دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: شهید “دیالمه” از ماهیت “میر حسین موسوی” و “زهرا رهنورد” می‌گوید

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    کلام,فقه,اصول,
    ارسال تشکر
    27,914
    دریافت تشکر: 19,740
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    kamanabroo's: جدید150

پیش فرض شهید “دیالمه” از ماهیت “میر حسین موسوی” و “زهرا رهنورد” می‌گوید

شهید “دیالمه” از ماهیت “میر حسین موسوی” و “زهرا رهنورد” می‌گوید
    شهید عبدالحمید دیالمه، سال‌ها پیش و قبل‌ از شهادتش، چهره منافقانه "میر حسین موسوی" و "زهرا رهنور" را افشا کرده بود.
    این صحبت‌های مهم، سال‌ها در بایگانی‌ها خاک می‌خورد ولی امروز با آشکار شدن نفاق این جریان، شنیدنش خالی از لطف نیست.

می‌توانید این نوا را با لینک مستقیم از اینجا دانلود کنید.

از اینجا هم می تونید گوش بدید اگه حال دانلود کردن ندارید.

http://bachehayeghalam.ir

ویرایش توسط kamanabroo : 5th January 2013 در ساعت 08:11 PM

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    کلام,فقه,اصول,
    ارسال تشکر
    27,914
    دریافت تشکر: 19,740
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    kamanabroo's: جدید150

پیش فرض شهید “دیالمه” از فراماسونری در ایران می گوید (حتما یا بخونید یا دانلود کنید)

به همین بهانه یک فیلم چند دقیقه ای از سخنرانی شهید دیالمه در مجلس شورای اسلامی درباره فراماسونری در ایران و ...

افشاگریهای تاریخی شهید دیالمه درباره ماسونها (+فیلم)

دو روز قبل از شهادت توسط منافقین

دانلود فیلم قسمت اول (غیر مستقیم) (اگر لینک خراب شد بگید تا لینک مستقیم بگذارم)

بسم الله الرحمن الرحیم
    الهی لا تکلنی الی نفسی طرفة عینی ابدا
    نمایندگان محترم چند ماه قبل از ریاست جمهوری آقای بنی صدر در دانشکده پزشکی دانشگاه مشهد گفتم که ریاست جمهوری بنی صدر برای اسلام و انقلاب اسلامی ما یک فاجعه است چرا که به ولایت فقیه سر سوزنی اعتقاد ندارد و همین امر باعث می گردد که نهایتا در مقابل امام ایستاده و مشکلات عظیمی را ایجاد نماید . آن روز به دلیل عدم امکان برای طرح مسائل اصلی و بنیادی ، بسیاری با این بیان مخالفت کردند ولی برای من که آن علائم خطر را به وضوح می دیدم مسئله از روز نیز روشن تر بود . ایشان در سخنرانی انتخاباتی اش در ورامین می گوید عده ای بداخلاق راه افتاده اند ، هر جا می رسند می گویند نکند که به فلانی رأی بدهید ، این منکر ولایت فقیه است ، خواهش می کنم این تکه را لطف بفرمایید ، این منکر ولایت فقیه است ، حالا اگر این دفعه آمدند سروقت شما نگهشان دارید و بگویید ولایت کیست که او منکر است ؟ اگر منکر است ، چطور خودش داوطلب ریاست جمهوری است ؟ معنای ولایت فقیه را ببینید .
    در سخنرانی دیگر در کرمان می گوید در مرحله اول باید هر کس به حقانیت رهبری و ولایت فقیه ایمان کامل داشته باشد . کسی که در این زمان ، خطاب به خود ، کسی که در این زمان حساس می خواهد رهبری جامعه کنونی را به دست گیرد باید در وهله اول بینش اجتماعی و سیاسی و اقتصادی داشته تا بتواند هدفهای جمهوری اسلامی ایران را اجرا نماید . نمایندگان محترم حال آنکه رئیس جمهور از کفایت سیاسی لازم جهت انجام وظایف محوله برخوردار باشد لازم است بر طبق اصل 115 قانون اساسی مدیر و مدبر ، دارای حسن سابقه و امانت و تقوی ، مومن و معتقد به مبانی جمهوری اسلامی و مذهب رسمی کشور باشد . هرگاه رئیس جمهور چندی از این صفات را از دست داده و یا دچار ضعف گردد کفایت سیاسی وی به زیر علامت سوال کشیده شده و مورد تردید قرار می گیرد . از صفات بارز برای ریاست جمهور تدبیر و مدیریت در کار است که باید از طریق آن اصل 113 قانون اساسی که رئیس جمهور را مسئول تنظیم روابط میان قوای سه گانه می شمرد ، تحقق یابد ولی آقای بنی صدر نه تنها قادر نبودند روابط قوای سه گانه را تنظیم نمایند بلکه هر چه توانستند در تشتت اوضاع کوشیدند و به هیچ وجه نتوانستند روابط منسجمی میان قوای سه گانه و ارگانهای انقلابی برقرار نمایند .

به علاوه به عنوان استفاده از حق خود در اصل 133 قانون اساسی و با ایجاد توقف در کار تکمیل کابینه چندین ماه مملکت را به حالت فلج کشانیدند و با اشکالات بی مورد کوشیدند تا علیرغم اصل چهلم قانون اساسی حق تصویب خود را وسیله اضرار به 36 میلیون ملت محروم قرار دهند ولی نمایندگان محترم و ملت مسلمان ایران ، اشکال اساسی ، هیچیک از اینها نیست . مسئله ، مسئله صهیونیسم بین المللی و بافت فراماسونری که 30 سال قبل در چهره مصدق همان فردی که امام فرمودند او هم مسلم نبود ، رخ نمود و امروز در چهره بنی صدری که 12 سال قبل از ریاست جمهوری اش در مصاحبه با مجله اِفریقای جوان می گوید من اولین رئیس جمهور ایران خواهم بود یعنی در زمانی که هیچیک از بنده و شما در جهت جریان ایجاد یک رژیم جدید نبودیم و به ذهن ما اصلا چنین مسئله ای نمی آمد ، این مسئله طرح می شود و اگر این مسئله را منضم کنید به آنچه که جناب آقای موسوی خویینی در صبح گفتند و من نمی دانستم که ایشون می خواهند صحبت کنند و الا بسیاری از این مدارک را در اختیار ایشون می گذاشتم تا بگویند .
    نمایندگان محترم اسناد و مدارک بسیاری در اختیار است که در صورت عدم ایجاد انقلاب اسلامی در ایران یک کودتای جمهوری صورت می گرفت که عناصر مختلفی برای آن تربیت شده بودند . آقایان و خانمهای نماینده آیا می دانید سابقه فردی که امروز می خواهید رأی به عدم کفایت سیاسی او بدهید چه سابقه درخشانی است ؟ او فردی است که شاگرد ژاک بِرک بوده است . برای طرح مسئله سابقه سیاسی ایشان و آنچه که عمل شده تا این زمینه ها را ساخته ، لازم است بعضی از این مسائل را خدمت شما بگویم . در فاصله بین سالهای 39 تا فاصله 42 در بخش شاخه جوانان جبهه ملی دوم فعالیت داشتند . همراه با نیروهایی مثل ا... یار صالح و غیره . در شش ماه بعد از سال 42 ( که من به دلیل این که فرصت نیست اینها را نمی توانم بخوانم و الا اسنادش در اینجا هست ) افرادی که در سالهای 39-42 تحت پوشش جبهه ملی فعالیت داشتند ، در جریان فعالیتهای سیاسی سالهای 39 تا 42 تحت پوشش نام جبهه ملی ، اولین فرد ابوالحسن بنی صدر ، این شخص در گفتار و کردار بسیار افراطی بوده ، فعلا در کشور فرانسه به سر می برد و از فعالین کنفدراسیون می باشد . در همین اوان در موسسه تحقیقات علوم اجتماعی ، ایشان کار می کرد همراه با افرادی همچون احسان نراقی و شاهپور راسخ . موسسه تحقیقات اجتماعی را بسیاری ممکن است که نشناسند ، موسسه ای که آمریکایی ها در ایران تشکیل دادند و در آنجا تحقیقات بر اساس بودجه های کلان صورت می گرفت ، مثلا به فلان فرد پنجاه هزار تومان می دادند که تحقیق بکند قطر لوله آفتابه در ایل بختیاری چند میلی متر است !!!! و فقط به عنوان ایجاد یک پایگاه سیاسی-ایدئولوژیک در ایران از آن پایگاه استفاده می کردند .

احسان نراقی عنصر فعال فراماسونر همان فردی است که آقای بنی صدر بسیار کوشیدند تا او را از زندان آزاد کنند و طبق نامه ای که خود احسان نراقی به ایشان می نویسد از ایشان می خواهد که من در شرف نوشتن یک کتاب (وقتی می خواهد از ایران خارج بشود و جز لیست ممنوع الخروج ها است ، از ایشان می خواهد که من می خواهم خارج بشوم و این ها از من ضمانت می خواهند ، شما ضمانت من را بکنید . آقای بنی صدر می نویسند من یک کتابی می خواهم بنویسم در مورد انقلاب اسلامی ایران و باید به فرانسه بروم . آقای بنی صدر در آنجا این مطلب را می نویسند :
    در نامه می نویسد همچنان که جنابعالی وقوف کامل دارید مدتها است که من مشغول تهیه کتابی مستند به زبان فرانسه درباره علل و عوامل اجتماعی- تاریخی و سیاسی سقوط رژیم گذشته و موجبات تکوین انقلاب اسلامی ایران هستم و بدین منظور لازم است به فرانسه سفر کنم . اینک نخست وزیری برای صدور اجازه خروج من از کشور تعهدنامه می خواهد . در زیر آن ، ایشان اضافه کردند در این اوضاع حساس انتشار اینگونه کتب به سود انقلاب اسلامی است . اینجانب تضمین می کنم که در صورت ارضای ایشان به کشور بازگردم .
    آقای احسان نراقی را به عنوان ایدئولوگ طراز اول ساواک همه آقایان می شناسند و فردی که کتابهایش در مورد جامعه ، دانشگاه و دانشجو همیشه سرفصل کتابهایی بود که از طرف رژیم نوشته می شد .
    اسناد به خوبی نشان می دهد که ترکیبی از آقای احسان نراقی ، مهدی بهار و شاهپور راسخ و دیگران دست اندر کار بودند تا در ایران بعد از ایجاد زمینه هایی که آمریکا احساس کرد نمی تواند از شاه به عنوان مهره ای که حافظ منافعش در ایران باشد استفاده کند ، دست اندر کار ایجاد یک دولت در ایران شده است تا بعد از ایجاد یک کودتای جمهوری در ایران با رئیس جمهور تعیین شده ، افراد کابینه تعیین شده حافظ منافع آمریکا در ایران باشند .
    به همین دلیل آقای بنی صدر که سابقه های طولانی با عناصر فاسدی از جبهه ملی دوم و سوم همچون ا...یار صالح و شایگان داشتند که تمجیدها و تعریفهای خود ایشان را از این دو نفر شنیدید . بسیاری از اسناد حاکی است از جلساتی که از ا...یار صالح و شایگان و غیره به همراهی آقای بنی صدر در آنجا صورت می گرفته است . علاوه ی بر آن ، جلسات مکرری که بعد از ریاست جمهوری هر هفته در منزل خواهر آقای بنی صدر با مسعود رجوی صورت می گرفت و در مجموعه اینها طرح برنامه ریزی شده برای گارد ریاست جمهوری به عنوان یک برنامه متشکل در آنجا ریخته شده است . گاردی که آقای بنی صدر اظهار می کرد چنین گاردی وجود ندارد در صورتیکه این برنامه دقیق آن گارد است به اضافه عکس آن گارد با آن مشخصاتی که به خوبی شما می توانید این عکس را ببینید ( مدارکی که شهید دیالمه در تصویر نشان می دهد ) ...
    در اینجا با اعتراض مجلس و آقای خلخالی در رابطه با تمام شدن وقت مواجه می شویم و اعتراض شهید دیالمه به آقای خلخالی : شما همیشه مخالفید ، این دلیل نمی شود . آقای خلخالی شما می خواهید خودتان یکه تاز میدان باشید ، بله . شعارهایی که صبح ها آنجا می دهید روشن است . لزومی ندارد کسی قبول داشته باشد ....
    و باز من در حیرتم که چرا برخی نمی خواستند چنین سخنرانی مهمی ، آن هم با آن همه اسناد و مدارک در مجلس بیان شود !!!!!!!!!!!!!!!!!

در عین حال بعد از چنین جریانی که شاید از 12 سال قبل از ریاست جمهوری ایشان شروع می شود و در مصاحبه با اِفریقای جوان و النهار ، مسئله تکرار شده است و مجددا در روزنامه اطلاعات هم همین مصاحبه چاپ شد ، جریانی در ایران طی شد که این جریان به دنبال کوبیدن اصل ولایت فقیه بود . ایشان در بسیاری از مصاحباتی که دارند از ولایت فقیه این چنین صحبت می کند : هر ایدئولوژی برود و حزب خودش را تشکیل بدهد و بیاید به مردم راهها و فقهای خودش را عرضه کند . خواهش می کنم این را توجه کنید . ببینید مسئله از کجا مخلوط شده . چنانچه حزب کمونیست فرانسه همه فقهای درجه یکش در مجلس هستند ، همه فقهای درجه یک ، انقلاب اسلامی 92 است . در جای دیگر باز با روزنامه بامداد ایشان مصاحبه می کند و می گوید ولایت فقیه امری اختصاصی فقط برای شیعه نیست . هر دین و هر مسلکی در جهان خود به خود معتقد به رهبری آگاه است که با اصول خاص آن مرام تسلط و آگاهی داشته باشد . در مارکسیسم هم وضع به همین منوال است . در مارکسیسم هم ولایت فقیه وجود دارد .
    در عین حال حرکتهایی صورت گرفت برای قطع زمینه های ولایت فقیه تا در مقابل این قدرت نتواند بایستد . از جمله کارهایی که صورت گرفت ، کوشیدند تا آنجا امکان دارد این جمهوری را در سطح داخل و خارج بی آبرو نمایند و در تکمیل این طرح ، طرح مسئله گروگانها به عنوان نقطه ضعف که بارها ایشان از مسئله گروگانها به عنوان نقطه ضعف اسم بردند و می گویند تصرف مرکز حکومتی آمریکا برای ایران یک آزمایش سختی بود . نتیجه ی این آزمایش این شد که آمریکا عملا ما را محاصره اقتصادی کرد به طوریکه هم اکنون ما به زحمت می توانیم قطعات یدکی را از خارج بخریم . امثال این تعبیرها برای کوبیدن مسئله جاسوس خانه ، رشد نیروهای ضد انقلاب ، ملاقاتهای هفتگی با مسعود رجوی ، برخوردهای با احسان نراقی و آزاد کردن احسان نراقی از زندان ، برنامه هایی با خسرو قشقایی و به استناد تحلیلهای درون گروهی سازمان مجاهدین ، همین حرکاتی که امروز در جامعه صورت می گیرد نتیجه جلسات و برنامه های همین تشکیلات است . برای این که در آنجا قول به آقای بنی صدر داده بودند که اگر کفه ی ترازوی سیاست در جهت شما سقوط بکند ما ایران را تبدیل به لبنان خواهیم کرد و عملیاتی که در روز گذشته انجام دادند پس از آنکه خودشان در تحلیلشان بعد از پیام امام مجددا نوشته بودند که ما در قولی که – که در اینجا هست ، من فرصت نمی کنم بخوانم – در قولی که به آقای بنی صدر داده بودیم شکست خوردیم و نتوانستیم ایران را تبدیل به لبنان کنیم . مجددا حرکتهای روز گذشته دنباله همان حرکت تدوین شده بود .

حسن سابقه که در شرکت در جبهه ملی دوم و کار در موسسه تحقیقات علوم اجتماعی شروع می شود . شش ماه بعد از سال 42 از ایران خارج می شوند . از چه طریقی ؟ از طریق اسرائیل . یعنی در سال 39 ایشان یک بار به اسرائیل می روند و در آنجا نه به عنوان یک فرد عادی بلکه به عنوان یک نیروی رسمی در آنجا از ایشان اسکورت می کنند ، امکانات در اختیار ایشان می گذارند و بعد مجددا به ایران بر می گردند . این اسناد اگر فرصت بود و من برای شما می خواندم می دیدید که حرکت ، یک حرکت عادی نیست . مجددا شش ماه بعد از سال 42 ایشان از طریق اسرائیل به فرانسه می رود . بعد از ورود به فرانسه ، جبهه ملی سوم را در آنجا می سازند و روزنامه جبهه ملی را در آنجا چاپ می کنند .
    این چند مورد را هم در مورد زمینه های دیگر : در مورد امانت ، سوء استفاده از بودجه های سری که مدارکش در اینجا است ، آزاد کردن افراد از زندان امثال احسان نراقی ، خارج کردن افراد از ایران مثل برقعی و غیره که اسنادش در اینجا است که از پایگاه یکم شکاری آنها را از ایران خارج کردند ، با یک هواپیمای نظامی و در زمینه هایی که برای رئیس جمهور تقوا را لازم می داند ، تقلبات حساب شده در انتخابات مثل اینکه از منزل امام بیرون آمدند و اینکه من امروز خودم را کاندید می کنم که در ذهن مردم می نشیند ، حذف ربا از بانک که ایشان قبلش می گوید ربا از بانک حذف شد ، چون می داند که کمر ایرانی در زیر بار ربا و وامها خرد شده ، یک زمینه تبلیغاتی است ولی بعدش می گوید انشاءالله زمان امام زمان !!!!!!!! ، عدم امضای قانون اساسی از همه مهمتر ، عدم امضای قانون اساسی ، رأی ندادن به اصل 5 و 110 قانون اساسی به عنوان ولایت فقیه که مهمترین و بنیادی ترین زمینه های اعتقادی است ، مومن و معتقد بودن ایشان را به مبانی جمهوری اسلامی متزلزل می کند .
    و در مورد مذهب رسمی کشور ، یک جمله را بگویم و تمام کنم ، در مورد مذهب رسمی کشور و اعتقاد به آن ، کتابهای ایشان همچون تضاد و توحید که توحیدش در واقع وحدت مائوست نه توحید اسلامی تماما در جریان طرد زدایش فکر اسلامی- شیعی در ایران بود که ادامه پیدا کرد . در مجموعه صحبت ، در انتهای صحبت معتقدم با همه این اعمالی که صورت گرفته مسئله کفایت سیاسی ایشان یک امری است محرز و اگر می خواستم به عنوان مخالف صحبت کنم به این دلیل بود که معتقد بودم اینها نباید ب
    ویرایش توسط kamanabroo : 5th January 2013 در ساعت 09:48 PM

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,352
    دریافت تشکر: 906
    قدرت امتیاز دهی
    47
    Array
    Karim1504's: جدید135

پیش فرض پاسخ : شهید “دیالمه” از ماهیت “میر حسین موسوی” و “زهرا رهنورد” می‌گوید

واقعا سیاست پدر و مادر نمیشناسه

- - - به روز رسانی شده - - -

واقعا سیاست پدر و مادر نمیشناسه
    ارتشی دات کام
    بانک مقالات و مطالب نظامی به زبان پارسی

4. 2 کاربر از پست مفید Karim1504 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مخابرات- سیستم
    ارسال تشکر
    239
    دریافت تشکر: 521
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

نمیدونم چی بگم.این روزا آدم به هیچی نمی تونه اعتماد کنه.کم نبودن افرادی که یه روز به عنوان افرادی مومن معرفی میشن و یه مدت بعد خیلی راحت مواضع اطرافیانشون نسبت بهشون عوض میشه و حالاست که از شمر بدتر میشن, مثالاشم زیاده.فکر اینکه تمام اتفاقات سیاسی یه بازیه آزاردهندست.من که تو این مملکت به هیچ کس اعتماد ندارم.
    دنیا پیشرفتش را مدیون آدم های غیر منطقی است !

6. 3 کاربر از پست مفید محمد ایرانی سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    10,146
    دریافت تشکر: 10,426
    قدرت امتیاز دهی
    25391
    Array
    SaSaMc2's: جدید25

سلام...

واقعا ميل به قدرت چقدر دردناكه...

آدم ميترسه 4 روز ديگه كل ماهيت انقلاب به ف ر ا م ا س و ن ها ربط داده بشه...

خيلي جالبه...

شخصي كه در ويدئو رئيس مجلسه توي همين سال ها گذشته مورد فحاشي علني قرار ميگيرفت...

شخصي كه مورد اتهام هست نخست وزير جنگ اين كشور بوده و توي 8 سال جنگ اوضاع هرگز به بدي الان نبوده...

شخص ديگه اي كه اون هم، سالهاي زيادي رئيس مجلس بوده هم كلا معلوم نيست كجاست...

رئيس جمهور مورد خظاب هم كلا فرار كرده...

يكي ديگه از رئيس جمهور هايي كه با نفت 19 دلاري كشور رو 10 برابر از نفت 100 دلاري الان اداره كرده هم كه خونه نشينه...

از نوه ي امام تا كساني كه عمرشون رو پاي انقلاب گذاشتند همه مورد اتهام هستند...

خيلي دوست داشتم ببينم اگر شهيد ديالمه از اختلاص هاي 3000 ميلياديه حال باخبر ميشدن چه نظري داشتند...

باز جاي شكرش باقيه آزادي بيان اون زمون انقدر اجازه ميداد كه از خلخالي تا هر مقام ديگه اي رو بتوني مورد خطاب قرار بدي...

به هر حال حقيقت هر چه هست ايشالله روزي برسه كه مردم اين كشور در آرامش و رضايت كامل زندگي كنند...

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

ببینید با این تاپیک دارین نه تنها به ما اصلاح طلبان بلکه به شعور مردم توهین میفرمایید. میخواین منم افشا کنم؟ میخواین بزرکترین زمین خواران ایران رو معرفی کنم؟

موسوی بزرگ مرد تاریخ ایران بوده که مردم خاطراتشو هیچوقت فراموش نخواهند کرد .خاتمی بهترین رئیس جمهور بعد از انقلابه . کروبی رئیس بهترین مجلس ایران بعد از انقلاب بوده.

با این حرفا(چرندیات) چی رومیخواید ثابت کنید؟ میخواید بگین 70-80 درصد جامعه منافقند؟ باشه پس منم منافقم وبه این نفاقم میبالم. یاد حرفای امامان در مورد اخر الزمان می افتم

که میگن روزی میاد که کسانی ادعای اسلام دارن و درست بر اسلام ضربه وارد خواهند کرد . همچنین یاد سخن شهید بهشتی میفتم که اون زمان اوایل انقلاب همین اقایون به اصطلاح

ولایی ایشونو مورد شدیدترین حملات قرار دادن وایت لله هاشمی به ایشون فرمود که اقای بهشتی جریان چیه چرا باهات اینکارا رو میکنن. و شهید بهشتی به هاشمی گفت:اسیاب به نوبت.

متاسفم برای خودم ومردم

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر_نرم افزار
    ارسال تشکر
    3,958
    دریافت تشکر: 9,802
    قدرت امتیاز دهی
    5191
    Array
    آسد مرتضي's: جدید47

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi42 نمایش پست ها
    کروبی رئیس بهترین مجلس ایران بعد از انقلاب بوده.
    سلام
    كلا همه حرفاتون به كنار ولي اين يكي ديگه يه چيز ديگه است!!!!مطالعه هم بدك نيست ها....
    اتفاقا بدترين مجلس بود....يادآوري ميكنم تحصن مجلس رو...يادآوري ميكنم تماس با سناي آمريكا ار مجلس ايران رو....يادآوري ميكنم استعقاي دسته جمعي رو ....بس نيست!!!
    كلا انصاف چيز خوبي هست!!!!
    آهنگران سرشان شلوغ است ...
    بايد نعل تازه بسازند براي اسب ها ...

10. 12 کاربر از پست مفید آسد مرتضي سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر
    ارسال تشکر
    112
    دریافت تشکر: 90
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi42 نمایش پست ها
    ببینید با این تاپیک دارین نه تنها به ما اصلاح طلبان بلکه به شعور مردم توهین میفرمایید. میخواین منم افشا کنم؟ میخواین بزرکترین زمین خواران ایران رو معرفی کنم؟

موسوی بزرگ مرد تاریخ ایران بوده که مردم خاطراتشو هیچوقت فراموش نخواهند کرد .خاتمی بهترین رئیس جمهور بعد از انقلابه . کروبی رئیس بهترین مجلس ایران بعد از انقلاب بوده.

با این حرفا(چرندیات) چی رومیخواید ثابت کنید؟ میخواید بگین 70-80 درصد جامعه منافقند؟ باشه پس منم منافقم وبه این نفاقم میبالم. یاد حرفای امامان در مورد اخر الزمان می افتم

که میگن روزی میاد که کسانی ادعای اسلام دارن و درست بر اسلام ضربه وارد خواهند کرد . همچنین یاد سخن شهید بهشتی میفتم که اون زمان اوایل انقلاب همین اقایون به اصطلاح

ولایی ایشونو مورد شدیدترین حملات قرار دادن وایت لله هاشمی به ایشون فرمود که اقای بهشتی جریان چیه چرا باهات اینکارا رو میکنن. و شهید بهشتی به هاشمی گفت:اسیاب به نوبت.

متاسفم برای خودم ومردم

وقتی که اون وضع سال 88 اتفاق افتاد، چرا موسوی نیومد در مقابل دشمنان نظام موضع بگیره؟
    میخاد کشور رو نجات بده از این گرونی و سیاست های خارجی به اصطلاح موفق دوره دولت نهم دهم (به قول خودش) یا اینکه به نابودی بکشونه مملکتو؟
    توی دوران آشوب و شعار تقلب سر دادن یه عده تو کشور، شعار اینکه ما ولایت فقیه رو قبول نداریم، شعاری که مال امام خمینی بود، مال امام خمینی، کسی که همش دم ازین میزدین موسوی یار امام هستو انقلابی هستو میخاد راه امام رو ادامه بده، چرا نیومد در مقابل این شعار های ضد انقلابیو مورد تنفر امام خمینی، موضع بگیره؟
    شعارهایی که طرفداراش به دستور خودش میومدن توی خیابونا برای اعتراض.

مگه ندید تمام دشمنان ایران، از امریکا و انگلیس و اسراییل گرفته تا منافقین و گروهکهای تروریستی اعم از طالبان و ریگیو گروههای منافقین در عراق و کشورهای عربی و ....

چرا موسوی و کروبی که صلاح نظام رو میخاستن، نه تنها با این دشمنان مقابله نکردن بلکه به همصدا شدن با دشمنان قد علم کردن؟

واقعا جای تعجب هست که بعد از این همه اتفاق ناخوش آیند، باز هم دم از موسوی و کروبی میزنین.

اینارو دیگه باید بزارید کنار.
    بپردازید به مشکلات فعلی کشور.نه اینکه عینک خوش بینی بزنید به چشمتون.
    با نظام مشکل دارید که دارید،ولی این دلیل نمیشه که با دشمنان نظام هم صدا بشید. مگر اینکه خودتون دشمن نظام باشید که فکر فکر نمیکنم.
    ویرایش توسط سیدسبحان : 6th January 2013 در ساعت 11:44 AM

12. 8 کاربر از پست مفید سیدسبحان سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    نرم افزار کامپیوتر
    ارسال تشکر
    434
    دریافت تشکر: 499
    قدرت امتیاز دهی
    62
    Array
    kadaj's: جدید66

ممنون جالب بود .....
    انسان هم میتونه دایره باشه هم یه خط راست انتخاب باخودته‌،تا ابد دور خودت بچرخی یاتابی نهایت ادامه بدی.k

14. 4 کاربر از پست مفید kadaj سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر
    ارسال تشکر
    112
    دریافت تشکر: 90
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط آسد مرتضي نمایش پست ها
    سلام
    كلا همه حرفاتون به كنار ولي اين يكي ديگه يه چيز ديگه است!!!!مطالعه هم بدك نيست ها....
    اتفاقا بدترين مجلس بود....يادآوري ميكنم تحصن مجلس رو...يادآوري ميكنم تماس با سناي آمريكا ار مجلس ايران رو....يادآوري ميكنم استعقاي دسته جمعي رو ....بس نيست!!!
    كلا انصاف چيز خوبي هست!!!!

آخ جیگرم حال اومد!
    یه ادم منصف هم دیدیم بالاخره!
    دمت گرم...

16. 4 کاربر از پست مفید سیدسبحان سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)