دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 14 از 21 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 205

موضوع: اینجا ایرانه قرن 21!!!!!!!!!!

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

پیش فرض پاسخ : اینجا ایرانه قرن 21!!!!!!!!!!

پوزش از شما دوست گرام
    شاید اگه اسم چند تن از شهیدان ارتش رو هم می بردین بد نبود مردانی چون سرهنگ فکوری و سرتیپ فلاحی و سرهنگ دوران و سرهنگ آبشناسان و... که با ایمان و آموزش و میهن دوستی ای که داشتند
    فقط شهید نشدند ، بلکه دشمن رو له کردند و تار و مار نمودن سپس کشته شدند

همچنین خانوم یا آقای محترمی که آغازگر پست یکم بودند باید بدونن واقعا چه ربطی داره! بنده خودم نصف فامیلام توی جنگ شرکت کردند!!(همه هم ارتشی بودن!) هیچکدوم این انتظاراتی که شما میگید رو ندارن!!!! آخه حجاب چه ربطی داره!!!
    احیانا مگه تو تلویزیون یا رادیو یا روزنامه ها کسی جرئت داره بگه
    فلان کس در فلان عملیات بدلیل ضعف آموزش نظامی جان هزاران جوان هم میهن رو به باد فنا داد!!!!!!!!! چرا انقد تندرو ییم
    کی میگه که حرمت شهیدان میهن رو نداریم؟
    به نظر شما در حق خانواده های محترمشون داره زیادی لطف نمیشه؟ دوست گرامی من و دوستم سال 89 کنکور دادیم رتبه ی من از اون 200-300تا بهتر بود ولی اون پزشکی قبول شد و من نشدم!!!!!! این یعنی بی عدالتی
    شهیدان رفتن بی عدالتی رو نابود کنن نه که اینجوری
    دوست گرامی مطلبتون رو من شدیداااااااااااااا رد میکنم چون اصلا بی ربطه حجاب چه ربطی به اونا داره شهیدان برای میهن و افراد میهن جنگیدند و شما هم هرچیزی رو به حجاب ربط بدین!!!!!!!
    در هر حال درود خدا بر شهیدان میهن و ایران بزرگ
    ویرایش توسط Capitan Totti : 30th June 2013 در ساعت 03:40 PM

2. 5 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    اول دبیرستان
    ارسال تشکر
    142
    دریافت تشکر: 618
    قدرت امتیاز دهی
    5901
    Array
    niusha13's: جدید157

نقل قول نوشته اصلی توسط zoh_reh نمایش پست ها
    از اونجائیکه ما افتخاراتی که بعد از جنگ بدست آوردیم ، به قیمت خون چند صد هزار نفر بوده ،نمیشه حذفش کنیم،ولی باید بجا و درست ازش استفاده کنیم.این خونها روز به روز قیمتی تر میشه، گاهی با عنوان نابجا در واقع چوب حراج به اونا میزنیم.
    من هم که نگفتم حذفش کنیم گفتم درسته داشتیم ولی بعد از چندین سال که گذشته ما هنوزم که هنوزه به جایاین که افتخارات دیگه ای به دست بیاریم چسبیدیم به این یکی

4. 2 کاربر از پست مفید niusha13 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط *FATIMA* نمایش پست ها
    اینجا بحث ، بحث جنگه !!!!!!!!!!!!! حجاب درش دخیل نیست که بخوام باهاتون بحث کنم
    سلام. خسته نباشین

بنده قصد بحث ندارم و همه چی رو هم تو اون پست نوشتم.

بعد در این بحث بنده که حجاب رو وسط نکشیدم به اون چیزایی که خودتون اشاره کرده بودن جواب دادم. اگه دقت بکنین متوجه میشین. در بحث ها بنده موضوعی را مطرح نمیکنم بلکه به بعضی موضوات اشاره شده پاسخ می دم ینی نظر میدم. حالا شاید یکی قبول کنه و یکی رد کنه. اما بنده موضوعی را اینجا برا شما مطرح نکردم هر چی مطرح شده اول خودتون مطرح کردین و بنده فقط به موضوعاتی که شما مطرح کردین نظر دادم همین.

و در ضمن این هم بدونید هیچ کدوم از حرف های ما من در آوردی نیست برادر من !!!!!!!!!!!!همه اینا دیده شده است
    بنده هم گفتم هر کسی بخواهد از فرهنگ هر ملتی با خبر شود نیاز نیست برود سالیان سال باهاشون زندگی کند. فرهنگ و ارزش ها و آداب و رسوم هر ملتی را می شود از فیلم ها و محصولات فرهنگیش به دست آورد. با دیدن محصولات فرهنگی هر ملت بیشتر از چند بار رفتن یا چند ماه زندگی کردن در اون محیط ها میشه فرهنگ حقیقی اون ملت را شناخت.

دلیل نمیشه احترام کشورهای خارجه را نادیده گرفت
    تا اونجا که بنده میدونم ما احترام میذاریم اما فرهنگشون رو برا کشورمون نمی پسندیم. کجا ایرانی بی احترامی کرده؟ مامیگیم فرهنگ ما غنی ترین فرهنگ است نمیذاریم فرهنگمون رو تاراج کنن همین.

دید شما فقط دید مثبت به جامعه هست ، یه ذره هم به واقعیت ها اهمیت بده !!!!!!!!
    ینی دید مثبت حقیقت نیست؟ دید همه چی رو بد دیدن حقیقت است؟فرهنگ جامعه ام رو قبول دارم.

6. 3 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط v.m 2020 نمایش پست ها
    پس چرا افراد غیر مسلون ولی ایرانی هم در جنگ شرکت داشتن ؟
    سلام وحیدجان

بله عزیز گروه های دیگری هم داشتیم که منافع اینان را هم دین بهتر تامین می کرد و اینان حمایت کردند.منافعی چون استقلال ، آزادی ، دموکراسی و حق انتخاب و برابری و ... هر انسان آزاده و سالمی از زیر بار زور بودن فراری است چون با فطرت انسانی در سازگار نیست و دین بهترین تامین کنندۀ این نیازها است برای همین هم گروه های مختلفی داشتیم که حامی انقلاب اسلامی بودند. چون اسلامی بودن این انقلاب باعث تامین منافع و عزت برایشان می شد.

8. 4 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Sartip Dadbin نمایش پست ها
    آخه حجاب چه ربطی داره!!!
    سلام عزیز

خب عزیز در مورد این مسأله بین کاربرا اختلاف نظر وجود داره. یه عده میگن چون شهیدان حتی در وسط جنگ هم توصیه به حجاب می کردند مخصوصا می نوشتند که خواهرم چادر مشکی تو از خون من کوبنده تر است و... اما یه عده از عزیزان هم اعتقاد دارند که نه حجاب ربطی به جنگ ندارد. فکر هم نکنم در این مورد عزیزان بتونن همدیگه رو قانع کنن.

در مورد سهمیه هم عزیزان قبلا در پستها نظرات متفاوتی دادن.

10. 2 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها

سلام عزیز

خب عزیز در مورد این مسأله بین کاربرا اختلاف نظر وجود داره. یه عده میگن چون شهیدان حتی در وسط جنگ هم توصیه به حجاب می کردند مخصوصا می نوشتند که خواهرم چادر مشکی تو از خون من کوبنده تر است و... اما یه عده از عزیزان هم اعتقاد دارند که نه حجاب ربطی به جنگ ندارد. فکر هم نکنم در این مورد عزیزان بتونن همدیگه رو قانع کنن.

در مورد سهمیه هم عزیزان قبلا در پستها نظرات متفاوتی دادن.

به نظر شما شخصی که در عملیات ... بدون اینکه آموزش و اطلاعات نظامی داشته باشه باعث مرگ صدها جوان این مرز و بوم شده رو هم باید تحسین کرد؟
    اصول فرماندهی نوشته شده توسط سپهبد صیاد شیرازی و سرتیپ2 ستاد فتح اله رشیدزاده ف دا-اف نزاجا
    صراحتا میگه فرمانده حکم پدر همه کس سرباز رو داره و همان فرمانده اگر با سهل انگاری و بی اطلاعی باعث مرگ سربازش شود واقعا....
    دقیقا این دو فرمانده از نهج البلاغه اصول فرماندهی رو نوشته اند

12. 2 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

البته عزیزانی که میگن حجاب دخیله و عزیزانی که اعتقاد دارند دخیل نیست تقریبا حرفشون یکیه. یعنی به ریشۀ مطلب اگه توجه بشه مسأله بهتر حل میشه

رزمندگانمون برا دفاع از وطن و عقاید و ناموسشون رفتند و جنگیدند یعنی هر ملتی برای دفاع از خود و فرهنگ و عقایدش وارد دفاع میشه. که مهمترین موضوع در موقع دفاع حفظ از وطن است چون اگه وطن به دست دشمن بیفتد بقیۀ دلایل مثه فرهنگ و... از بین می روند پس موقع جنگ همون دلیل اصلی حفظ وطن و دفاع از خاک است. اما بعده جنگ مسألۀ دفاع از خاک وطن تقریبا حذف شده و نوبیت به دفاع از فرهنگ کشور میشه.

مشکل اصلی هر دو نظر متفاوت نادیده گرفتن ریشۀ مطلب است. اگه به ریشۀ مطلب توجه شود اختلاف نظر تقریبا حل می شود.یعنی باتوجه به ریشۀ مطلب، نظریات هر دو گروه درست است. البته اینم نظر شخصی است شاید عزیزان قبول نداشته باشند

14. 5 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

به نظر شما شخصی که در عملیات ... بدون اینکه آموزش و اطلاعات نظامی داشته باشه باعث مرگ صدها جوان این مرز و بوم شده رو هم باید تحسین کرد؟
    اصول فرماندهی نوشته شده توسط سپهبد صیاد شیرازی و سرتیپ2 ستاد فتح اله رشیدزاده ف دا-اف نزاجا
    صراحتا میگه فرمانده حکم پدر همه کس سرباز رو داره و همان فرمانده اگر با سهل انگاری و بی اطلاعی باعث مرگ سربازش شود واقعا....
    دقیقا این دو فرمانده از نهج البلاغه اصول فرماندهی رو نوشته اند
    خب بدون اصول نظامی جنگیدن باعث به خطر افتادن جان افراد می شود. خب این کاملا درست است و گسی نمی تونه مسألۀ به این واضحی رو رد کنه

16. 3 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها

خب بدون اصول نظامی جنگیدن باعث به خطر افتادن جان افراد می شود. خب این کاملا درست است و گسی نمی تونه مسألۀ به این واضحی رو رد کنه
    خب دقیقا خیلی از هم میهنانمون که شهید شدند یا زخمی شدند و اکنون رنج جانبازی(بویژه شیمیایی) رو میکشن رو عاملش رو باید این دونست

18. 3 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

خب دقیقا خیلی از هم میهنانمون که شهید شدند یا زخمی شدند و اکنون رنج جانبازی(بویژه شیمیایی) رو میکشن رو عاملش رو باید این دونست
    بله عزیز قبول داریم که بعضی جاها اصول جنگ رو نمی دونستند.

20. 3 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

صفحه 14 از 21 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع