دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 137

موضوع: صندلی داغ فروردین ماه با حضور خانم h1994

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی برق-الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,930
    دریافت تشکر: 5,062
    قدرت امتیاز دهی
    7457
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلی داغ فروردین ماه با حضور خانم h1994

نقل قول نوشته اصلی توسط BaAaroOoN نمایش پست ها
    تا حالا صحنه های رمنس رو تجربه کردی؟؟؟؟؟ این باز چیه؟!؟!
    اهل قهر کردن هستی؟؟؟؟ به طرفم خیلی بستگی داره و علت بحثو اینا
    بلندترین مدتی که قهر کردی چقد طول کشیده؟؟؟؟؟ بیشتر دلخوریام طولانی میشه تا قهر چند ماهی هست یه کم تو این فازم
    بزرگترین تفریحت چیه؟؟؟؟ دوس دارم برم سفر و گردش اما نمیریم!!پس کتاب میخونیم!!
    تو محیط مجازی شده با کسی قهر کنی؟؟؟؟میشه اسمشو بگی؟؟؟؟ قهر یه جورایی بیشتر کدورته -دیگه!!
    سال جدید شروع شد،کسی هست که هنوز باهاش کدورت داشته باشی؟؟؟؟ یادم نمیره موضوع واسم خیلی مهم بود، کمی اره
    از کسی خوشت میاد؟؟؟؟ یعنی چی خوشم میاد؟!؟!از اون لحاظ نه!
    کسی هست که بدونی ازت بدش میاد؟؟؟؟چرا بدش میاد؟؟؟؟؟ اره ، همین بحثای کدورتو و اینا کار دست ادم میده
    سردت که نشد از سوالا؟؟؟؟
    اصولا خودخواهی ؟؟؟؟ بعضی وقتا
    بارون رو بیشتر دوست داری یا برف رو؟؟؟؟ باروووووووووووووووووون!
    برف بازی کردی امسال؟؟؟؟ امسال که برف نیومده!!!هنوز 3 فروردینه!!- نه
    ازونایی هستی که آشغالاتو پرت میکنی وسط خیابون؟؟؟راس بگیاااااا.حق الناسه اگه دروغ بگی! الحق عمرا این کارو بکنم!عمرا
    تخمه میخوری شوت میکنی یا مث یه دختر خوب تمیز و مودبانه میل میکنی؟؟؟؟ ها!!!ببینین از هر 10 تا تخمه 8تاشو با پوست میخورم!!!اون دوتای دیگرو هم بعد از این که مغزشو خوردم بعد پوستشم میخورم!!!
    خیلی میخابی در شبانه روز؟؟؟ از حالت عادیش یه مقدار بیشتر!
    به نظرت اگه یکی خیلی بخابه دلیل خاصی میتونه داشته باشه؟؟؟!!!! خوابش میاد!!بابا به ملت چیکار دارین!!
    شده برای زجر دادن کسی حرفایی رو از قصد بگی؟؟؟چیا گفتی؟؟؟به کی گفتی؟؟؟ نه اقا این چه کاریه!!!
    با فاطمه زیاد دعوات میشه؟؟؟؟سر چی معمولا؟؟؟؟ الان صندلیم داغه!! نه ولی خب بحث میکنیم کمی!!سر گوشیش!!یا خاموشه یا نه جواب زنگ میده نه تک!!
    نظرت راجع به عید دیدنی چیه؟؟؟؟ یکم خنکه مخصوصا اینجوری که میگن امروز هستیم بیاین!!دلم میخواد بگم ما نیستیم نمیایم!!
    به نظرت رفت و آمد با کسایی که دوسشون نداری درسته؟؟؟؟ یه جور ایثارههههههههه!!

چارشنبه سوری ترقه بازی کردی؟؟؟؟ نه بابا من اینکاره نیستم!!
    کلا توصیه ی شما به جوونایی مث من چیه؟:دی ترقه بازا یعنی؟!؟!اتیش بسوزونین راحت باشین!
    از کجا مواد محترقه و منفجره تهیه کردی؟؟؟آدرس بده:دی جاشو بلدم !!!یه زیرزمینی هست سر کوچه ما!اوففففففففففففف یعنی خدای ترقه!!
    خخخخخ درسته یا خخخخخخخ؟؟؟؟ از اقا مهدی بپرسین میدونه!!
    نظرت راجع به شخصیت خودت؟؟؟؟ یکم با خودمم!!یه شخصیت هیجانی اما تو خودش!!(یعنی کی اینجوریه؟!)
    خسته که نشدی از سوالا؟؟؟؟ اختیار دارین ممنون بفرمایین
    وقتب بی خوابی میزنه به سرت معمولا چکاری میکنی؟؟؟؟ اهنگ گوش میدم!!!
    دیرترین موقعی که به عنوان دختر برگشتی خونه ساعت چند بوده؟؟؟؟ 9شب از دانشگاه!(به جون خودم خلاف نبود!!شب شعر بودم!!)
    از چی میترسی؟؟؟تاریکی یا ارتفاع؟؟؟؟؟ ارتفاع
    گوگل یا یاهو؟؟؟ گوگل بیشتر سرچ میکنم
    فایرفاکس یا گوگل کروم؟؟؟؟
    اونوقت یعنی چی!!؟؟
    اگه کسی بهت ناسزا(......)بگه عکس العملت چیه؟؟؟؟
    ااولش هیچی اما ادامه بده فک نکنم تحمل کنم یه جوری جوابشو میدم!

و همه ی ما خاطره ایم.....

2. 2 کاربر از پست مفید چکامه91 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع