دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سکه را به عنوان مهریه یک دختر قبول دارید؟

رأی دهندگان
35. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

29 82.86%
  • خیر

4 11.43%
  • بهتر است به جای مهریه چیز دیگری باشد.

5 14.29%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 49

موضوع: مهریه چندتا سکه خوبه؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

پیش فرض پاسخ : مهریه چندتا سکه خوبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط golden3 نمایش پست ها
    جدی آجی؟
    بابا ایول
    حالا بهش عملم میکنی؟
    آره آجی جدی!!!

قربانت

ایشالله..بله... زیاد دور از تصور نیست من الانشم نوع زندگیم کلی با خونوادم فرق میکنه..........از بورچومی بگیر تا اخر...

نقل قول نوشته اصلی توسط بلدرچین نمایش پست ها
    درسته هیچی نمیتونه جای مهر و محبت زوج به زوجه رو رو بگیره اما این رو باید قبول کرد که شرایطی باشه که زوج بترسه و از اعمالی که میتونه ازادانه انجام بده نده!
    به جای سکه میتونی شش دانگ از یک خانه یا چیزهای دیگه بخوای اما هیچ وقت این حق رو از خودت سلب نکن چون راه رو برای کارهای اشتباهی همسر ایندت باز میکنی.
    همین دیگه داداشی
    اینو قبول ندارم که (به قول شما وکیلا و قاضی ها) زوج بخاطر ترس از مهریه کار بد نکنه!!!!!
    این مهمه که خودش این رشد رو داشته باشه که خوب و بد رو بدونه!

و اما مهریه ... خود مهر توش هست... چیزی باید باشه که باعث رشدش بشه...... زوجه باید چیزی رو بخواد که به کمال رسیدن زوج کمک کنه...
    خواستش تعالی همسرش باشه... اعتماد اعتماد میاره... فداکاری فداکاری...

سفر حج اگه مهریه باشه خوبه ... ولی نه اینکه زوجه بره سفر!!... سفری که زوج پدر و مادر خودش رو ببره...قدمهاشو آروم کنه تا با پدر و مادر هم قدم شه... اگه شرایط مالیش رو داشت خب زوجه رو هم ببره... اگه زوج حق پدر و مادرش رو به جا بیاره خب قطعا دعای خیر پدر و مادر پشتش هست... دعای اونا پشتش باشه خدا ازش راضیه... خدا راضی باشه این سعادت که به دیگر آموزه ها هم پایبند باشه نصیبش میشه... وقتی به این آموزه های دینی پایبند باشه ... خب توی زندگی درست رفتار میکنه... و این میشه اون پشتوانه ای که نیاز هست..........

البته سفر حج یه مورد بود.....چون دوستان حج رو مثال زدن من گفتم... اما خیلی چیزای معنوی دیگه ای هم هست که میتونن مهریه باشن تا زوج به کمال برسه... و خواسته ی زوجه هم باید همین باشه! به کمال رسیدن همسرش...زوج هم به نوعی کمک میکنه واسه به کمال رسیدن زوجه... تا توی زندگی مدام همدیگه رو بالا بکشن....آمین

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

2. 5 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع