دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: هديه پيرايشگران تهراني به دانش‌آموزان استثنايي

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی برق-الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,930
    دریافت تشکر: 5,062
    قدرت امتیاز دهی
    7457
    Array

پیش فرض هديه پيرايشگران تهراني به دانش‌آموزان استثنايي

گروهي از پيرايشگران تهران در آستانه سال نو در اقدامي مبتکرانه با شانه و قيچي به استقبال مدارس استثنايي رفتند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛ در آستانه سال نو هر کس در هر شغل و حرفه‌اي تلاش مي‌کند تا کارهاي خير برکت کسب و کار خود را در سال بعد به نوعي بيمه کند.

در همين راستا گروهي از پيرايشگران مجرب تهراني با حضور در مدارس دانش‌آموزان استثنايي اقدام به اصلاح سر و صورت آنان کردند.

حسيني منصوري مبتکر اين طرح در اين رابطه به خبرنگار ما گفت: از مدت‌ها پيش بود که فکر کمک و انجام کار خير ذهنم را مشغول کرده بود.

وي تصريح کرد: با گروهي از دوستان مشورت کردم و سرانجام به اين نتيجه رسيدم که بهترين عمل خيري که مي‌تواند در اين روزها انجام بشود، پيرايش کودکان استثنايي در مدارس مختلف سطح شهر است.

وي که حدود 14 سال پيرايشگر بوده و هم اينک به عنوان مدير آموزشگاه آرايشگري فعاليت مي‌کند ادامه داد: پس از اين تصميم با گروهي متشکل از 10 پيرايشگر مجرب کارمان را در مدرسه استثنايي شهيد ارتقائي شروع کرديم.

منصوري افزود: با توجه به استقبال مدير مدرسه، تصميم گرفتيم اين کار را درقالب طرح با بچه‌هاي آسماني آغاز کنيم هر ساله نيز در آستانه سال نو تکرار کنيم.

وي گفت: در حدود 200 دانش‌آموزان استثنايي در اين مدرسه زير نظر آرايشگران مجرب گروه اصلاح شدند و براي ما و آنها خاطرات و لحظات خوشي رقم خورد.

وي که داراي درجه 1 و 2 آرايشگري است در مورد لذت اين کار گفت: اين حرفه سالهاي گذشته و فعلي من است هر چند که مدتهاست بعنوان مدير آموزشگاه و مدرس فعاليت مي‌کنم، اما تا کنون چنين لحظات خوشي در هنگام کار تجربه نکرده بودم، اين بهترين کاري بود که تاکنون انجام داده بودم و اميدوارم به همت سازمان فني و حرفه‌اي استان تهران که در اين کار خير شريک بودند بتوانم همه ساله در انجام اين کار خير موفق عمل کنم و در آستانه سال نو هديه‌اي را به کودکان استثنايي تقديم کنم.

منصوري در خاتمه گفت: تا روز پاياني سال در چندين مدرسه استثنايي اين طرح را اجرا خواهيم کرد.

و همه ی ما خاطره ایم.....

2. کاربرانی که از پست مفید چکامه91 سپاس کرده اند.

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

پیش فرض پاسخ : هديه پيرايشگران تهراني به دانش‌آموزان استثنايي

نقل قول نوشته اصلی توسط H1994 نمایش پست ها
    در آستانه سال نو هر کس در هر شغل و حرفه‌اي تلاش مي‌کند تا کارهاي خير برکت کسب و کار خود را در سال بعد به نوعي بيمه کند.
    البته بهتر بود مینوشتند
    در آستانه سال نو هر کس در هر شغل و حرفه‌اي تلاش مي‌کند تا حد امکان مردم را تیغ بزند
    همین آرایشگرها در سالنو یه سبزه میزارن رو میز مغازه و درخواست میکنن تا حداقل 2000 تومن عیدی بزاری داخل سبزه تا شکلات جایزه بیری!!کیمیا شدن
    واقعیت اینه که امثال حسيني منصوري کیمیا شدن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)