دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: خنده بازار سلی ناز

همکار تالار مدیریت
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,757
    دریافت تشکر: 2,880
    قدرت امتیاز دهی
    6984
    Array
    رضا66's: جدید143

پیش فرض پاسخ : خنده بازار سلی ناز

لیوان آب ماله قدیما بود !

تو این دوره زمونه باید بگید : موس دستته بزار زمین بیا کار مهم دارم

خیلی جالب بود
    میگویند سه موقع دعا برآورده میشود:یکی وقت غروب یکی زیر بارون ...یکی هم وقتی دلت میشکند...
    من وقت غروب زیربارون با دلی شکسته دعاکردم.

2. 2 کاربر از پست مفید رضا66 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    ارسال تشکر
    2,757
    دریافت تشکر: 2,880
    قدرت امتیاز دهی
    6984
    Array
    رضا66's: جدید143

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgan.s نمایش پست ها
    ناراحت نشید دیگه
    قصه تلخیه
    میگویند سه موقع دعا برآورده میشود:یکی وقت غروب یکی زیر بارون ...یکی هم وقتی دلت میشکند...
    من وقت غروب زیربارون با دلی شکسته دعاکردم.

4. 3 کاربر از پست مفید رضا66 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgan.s نمایش پست ها
    ناراحت نشید دیگه
    حرفم با کاربران عزیز سایت نیس چون از ته دل قصدی ندارن.

اما چطور میشه ناراحت نشد؟یا باید بی غیرت بود یا باید ناراحت شد.

میدونین قصۀ ما ترک ها که بخاطر مسائل دینی و اخروی و امنیت کشور و ناموسی ساکتیم چیه؟

ماها بین دو گروه گیر کرده ایم. فارسی زبانانی که مسخره می کنند و پان ترکیسم ها که شعار اتحاد ترک ها را سر داده اند . حالا جالب هم میشه که وقتی چنین تمسخرهایی رو جوونا میبینن میگن دیدین پان ترکیسم ها حق دارن؟ براشون توضیح میدیم بخاطر دینمون ،امنیتمون و ناموسمون و... ساکت باشیم بهتره، پان ترکیسم ها شعار میدن ، اونا دین رو که نگهدار عزت و آبروی ماست رو نمیخوان و... ؛میدونین در جواب چی میگن؟ میدونین چی میگن آدم که آدم قفل میکنه؟
    میگن چرا فارسی زبانان اینو درک نمیکنن که امنیت و... هست چرا باید ما درک کنیم؟ مگه اهل پایتخت نیستن؟مگه ما مسخره میکنیم که ما درک کنیم؟

بگیم بذارین به شرف و عزتتون توهین کنن؟ بگیم بازیچۀ یه قوم دیگه بشین ؟یا بگیم ساکت باشیم بهتره؟ این حرفا دیگه قدیمی شده.

دیگه به این سوال نمیشه جواب داد. اگه بگی همه نیستن میگن تو صدا سیما هم تمسخر بوده و هست، تو روزنامه هم هست، کتب اس ام اسی که به شکل نرم افزار رو گوشیا نصب میکنن هست هر روز هم بیشتر و بیشتر میشه. به نظرتون به اینا چی بگیم؟ جوابی نداریم بگیم. چون حق با جوونای ترک است که وقتی پا رو عزتش گذاشته میشه دردش میگیره. میخواد همه چیزو فدای عزتش کنه.

من ترکم زبان پدرم ترکه، زبان مادرم ترکه، زبان پدر و پدربزرگام ترک بوده و هست. چطور میشه به ریشۀ یک قوم توهین بشه و بعد بگیم ناراحت نباشین و هر روز بیشتر و بیشتر شاخ و برگ بهش میدیم. چطور میشه بگیم فارسی را پاس بداریم اما ترکی را مورد تمسخر قرار بدیم؟

ویرایش توسط عبدالله91 : 7th June 2013 در ساعت 04:57 AM

6. 4 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

«قل هاتو برهانکم»؛«بگو برهان و دلیل محکم بیاورید» ؛ برهان برخی فارسی زبانان عزیز چیست که افتادن به جان ملت واحد؟

مائیم که گیر افتادیم. از یک طرف پان ترکیسم ها تاراج میکنن از طرف دیگه برخی از فارسی زبانان. در بین دو گروه نادان گیر افتادیم.

یه کم به خودمون بیاییم. به خدا به نفع ملت است. دود تمسخر به چشم مسخره کنندگان و تمام ملت خواهد رفت.

خدا میدونه جوان دلیل میخواد که چرا مورد تمسخر واقع میشه.با این کارا خدا میدونه که دیگه نمی تونیم جوابگوی جوونا باشیم. چون ته تهش حق با اوناست.

یه سوال و درخواست از عزیزان فارسی زبان دارم: عزیزانی که مسخره میکنین بعده تمسخرتون یه برهان و دلیل برا کارتون بیارین تا همه ساکت بشن و بگن اینا فهمیده هستن،باشعورن. تا ماها جبران کارای ... ندیم چون جوابی نداریم چون شماها برهان و دلیلی برا کارتون ندارین.

فارسی زبانان عزیز علی علی میکنن. آخه مولا به چه قومی نعوذبالله توهین کردن که شما میکنین؟

برین آیۀ 79 سورۀ توبه را بخونین ببینین خدا چه دستوری در مورد تمسخر داده؟ این آیه موقع جهاد اومد اما اشاره به کسانی دارد که بندگان و مومنان خدا را به تمسخر می گیرند. تمسخر گناه نابخشودنی است طوری که خدا به پیامبر می فرماید اگر تو برای آنان هفتاد بار استغفار کنی باز نمی بخشمشون. تمسخر عملی است که مسخره کننده حتی با دعای پیامبر آمرزیده نمی شود. دست برداریم.

هنوز وقت آن نشده که ملت به خود بیاید. ماها دست در دست هم باید بدهیم تا مملکتمون رو آباد کنیم

8. 6 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

برین آیۀ 79 سورۀ توبه را بخونین ببینین خدا چه دستوری در مورد تمسخر داده؟ این آیه موقع جهاد اومد اما اشاره به کسانی دارد که بندگان و مومنان خدا را به تمسخر می گیرند. تمسخر گناه نابخشودنی است طوری که خدا به پیامبر می فرماید اگر تو برای آنان هفتاد بار استغفار کنی باز نمی بخشمشون. تمسخر عملی است که مسخره کننده حتی با دعای پیامبر آمرزیده نمی شود. دست برداریم.

هنوز وقت آن نشده که ملت به خود بیاید. ماها دست در دست هم باید بدهیم تا مملکتمون رو آباد کنیم
    [/quote]

سلام
    با اقا عبدالله موافقم ، چرا اینهمه مسخره کردن که الان طوری شده که برای نوجوونا قشنگ قومها همونجوری جا افتادن.
    آقا عبدالله فکر میکنین مازندرانیها ، گیلانیها و.. از قلمشون جا موندن فقط چسبیدن به ترکا.
    بچه پنج ساله تو مسابقه کشوری شرکت میکنه ، از رقیبش که مازندرانی بود شکست میخوره، بعد والدینش بچه اشونو سرزنش میکردند یعنی باید یه مازندرانی از تو ببره؟!!

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

10. 6 کاربر از پست مفید zoh_reh سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط zoh_reh نمایش پست ها
    آقا عبدالله فکر میکنین مازندرانیها ، گیلانیها و.. از قلمشون جا موندن فقط چسبیدن به ترکا.
    سلام

نه فقط ترکها منظورمون نبوده. اگه پستهای قبلیمو ببینین متوجه میشین که همۀ قومیتهای ایرانی رو گفته ام. چون تو این تاپیک به ترکها اشاره کرده بودن و از طرف دیگه ما بین جوونای ترک زبان هستیم و مهمتر اینکه در این وسط یه فرقۀ دیگه ای به نام پان ترکیسم داره از این آب گل آلود ماهی میگیره و مسأله رو بغرنج میکنه به ترکها اشاره کردم.

همۀ قومیتها دارن صدمه میبینن

راستی نقل قولتون درست عمل نکرده. شانسی اومدم دیدم.

12. 5 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    11,753
    دریافت تشکر: 9,183
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    setayesh shb's: خوشحال3

به همه ی دوستانم در سایت نخبگان سلام میکنم
    قبل از این که به خاطر اون پست عذرخواهی کنم مطلبی باید بگم راستش واکنش دوستان برام خیلی عجیب بود به دلیل این که دوستان واقعا اشتباه متوجه شده بودن من قصد تمسخر و توهین به کسی رو نداشتم چون اگر همچین نیتی رو داشتم اول از همه به خودم توهین کردم چون من اصالتا ترک هستن
    خیلی حرف های دیگه دارم که بزنم ولی متاسفانه چون دلم نمیخواد بحث ادامه پیدا کنه سکوت میکنم و واقعا از همه ی دوستان تقاضا میکنم که تمومش کنن
    از سولیناز عزیزم به خاطر جنجالی کردن پستش معذرت میخوام

14. کاربرانی که از پست مفید setayesh shb سپاس کرده اند.

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط setayesh7777 نمایش پست ها
    خیلی حرف های دیگه دارم که بزنم ولی متاسفانه چون دلم نمیخواد بحث ادامه پیدا کنه سکوت میکنم
    ما همون اول هم گفتیم حرفمون با کاربران سایت نیس چون چنین نیتی رو ندارن.همین صفحه بالا هست.

اما در واقع به چنین موضوعاتی شاخ و برگ میدیم. هر روز هم بیشتر و بیشتر میشه. اوایل توهین به قومیتها مینویسن که امیدواریم قومیت ها ناراحت نشن چون فقط برا شاد کردن یا خندیدن است.

این وسط فقط قومیتها ضربه می خورن. چیزی نمیگن بخاطر خیلی مسائل ساکت هستن. تو طرفای ما هم یه گروه دیگه از این آب گل آلود ماهی میگیرن.

فکر کنم واضح گفتم که چرا مشکل بعضی جاها با این کارها واقعا حاد میشه.

ممنون

16. 2 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    ارسال تشکر
    13,004
    دریافت تشکر: 10,250
    قدرت امتیاز دهی
    27193
    Array
    solinaz's: جدید92

از سولیناز عزیزم به خاطر جنجالی کردن پستش معذرت میخوام[/QUOTE]
    نه عزیزم این حرفا چیه!!!!پست خودته......خواستی دل بقیرو شاد کنی که بعضیا......؟!

آینده ای بسازم که گذشتم جلوش زانو بزنهツ

18. 4 کاربر از پست مفید solinaz سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط solinaz نمایش پست ها
    پست خودته......خواستی دل بقیرو شاد کنی که بعضیا
    سلی ناز خانم بهتر نیست که بجای خندیدن به قومیتی باهم بخندیم نه به هم؟ تتمۀ این مسخره کردن ها یا به قول خودتون شاد کردن ها رو ما باید بدیم.

شاید برای شما شیرین باشد خندیدن، اما برا بعضیا تلخ است.

تلخ است زبان مادری مورد تمسخر و خندۀ دیگران قرار بگیرد

20. کاربرانی که از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع