دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این متن که نوشته خودمه خوشتون اومد؟

رأی دهندگان
2. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

2 100.00%
  • خیر

0 0%
  • تا حدی

0 0%
  • بسیار

0 0%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گل عشق

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی کاربردی
    ارسال تشکر
    15
    دریافت تشکر: 15
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

Post گل عشق

گل عشق را وقتی می خندیدی از باغچه وسیع دلت با ریشه کندم و در وجودم،قلبم،در کنجی که نام و یادت در سر تا سرش حک شده بود،کاشتم...
    سالها از پی هم رفت و من تمامی این سالها را با اشک چشمانم ولالایی دوستت دارم سپری کردم تا حتی گلبرگی از آن گل که جزئی از وجودت بود نیفتد،دیگر بوی گل تنها بویش نبود،دیگر قرمزی خون تو تنها رنگش نبود،دیگر تنها به تو تعلق نداشت.
    اما وقتی گلم خشکید که از عمق وجودت گفتی:«از تو بیزارم،نمی خواهمت،هیچ وقت تو را نمی خواستم.»
    آنگاه بود که گلم خشکید و من در هم شکستم.تو نمی دانستی نبض وجودم همه از توست و گل عشقت در قلب من جای دارد.تنها جمله ی «دوستت نمی دارم» نیز کافیست تا گلم از ریشه بخشکد و دیگر یارای زندگی نباشد.
    برای شکستن شیشه ای نازک یک تلنگر کافیست چرا سنگ به دست می گیری؟میخواهی ببینی تا چه حد خرد می شود؟!می خواهی از هم گسستنش را به تماشا بنشینی؟
    آری دل شکستن هنر نمی با شد.

2. 3 کاربر از پست مفید میلیکان سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع