دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43

موضوع: حتما بخونید(برادر بزرگ تو را می بیند!Big Brother’s Waching You

همکار تالار اقتصاد
    ارسال تشکر
    2,623
    دریافت تشکر: 2,398
    قدرت امتیاز دهی
    775
    Array
    plarak12's: جدید145

پیش فرض پاسخ : حتما بخونید(برادر بزرگ تو را می بیند!Big Brother’s Waching You

2هفته پیش خبر رسوایی گوگل در خصوص درخواست انگلستان و چند کشور دیگه که یادم نیست مبنی بر اراعه اطلاعات مربوط به کاربران تبعه ان کشور ها به بیرون درز کرد که حتی خبر علمی فرهنگی شبکه4 هم
    اعلامش کرد و میتونید با سرج در خبرها پیداش کنید از این دست اخبار تو سایتهای معتبر جهانی وجود داره . اگه وقت کافی داشتم سرج میکردم براتون میزاشتم.
    موفق باشید
    ویرایش توسط plarak12 : 23rd November 2012 در ساعت 06:25 PM

خواهی نشوی رسوا ، همرنگ شرافت شو ... !
    بورس به همین سادگی {آموزش مقدماتی}

2. 4 کاربر از پست مفید plarak12 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    5,905
    دریافت تشکر: 4,849
    قدرت امتیاز دهی
    86
    Array
    mehrab123's: جدید164

37.157.249.134بیا اگه راس میگی سابقه این ای پی رو درار ببینم
    نتایج خوارزمی مشخص شد
    http://www.mehrab123.rozblog.com/

4. کاربرانی که از پست مفید mehrab123 سپاس کرده اند.

همکار تالار اقتصاد
    ارسال تشکر
    2,623
    دریافت تشکر: 2,398
    قدرت امتیاز دهی
    775
    Array
    plarak12's: جدید145

سلام حتما سر فرصت این کارو میکنم ولی نمیدونم چرا این موضوع ساده برا بعضی ها عجیبه. سر فرصت در می ارم .

خواهی نشوی رسوا ، همرنگ شرافت شو ... !
    بورس به همین سادگی {آموزش مقدماتی}

6. 3 کاربر از پست مفید plarak12 سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    دریافت تشکر: 9,945
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

گوگل چند جزیره خریده که تمام سرورها و اطلاعات را در انها ذخیره می کنه.
    برای همین هست می گن از گوگل استفاده نشه .
    شما می تونید اطلاعات و سایت هایی که رفتین را از جیمل خودتون ببینید محل دقیق اونو می فرستم براتون.
    و یک نکته اگر از وی پی ...... و سایت فیل..... استفاده می کنید سبب میشه اطلاعات سیستم را در اختیار کسانی که این امکانات را فراهم کرده اند بزارید. برای همین حتما حجم ورود اطلاعات و خروج ان را در سیستم چک کنید منظورم send و received هست همیشه باید received شما حداقل دو یا سه برابر send باشه در غیر این صورت دارن از اطلاعات شما استفاده می کنند. برای تست وقتی شما فایلی در اینترنت اپلود می کنید و یا برای کسی می فرستین حجم send بالا می ره.

و یک نکته دیگه که احتمال سرقت اطلاعات را کاهش بده بستن پورت های سیستم شماست که همیشه باز هست مثل 8080،5020 , ...

این اطلاعات که اط شما در فضای مجازی ثبت میشه در مقاصد مختلف استفاده میشه چون شخصیت و فعالیت های شما برای سازمان ها مشخص میشه و ...............

تنها گوگل نیست که این امکان را داره فیسبوک ، یاهو و ........ هستند که کاری شبیه گوگل ارائه خدمات به سازمان های مختلف می دن برای مثال در یاهو وقتی در وارد میلتان میشید در کنار ایندکس میلتان پست و تبلیغاتی که معمولا مورد علاقه شما هست زده.

البته یک قسمت در گوگل هست که به شما امکان میده که ببینید چه کشوری ، چه شهری و چه ای پی چه موضوعی را سرچ کرده و بیشتر دنبال اون هست من تا شهر اوردم اما ای پی را نتوستم ببینم.
    مهمترين لذت در زندگي، كمك به سايرين براي برنده شدن است. حتي اگر به قيمت آهسته تر رفتن و تغيير در نتيجه مسابقه اي باشد كه ما در آن شركت داريم

8. 3 کاربر از پست مفید hossien سپاس کرده اند .

دوست جدید
    ارسال تشکر
    421
    دریافت تشکر: 839
    قدرت امتیاز دهی
    2518
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط amiralisurosh نمایش پست ها
    سلام حتما سر فرصت این کارو میکنم ولی نمیدونم چرا این موضوع ساده برا بعضی ها عجیبه. سر فرصت در می ارم .
    برای من که Backtrack رو فوت آبم IP Tracking یه موضوع کاملا غیر عملیه! به خصوص تو ایران که ما آی پی های متغیر داریم و هر روز آی پی کاربر ها تغییر میکنه!

ردیابی دقیق کاربرها بر اساس آی پی فقط توسط دولتها و با کمک شرکت های بزرگ امکان پذیره. اونم نگرانی برای من و شما نداره. مگه منو شما قراره چیکار کنیم؟ ساختمان پنتاگون رو با هواپیما ربایی نابود کنیم؟! فکر نکنم ایمیل های من دوستام برای سازمان های جاسوسی جذابیتی داشته باشه!

از روی آی پی فقط میشه محل تقریبی کاربر رو تشخیص داد. اگر بعضی پورتهای کامپیوتر مثل پورت 445 باز باشند میشه کنترل کامپیوتر رو بدست گرفت.

آی پی من 2.185.103.124 هست. نمیخواد سوابق سایتهایی که رفتم رو بگی! فقط رمز مودم وایرلس منو بهم بگو واسم کافیه!!

10. 3 کاربر از پست مفید emer62304 سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات و انتقال حرارت
    ارسال تشکر
    9,142
    دریافت تشکر: 6,504
    قدرت امتیاز دهی
    12965
    Array

دوستان این پورت هایی که گفتین برای امنیت ببندیم؛ چطور باید بست؟اگر ببندیمشون مشکلی برای خودمون پیش نمیاد؟

12. 3 کاربر از پست مفید ab.bb سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    ارسال تشکر
    4,046
    دریافت تشکر: 1,450
    قدرت امتیاز دهی
    789
    Array
    ^*زهرا*^'s: جدید167

اون دکه اونا از این کارا میکننو من قبول دارم!اما یه سؤال دارم! چند سال پیش از یه نفر شنیدم که میشه با انجام یکارایی تصویر شخصو محیطی که داخلشو دید! حتی وقتی رایانه خاموش باشه!!!!!!! من اون موقع اطلاعات دقیقی نداشتم! این واقعیه؟؟؟؟ من پیش خودم فکر کردم اگه رایانه دوربین داشته باشه میشه! ممنون میشم در این باره هم اطلاعاتی بدین!
    خدایا، به داده و نداده و گرفته ات شکر
    که داده ات نعمت است و نداده ات حکمت است و گرفته ات امتحان!

14. کاربرانی که از پست مفید ^*زهرا*^ سپاس کرده اند.

دوست جدید
    ارسال تشکر
    421
    قدرت امتیاز دهی
    2518
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ab.bb نمایش پست ها
    دوستان این پورت هایی که گفتین برای امنیت ببندیم؛ چطور باید بست؟اگر ببندیمشون مشکلی برای خودمون پیش نمیاد؟
    الان یه مقدار خسته ام. فردا یه توضیح کوچیک و یه آموزش مختصر در همین رابطه توی همین تاپیک میزارم

16. کاربرانی که از پست مفید emer62304 سپاس کرده اند.

دوست جدید
    ارسال تشکر
    421
    قدرت امتیاز دهی
    2518
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ^*زهرا*^ نمایش پست ها
    اون دکه اونا از این کارا میکننو من قبول دارم!اما یه سؤال دارم! چند سال پیش از یه نفر شنیدم که میشه با انجام یکارایی تصویر شخصو محیطی که داخلشو دید! حتی وقتی رایانه خاموش باشه!!!!!!! من اون موقع اطلاعات دقیقی نداشتم! این واقعیه؟؟؟؟ من پیش خودم فکر کردم اگه رایانه دوربین داشته باشه میشه! ممنون میشم در این باره هم اطلاعاتی بدین!
    اون شخصی که این حرفو زده فیلم های تخیلی رو خیلی دوس داشته!!!
    اگه یه پورت به درد بخور باز باشه و هیچ مانعی سر راه نباشه
    اگه کامپیوتر قربانی روشن باشه
    اگه کامپیوتر قربانی وبکم داشته باشه و درایورش نصب باشه
    اگه سرعت اینترنت قربانی کند نباشه
    بله میشه تصویر وبکم رو دید.
    اگر کامپیوتر خاموش باشه اصلا سیستم عامل بوت نشده که بخواد به شبکه وصل بشه!! وقتی شما آی پی در شبکه نداری پس ...

18. 3 کاربر از پست مفید emer62304 سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    ارسال تشکر
    4,046
    دریافت تشکر: 1,450
    قدرت امتیاز دهی
    789
    Array
    ^*زهرا*^'s: جدید167

نقل قول نوشته اصلی توسط emer62304 نمایش پست ها
    اون شخصی که این حرفو زده فیلم های تخیلی رو خیلی دوس داشته!!!اگه یه پورت به درد بخور باز باشه و هیچ مانعی سر راه نباشهاگه کامپیوتر قربانی روشن باشهاگه کامپیوتر قربانی وبکم داشته باشه و درایورش نصب باشهاگه سرعت اینترنت قربانی کند نباشهبله میشه تصویر وبکم رو دید.اگر کامپیوتر خاموش باشه اصلا سیستم عامل بوت نشده که بخواد به شبکه وصل بشه!! وقتی شما آی پی در شبکه نداری پس ...
    خیلی خیلی ممنون! منم اون زمان باور نمیکردم! اصرار های طرف منو به شک انداخت! میگفت استادش بهش گفته!!!!!
    خدایا، به داده و نداده و گرفته ات شکر
    که داده ات نعمت است و نداده ات حکمت است و گرفته ات امتحان!

20. کاربرانی که از پست مفید ^*زهرا*^ سپاس کرده اند.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)