دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 125

موضوع: کسایی که عاشقن جواب بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    101
    دریافت تشکر: 97
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : کسایی که عاشقن جواب بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi42 نمایش پست ها
    حالا فهمیدین عشق چیه؟
    خیلی عذر میخام اینایی که گفتین مال دوره ی دبیرستان راهنماییه!!!!
    البته میگین توی پارک...این دیگه عوض شده و ارتقا درجه داده به کافیشاپ و رستوران(شوخی)
    دیگه دخترا هم انقد خنگ نیستن...هر کی م گول میخوره خودش میدونه داره گول میخوره...منتها اختیارشو میده دست دلش و میره جلو...

در جواب تاپیک هم باید بگم من تا حالا عاشق نشدم .ولی دوستی دارم که یه بار عاشق شد ولی اصلا بروز نمیداد.فقط وقتی فهمیدم که دیدم حالش خیلی گرفته س و داره کم کم به یه افسرده ی واقعی تبدیل میشه
    و مجبورش کردم قضیه رو برام بگه.بعد هم متقاعدش کردم که اون فرد به دردش نمیخوره و بهش گفتم تو از سر این آدم زیادی هستی(چون واقعا هم زیادی بود)و توی این سن براش زوده.

2. 7 کاربر از پست مفید sokara سپاس کرده اند .

همکار تالار سایر موضوعات پزشکی
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    ارسال تشکر
    6,533
    دریافت تشکر: 1,373
    قدرت امتیاز دهی
    9283
    Array

عشق بیشتر از غریزه آب می خورد و هرچه از غریزه سر زند بی ارزش است
    دوست داشتن از روح طلوع می کند و تا هرجا که روح ارتفاع دارد همگام با آن اوج می گیرد

فرمایشات آقا مهدی(
    mahdi42 )دقیقا عشق های امروزه را توصیف کرد ،ساده و در عین حال بی حاشیه .....
    سلامتی و تندرستی یکایک شما را از خداوند متعال خواستارم
    "در پناه حق"
    حرفی را بزن که بتوانی بنويسی،چيزی را بنويس که بتوانی پای آنرا امضاء کنی و چيزی را امضاء کن که بتوانی پای آن بايستی!
    "ناپلئون بناپارت"

4. 5 کاربر از پست مفید *nura* سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    دریافت تشکر: 5,135
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

اینقدر که بحث های روانشناسی و اجتماعی به صورت موشکافی وعمیق انجام دادیم دیگه من یکی از این بحث ها خسته شدم.پس بزارین کمی کوچه بازاری حرف بزنیم .

عشق تو این دوره زمونه میدونین چیه؟ خب من براتون رک تعریف میکنم امیدوارم ناراحت نشین. خب عشق اینه که پسره تو دانشگاه(فرضا) رو صندلی نشسته چندتا دختر از کنارش رد میشن . یکی رو نشون میکنه و تو ذهنش میگه"عجب جیگریه" این میشه که با خودش فکر میکنه که باید برم تو نخش. خب شماره دختره رو میخواد. دختره هم از خدا بیخبر( البته فقط بعضی ها) شماره رو میده. یکی دوتا اس ام اس رد میشه . یکهو از اسمون به دختره الهام میشه که بععله این عشق واقعی منه. اینجاست که پسرا میگن" اخ جوووون مخ دختره رو زدیم" خب یک اس ام اس بازی یه هفته ای به قرار حضوری در پارک میکشه. پسره هم میگه"تو تک دختر عالم هستی" "تو اصلا خدای زیبایی هستی" "از تو بهتر پیدا نمیشه" و .... دختره هم بههههله یک هو با عرض معذرت از تمامی دخترا ,سریعا خر شده و میشه دلباخته ی پسره. همنجور پیش میره تا پسره درخواست رابطه میکنه. دختره قبول نمیکنه. پسره قول ازدواج میده و.... میگه تو مال خودمی. با این توجیه که بعدا ازدواج میکنیم دختره رو خام مکینه و .....(+18)

بعد پسره که کارشو انجام داد یه دعوا الکی راه میندازه و به هم میزنه. دختره میمونه و یه جامعه که به دختری قبولش نمیکنه. این میشه میره تو انجمن ها اه و ناله و.... همزمان اهنگ های مرتضی پاشایی گوش میده و مثلا شکست عشقی خورده. بعد دفعات بعدی دختره هار میشه و هرزگی میشه شغلش.

حالا فهمیدین عشق چیه؟
    متاسفانه در صحبت های شما رگه هایی از تفکرات فمنیسمی دیده میشه

حالا چرا موضوع عکس نباشه ؟

که فریب خورده ی پسر باشه ؟
    "آخرین برگ این دفتر هم به پایان رسید"

6. 6 کاربر از پست مفید Majid_GC سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_GC نمایش پست ها
    متاسفانه در صحبت های شما رگه هایی از تفکرات فمنیسمی دیده میشه

حالا چرا موضوع عکس نباشه ؟

که فریب خورده ی پسر باشه ؟
    مهم نیست کی فریب خورده. مهم اینه دخترا ضرر میکنند. الان یک پسر با 1000 نفر خدایی نکرده رابطه داشته باشه. خب کسی میفهمه؟ نه . مگر اینکه به قول معروف تابلو بشه. ولی دختر با یک نفر هم رابطه داشته باشه چه خواسته چه ناخواسته.چه از روی فریب چه هوس و و و ... بالاخره تو جامعه حثییتش میره وچه بسا در موارد بسیار بسیار زیادی به علت این خبط وخطا هیچوقت ازدواج نکنه.این واقعیت جامعه ماست چه بخوایم چه نه.

8. 5 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Dorna dordone نمایش پست ها
    عشق وجود داره و خیلی هم واقعیه

من کاری به دیدگاه علمی و روانشناسی و حزب های اجتماعی و انسان ها فرصت طلب ندارم اما عشق تو ریشه های بنیادی انسان وجود داره

چون پروردگار هستی انسان رو با عشق آفریده و این یک چیز انکار ناپذیره

من نمیدونم سوال دوست عزیزمون به چه مبحثی مربوط میشه و منظورشون از اینکه چرا عشقی نیست و چرا تنفر به وجود میاد چیه اما دلم میخواد یه کم به اصل وجودی یه انسان برگردیم قبل از اینکه همه ی مسائل رو با عشق قاطی کنیم

روزی که پروردگار هستی "عشق" رو خلق کرد انسان متولد شد

این عشق تو رگ و ریشه ی آدمی تولد یافت و دست نخورده موند تا به تبلور برسه

عشق جزو کلماتی هستش که با انکارش به نظر بنده باعث میشه به خلقت انسان هم شک کرد!!!!

حالا این آدمی اگر ریشه و اصل بنیادی خودش رو فراموش کرده و کلمات زیبای هستی رو با وسوسه ها و هوس های زودگذر وجودش زیر سوال میبره و به بازی میگیره و منکرش میشه و معنی دیگه ای واسش به وجود میاره دلیل نمیشه این احساس مقدس رو زیر سوال ببریم و بگیم نیست و اینجوریه و اونجوریه

من زبونم مو در آورد از بس تو انجمن های مختلف به این موضوع اشاره کردم و گوشزد کردم به وجودتون نگاه کنین و به اصل بنیادیتون و عشق رو از درونتون پیدا کنین

ببخشید یه خورده ناراحت میشم وقتی از قداست کلمه ها کم میکنیم و هر برچسبی به احساسات زیبایی که خداوند بهمون هدیه داده میزنیم

دوستان عزیز من "عشق" سرمنشا تمام موجودات زنده ست.. عشق رو تو جای جای هستی میشه پیدا کرد.. تو اوج وجود داشتن و زیستن

حالا این عشق میتونه تو هر جایی از زندگی انسان خودش رو به بهترین شکل نشون بده اگر و تنها اگر ساده و بی آلایش و پاک پیداش کنی و خودتو اسیر خرافات و روزمرگی ها نکنی

عشق هست عزیز من و تنفر چیزی جدا از عشق هست و کمرنگ میشه در کنار این همه زیبایی

حالا باز اگر معنی عشق" این احساس پاک و زیبا و مقدس و هستی ساز" رو با مطالعه ی وجود پاکی که خداوند بزرگ و علیم تو وجود خودت آفریده نتونی پیدا کنی باید وسعت دید و شناخت خودت رو از درونت ترفیع بدی منم کمک میکنم.. روم حساب کنین
    حتی کمونیسم ها هم این واژه ها رو دارند پس کسی منکر این حس نمی شود

اما اگر ما یه معنای عرفانی برای عشق تعریف کنیم به دنباله ی اون باید یه تمیزی بدهیم بین اون و بقیه چیز ها

اگر انسان در یک محیط خنثی بود و زندگی می کرد بدون هیچ گونه تمایلات دیگر اسم این حس عشق بود به معنای واقعی !

یه کسی مثل شریعتی میاد برای اینکه تمیز رو شکل بده بین تفاوت واژه ی دوست داشتن و عشق و اثراتش حرف میزنه ، هر چند این تمایز هم در حرف های افلاطون دیده میشه

یه کسی مثل فروید و افراد دیگری مثل اوشو میاند و کلا عشق رو تمایلات جنسی بیان می کنند ( و البته حقیقت هم چیز دیگری نیست )

اون سوالی که من مطرح کردم( با این عنوان که آیا عشق وجود دارد) به همین خاطر است اگر بخواهیم عشق رو با معنای عرفانی مد نظر بگیریم باید بگیم تنها عشق های حقیقی عشق به خداست و مادر و آن هایی که بدون طلب کردن هستند

عرفا و صوفی ها به شدت نظر بازی و عشق بازی رو دنبال می کرده اند اما در یک برهه زمانی برای اینکه خودشون رو فراموش کنند و به عشق دیگری برسند

هر چند میشه عشق بین زن و مرد رو معنایی غیر عرفانی بهش بدهیم همراه با تمایلات جنسی و آنگاه دیگر نیازی به انکار نیست !

10. 5 کاربر از پست مفید Majid_GC سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

مهم نیست کی فریب خورده. مهم اینه دخترا ضرر میکنند. الان یک پسر با 1000 نفر خدایی نکرده رابطه داشته باشه. خب کسی میفهمه؟ نه . مگر اینکه به قول معروف تابلو بشه. ولی دختر با یک نفر هم رابطه داشته باشه چه خواسته چه ناخواسته.چه از روی فریب چه هوس و و و ... بالاخره تو جامعه حثییتش میره وچه بسا در موارد بسیار بسیار زیادی به علت این خبط وخطا هیچوقت ازدواج نکنه.این واقعیت جامعه ماست چه بخوایم چه نه.
    حرف شما کاملا درست و واقع بینانه

اضافه میکنم در جامعه ی ما اگر پسری دوست مختلف الجنسیت داشته باشد در صورتی که رسوا شود خانواده اش می گویند کم کاری از ماست که به موقع زنش نداده ایم اما اگر دختر دوستی مختلف الهویت الجنسیت داشته باشد اگر رسوا شود خانواده اش می گویند دختر کمبود و مشکل اخلاقی و تربیتی دارد

امامنظور من این هست که کم نیستند دختر هایی که دروازه ی ورود شون به عشق مادیات و ظاهریات هست

چه بسا اگر این فریب خوردگی ها رو بررسی کنیم می بینیم شناخت مشکل داشته و شناخت هم زمانی مشکل پیدا میکنه که سدی به نام مادیات و ظاهریات اون رو می پوشونه

12. 5 کاربر از پست مفید Majid_GC سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_GC نمایش پست ها
    حرف شما کاملا درست و واقع بینانه

اضافه میکنم در جامعه ی ما اگر پسری دوست مختلف الجنسیت داشته باشد در صورتی که رسوا شود خانواده اش می گویند کم کاری از ماست که به موقع زنش نداده ایم اما اگر دختر دوستی مختلف الهویت الجنسیت داشته باشد اگر رسوا شود خانواده اش می گویند دختر کمبود و مشکل اخلاقی و تربیتی دارد

امامنظور من این هست که کم نیستند دختر هایی که دروازه ی ورود شون به عشق مادیات و ظاهریات هست

چه بسا اگر این فریب خوردگی ها رو بررسی کنیم می بینیم شناخت مشکل داشته و شناخت هم زمانی مشکل پیدا میکنه که سدی به نام مادیات و ظاهریات اون رو می پوشونه
    ممنون از پست و مطلب مفیدتون مجید جانم

بله درست میفرمائین. دختر ها هم دخیل هستند اما همون دختر ها هم در اول کار یک ضربه ای میخورن چه از طرف خونواده چه بیشتر از طرف پسرا که یه جورایی قبح مسئله رو براشون میشکنه. مثلا تا میبینن اوضاع چطوره دیگه اون ترس اولیه از آبرو - شخصیت و... رو میریزن دور و همونطور که درخط اخرم گفتم اینبار اونا هستن که میرن برای به اصطلاح شکار طعمه ها.

14. 6 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

همکار تالار حقوق
    ارسال تشکر
    6,792
    دریافت تشکر: 6,010
    قدرت امتیاز دهی
    3316
    Array
    غزل بارون's: جدید54

باسلام.اولا به عرضتون برسونم در پسرها هم بکارت موجود هست و درپزشکی قانونی مشخص میشه فرد پسر هست یا مرد.ثانیا عشق غریزه هست و اکثرا از روی احساس و بی منطق حتی تا جنون.پس عشق واقعی نیست وأژه عشق صرفا برای خداوند هست.دوست داشتن هم تنها کسی معنی اش رو میفهمد که به بلوغ فکری و فرهنگی رسیده باشه.عذر میخوام میگم دوستی های کنونی فقط و صرفا برای اون دسته دختر و پسری هستن که هنوز خودشم نمیتونه جمع کنه.کم سن بی تجربه و خام و پراز شهوت و خواری و کم عقل هستن.بازم ببخشید.ولی سن که بالا بره تازه میفهمن که کی هستن و چی میخوان.اینا که میگید عشق و دوستی نیست صرفا متهم کردن هست و کمی زشت!عاقلانه و با فکر درست بحث کنید لطفا.
    ویرایش توسط غزل بارون : 14th August 2013 در ساعت 07:53 PM
    دنیا
    پا به ماه ِ
    لبخند توست
    بخند
    بگذار زندگی بدنیا بیاید...

16. 7 کاربر از پست مفید غزل بارون سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط غزل بارون نمایش پست ها
    باسلام.اولا به عرضتون برسونم در پسرها هم بکارت موجود هست و درپزشکی قانونی مشخص میشه فرد پسر هست یا مرد.ثانیا عشق غریزه هست و اکثرا از روی احساس و بی منطق حتی تا جنون.پس عشق واقعی نیست وأژه عشق صرفا برای خداوند هست.دوست داشتن هم تنها کسی معنی اش رو میفهمد که به بلوغ فکری و فرهنگی رسیده باشه.عذر میخوام میگم دوستی های کنونی فقط و صرفا برای اون دسته دختر و پسری هستن که هنوز خودشم نمیتونه جمع کنه.کم سن بی تجربه و خام و پراز شهوت و خواری و کم عقل هستن.بازم ببخشید.ولی سن که بالا بره تازه میفهمن که کی هستن و چی میخوان.اینا که میگید عشق و دوستی نیست صرفا متهم کردن هست و کمی زشت!عاقلانه و با فکر درست بحث کنید لطفا.
    ممنون از پست مفیدتون

خب واقعیت جامعه همین هست.خیلی ها میتونند تایید بفرمایند.

منظور از اینکه دختر ها ضرر می کنند. بحث ومنظور بنده بکارت نیست یا بحث پزشکی. بلکه همان چیزی بود که دوستمون فرمودند:

یعنی در صورت افشای مسائل هم باز پسرها راه در رو دارند ولی دختر ها خیر. اینو دیگه هر روز میبینیم ما. تا حالا یک در هزار مشاهده فرمودین پسری به خواطر رابطه خودکشی کنه؟ مسلما یا نیست یه به نسبت بسیار نادر تره چون از طرف جامعه بیشترین حساسیت روی دختران عزیز هست.

بحث دومتون رو در مورد دوست داشتن وعشق قبول دارم.ممنون از شما

در مورد خط اخرتون باید بگم خب اگه متن بنده درجواب یکی از دوستان رومطالعه کرده باشین متوجه میشدین بنده قصد نداشتم عشق رو تعریف کنم.دوستی روتعریف کنم. بلکه!! عرض کردم که چه چیزهایی در جامعه به عنوان عشق معرفی شده. به عنوان دوستی معرفی شده. توهماتی که هیچکدام نه عشق هستند نه دوست داشتن. بلکه سو استفاده های جنسی وعاطفی هستند در بتن جامعه به اسم این دو شکل میگیره. بنده خب توهینی نفرمودم به کسی یا چیزی .صرفا بیان واقعیت هایی بود که همه میبینند ولی بنا به دلایلی خود سانسوری میکنن. وقتی سئوالی مطرح میشه در یک مورد خاص باید جوابی هم در همون راستا بشنوه .

متشکرم بانوی عزیز

18. 4 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

میدونی چون همه راجع به خودشون و دیگران بد فکر شدن. من و شما و بقیه هم نداره همه مون یه درجه از بد فکری رو داریم. خب تو روابط عاطفی بد فکری به صورت بد دلی خودش رو نشون میده که شامل شک کردن، عدم تفاهم و محتاط بودن بی جا میشه. عشق یه چیز معمولیه تو زمان خودش خیلی راحت بروز می کنه کافیه قبلش بدفکری رو بزاریم کنار همین.

20. 6 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)