دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 181

موضوع: رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    3
    دریافت تشکر: 141
    قدرت امتیاز دهی
    23
    Array

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

نقل قول نوشته اصلی توسط *alien* نمایش پست ها
    خانومی کسی به شماتوهین نکرد
    کلامت صحیحه نباید زود قضاوت کرد.
    واینم قبول دارم که امنیت کم شده.ولی...
    منم متوجه توهین کسی نشدم (اگر ففکر میکنید از دست جوان ایرانی...نه اینطور نیست خوشحالم حرفام وادار به حرف زدنش کرد)

اما...

ولی...

ولی چی؟

2. 3 کاربر از پست مفید if only سپاس کرده اند .

همکار بخش مذهبی
    رشته تحصیلی
    کاردانی کامپیوتر-نرم افزار
    ارسال تشکر
    4,555
    دریافت تشکر: 2,776
    قدرت امتیاز دهی
    1898
    Array
    جوان ایرانی's: جدید67

پیش فرض پاسخ : رواج نوعی عریانی جدید میان زنان بدحجاب/کشف حجاب جدید در حال اجراست!

نقل قول نوشته اصلی توسط if only نمایش پست ها
    سلام

شما محبت کردی شرکت کردی

این پستا رو میذارن تا نظر بشنون

چرا نظر ندی

بحث اصلی راجب ما و جنسیت ماست

اگر دفاعیم باشه باید اعاده شه

من از وضع شکایت کردم نه حجاب(خانم عزیز )

راجب خط سوم

رفتی؟دیدی؟شنیدی؟منم کم نمیشناسم دوست و فامیل و خانواده رفتن یا اونجا زندگی میکنن

فکر کردی مثلا همینا که گفتی اینجا کم؟یا نیست

از دادگاه خانواده ایران خبر داری؟

درصد طلاق رو میدونی؟

اغلب مشکلات زناشویی رو؟

راجع به اون فرذندایی که گفتی دوست ندارم حتی یه کلمه حرف بزنم اما جوابشو دارم بهت بگم

از امار ایران باید بیشتر شرم کرد

مثلا ما خداشناسی تو مدارس بهمون یاد داده میشه

نه خیر دیکته میشه

حفظ میشه

بعدشم از یاد میره

من کی گفتم حقیره؟گفتم حقیرش کردن/

کردن؟ دِ کردن دختر خوب

من با کسی هم نوا نشدم

حرف خودمو گفتم به بقیه که فقط شعار ندن /

چرا شما اصل رها کردی به فرعیات توجه میکنی؟

تاپیکامو قدم به قدم بخون/با نگاه من بخون/با دل من
    ت
    و دیدی ظاهرمو؟میدونی چطور پوششی دارم؟

پ قضاوت نکن

من خیلی ساده تر از اونیم که فکر میکنی اما دست از سر منم بر نمی دارن؟چرا؟

تو که معلوم نیست تایید میکنی منو یا بقیه رو یا تکذیب
    ببین شما و دوستت نمیدونم چی بگم

باشه فکر کن من غرورمو حفظ نکردم

فقط یه کلمه بگم من اخمو ترو تخس تر از اونیم که فکر میکنی

اصن مردام نمیبینم/به چشمم نمیان

اما همین منی که نمیشناسی با اینهمه اخلاق و نگاه ببخشید بدم غروبا از عرض خیابون با ترس رد میشم که نکنه...(من موندم کسی که منو نمیشناسه چه کینه ای از من

بدل داره آخه) حالا نمیگم ثانیه ب ثانیه اما همچین چیزی هست

نمیگم شاه پریونم کاملا معمولی و ساده اما باید از دست این ادما چکار کرد...؟

من کاملا میدونم پاکی و باارزشی رو همه ادما همینن فرقی بین زن و مرد نیست/

و اما حجاب که مسئله اصلی من نیست دقت کن اصلی نه اصلا
    اول از همه اینکه بگم اینقدر متن منو بدخوندی که متوجه نشدی وقتی میگم تو یعنی تو نوعی نه اینکه مصداق حرفام شما باشی
    همه چی رو به خودت گرفتی خانومی
    من اگه حرف میزنم هیچوقت بی دلیل و اسناد حرف نمیزنم اینی که گفتم در خبر رسمی شنیدم
    کسی نگفته در اینجا نیست ولی به نسبت چقدر هست یعنی ما برابری میکنیم با اونا؟
    خبر آمار طلاقم دارم اینم لینکش دوست داری بخون
    ولی فرق بین روستا و شهریشم نگاه کن
    بعد ازت میپرسم چرا این شکلی صادقانه جواب بده!
    آفرین بهمون یاد میدن و از یاد میره اما من مسلمون چقدر رفتم تحقیق؟ چقدر کتاب خوندم؟
    نه عزیزم خودمون با دامن زدن به یکی از مسائل مهم که اونم حجابه داریم بی ارزشش میکنیم داریم بی ارزش میکنیم خودمون رو
    یه سوال واقعا فکر میکنی چرا بعضی کارها مانند قضاوت و ... رو اجازه ورود خانوم نمیدن؟
    جدا فکر میکنی بابت اینکه جنس زن حقیر درایران چنین اجازه ایی نداره یا اینکه تو اول از همه یک زنی و عاطفه و حساس بودن در تو جریان داره نمیزارن
    قبول دارم بعضی جاها واسه گیر آوردن کار باید با بند پ وارد شی و خیلی ناملایمتی هست در جامعه
    حالا به چسبیم به اصلی که من میگمو فرعی که تو بهش اعتقاد داری
    عزیزم اولین برخوردی که هر انسان میکنه از ظاهر شروع میشه بعد میرسه به باطن
    فرد نوعی که حجاب بد داره کی میدونه چقدر با خدا صمیمی ولی چرا به حرف خدا که تو قرآنش گفته عمل نمیکنه؟
    عزیزم من هیچ وقت تو رو خطاب نکردم گفتم بد خوندی
    من نگفتم تو مشکل داری
    امام حسین علیه‌السلام معلم مقاومت آگاهانه است.

امام خامنه ای

4. 4 کاربر از پست مفید جوان ایرانی سپاس کرده اند .

همکار بخش مذهبی
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,555
    قدرت امتیاز دهی
    1898
    Array

معذرت میخوام قبلی طولانی شد

اما لطفا کامل بخونید

اگر نه بهتره اصلن نخونید

ببین حالا حرف خودمو خالص و رک میگم

مشکل من اینه که چرا برای حفظ و منحرف نشدن کس دیگه من باید منزوی شم

دختر چرا هی میگی حجاب

اخه مشکل فقط حجابه

چرا به دختر مدرک مهندسی میدن

اما تو محیط مهندسی حق نداره وارد شه

اسمشم گذاشتن محیط مردونه

چرا من دختر نمیتونم تنها تو شهر دیگه با خیالت راحت خونه بگیرم و اسمشم میذارن خونه ای که خالیه شیطان داره

چرا من دختر وقتی کسی بهم توهین میکنه حتی محترمانه نمیتونم جواب حرکتشو بدم و اسمشم میذارن حیا

پاینده بای

بازم بگم؟

ببین من حرف کسی که مرد رو اقا بالا سر میدونه رو تایید کردم؟امتیاز دادم؟هورا و صد افرین گفتم؟

دِ نگفتم

این شمشیر دوسرو سمت خودمو خودت گرفتی و دقت نکردی با این حرفت بی توجهی کاملتو به حرفام رسوندی

خوشحال میشم سکوت نکنی و حرف دلتو بزنی

من نمیدونم چرا ادما اونجا که باید سکوت کنند حرف میزنند و اونجا که حرف بزنن سکوت
    تو یعنی فکر میکنی حجاب عامل منزوی شدن توئه؟؟؟؟؟
    یعنی خانومی که چادر داره منزوی هست و اصلا در جامعه حضور نداره درسته؟
    میدونی چرا خانوم گل واسه اینکه تو با حجابت به حفظ سلامت جامعه کمک میکنی و ایضا که مرد هم باید عفت به خرج بده
    بزار بهت بگم وقتی در جامعه ایرانی نفوذ نتونستنند بکنند گفتن از زنانشون باید شروع کرد یعنی همون آزادی حجاب در اون سالها که خیلیا نپذیرفتن بعد انقلابم با یه روش زیرکانه تر ادامش دادند
    زن مایه آرامش خانواده است میگن از دامن زن مرد به معراج میره وقتی به زن آسیب برسه مردم
    تو یه مادری و بنیان خانواده از وجود تو و مرد تو شکل میگیره پس چه بهتر با حجابت برای بیرون و زیباییت واسه خودت زندگی کنی
    کی گفته دختر تو حوزه مهندسی نمی تونه وارد بشه؟ چقدر خانوم داریم در این امر دارن کار میکنند
    چه محیطی مثلا؟
    ببینم خودت میتونی تنهایی به دور از همه زندگی کنی؟نه انصافا بگو یعنی تنهایی اذیتت نمیکنه؟
    کی میگه کسی که توهین کرد بهت باید ساکت بشینی؟
    نه عزیز این درست نیست ولی اینو بدون جاهایی هم نباید جواب داد چون شخصیت تو میاد پایین
    عزیزم اون حرف من به تو نبود به همون فرد بود وقتی منظور کنایه منو نفهمیدی چی بگم خوب؟
    چشم حرف شما رو هم گوش میدم نظرمم میگم خوبه؟

امام خامنه ای

6. 6 کاربر از پست مفید جوان ایرانی سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    3
    قدرت امتیاز دهی
    23
    Array

اول از همه اینکه بگم اینقدر متن منو بدخوندی که متوجه نشدی وقتی میگم تو یعنی تو نوعی نه اینکه مصداق حرفام شما باشی

خدای من/میشه خواهش کنم پستتو دوباره بخونی؟خواهش میکنم

لطفا"

همه چی رو به خودت گرفتی خانومی

خط قبلو دوباره بخون لطفا

من اگه حرف میزنم هیچوقت بی دلیل و اسناد حرف نمیزنم اینی که گفتم در خبر رسمی شنیدم

مطمئنا همینطوره/اصن یه فرد تحصیلکرده نباید بی سند و مدرک حرف بزنه

کسی نگفته در اینجا نیست ولی به نسبت چقدر هست یعنی ما برابری میکنیم با اونا؟

ما تعدادمون تو ایران چن نفره؟اونا میلیاردهان ما میلیون ها نه تروخدا شرم آور نیست باهاشون یکی باشیم؟

تازه میلیونم هستیم همچینم ازشون عقب نیستیم/ماشالله تو منفی ها رکورد میزنیم/گینسو میخوایم ثبت کنه

خبر آمار طلاقم دارم اینم لینکش دوست داری بخون

هم من هم شما هم بقیه میدونیم هیچ اخباری کامل پخش نمیشه ، دیگه بیشتر از این نمیگم ...

ولی فرق بین روستا و شهریشم نگاه کن فقط ایران شهری روستایی داره؟

بعد ازت میپرسم چرا این شکلی صادقانه جواب بده! جمله ای که نوشتی واضح نیست

آفرین بهمون یاد میدن و از یاد میره اما من مسلمون چقدر رفتم تحقیق؟ احیانا مدرسه واسه چیه پس؟آموزش و پرورش منتها پرورشو بذا در کوزه آبشو بخور اگر به من با شه میرم از سر

در همه شون این کلمه رو برمیدارم

چقدر کتاب خوندم؟قبلا هم گفتم

یه سوال ریاضی رو چطور یاد میگیری؟

امتحان داری چکار میکنی؟

غیر از اینه که از معلمت دبیرت استادت مرجع میخوای سوالی داشتی ازش میپرسی

حالا بیاد و استادی دبیری معلمی بیتفاوت باشه به همون دفتر و جزوه قناعت میکنی

پس بدون باید مدیری باشه برای مدیریت

مشکل اینجاست همش از خانواده انتظار ادب و تربیت داریم / خب یکی نداره این شرایطو چرا همون پرورشی که جفت آموزشه کاری نمیکنه؟

ن
    ه عزیزم خودمون با دامن زدن به یکی از مسائل مهم که اونم حجابه داریم بی ارزشش میکنیم داریم بی ارزش میکنیم خودمون رو

شما کلا مشکل و حجاب میبینی؟من میگه ریشه درخت چیه شما شاخ و برگ رو بهم میپیچی

یه سوال واقعا فکر میکنی چرا بعضی کارها مانند قضاوت و ... رو اجازه ورود خانوم نمیدن؟چرا؟

جدا فکر میکنی بابت اینکه جنس زن حقیر درایران نظیر نداری!!!!!!!!به حرفام توجه کن / خواهش میکنم

چنین اجازه ایی نداره یا اینکه تو اول از همه یک زنی و عاطفه و حساس بودن در تو جریان داره نمیزارن نه خیر مشکل همینجاست

اول از همه من انسانم و دو قدرت عقل و اختیار دارم

مگه مردا سنگدل اند

من مردی میشناسم از شب و تاریکی میترسه

زنی که مث یه شیر برای سیر کردن بچه هاش تو دل شب تا دیروقت مشغول کار

قبول دارم بعضی جاها واسه گیر آوردن کار باید با بند پ وارد شی و خیلی ناملایمتی هست در جامعه

این بعضی جاها همه جاهاس عزیزم

حالا به چسبیم به اصلی که من میگمو فرعی که تو بهش اعتقاد داری
    عزیزم اولین برخوردی که هر انسان میکنه از ظاهر شروع میشه بعد میرسه به باطن

ظاهر فقط لباس نیست / بلکه حرکات و رفتار ادما هم ظاهر ادمارو تشکیل میدن

فرد نوعی که حجاب بد داره کی میدونه چقدر با خدا صمیمی ولی چرا به حرف خدا که تو قرآنش گفته عمل نمیکنه؟

اون فرد نوعی که میگی من نه دیدم نه راجبهش صحبت میکنم

عزیزم من هیچ وقت تو رو خطاب نکردم گفتم بد خوندی

این فرد نوعی رو میدونم اما اون خانومی که ... رو دوباره بخون

لطفا"

من نگفتم تو مشکل داری

منم نگفتم تو همچین حرفی زدی عزیزم

بقیه مشکل دارن

همونا که همه مون میدونیم

8. 2 کاربر از پست مفید if only سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    10,146
    دریافت تشکر: 10,426
    قدرت امتیاز دهی
    25391
    Array
    SaSaMc2's: جدید25

نقل قول نوشته اصلی توسط Akhsham نمایش پست ها
    آهان یعنی ما دروغگو هستیم و برای لاپوشونی دروغمونه که میخوای سطح زندگی دخترا رو بالا نشون بدیم یا سطح زندگی پسرا رو پایین!! عجب توهم فانتزی!!

بله مسلما کسی هم نگفت اسم شما دستگیره هست

برابری چی باچی؟! کی با کی؟ میشه توضیح بدید(نه شعار... تئضیح کوتاه و منطقی... نه اینکه شعر سپید بنویسید در هاله تشعشع انوار آژیر, دخترک دستگیره شده بود!)

فرقشو دختری میدونه که 5 صبح...؟! شما در مورد ایران دارید صحبت میکنید؟!پسری هست الان که جرات کنه به دختری بگه بالا چشت ابروا؟! از نصف دخترا که کمر مشکی دارند بگذریم اهل محل و در و همسایه و کسبه و راننده تاکسی و گربه و کلاغ و همه و همه هم که ماشالا فردینن تو این مملکت... پسر رو همونجا (اگه دختره زنده بذارتش!) وسط خیابون لینچ میکنن!

دوست من خدا وکیلی اینو دوستانه و از ته دلم دارم میگم... برو یه چند تا فروم یا وبسایت یا شبکه مجازی چیزی (مطمئنم عضو هستی) اما یه مدت با پسرهایی ممالک دیگه هم یه حشر و نشری داشته باش ببین اونا تو مملکتشون چیکار میکنن... حداقل خوبیش اینه آدم با چند تا فرهنگ جدید آشنا میشه یا فرهنگهایی رو که میشناسه از دید جدیدی نگاه میکنه
    سلام...

شعر سپيد بهترين روي اين سكه در مطالبات حق هست...

خدا اون روز رو نياره كه كار به شمشير سياه بكشه...

به صورت روان:

شما حرفت اينه كه در اين كشور در مورد حقوق زن و مرد برابري وجود داره...

و حرف من اينه كه نه، حق زن ها خيلي بيشتر از مردها پايمال ميشه...

شما به واسطه فروم ها و وبسايت ها و شبكه هاي مجازي و ارتباط با پسرهاي كشورهاي ديگه...

به اين نتيجه رسيديد كه زنها در اين كشور امنيت بسيار بالايي دارند و اين مردها هستند كه از خيابون وليعصر تا هركجا خطر و ناامني اجتماعي رو به دوش كشيده اند...

و از نظر من زنها در اين كشور كه شعار اسلام و فرهنگ و تمدن و همبستگي رو توي شيپور فرياد ميزنن...

بر خلاف واقع هميشه از محيط خونه تا مدرسه و دانشگاه كار و كوچه و خيابون با خطرات خيلي بيشتري مواجه هستند...

اصلا هم بحث هنوز به مزايا و معايب حجاب و نحوه اعمال اون نرسيده...

چون خيلي دوستانه فرموديد...

منم خيلي دوستانه از شما ميخوام كه به عنوان اولين دوست آگاه من رو در همين فروم با چندتا از همين فرهنگ هاي جديد آشنا كنيد...

10. 4 کاربر از پست مفید SaSaMc2 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    3
    قدرت امتیاز دهی
    23
    Array

تو یعنی فکر میکنی حجاب عامل منزوی شدن توئه؟؟؟؟؟

تو واقعا از حرفام همچین برداشتی داشتی؟

پ من چی میگم
    وضع جامعه
    وضعیت جامعه دختر نگاه و برخورد ادما

یعنی خانومی که چادر داره منزوی هست و اصلا در جامعه حضور نداره درسته؟

نه خیر اصلن هم درست نیست من اینو نگفتم

میدونی چرا خانوم گل واسه اینکه تو با حجابت به حفظ سلامت جامعه کمک میکنی و ایضا که مرد هم باید عفت به خرج بده

نه خیر من با حجابم باید به آقای ایکس و ایگرگ کمک کنم خودشو حفظ کنه

مردی و قدرت مردیشون همه جا هوارتاس همچین جاهایی

اعوذ بالله من الشیطان رجیم

چی بگم بهت دختر خوب؟با من بحثی داری که خودتم ته دلت میدونی که راست میگم

بزار بهت بگم وقتی در جامعه ایرانی نفوذ نتونستنند بکنند گفتن از زنانشون باید شروع کرد یعنی همون آزادی حجاب در اون سالها که خیلیا نپذیرفتن بعد انقلابم با یه روش زیرکانه تر ادامش دادند

ببخشید چرا مشکل و تقصیر و پای یکی دیگه میذاری؟

زن مایه آرامش خانواده است میگن از دامن زن مرد به معراج میره وقتی به زن آسیب برسه مردم

یه زن؟یا هوارتا/وای خدا این مرد چیه که با یکی دوتا هم به آرامش نمیرسه و حق ازدواج داره اونم 4تا 4تا

تو یه مادری و بنیان خانواده از وجود تو و مرد تو شکل میگیره پس چه بهتر با حجابت برای بیرون و زیباییت واسه خودت زندگی کنی

اینجا دیگه باید بگم دستمریزاد درستو از بری

عزیزم اینا همه رو من خوندم منم از برم

تو دور از خونوادت زندگی کردی؟

حالا کار دانشگاه ؟

کی گفته دختر تو حوزه مهندسی نمی تونه وارد بشه؟ چقدر خانوم داریم در این امر دارن کار میکنند

دِ نمیدونی پس...برو سرچ کن دستت میاد

اونایی هم که میخوای بگی حتما با سهمیه بابا عمه عمو رفتن

چه محیطی مثلا؟

فنی مهندسیا میفهمن من چی میگم

ببینم خودت میتونی تنهایی به دور از همه زندگی کنی؟نه انصافا بگو یعنی تنهایی اذیتت نمیکنه؟

وقتی مجبورم

چکار کنم؟

بشینم تو خونه زانوی غم بغل کنم؟

کی میگه کسی که توهین کرد بهت باید ساکت بشینی؟
    نه عزیز این درست نیست ولی اینو بدون جاهایی هم نباید جواب داد چون شخصیت تو میاد پایین

همین دیگه/جواب ندی میگه ساکت نشین بدی میگه سکوت کن

بعضی جاها؟

بعضی جاها باید با یه حرکت رزمی همچین بخوابونیش که نتونه رو پاهاش راه بره

چشاش نتونه تا چندماه مورچه ببینه چه برسه به ادم

عزیزم اون حرف من به تو نبود به همون فرد بود وقتی منظور کنایه منو نفهمیدی چی بگم خوب؟

تروخدا خواهش میکنم متنامونو حرفامونو کامل بخون

تو این دوتاپستم واسخاطر همین اینجوری جواب دادم

بلکه...

چشم حرف شما رو هم گوش میدم نظرمم میگم خوبه

آفرین دختر خوب از حقت دفاع کن

12. 2 کاربر از پست مفید if only سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32624
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

بعضی از دوستان معتقدند که این نوع پوشش ها به خاطر اجبار به حجاب هست.....اما این اجبار از اختیار شروع شد....منم یادم نمیاد شما هم یادتون نمیاد اما میگن ایران انقلاب کردن و جمهوری اسلامی رو پذیرفتن و رای دادن....

یعنی پدربزرگ و مادر بزرگ و پدر و مادر ما جوونا.....

اما میبینیم که به دلیل کاهلی در ترویج فرهنگ داریم زحمت پدر و مادرامونو به باد میدیم....

داریم از خارجی ها تبعیت میکنیم....چرا؟؟؟

خب پس لطفا اگه دلمون از خیلی از مسائل پر هست نیایم اینجا خالی نکنیم.....اینجا بحث شاخ و برگ درخت هست نه ریشه ی درخت...

دوستمون میگه وضعیت خیابون ولی عصر بدتر از آنتالیا هست .....اونوقت چطور انتظار دارید با آزاد شدن حجاب همه چی درست بشه؟؟؟

چرا بعضی دوستان فکر میکنند مسئله ی حجاب مهم نیست باید بچسبیم به ذات....

منم میدونم که پرورش رو رها کردیم که اینجوری شد اما بیخیال شدن نسبت به این موضوع مثل فردی میمونه که با 3تا انگشت خودشو لبه ی پرتگاه نگه داشته ولی از مقاوت کردن خسته شده و همون 3تا انگشت رو هم رها میکنه....

منم میدونم مشکل به این راحتی ها حل نمیشه...اما میشه با تصمیم درست جمعیت خانواده یخودمونو آگاه کنیم و به درستی رفتار کنیم....

کاری ندارم که چه بی کفایتی هایی از مسئولان سر زده ....ناراحتم اما کاری نمیتونم بکنم ....اما میتونم خودمو روشن کنم...اینقدر منابع و راهنما وجود داره که نیاز به پرورش یک مدیر نباشه...

14. 3 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    3
    قدرت امتیاز دهی
    23
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshumakher نمایش پست ها
    بعضی از دوستان معتقدند که این نوع پوشش ها به خاطر اجبار به حجاب هست.....اما این اجبار از اختیار شروع شد....منم یادم نمیاد شما هم یادتون نمیاد اما میگن ایران انقلاب کردن و جمهوری اسلامی رو پذیرفتن و رای دادن....

یعنی پدربزرگ و مادر بزرگ و پدر و مادر ما جوونا.....

اما میبینیم که به دلیل کاهلی در ترویج فرهنگ داریم زحمت پدر و مادرامونو به باد میدیم....

داریم از خارجی ها تبعیت میکنیم....چرا؟؟؟

خب پس لطفا اگه دلمون از خیلی از مسائل پر هست نیایم اینجا خالی نکنیم.....اینجا بحث شاخ و برگ درخت هست نه ریشه ی درخت...

دوستمون میگه وضعیت خیابون ولی عصر بدتر از آنتالیا هست .....اونوقت چطور انتظار دارید با آزاد شدن حجاب همه چی درست بشه؟؟؟

چرا بعضی دوستان فکر میکنند مسئله ی حجاب مهم نیست باید بچسبیم به ذات....

منم میدونم که پرورش رو رها کردیم که اینجوری شد اما بیخیال شدن نسبت به این موضوع مثل فردی میمونه که با 3تا انگشت خودشو لبه ی پرتگاه نگه داشته ولی از مقاوت کردن خسته شده و همون 3تا انگشت رو هم رها میکنه....

منم میدونم مشکل به این راحتی ها حل نمیشه...اما میشه با تصمیم درست جمعیت خانواده یخودمونو آگاه کنیم و به درستی رفتار کنیم....

کاری ندارم که چه بی کفایتی هایی از مسئولان سر زده ....ناراحتم اما کاری نمیتونم بکنم ....اما میتونم خودمو روشن کنم...اینقدر منابع و راهنما وجود داره که نیاز به پرورش یک مدیر نباشه...
    اگر اینجا امکان امتیاز منفی بود به شما یک امتیاز منفی کامل میدادم

من همه گفتنی هارو گفتم

بقول خود جنابالی فرق بین کسی که خوابه با کسی که خودش خودشو به خواب زده

کاملا متوجه اید که چی میگم

همگی پاینده باشید

16. 2 کاربر از پست مفید if only سپاس کرده اند .

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    دریافت تشکر: 19,588
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array
    *FATIMA*'s: جدید75

1/ من با 100% حرفهای آقای sasamc2 موافقم
    2/ آهای کسی که حرف از جنگ و انقلاب و ... میزنی : یعنی واقعاً یعنی نه واقعاً فکر میکنی به خاطر حجاب جنگ درگرفت ؟!
    یعنی هیچ مسئله ی دیگه ای درمیون نبود ؟! تا حالا رفتی پای حرفشون بشینی ؟! تا حالا خواستی برات توضیح بده چرا و به چه علت ؟!
    3/ کسی ما رو مجبور به پوشیدن حجاب نکرده ولی دارن مجبور به اینکار میکنن ولی نتیجه : بدتر شدن اوضاع مثال بارز همون پوشیدن ساق زیر مانتو .
    حجاب به این معنی نیست که که چادر پوشید یا مانتو پوشید و ... ! حجاب یعنی حفظ حجب و حیا !
    اگه حجاب به چادر و مانتو بود که این همه متلک تو جامعه رواج نداشت
    حجاب فقط مخصوص خانما نمیشه بلکه مخصوص آقایون هم میشه برای خانما میشه حجب و حیا و برای مردان میشه حفظ نگاه
    4/ آهای خانمی که میگی چون حجاب تو کشورهای خارجی وجود نداره اثار بدی از خودش بر جای گذاشته !!!!!!!!!!!!!!!! این امارو از کجا اوردی ؟! میخوای من بهت امار بدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو همین امریکایی که هممون ازش بدمون میات تو شهر کاناداش برو ببین چقدر باغیرتن ( معنی کامل رودرک کن ، حتی از ایرانی ها) با اینکه به قول شما حجاب هم ندارن
    و برو عربستان هم سرچ کن ! کاری به حملات تروریستی و ... ندارم ولی برو ببین چقدر اوضاع شهری وخیمه (بازم میگم به تروریستی کاری ندارم خود مردمش رو میگم)
    پس تنها یک شهر رو مدرک قرار نده !
    5/ آهای کسی که میگی یعضی وقت ها باید گشت ارشاد دستگیر کنه تا حالا از نزدیک دیدیشون ! تا حالا باهاشون برخورد داشتی ؟! تا حالا تیکه کلامشون رو شنیدی ! تا حالا به نگاهشون دقت کردی ! تا حالا فهمیدی که چرا مردم اینقدر ازشون متنفرن ؟! به خاطر گرفتن بچه های مردمه ! نه برادر و خواهر من ! میدونی برای چیه ؟!یه مشت آدم هرزه رو گذاشتن گشت ارشاد که مثلاً مردم رو ارشاد کنن !!!!!!!!!!!!!!!!
    دِ ، آد چشم پاک و دل پاک هم زیاد داریم تو جامعه به خدا ! تا حالا دقت کردی چرا ازین افراد برای گشت ارشاد استفاده نمی کنن ؟!
    6/ آره ، من در امان نیستم ، چون پای از خونه نذاشته بیرون (هیچ فرقی هم به حال حجاب من نداره) هزار تا چشم عجیب غریب منو تعقیب میکنه
    من در امان نیستم چون پامو از خونه نذاشته بیرون گشت ارشاد جلوم سبزه
    من در امان نیستم چون هی مراقب اطرافم باشم تا در دست یه عده سودجو نیوفتم
    من نمیتونم مدیر باشم چون هیچ مردی اصلاً نمیتونه اینو دووم بیاره و هرکاری برای پایین کشیدنت میکنه !
    من در امون نیستم چون وقتی ساعت از 8 شب گذشت باید با ترس و لرز وارد خونه بشم
    یادت باشه من یه دخترم هرچقدر هم قوی باشم بازم از پسر قوی تر نیستم ، شما پسر میتونی از عهده خودت بربیای ولی من دختر نمیتونم( پس میتونی درکم کنی و اینقدر نگی حق پسرا بیشتر پایمال میشه)
    7/ بله خیلی ها بر اثر همین 1000 سکه افتادن زندان و خیلی ها هم گفتن جونمون خلاص و مهرمون آزاد !!!!!!!!!!!!!!!!1 شما آقا پسری که میخوای ازدواج کنی چرا میری زیر بار این حرفی که نتونی از عهدش بربیای !!!!!!!!!!!!! مطمئن باش دختری هم که شما رو بخواد به خاطر شما کوتاه میاد
    دختری که به خاطر سکه باهات ازدواج کنه که .... !
    علف هرز چيست ؟!
    گياهى است كه هنوز فوايدش كشف نشده است
    ....
    بحث: زندگی با گیاهان دارویی

18. 6 کاربر از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند .

همکار بخش مذهبی
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,555
    قدرت امتیاز دهی
    1898
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط F a t i m a نمایش پست ها
    1/ من با 100% حرفهای آقای sasamc2 موافقم
    2/ آهای کسی که حرف از جنگ و انقلاب و ... میزنی : یعنی واقعاً یعنی نه واقعاً فکر میکنی به خاطر حجاب جنگ درگرفت ؟!
    یعنی هیچ مسئله ی دیگه ای درمیون نبود ؟! تا حالا رفتی پای حرفشون بشینی ؟! تا حالا خواستی برات توضیح بده چرا و به چه علت ؟!
    3/ کسی ما رو مجبور به پوشیدن حجاب نکرده ولی دارن مجبور به اینکار میکنن ولی نتیجه : بدتر شدن اوضاع مثال بارز همون پوشیدن ساق زیر مانتو .
    حجاب به این معنی نیست که که چادر پوشید یا مانتو پوشید و ... ! حجاب یعنی حفظ حجب و حیا !
    اگه حجاب به چادر و مانتو بود که این همه متلک تو جامعه رواج نداشت
    حجاب فقط مخصوص خانما نمیشه بلکه مخصوص آقایون هم میشه برای خانما میشه حجب و حیا و برای مردان میشه حفظ نگاه
    4/ آهای خانمی که میگی چون حجاب تو کشورهای خارجی وجود نداره اثار بدی از خودش بر جای گذاشته !!!!!!!!!!!!!!!! این امارو از کجا اوردی ؟! میخوای من بهت امار بدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو همین امریکایی که هممون ازش بدمون میات تو شهر کاناداش برو ببین چقدر باغیرتن ( معنی کامل رودرک کن ، حتی از ایرانی ها) با اینکه به قول شما حجاب هم ندارن
    و برو عربستان هم سرچ کن ! کاری به حملات تروریستی و ... ندارم ولی برو ببین چقدر اوضاع شهری وخیمه (بازم میگم به تروریستی کاری ندارم خود مردمش رو میگم)
    پس تنها یک شهر رو مدرک قرار نده !
    واسه خانم only if دو ساعت نوشتم پرید
    جواب شما رو میدم کوتاهتره
    1.اونایی که رفتن جنگ برای ناموسشون رفتن برای اینکه دست یه مشت بی شرف نیافته برای این اسلام و قرآن رفتن برای حفظ کشورشون
    تو همون قرآن مسئله حجاب نوشته شده
    2.نمیدونم فقط من دارم میبینم یا بقیه نمی بینند والا اونی که واقعا چادریه(نه هر چادری) و اونی که مانتویی سادس تا حالا شنیدم گفتن کسی به من تیکه نمیندازه
    جریان خیابون ولیعصر و پارک دانشجو رو شنیدید که یه مدت لباسهایی خانوم ها و آقایون میومدند بیرون که بعضی از تنشون عریان بوده من استادم مستقیم در پروژه بوده که به این افراد پول داده شده تا این عمل عادی سازی شه
    3.این دیگه مستقیم خودمم
    آره ولی بی بندباری بیشتر موج میزنه گفتم همون چیزی که واسه ما میخوان واسه خودشون طبق دستورهای اسلامی رفتار میکنند
    شما هم آمارتو بزار من از خود شبکه ایرانی در اخبار ساعت 9 شنیدم (حالا بیاید بگید رسانه داخلی دروغ میگه)
    بعد ما از مردم آمریکا بدمون نمیاد از سیاست آمریکا متنفریم
    مدرک من یه شهر نیست همون سرچی که میفرمایید رو انجام بدهید و آمار بی بند و باری رو در اروپا و آمریکا ببینید
    بله عربستان هم اوضاعش داغونه ولی نشات از حجاب نیست نشات از قوانین غلطیه که دارن شما برو ببین زن اصن شناسنامه داره تو اون کشور ؟ اوضاع شیعه اونجا ببین چه جوریه

- - - به روز رسانی شده - - -

خدای من/میشه خواهش کنم پستتو دوباره بخونی؟خواهش میکنم

لطفا"

خانومی تا خط 6 ام خطاب مستقیم به شماست اگه دقت میکردی میدی جواب بقیه دوستان هم دادم
    کلا حرف حرف خودته!

خط قبلو دوباره بخون لطفا

منم جوابتو دادم

مطمئنا همینطوره/اصن یه فرد تحصیلکرده نباید بی سند و مدرک حرف بزنه

ما تعدادمون تو ایران چن نفره؟اونا میلیاردهان ما میلیون ها نه تروخدا شرم آور نیست باهاشون یکی باشیم؟

تازه میلیونم هستیم همچینم ازشون عقب نیستیم/ماشالله تو منفی ها رکورد میزنیم/گینسو میخوایم ثبت کنه
    تعداد مردمان آلمان قابل توجهتون 81 ملیون نفره ما هم نزدیک 75 میلیون زیاد فرقی نداریم ولی آمارمون این شکلی نیست
    وقتی اینقدر بدبینی من میتونم قانعت کنم به نظرت؟

هم من هم شما هم بقیه میدونیم هیچ اخباری کامل پخش نمیشه ، دیگه بیشتر از این نمیگم ...

متاسفام تو حتی به خودمون هم اعتماد نداری دیگه چیزی نمیشه گفت
    فقط ایران شهری روستایی داره؟
    نگرفتی من چی میخوام بگم اگه لینکو دیده باشی میبینی آمار طلاق شهری زیاده دلیلش چی میتونه باشه؟
    جمله ای که نوشتی واضح نیست
    همونی که بهت گفتم بالا
    احیانا مدرسه واسه چیه پس؟آموزش و پرورش منتها پرورشو بذا در کوزه آبشو بخور اگر به من با شه میرم از سر

در همه شون این کلمه رو برمیدارم

دختر خوب متاسفانه ما خودمون هم تنبلیم وقتی گفتن حجاب به غیر مدرسه از کجاها تحقیق کردی چقدر شاهد عینی دیدی؟
    قبلا هم گفتم

یه سوال ریاضی رو چطور یاد میگیری؟

امتحان داری چکار میکنی؟

غیر از اینه که از معلمت دبیرت استادت مرجع میخوای سوالی داشتی ازش میپرسی

حالا بیاد و استادی دبیری معلمی بیتفاوت باشه به همون دفتر و جزوه قناعت میکنی

پس بدون باید مدیری باشه برای مدیریت

مشکل اینجاست همش از خانواده انتظار ادب و تربیت داریم / خب یکی نداره این شرایطو چرا همون پرورشی که جفت آموزشه کاری نمیکنه؟
    من از پرورشی خودم خیلی چیزها یاد گرفتم اما حرف من کتابهای مرجع دیگه بود نگو که دانش آموز فکرش به این کار نمیرسه که باور ندارم دانش آموزای الان از من و شما پیگیر ترن

شما کلا مشکل و حجاب میبینی؟من میگه ریشه درخت چیه شما شاخ و برگ رو بهم میپیچی
    من یکی از دلایل مشکل میبینم اتفاقا این ریشه است نه شاخ و برگ

چرا؟
    سوال با سوال جواب داده میشه نه؟
    نظیر نداری!!!!!!!!به حرفام توجه کن / خواهش میکنم

والا تو همش داری همینو میگی
    نه خیر مشکل همینجاست

اول از همه من انسانم و دو قدرت عقل و اختیار دارم

مگه مردا سنگدل اند

من مردی میشناسم از شب و تاریکی میترسه

زنی که مث یه شیر برای سیر کردن بچه هاش تو دل شب تا دیروقت مشغول کار

ببین عزیز چه بخوای چه نخوای دوست داری باور کن دوست نداری نکن زن یعنی عواطف مرد منطق بیشتری داره یه هفت خط مارمولک دزد مرد رو جنس خود مرد میشناسه
    ترسیدن فرق داره با منطق و احساسات خانوم
    احسنت یعنی جنس فداکاری ولی کاری که در حد زنونه است شرایط مادرو مجبور کرد

این بعضی جاها همه جاهاس عزیزم

ظاهر فقط لباس نیست / بلکه حرکات و رفتار ادما هم ظاهر ادمارو تشکیل میدن

درست ولی اولین برخورد چشم به ظاهره تو به همه آدما به حرکتشون نگاه میکنی؟

اون فرد نوعی که میگی من نه دیدم نه راجبهش صحبت میکنم
    مشکل میدونی کجاست تو فکر میکنی فقط خطاب من به توئه دیگران مهم نیست هر چی بگم بازم الان میای میگی برو پستتو بخون

این فرد نوعی رو میدونم اما اون خانومی که ... رو دوباره بخون

لطفا"
    بالا هم بهت گفتم خطابم به تو تا کجاست

منم نگفتم تو همچین حرفی زدی عزیزم

بقیه مشکل دارن

همونا که همه مون میدونیم
    من که متوجه نشدم

امام خامنه ای

20. 4 کاربر از پست مفید جوان ایرانی سپاس کرده اند .

صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)