دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 13 از 19 نخستنخست ... 345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 181

موضوع: رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

نقل قول نوشته اصلی توسط F a t i m a نمایش پست ها
    حالا دخترايي كه ميگن ما إز سخنان مردم تو خيابون راحت نيستيم ، شما راهت رو بگير برو بدون هيچ جوابي ، اگه دوباره مزاحمت شد، نه كه نميشه
    معلومه که نمیشه. وقتی عقل کور شد از زبون هر چی بگی بیرون میاد. و وقتی خانمی با عشوه یا بی حجابی عقل یه نفرو کور کرد باید عواقبش رو هم بپذیره و متاسفانه بعضی وقتا میبینیم که تاوان این کارو باحجاب میده.

بنده اینجا دخترو پسر رو قیاس نمیکنم بلکه از وجود یه حقیقتی به نام شهوت حرف میزنم که اگه شعله ور بشه تاوانش رو اجتماع میده. نباید این قوه در بطن جامعه شعله ور بشه. خواهر من بی حجابی عامل شعله ور شدن است.نیست؟

تا پا ندي پا هم نميخوري
    از قضا آقایونی که حرفای رکیکی میگن خیلی دوس دارن دختر حتی با فحش جوابشونو بدن چون اینجوری خودشونو تخلیه میکنن و چیزی به نام عقل تو اون لحظه ندارن. اینا حقایق هستند هر چقد بیشتر دختر جواب بده بیشتر راضی میشن

قايي كه ميگي گشت إرشاد خوبه ! من خودم ٣٠دقيقه جلو گشت إرشاد ايستادم منتظر دوستم ، ولي گشت هيچ كاري كه إبهام نداءات هيچ منو دعوت كرد برم تو سايه تا آف تاب زده نشم
    من حرفم با اونا نيست ، با افرادي إز گشت ارشاده كه وقتي نگاهت ميكنن دوست داري زمين باز شه بري تو زمين
    خب با این حرفتون باز میگین گشت ارشاد خوبه که باشه. اما از عملکرد بعضیا ناراحت میشین. هر نهادی برا اجرای قانونی گذاشته شده پس نهاد نمستونه بد باشه اما عملکرد بعضی از مامورها ناراحت کننده اس. پس انتقاد از مامورهاست.

درسته من بي حجابم به نظر شما ( چون به نظر خودم حجابم كامله ) ولي هفت قلم آرايش نميكنم بيام بيرون
    درسته بي حجابم ولي لباسهاي عجب وجق هم نميپوشم بيام بيرون
    درسته بي حجابم ولي اين قدر سنگين راه ميرم كه به قول بچه ها آدم ميترسه ازت
    بی حجابی آثاری رو از خودش بجا میذاره که دودش به چشم اجتماع میره خواهر من، بی حجابی فقط آرایش نیس. هر چیز تحریک انگیز میشه بی حجابی چه از طرف آقا و چه از طرف خانم

شنيدي ميگن دلت با خدا باشه
    چه جوری دل آدم با خدا میشه درحالی که به خدا میگن به حرفات گوش نمیدم بدتر هم میکنم

الهی؛ تشنگی ام را در کسب علم و عملم را در آنچه رضایت توست قرار بده.
    آمین

2. 6 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

حالا شما بيا با دليل و منطق به من حالي كن كه معني اين حجابي كه ازش تعريف ميكني چيه ؟!
    معنی حجاب اینه که خانم محترمه و آقای محترم با تحریک کردن در اجتماع عقل افراد کور میشه و بی امنیتی رواج پیدا میکنه و بنیان خانواده ها سست میشه چون شوهر شما به خانم اون یکی نگاه میکنه و زن شما به شوهر اون یکی ؛ بیرون ارضا میشین و برا هم بار عصبی میارین تو خونه.

حجاب میگه عوامل تحریک رو بپوشانید تا در اجتماع امنیت و در خانه محبت داشته باشین.

حجاب میگه بی بند وباری عامل متلاشی شدن اجتماع است و همین بی بندوباری از نقطه ای مثه بی حجابی و کنترل نکردن نگاه شروع میشه.

کدامیک از اینا منطق ندارن؟کدامیک اشتباه گفته شده و حقیقت نیستن؟

شما منطق بیارین که بی حجابی خوب است. این منطق هارو بشمرین

آمین

4. 4 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

حالا شما بيا با دليل و منطق به من حالي كن كه معني اين حجابي كه ازش تعريف ميكني چيه ؟!
    معنی حجاب اینه که خانم محترمه و آقای محترم با تحریک کردن در اجتماع عقل افراد کور میشه و بی امنیتی رواج پیدا میکنه و بنیان خانواده ها سست میشه چون شوهر شما به خانم اون یکی نگاه میکنه و زن شما به شوهر اون یکی ؛ بیرون ارضا میشین و برا هم بار عصبی میارین تو خونه.

حجاب میگه عوامل تحریک رو بپوشانید تا در اجتماع امنیت و در خانه محبت داشته باشین.

حجاب میگه بی بند وباری عامل متلاشی شدن اجتماع است و همین بی بندوباری از نقطه ای مثه بی حجابی و کنترل نکردن نگاه شروع میشه.

ویرایش توسط عبدالله91 : 16th April 2013 در ساعت 08:56 AM

آمین

6. 3 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط f a t i m a نمایش پست ها
    آخه برادر من نه لباس است نشأن آدميت ، سيرت هست نشأن آدميت
    خلق و خو که ذات نیست. میگن: تن آدمی شریف است به جان آدمیت______ نه این لباس است نشان آدمیت

میدونین این شعر برا چی گفته شده؟ برا بی حجابی نیس. از قضا این شعر حجاب رو تایید میکنه.
    این شعر برا زرق و برق و اهمیت نداشتن پول و ثروت و لباسهای فاخر گفته شده است و این شعر میگه سیرت و خلق و خوی تو مهم است نه لباسهای گران قیمت که به تن میکنی.

پس وقتی اخلاق میره بالا بخاطر ضررهای بی حجابی و این که بی حجابی اخلاق رو پایین میاره ، حجاب مورد تایید واقع میشه. ضررهای اخلاقی بی حجابی از حد گذشته که چند مورد فقط بالا گفته شده.اخلاق میگه امنیت ایجاد کن. اخلاق میگه الگوی بدی رو در بین بچه ها رواج نده. اخلاق میگه زیبایی هات برا همسرت باشه. اخلاق میگه چشمت فقط زیبایی همسرت رو ببینه، اخلاق میگه اگه این کارارو نکنی محبتی نخواهد بود و...

نقل قول نوشته اصلی توسط f a t i m a نمایش پست ها
    اول ذاتت رو درست كن
    بله شما درست میگین.ذات خیلی مهمه. اما ذات همۀ آدما پاک آفریده میشه چون اگه اینجوری نباشه نعوذبالله خدا عادل نیس و به عمد کسی رو بد ذات آفریده، بعد این آدمه که ذاتش رو لکه میندازه و لکه دار میکنه. پس اگه از ذات بگیم ناچار باز برمیگردیم به اعمال.

مثلا فرض کنیم که به همۀ ماها یه برگه a4 دادن. خب به همه یه ورق دادن و مال همه سفید است. حالا کسی با مداد خط خطی میکنه، یکی باخودکار، یکی با ماژیک ،یکی جوهر رو برمیداره میریزه رو ورق یکی هم درست استفاده میکنه. خب ایراد از برگه نیست از اعمال است که ورق ها رو به اون شکل درآورده. پس مجبوریم از اعمال بگیم چون ذات پاک آفریده شده.

آمین

8. 4 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    دریافت تشکر: 19,588
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array
    *FATIMA*'s: جدید75

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

ببینین ما از وضعیت اجتماع میگیم و با ایمان قلبی افراد کاری نداریم. کسی که ایمان نداره اما چادر سرش میکنه به قانون احترام میذاره و باعث مفسده ای نمیشه.با خلوت افراد کاری نداریم. بی حجابی باعث بی امنیتی میشه. شما هرچقد سنگین باشین باز تو چشم هستین.اینو که منکر نمیشین؟فقط آقا نیست که ببیندتون. تو خیابون که میریم خانم ها به بی حجابا میگن بابا شما مارو تحریک میکنین چه برسه به آقایون. یا دختران دورۀ راهنمایی برمیگردن به بی حجابا حرفایی که آقایون میگن رو میزنن{حرفای رکیک}. اونی که تو اجتماع حجابشو رعایت نمیکنه فقط خودش نیست بلکه ترویج این مد است. بچه هایی میبینن الگو میگیرن.این حق الناس نیست؟خیلیا از خیابونا الگو میگیرن.این به کنار بی حجابی نا امنی میاره. طوری که باحجاب هم امنیتی نداره. یه سوال: به نظرتون اونی که حجاب داره دلش نمیخواد که خودشو نشون بده؟{ باحجابهایی که به جاهایی رسیدن رو نمیگم} چرا میخواد اما از حق الناس و بی امنیتی ایجاد کردن و... میترسه. باور کنین میترسن.حرف خدارو فبول میکنن

اونی که حجاب داره لااقل اثرات بعد از بی حجابی رو تو اجتماع نمیذاره. رک بگم شهوت عقل رو کور میکنه و اونی که کارش شهوترانی است چیزی حالیش نیس چه دختر چه پسر. این فرد تو اجتماع دنبال سنگین بودن یا نبودن نمیگرده بلکه دنبال ارضای هوس ها و تمایلات دلش میگرده پس دنبال خانمهایی است که حجاب درست و حسابی ندارن و یا این افراد با دیدن یه خانم بی حجاب قوۀ شهوانیشون به اوج میرسه و حرفایی میزنه که آدم شرم میکنه بگه. بی حجابها هر چقد که بگن باز بازیچۀ چنین افرادی هستند. بیحجابها یا به گوششون حرفای رکیک میرسه یا همین آقا از دور بهش میگه و تو ذهنش با این خانم است. بنده خیلی از این افراد رو دیدم میگم. حالاتشون و گفتارشون و... رو به عینه مشاهده کرده ام. حجاب براتون امنیت میاره. بشر اگه جلوی شهوتش رو نگیره به جاهایی میرسه که کسی امنیت نخواهد داشت. نگین خلاف اینه. بشر اینجوری آفریده شده و کارش با کنترل پیش میره.هم آقا و هم خانم.
    آره خب تو اين جامعه أي كه ما داريم متلك گفتن شده رايج
    ولي قبول دارين اين هم به باحجابا هم گفته ميشه
    اون چيزي كه عقل ميگه و البته دين ميگه اينه كه راحتو بكش برو . به قول خودمون گوشتو ببند.
    شما كافيه يه كاري كني ، حتي نگاهت كه به طرف ميكني باعث جلب توجه ميشه و طرف هم ول كن ماجرا نيست
    اگه شما ديدين خب منم به مراتب ديدم ، بهله خب منم گفتم به بي حجاباي خلاف كار ندارم
    چيزي كه من إز حجاب فهميدم ١/ پوشاندن بدن .
    من ميگم اين حتي با يك شلوار و پيراهن آستين بلند و يك روسري و يا كلاه حله بطوري كه تمام بدن رو بپوشانه ، حالا يكي دوست داشت زيادترش كنه بهتر
    ٢/ ذات طرف : شما هر چه قدر حجابت كامل ولي رفتار و حركاتت اگه درست نباشه ميشي همون بي حجاب چون باعث جلب توجه ميشي ! اينو كه ديگه قبول داري
    ٣/ چشم پاك : اين ميشه قضيه شما كه اين متلك گفتن رو مثال زدي ، شما اگه چشمت پاك باشه هيچ وقت به ناموس مردم متلك گراني نميكني
    ٤/ دل پاك : اينم كه قضيه اش معلومه
    در مورد گشت ارشاد هم : اول برو جلو طراحان لباس رو بگير كه چنين لباسي وارد بازار نكنن
    من خيلي إز بي حجابا رو ديدم كه كسي جرأت متلك گفتن بهش رو ندارن ، چرا ٫ چون رفتارشون به قول امروزي ها جلف نيست
    علف هرز چيست ؟!
    گياهى است كه هنوز فوايدش كشف نشده است
    ....
    بحث: زندگی با گیاهان دارویی

10. 5 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array

معلومه که نمیشه. وقتی عقل کور شد از زبون هر چی بگی بیرون میاد. و وقتی خانمی با عشوه یا بی حجابی عقل یه نفرو کور کرد باید عواقبش رو هم بپذیره و متاسفانه بعضی وقتا میبینیم که تاوان این کارو باحجاب میده.

بنده اینجا دخترو پسر رو قیاس نمیکنم بلکه از وجود یه حقیقتی به نام شهوت حرف میزنم که اگه شعله ور بشه تاوانش رو اجتماع میده. نباید این قوه در بطن جامعه شعله ور بشه. خواهر من بی حجابی عامل شعله ور شدن است.نیست؟

از قضا آقایونی که حرفای رکیکی میگن خیلی دوس دارن دختر حتی با فحش جوابشونو بدن چون اینجوری خودشونو تخلیه میکنن و چیزی به نام عقل تو اون لحظه ندارن. اینا حقایق هستند هر چقد بیشتر دختر جواب بده بیشتر راضی میشن

خب با این حرفتون باز میگین گشت ارشاد خوبه که باشه. اما از عملکرد بعضیا ناراحت میشین. هر نهادی برا اجرای قانونی گذاشته شده پس نهاد نمستونه بد باشه اما عملکرد بعضی از مامورها ناراحت کننده اس. پس انتقاد از مامورهاست.

بی حجابی آثاری رو از خودش بجا میذاره که دودش به چشم اجتماع میره خواهر من، بی حجابی فقط آرایش نیس. هر چیز تحریک انگیز میشه بی حجابی چه از طرف آقا و چه از طرف خانم

چه جوری دل آدم با خدا میشه درحالی که به خدا میگن به حرفات گوش نمیدم بدتر هم میکنم

والا ما كه معني اين عشوه رو نفهميديم ولي هركسي ميتونه عشوه بياد چه بي حجاب چه با حجاب ، شخصه به عيناً ديدم كه ميگم
    و كي گفته دودش به باحجابا يا جامعه ميره ، دودش به خودش ميره و بس
    نچ ، طرز رفتار باعث شعله وريه
    بله دقيقاً ، براي همين ميگم مراقب رفتارت باش ، زرد رو با قرمز. ست نكن بيا بيرون خب مسلماً باعث تيكه پراني ميشه و ببخشيدا كسي كه اينجوري مياد بيرون دقيقاً قصدش همينه
    خب حالا رسيديم به مبحث اصلي ، خودتم داري ميگي هرچيز تحريك انگيز ! و آيا اين چيز تحريك انگيز فقط مربوط به حجاب ميشه ؟!
    علف هرز چيست ؟!
    ....

12. 5 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array

اين قضيه همون چشم پاك بودنه ! درسته؟!
    خب حرف منم همينه !عوامل تحريك انگيز ميتونه پوشيده شه حتي بدون چادر يا حالا مانتو ، مهم پوشاندن همون عوامل تحريك كننده هست
    پس شما هم كنتري كردن نگاه رو قبول داري ! ولي ايني كه ميگي اين خودش از حجاب شروع ميشه پس چرا باحجابا هم در أمان نيستن ؟!
    من نگفتم حجاب خوب نيست گفتم به اين صورتي كه گفته ميشه درست نيست .
    اصل حجاب و اون چيزي كه قرآن گفته والا بلا با اون چيزي كه اينجا بيان ميشه فرق داره
    علف هرز چيست ؟!
    ....

14. 4 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین مت نمایش پست ها
    از نظر من اون 4دسته تقسیم بندی اشتباهیه
    چون با حجاب بی ایمان به من یا هرکس دیگه هیچ ربطی نداره - ما داریم راجع به حجاب واقعی حرف میزنیم
    نه به دلایل دیگه حجاب رعایت بشه - به دلیل دین حجاب رعایت بشه رو داریم میگیم
    با حجاب بی ایمیان پس حذفه
    بی حجاب با ایمان هم حذفه
    چون بی حجاب داره با عملش - عمل هم یعنی باطن کار - حرف هم نوعی ظاهر سازیه

پس بی حجاب با ایمان هم نداریم
    خب میشه دو دسته
    با حجاب با ایمان
    و بی حجاب بی ایمان
    حالا اینکه حجاب چی هست و کی با حجابه و کی بی حجاب این میشه یه بحث دیگه که دیگه تقریبا همه میدونن حجاب یعنی چی
    من راجع به شما قضاوتی نمیکنم
    من روابط عمومی ضعیفی دارم
    ولی ادمایی که میشناسم(شاید کمتر از 1000 نفر) باحجاباشون خیلی با ایمان تر از بی حجاباشون هستند-مرد و زن هردو
    از 1000 99درصد رو طی این دو دسته میبینم و اون 1 درصد دیگه میشه همون استثنا ها که ما داریم راجع به کلیات صحبت میکنیم نه استثناها!

درسته اول باید ادم ذاتش رو درست کنه
    ولی درست کردن ذات یکی از مراتبش میشه حجاب داشتن
    از نظر من ذات هر فرد مهمه ولی شخصیت فرد مهمتره در اجتماع - و شخصیت افراد رو کارهایی که میکنن میسازه
    دیگه بیشتر از این وقت جواب دادن ندارم
    به نظر من اون فرد دورويي كه خودش رو تو حجاب پنهان كرده از هر بي حجابي ، بي حجاب تره
    برادر من حجاب.در همه چيز خلاصه ميشه
    علف هرز چيست ؟!
    ....

16. 4 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی کاربردی
    ارسال تشکر
    1,262
    دریافت تشکر: 280
    قدرت امتیاز دهی
    143
    Array
    پورفسور گندمکار's: جدید147

الان بچه های ما چه دختر ها چه پسرها، نمیدونن چی می خوان. چون هر دفعه یک شکل هستن. تعادل ندارن چون نمی دونن از خودشون چه انتظاری دارن یا جامعه از اون ها چی می خواد. بعد از چندین سال بی بند و باری توی غرب، تازه فهمیدن که کلاه گنده ای سرشون رفته. حالا ما بعد از چندین سال عفاف و پاک دامنی تازه رسیدیم به نقطه ی شروع چندسال پیش غرب و عقب گردی بزرگ به تمدن خودمون.
    من فکر می کنم دلیلش اینه که نارضایتی زنان غربی رو از وضعیت موجود و چیزی که بهش رسیدن رو ما ازش بی اطلاع هستیم. بدخواهان ما اجازه نمیدن که حرف اونا به گوش جوان های عزیز ما برسه تا از اون درس بگیرن.

18. 5 کاربر از پست مفید پورفسور گندمکار سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

اين قضيه همون چشم پاك بودنه ! درسته؟!
    سلام

چجوری افراد چشم پاک میشن؟ درجات افراد متفاوت است. وقتی افرادی خودشونو به نمایش میذارن عده ای معتقدند که باید نگاهشون کرد چون برا همین خودشونو به نمایش گذاشتن و إلا چه دلیلی داره که خودشونو به نمایش بذارن. وقتی از یه طرف دخترا خودشونو به نمایش بگذارن و از طرف دیگه مردانی نگاه کنن اونوقت شهوت جامعه رو پر میکنه . و بچه ها از این بزرگترها الگو میگیرن و نسل به نسل این کار ادامه پیدا میکنه. خب مسلمه در چنین جوامعی باحجاب هم صدمه میبینه.

آیا با وجود این همه بی حجاب همه میتونن خودشونو نگه دارن؟ تنها افرادی میتونن که ایمانشون قوی است. برا اونایی هم که تازه میخوان یاد بگیرن و ایمانشون رو تقویت کنن اوضاع بد دختران و وسایل دیگر مجال نمیده. اینا به هم مربوط هستند که این همه بهش هشدار داده میشه

چه دلیلی داره فرد در خیابون بی حجاب باشه؟یه دلیل منطقی بیارین؟جز این نیست که خودشو به نمایش بذاره.

عوامل تحريك انگيز ميتونه پوشيده شه حتي بدون چادر يا حالا مانتو
    بله میتونه پوشیده بشه و کسی نگفته که حجاب فقط چادر است بلکه گفته میشه حجاب برتر چادر است. اگه خانم بتونه عوامل تحریک انگیز رو بپوشونه حجاب رو رعایت کرده . عوامل تحریک انگیز فقط پوست و بدن نیست. خانما در بدنشون برجستگی هایی دارند که اونا هم جزو عوامل هستند که خودتون بهتر از بنده میدونین.

پس شما هم كنتري كردن نگاه رو قبول داري ! ولي ايني كه ميگي اين خودش از حجاب شروع ميشه پس چرا باحجابا هم در أمان نيستن ؟

و كي گفته دودش به باحجابا يا جامعه ميره ، دودش به خودش ميره و بس
    خب کنترل نگاه مهمه و باید مرد نگاهش رو کنترل کنه و زن خودشو بپوشونه و این یه قضیۀ دو طرفه است. باحجابا در امان نیستند چون وقتی بی حجابها باعث برانگیخته شدن شهوت میشن فرد دیگه عقل تو یرش نمی مونه به باحجابها هم تیکه میندازه و درواقع محیط رو نا امن میکنن. این کاملا مشخصه.

من نگفتم حجاب خوب نيست گفتم به اين صورتي كه گفته ميشه درست نيست .
    اصل حجاب و اون چيزي كه قرآن گفته والا بلا با اون چيزي كه اينجا بيان ميشه فرق داره
    حجاب یه حد اقل داره و یه حداکثر که بهش میگن حجاب برتر که قرآن هر دوتاشو معرفی کرده. این حجاب که میگن تو قرآن معرفی شده ؛ هیچ کس از خودش چیزی نمیگه.

نچ ، طرز رفتار باعث شعله وريه
    اینو که شما خانمها نمیتونین بگین اینو از آقایون باید پرسید. دیدن مو و پوست خانم و برجستگی ها و...همش باعث شعله ور شدن هس. تو اجتماع ما آقایون هستیم و خودم با گوشام شنیدم که چه چیزای رکیکی به دختر میگن البته دختر نمی شنید و راهشو میرف اما پشت سرش پسر طوری شهوتی شده بود که قابل بیان نیس. اینارو از آقایون باید پرسید پس لزوما نظر دختر فقط ملاک نیس.

آيا اين چيز تحريك انگيز فقط مربوط به حجاب ميشه ؟!
    تعریف از حجاب اینه که هر چیز محرک باید حذف بشه. بی حجابی عامل اصلی تحریکات است و این از روشن ترین مسائل است. ما عموم اجتماع رو در نظر میگیریم

ولي قبول دارين اين هم به باحجابا هم گفته ميشه
    بله عاملش هم بی حجابها و شهوت ران ها هستند.علتش هم چند بار توبحثها گفته شده

اون چيزي كه عقل ميگه و البته دين ميگه اينه كه راحتو بكش برو . به قول خودمون گوشتو ببند.
    نه عقل و دین میگه اگه حجابت کامل باشه جبران میشه.اما اگه کامل نباشه و خودت محرک باشی یعنی عوامل تحریک تو وجودت دیده بشه خودت عاملش هستی پس :از مکافات عمل غافل مشو--------گندم زگندم روید جو ز جو

بهله خب منم گفتم به بي حجاباي خلاف كار ندارم
    بی حجابی عامل تحریک است ،خلاف و درست نداره. راه کج کج است نمیشه راه کج رو درست رفت.

بی حجابها باید به بقیه احترام بگذارن. وقتی بی حجابی رسم میشه به آزادی من تجاوز شده و این عدالت نیست.

شما هر چه قدر حجابت كامل ولي رفتار و حركاتت اگه درست نباشه ميشي همون بي حجاب چون باعث جلب توجه ميشي ! اينو كه ديگه قبول داري
    خب این قضیه مربوط به رفتار آدماست. البته عوامل محرک اونایی که حجاب دارن به مراتب کمتر از بی حجابهاست. ببینین شما چادری که حرمت نگه نمیداره رو با بی حجاب مقایسه میکنین این درست نیس . باحجابهایی که حرمت نگه نمیدارن رو با بیحجابهایی که حرمت نگه نمیدارن مقایسه کنین بهتره. باز اینجا باحجابها عوامل مفسدشون کمه. کاری هم با ریا و... نداریم چون از آثار حجاب تو اجتماع میگیم بقیه اش رو خودش میدونه و خداش.

اين ميشه قضيه شما كه اين متلك گفتن رو مثال زدي ، شما اگه چشمت پاك باشه هيچ وقت به ناموس مردم متلك گراني نميكني
    ببینین همه که ایمانشون یه حد نیس علاوه بر این همه در حال رفتن به سوی خدا و تحت اوامر خدا نیستند.پس چشم پاک زمانی برا عموم معنی پیدا میکنه که خانم هم خودشو پوشانده باشه. اگه زنی خودشو به نمایش بذاره حتما کسانی که ایمان درست ندارن نگاش میکنن. همانطور که زن باحجاب خوبه مرد چشم پاک خوبه ؛ و همانطور که زن بی حجاب خودشو نمایش میذاره مرد چشم ناپاک هم وجودخواهد داشت یکی بدون دیگری غیرممکن است.

من خيلي إز بي حجابا رو ديدم كه كسي جرأت متلك گفتن بهش رو ندارن ، چرا ٫ چون رفتارشون به قول امروزي ها جلف نيست
    مگه مشکل فقط متلک گفتن است؟ بابا بوی ناامنی و شهوترانی همه جارو برمیداره کاش فقط متلک بود. همین شهوترانی که از بیحجابی شعله ور میشه میدونین چقد عامل عصبی شدن فرد است؟چقد ایجاد نا امنی میکند؟هتک حرمتها میشه. نمیدونم چجوری میخوان جواب بدن. این بیحجابها و شهوترانها حرمت اجتماع رو میشکنن. به آزادی دیگران احترام قائل نمیشن. یکی از قانون ایران خوشش اومده و میخواد توش راحت نفس بکشه اما اینا نمیذارن. آخه 98 درصد رای آورده این قوانین.

آمین

20. 4 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

صفحه 13 از 19 نخستنخست ... 345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)