دنبال نمی کنم اما به دلیل شرایط و فضای جدید بنظرم ۱۰تا.
    سام: من نمیدونم چرا قیافه ی شما الان شبیهه عدد نُهه!
    جوناس: چی میگی تو؟ خل شدی؟ کوکو هموز با ماست. مگه نه؟…مگه نه؟…نه؟…ماماااان!!!
    داو: خفه شو!
    واهان: کی؟!
    مارتین: ۸!
    ۷) برنده ی اسکودتو؟
    برن: اسکودتو چیه؟!
    سام: مهم نیست. مهم سبک بازیه.
    جوناس: لاتزیو(صدای چاقو می آید)….ببخشید. ببخشید منظورم یووه بود!
    داو: هر تیمی بهتر داورا رو بخره!!!!!
    واهان: آه….
    مارتین: من انگلیسی بلد نیستم!
    ۸) چه تیم هایی دو مکان بعدی چمپیونز لیگ را خواند بُرد؟
    برن: خب ۱ و ۲ که یووه و ناپولی هستند. اون یکی ام بین رم، فیو و اینتر دعوا میشه.
    سام: ناپل و فیو.(گومز عجب خریدی بود)
    جوناس: فیو و رم. بله دیگه. مهم نیست که ناپل تابستون موفقی رو داشته. مهم اینه که من بنیتز رو قبول ندارم و ترکیب روسی-گومز هم فوق العادس.
    داو: آندورا و سن مارینو!
    واهان: یکی برای همسیک و اون یکیشم ناپولی!
    مارتین: اینتر و ناپولی. میلانم اگه تو ژانویه یه داور خوب گیر بیاره میتونه یه کارایی بکنه.
    ۹) رتبه های لیگ اروپا؟
    برن: میلان، اودینه و لاتزیو.
    سام: میلان، رم و اینتر.
    جوناس: ناپولی، اینتر و میلان.
    داو: فیو، میلان و رم.
    واهان: رم، فیو و اینتر.
    مارتین: فیو، رم و میلان. البته یکیشون از طریق کوپا ایتالیا که احتمالاً رمه. لعنت. اودینزه یادم رفت!
    ۱۰) Capocannoniere در آخر فصل چه کسی خواهد بود؟(آقای گل سری آ)
    برن: من فکر نمیکنم روسی بتواند ۳۸ بازی را سرپا به پایان برساند. مشکلات عضلانی دارد و بهرحال مصدوم هم نشود به او استراحت هایی خواهند داد. قطعاً از رم هم کسی نخواهد بود. هیگواین هم گزینه ی خوبیه. اما هنگام حرکت رو به جلو کسی جلودار بالو نیست. او واقعاً یک پدیدست. البته توز هم میتونه یه گزینه باشه. بهرحال یجورایی مهاجمه، گلزنه و پشت سرش پیرلو، ویدال و پوگبا رو داره. اما در مجموع انتخاب هوشمندانه بالو خواهد بود. و انتخاب از سر دیوانگی هم همسیک با ۲۳ گل!سام: شک نکن گومزه.
    جوناس: لوکا تونی.
    داو: جوزپه روسی.
    واهان: ماریو گومز.
    مارتین: یا مسیح….میتونم بگم کاوانی؟ خواهش میکنم کاوانی رو بزرا بگم!…نه؟ پس هیگواینه دیگه. اما ناپولی مهره های زیادی برای گلزنی دارد و همین مسئله باعث تقسیم گلهل بین انها خواهد شد. مارکو بوریلو؟ نه بابا کلاً بیخیالش. باشه جواب نهایی من ماریو گومزه.۱۱) بدترین بازیکن فصل لیگ؟
    برن: فابیو کوالیارلا.
    سام: جوزپه روسی. مشکلات اساسی زانو داره.
    جوناس: کاکا. اما کاسانو هم یه گزینه ی خوبه. مطمئن باشید تا مارس همه او را از یاد خواهند برد.
    داو: کاکا.
    واهان: اگبونا. مصدوم میشه و کل فصلو از دست میده.
    مارتین: خب قبل از فصل میگفتم فرناندوی پشمک به سر!!(فرناندو یورنته). اما الان میگم ادرسون از لاتزیو و البته تمام مردان لوتیتو!!
    ۱۲) بهترین انتقال فصل سری آ؟
    برن: مطمئناً مهدی بناتیا. من انتظار دارم مهدی آخر فصل بعنوان بهترین مدافع مرکزی سری آ انتخاب شه. لعد از اونم گومزو انتخاب میکنم. هرچند تا الان نمایش خیلی خیره کننده ای از مهدی ندیدیم اما ثبات در عملکرد و نقش رهبریش در خط دفاع بی نظیره.سام: من خیلی به هیگواین علاقمندم…. اما استروتمن به نظرم بهترین انتقال فصله. ضمن اینکه انتقال لوکا به ورونا هم عالی بود. بازیکنی که میتونه هلاس رو از سقوط نجات بده.
    جوناس: امسال انتقالات متعدد و باکیفیتی انجام شد. هیگواین، توز، گومز، استروتمن…انتخاب سخته.
    داو: والتر ماتزاری.
    واهان: لیائیچ. مرور دوباره و همیشگی ویدئوهای توتی+کاسانو دیگه خسته کننده شده. بنظرم لیا میتونه این هماهنگی رو دوباره زنده کنه. کاری که لاملا و اسوالدو در انجامش زیاد موفق نبودن. اما هارمونی کاپیتان+لیا واقعاً دیدنیه.مارتین: میتونم بواتنگ رو انتخاب کنم؟ هرچند اون خروجی سری آ بوده نه وروردی اما میلان خوب از دستش خلاص شد. با رفتار خاص خودش که فک میکرد اشنایدر میلانه حملات میلانو فلج کرده بود.۱۳) چه باشگاه هایی سقوط می کنند؟
    برن: اممم…. ساسولو، تورینو و… لاتزیو!
    سام: ساسولو، کیه وو و لیورنو.
    جوناس: ساسولو، بولونیا و سمپدوریا.
    داو: ساسولو، بولونیا و کیه وو.
    واهان: ۳ تیم رده ی آخر!
    مارتین: ساسولو، ورونا و کیه وو. البته در مورد ورونا یکم مشکوکم!
    ۱۴) بهترین خرید رم؟
    برن: خب من قبلاً بهترین خرید سری آ رو بناتیا تشخیص دادم. اما میخام بگم لیائیچ. از همین الان صحناتی رو میبینم که در اون توتی و لیا به زیبایی بازیکنا رو دور میزنن.
    سام: مایکون… البته کوینم هست.
    جوناس: دسانتیس. من کاری ندارم که ژری ۲۰ گل بزنه، مهدی هربازی ۵۰ تکل موفق داشته باشه و کوین اینیستای سری آ باشه. واسه من مهم اینه که بالأخره یه دروازبان خوب ایتالیایی گیرمون اومد. بعلاوه مورگان اسم دو هنرپیشه ی مورد علاقه ی منه. مورگان فریمن(بازیگر هالیوود) و کتی مورگان(ستاره ی پورن)!داو: انتقال تالو به آژاکسیو. البته کوین.
    واهان: استروتمن.
    مارتین: در حال حاضر که مهدی بناتیا. اون خیلی بهتر از مارکینیوسه. اما در طولانی مدت کوین.
    ۱۵) نا موفق ترین بازیکن فصل رم؟
    برن: اووف…مورگان دسانتیس. هرچند پسر خوبی به نظر میرسه اما من حس می کنم در مارس لوبونت بجایش در دروازه خواهد بود. البته انتخاب ژروینیو و بوریلو هم آسان است. هرچند همه میگفتن مایکون قماره اما اگه تا آخر فصلم بد باشه نمایش این دو هفتش کافیه تا اونو تو این لیست قرار ندیم.سام: مورگان…قدمی رو به عقب بود.
    جوناس: اسکورپسکی. به او حتی یک دقیقه وقت هم برای بازی نخواهد رسید. همچنین فک کنم ما انتظار بالایی از یدوای داریم. فکر نکنم دقایق زیادی در زمین حضور پیدا کند و بهتر است تا ۲۰۱۷ به یه مهدکودک بفرستیمش!داو: کاپراری(اگر تمام فصل در رم باشد). البته همین شرایط هم برای رومانیولی هست. که اینا بستگی به والتر داره.
    واهان: بابو. ۳۲ سالشه. سرعتشو از دست داده و به عنوان وینگر بی فایدس.
    مارتین: بستگی داره که ماتیا ریششو بزنه یا نه. اما بهرحال کسی هم از ژروینیو انتظار کار خاصی نداره.
    ۱۶) در تابستان ۲۰۱۴ آیا رودی روی نیمکت خواهد بود؟
    برن: بله. من حس میکنم رودی در رم طوفانی به پا خواهد کرد. هرچند فکر هم میکنم در صورت عدم موفقیتش گزینه ی جانشین مناسبی نداریم مگر اینکه کارلتو یا اسپالتی داوطلبانه بیان رم.
    سام: بله. من طرفدار رودی و سیاست بازیاش هستم. باشگاه به یه مربی جوان، کاربلد و جسور احتیاج داشت که هر تیمی در اختیار داشته باشه بهترین بازی رو ازشون بگیره و الان باشگاه اون مربی رو داره.جوناس: آیا سپتامبر ۲۰۱۳ همون تابستون ۲۰۱۴ به حساب میاد؟(اشاره به دربی) خب اگه سپتامبر پیروز بشیم بله رودی خواهد ماند. امیدوارم رودی مربی جاه طلبی باشد که از تیمش بهترین بسازد. در هر صورت اگر بتواند در آخر فصل ما را بین ۵ تیم برتر قرار دهد باید، باید، باید بماند.داو: بله. جایگزینش هم کارلتوست بعد از ۳-۴سال دیگه. اصلاً به فکر پراندلی نباشید. نمیاد. مگه اینکه کوروینو جایگزین والتر بشه.
    واهان: بله. مطمئناً. یه نگاه به مصاحبه هاش بندازین. اصلاً از طرز حرف زدنش مشخصه کارشو بلده.خیلی باحاله.
    مارتین: خدای من. قرارداد آلگی رو به پایان است و پراندلی هم آزاد میشه. عجب مربی ایه! اما در هر صورت اگه سابا بیخود و بی جهت با مربیای مختلف مذاکره نکنه و دور و بررودی آروم باشه فک کنم لیاقت موندنو داره.۱۷) captain America(بردلی) چند بازی را از دقیقه ی اول در زمین خواهد بود؟
    برن: بستگی به سیستم گارسیا در کوپا و میزان آسیب دیدگی ها داره. اون گزینه ی مطمئنیه برای سیستم چرخشی. اما در هر صورت بین ۹ تا ۱۲٫
    سام: ۱۱تا. چه سوالیه؟!
    جوناس: من شنیدم تو قرارداد رودی، پالوتا شرط ۳۰ بازی رو برای بردلی وارد کرده!!! پس میگم ۳۰!
    داو: نباید به یک عدد دو رقمی برسه. ام چون آقا نماد رم هستن میگم ۱۲تا!
    واهان: تا حالا چندتا داشته؟۱؟ پس همون یکی کافیه.
    مارتین: بنظرم برای جایگزینی استروتمن و پیا خوب نیست و تنها میتونه جای دنیله بازی کنه. پس کم بازی بهش میرسه. اما من میگم ۳۲!! چون مایکله دیگه!
    ۱۸) آخر فصل میتونیم بگیم مورگان خرید خوبی بوده یا شکست سابا؟
    برن: برای اینکه ازش بعنوان شکست یاد کنیم باید انتظارات خیلی بالایی داشته باشیم تا برآورده نشه و بعدشم اینو بگیم. اما هیچ کدوم انتظار معجزه از مورگان نداریم.
    سام: هیچ کدوم. بنظرم در ظول فصل نمایش افتضاح یا خیره کننده ای نخواهد داشت.
    جوناس: توی لیگ، سنگربانان بهتر و بدتر از اون زیاد هستن. اما بنظرم این وابسته به خط دفاع تیمه که با حضور مایکون و بناتیا محکم و بی نفوذ شده. من انتظار واکنشهای بوفون مانند از مورگان ندارم. فقط یه دروازبان آشنا با سری آ میخام که اونم تجربشو داره. مورگان هزینه ای در بر نداشته و برای کوتاه مدت راه حل مناسبیه. ضمن اینکه آخرین باری که یک دروازبان کلاس جهانی گرفتیم نتیجه چی شد؟ استکی؟ ولش کن. سوال بعدی.داو: من فقط میخام عملکردشو تو دربی ببینم.
    واهان: اون ایتالیایی بلده. پس چطور میشه بد باشه!
    مارتین: (مارتین اینجا یجوری قضیه رو به کتی مورگان ربط میده که قابل گفتن نیست! سایتمون فیلتر میشه!- سخن مترجم) اما در هرصورت بستگی به خط دفاع جلوش داره. کاستان، بناتیا و DDR. اوه یه مثلث برموداس واسه خودش. پس مستونه خوب باشه.
    ۱۹) فلورنزی بعنوان وینگر. نظرتون چیه؟
    برن: بنظرم فلو ورژن تهاجمی بردلیه. که مرتباً تمایل به نفوذ داره. اما با اومدن دسترو بنظرم میشه بعنوان یک ذخیره ی طلایی روش حساب کرد.
    سام: من طرفدار فلو هستم. همیشه دید هجومی و عطش گلزنی داره و به نظرم حتی باید نزدیکتر به دروازه هم باشه. مثه بازی پارسال مقابل اینتر با اون هد زیبا.
    جوناس: تا زمانی که هی گل بزنه و با خوشحالیاش خودشو مصدوم کنه من ازش راضی ام! الساندرو مهره ی محشریه که در خیل جاهای زمین میتونه بازی کنه و به نظرم بهترین مهره ی روی نیمکت رودیه. به عبارتی بهترین یار دوازدهم. اما در مجموع ترجیح میدم تو میانه ی زمین باشه.واهان: من فقط میخام بازی کنه. پستش برام مهم نیست. عاشق استارتاشم.
    مارتین: خب به نظرم نقش فلو تحت تأثیر لیائیچ قرار خواهد گرفت. پس تو میانه ی زمین بهتره. اما خط هافبک تیم هم بهترینه تو اروپا. پس مگه اینکه به دفاع بره. اون قبلاً مدافع راست بوده اما بعیده اونجا بره. به هر حال با اومدن دسترو کمتر بازی بهش میرسه و من نگرانم جام جهانی رو از دست بده.
    ۲۰) نتایج رم مقابل یووه، اینتر، فیو، میلان و ناپولی؟
    برن: به ترتیب شکست، تساوی، برد، تساوی و تساوی.
    سام: فیو و یووه را شکست خواهیم داد و از بین اونای دیگه یکیشون ما رو شکست میده.
    جوناس: تو خونه ی یووه، اینتر ناپولی شکست میخوریم و در خانه مقابل میلان و فیو پیروز خواهیم شد.
    داو: یوونتوس را رفت و برگشت شکست خواهیم داد. به میلان میبازیم. مقابل اینتر هم یک باخت و یک برد.
    واهان: دوبار مقابل یووه تساوی می گیریم و مقابل ناپولی افتضاح!
    مارتین: دوبار میلانو شکست میدیم. دو تساوی مقابل اینتر و فیو را با نمایش خیره کننده ی لیائیچ درهم میکوبیم(۴گل و دو پاس گل)!
    ۲۱) بازیکن فصل رم؟
    برن: همه میدونیم که توتی. اصلاً جای شک و تردید نیست. میدونیم که نهایتاً در مجموع ۲۰ گل و پاس گل خواهد داشت. اما بعد از اون پیانیچ هم گزینه ی جذابیه.
    سام: دنیله، با یک بازگشت باشکوه.
    جوناس: ژروینیو!! در صورتی که موهاشو بزنه.
    داو: DDR.
    واهان: رودی! مهم نیس بازیکن نباشه.
    مارتین: میرالم. البته امیدوارم اون نباشه. چون نگران تابستان ۲۰۱۴ میشم!

2. 3 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع