دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 43 از 58 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 574

موضوع: درمانگاه عمومی نخبگان

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

پیش فرض پاسخ : درمانگاه عمومی نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط masoume.a.92 نمایش پست ها

مجبور شدم برم.

تشخیص توسط خوده بیمار؟

سوالا:

توضیحشو که مختصر دادم.
    و درجه اش اگه تا چند میلی متر برسه دیگه بچه دار نمی شیم

خب چند مدل داره تحت بالینی: که با معاینه مشخص نیس و سونوگرافی کمک کننده ست. بسته به وخامت و تعداد ورید هایی که واریسی شدن درجه 1 و 2و 3 داره همیشه هم عقیم نمیکنه. چون میدونین که تستیس خارج از بدن قرار گرفته چون برای اسپرم سازی به دمایی کمتر از داخل بدن نیاز داره... البته گاهی هم عقیم میکنه. بعضی وقتا ناجور اسپرم رو ناکارآمد میکنه طوری که روش های مصنوعی باروری هم کارسازنیس... پس حتما در اسرع وقت به متخصص مراجه کنید.
    همچنین آیا با دارو و این چیزا میشه درش بهبود حاصل بشه(نه که کامل درست شه یه ذره بهتر شه)

راه درمانش جراحیه بله اگه میزان وریدهای واریس به میزان فوق العاده زیاد نباشه و درحد افتضاح نباشه انشا... خوب میشه. البته همیشه هم نیاز به جراحی نیست.
    خونسرد باشید! بعضیا با واریکوسل هم بچه دار شدن. ولی توصیه میکنم هرچه زودتر حتما به پزشک مراجعه کنید.
    یاعلی.
    به پزشک متخصص مراجعه شده!
    درجه اشم
    5.9
    بوده!!
    منتها فعلا باید دوره هایی رو بره! اگه عمل کنه قطعا نمیتونه اون دوره ها رو بره!!

2. کاربرانی که از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند.

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    12,105
    دریافت تشکر: 7,437
    قدرت امتیاز دهی
    31771
    Array
    masoume.a.92's: جدید33

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
    به پزشک متخصص مراجعه شده!
    درجه اشم
    5.9
    بوده!!
    منتها فعلا باید دوره هایی رو بره! اگه عمل کنه قطعا نمیتونه اون دوره ها رو بره!!
    ببخشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دوره؟

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    12,105
    قدرت امتیاز دهی
    31771
    Array

حتما 5.9 درجه اتساع کیسه بیضه رو میگید؟ خب در کل اگه خفیف باشه با jockstrap قضیه بهبود پیدا میکنه وگرنه همون جراحی! آخه آدم برگه آزمایش رو ندیده چی بگه؟ من فک کنم خفیف نیستا.....
    واریکوسل میخواد بره دوره یا دکتره؟ خب برادر من مگه دکتر قحطه؟ بره یه دکتره دیگه جراحی کنه. ممکنه روز ب روز بدتر شه.... اونوقت از همون که میترسه خدای نکرده دور از جونش اتفاق میوفته ها؟ از ما گفتن بود...
    ویرایش توسط masoume.a.92 : 2nd August 2013 در ساعت 01:16 AM

5. 2 کاربر از پست مفید masoume.a.92 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    هوشبری
    ارسال تشکر
    2
    دریافت تشکر: 6
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام
    من مدت یک هفته سر درد خیلی شدید داشتم(پشت سرم خیلی درد می کرد) به طوری که وقتی خم می شدم تعادل و از دست میدادم.راستی اول با حالت تهوع و استفراق شروع شد.روز اول به پزشک عمومی مراجعه کردم و برام ویتامین تجویز کرد(چون ماه رمضان بود و منم روزه) ولی یه هفته گذشت منم خوب نشدم،به دکتر مغز و اعصاب مراجعه کردم،گفت:شما دچار عفونت مجاری نیم دایره تو گوش درونی شدید.یه سری دارو داد.حالا بعد از گذشت 2 هفته هنوز سردرد من خوب نشده(البته به اون شدت نیست)هنوز پس سرم درد میکنه و حتی نمی تونم مطالعه کنم چون دچار سردرد میشم.
    ممنون.
    ویرایش توسط فرشته یگانه : 3rd August 2013 در ساعت 01:41 AM

7. 2 کاربر از پست مفید فرشته یگانه سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    Hardware
    ارسال تشکر
    6
    دریافت تشکر: 8
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام یه سوال خیلی مهم داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

من حدودا ۲ سالی میشه که دوره نافم درد میکرد من باهاش کنار اومدم تا رسیدم به الان... درد شدید زیر دنده راست من گرفت و رفتم به بیمارستان
    بیمارستان هم یه سری آزمایش خون و سونوگرافی از کل شکم و مثانه گرفتند گفتند همش OK و من روزه بعد به یه متخصص گوارش مراجعه کردم
    آقا دکتر دستور دادند که رادیولوژی عکس روده بگیرم با باریم انما... اونم انجام دادم ... الحمدالله سالم و همه چی خوبه و دکتر فقط قرص امپرازول برام نوشت با یه سری ملین...
    من هنوز درد دارم البته یه وقتهایی که شکمم خالیه دردی در کار نیست ولی تا غذا میخورم دردها میاد سراغم و به شدت یبوست هم دارم...
    به دکتر گیاهی مراجعه کردم گفت خم روده بزرگتون خیلی زیاده و باعث میشه این دردها بیاد سراغت... باید ورزش کششی کنی !!!!!!!‌

واقعاْ نمیدونم چیکار کنم !‌ یک راهی به من پیشنهاد بدید یعنی ورزش کنم دردام خوب میشه ؟

9. 2 کاربر از پست مفید jwst سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    483
    دریافت تشکر: 295
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

ایا استفاده از رنگ موی مشکی سالی دوبار ضرری دارد وچطور می شود حساسیت به رنگ مو را تست کرد وایا استفاده از رنگ موی خارجی مثل گارنیه خوبه یا ایرانی

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    12,105
    قدرت امتیاز دهی
    31771
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط jwst نمایش پست ها
    سلام یه سوال خیلی مهم داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

من حدودا ۲ سالی میشه که دوره نافم درد میکرد من باهاش کنار اومدم تا رسیدم به الان... درد شدید زیر دنده راست من گرفت و رفتم به بیمارستان
    بیمارستان هم یه سری آزمایش خون و سونوگرافی از کل شکم و مثانه گرفتند گفتند همش ok و من روزه بعد به یه متخصص گوارش مراجعه کردم
    آقا دکتر دستور دادند که رادیولوژی عکس روده بگیرم با باریم انما... اونم انجام دادم ... الحمدالله سالم و همه چی خوبه و دکتر فقط قرص امپرازول برام نوشت با یه سری ملین...
    من هنوز درد دارم البته یه وقتهایی که شکمم خالیه دردی در کار نیست ولی تا غذا میخورم دردها میاد سراغم و به شدت یبوست هم دارم...
    به دکتر گیاهی مراجعه کردم گفت خم روده بزرگتون خیلی زیاده و باعث میشه این دردها بیاد سراغت... باید ورزش کششی کنی !!!!!!!‌

واقعاْ نمیدونم چیکار کنم !‌ یک راهی به من پیشنهاد بدید یعنی ورزش کنم دردام خوب میشه ؟
    سلام.
    درد جداری دور ناف در مراحل اولیه آپاندیسیت حاد ناشی از اتساع آپاندیس ملتهب هست که کم کم به درد جداری در ربع تحتانی راست (rlq) ناشی از التهاب صفاق جداری مجاور آن تغییر میکنه. این رو هم درنظر بگیرید که ممکنه در سونو مشخص نکنه. این نظر منه. اگه دردتون بصورت شکم حاد شد(یعنی درد فوق العاده زیادی که خم شید راه برید) حتما سریعا برید دکتر.
    من فکر کنم مشکل از آپاندیسه... البته یک احتماله...
    ویرایش توسط masoume.a.92 : 5th August 2013 در ساعت 04:59 PM

12. 4 کاربر از پست مفید masoume.a.92 سپاس کرده اند .

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    12,105
    قدرت امتیاز دهی
    31771
    Array

اگه خواستید بگید تا چند تا تکنیک برای بررسی احتمالی آپاندیسیت بهتون بگم تا کمک کننده باشه.......

14. 4 کاربر از پست مفید masoume.a.92 سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad0012 نمایش پست ها
    سوال : من برای درد معده وحالت تهوع به دکتر مراجعه کردم که یک امپول متوکلوپرامید ویک امپول رانتدین سفید رنگ تزریق کرد که بعد از تزریق 5 دقیقه بعد دچار حالت تهوع شدید وبیقراری وتعریق فراوان وسردی بدن شدم ویک روز به این حالت بودم تا خوب شدم علت این حالت از چه بود ایا امپولها خراب بود یا درست تزریق نشده بود وایا ممکن است به بدنم اسیب رسیده باشد

سلام دوست عزیز

نه . متوکلوپرامید دریچه کاردیا یا اسفنگتر ( یه دریچه هست که اتصال بین مری و معده هست این دریچه باز میشه و غذا به معده میره یا بر عکس توو استفراغ باز میشه و بالا میاریم!!!!) خلاصه متوکلوپرامید این دریچه رو محکم میکنه تا غذا برگردونده نشه

حالا انتهای معده هم یه دریچه هست بنام پیلور که رابط یا اتصال بین معده و دوازدهه (ابتدای روده ی باریک ) هست
    این دارو پیلور رو گشادو باز میکنه تا سریع مواد غدای وارد روده بشه و بعد هم دفع بشه . اینجوری معده تخلیه میشه و از حالت تهوع کاسته میشه در نهایت از بین میره این حالت

پس چی شد!؟ دریچه اسفنگتر رو محکم میکنه که شما بالا نیارین! ازینطرف هم پیلور رو گشاد میکنه تا مواد سریع به روده منتقل بشن و معده خالی بشه در نهایت حالت تهوع نگیرین

{یه داروی دیگه هم هست بنام اندانسترون که تقریبا همینطوره البته خطرناک تره فقط یک یا دوبار باید خورد}

اما تزریق این متوکلوپرامید عوارض بسیار زیادی داره ....
    که اصطلاحا بهش میگن عوارض اکستراپیرامیدال
    خیلی ها هم حساس هستن
    این حالت های شما هم همین بوده!!
    حالا شما شانس آوردین !!
    ازین به بعد اگر براتون تجویز کردن حتما بگید که شما بهش حساسیت دارین

اندانسترون هم اگر تجویز کردن بدونید بدونید بدونید بدونید نباید بیشتر از یک یا نهایت دوبار استفاده کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلامت و سربلند باشید دوست عزیز....آمین

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

16. 5 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

همکار تالار هنرهای تجسمی
    ارسال تشکر
    2,464
    دریافت تشکر: 887
    قدرت امتیاز دهی
    1212
    Array
    حسين17's: جدید66

منم بيشتر موقع ها سرم درد ميگيره حدودا در ساعات 1تا 5 ظهر درد ميگيره ميشه دليلشو بهم بگي.
    يا صاحب الزمان

18. 2 کاربر از پست مفید حسين17 سپاس کرده اند .

صفحه 43 از 58 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع