دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: باز شدن درایوها در ویندوز

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    دریافت تشکر: 9,945
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

پیش فرض باز شدن درایوها در ویندوز

سلام
    درایوهای من وقتی روشون دول کیلیک می کنم باز نمیشه و یک کادر برای انتخاب برنامه می یاره.البته هم با آنتی ویروس nod32 چک کردم ویروس نداره باید چه کار کنم تا باز شود و در ضمن این را بگم که با راست کیلیک و زدن open باز میشه.راهنمایی کنید باید چگونه به حالت اولیه برگردونم.
    با تشکر
    مهمترين لذت در زندگي، كمك به سايرين براي برنده شدن است. حتي اگر به قيمت آهسته تر رفتن و تغيير در نتيجه مسابقه اي باشد كه ما در آن شركت داريم

2. 2 کاربر از پست مفید hossien سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    کلام,فقه,اصول,
    ارسال تشکر
    27,914
    دریافت تشکر: 19,740
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    kamanabroo's: جدید150

پیش فرض پاسخ : باز شدن درایوها در ویندوز

سلام حسين جان

من فكر مي كنم كه درايو هاي شما ويروس اوتوران دارند كه با باز كردن اولين پنجره در ويندوز به همه درايو ها نفوذ مي كنند.

راه اول: احتمالا آنتي ويروس شما آپديت نيست. اونرو آپديت كنيد.

راه دوم و اصلي : اينكه ويندوزتون رو عوض كنيد و وقتي براي اولين بار ويندوز بالا اومد از داخل يك سي دي آنتي ويروس نود 32 رو نصب كنيد و قبل از اينكه هيچ پنجره اي( از ماي كامپيوتر و درايوها ) باز كنيد تمام درايو هاتون رو ويروس كشي كنيد.
    اين عمل موجب ميشه كه قبل از اينكه ويروس در ويندوز شما نهادينه بشه از بين بره.

من خودم با اينكار ويروسهايي رو كه به محض باز كردن پنجره منتشر مي شن رو از بين مي برم.

4. 5 کاربر از پست مفید kamanabroo سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر(مهندسی نرم افزار)
    ارسال تشکر
    4,182
    دریافت تشکر: 19,008
    قدرت امتیاز دهی
    220
    Array

سلام منم قبلا با این مشکل مواجه شده بودم که مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم ولی دفعه پیش که این مشکل برام پیش اومد با System Restore مشکلم رفع شد .حالا نمیدونم به شما توصیه میکنم این راه رو برید شاید مشکل حل بشه واسه من که جواب داد.
    شنبه : یارب العالمین 1شنبه : یا ذاالجلال والاکرام
    2شنبه : یا قاضی الحاجات 3شنبه : یاارحم الراحمین
    4شنبه : یا حی یاقیوم 5شنبه : لا اله الا الله الملک الحق المبین
    جمعه : اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

6. 4 کاربر از پست مفید آبجی سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    دریافت تشکر: 9,945
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

سلام
    این کار را کردم اما درست نشد به غیر از این و پاک کردن ویندوز راه دیگری بلد هستید با نصب برنامه میشه درست کرد یا نه
    مهمترين لذت در زندگي، كمك به سايرين براي برنده شدن است. حتي اگر به قيمت آهسته تر رفتن و تغيير در نتيجه مسابقه اي باشد كه ما در آن شركت داريم

8. 2 کاربر از پست مفید hossien سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    کلام,فقه,اصول,
    ارسال تشکر
    27,914
    دریافت تشکر: 19,740
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    kamanabroo's: جدید150

,يه راه سخت :

تمام اطلاعتت رو روي هارد ديگه اي كپي كني، يا رايت كني( روي ريرايت)، يا توي فلش مموري بريزي .... حالا

خلاصه اينكه هاردتو فرمت كني به كلي بعد دوباره پارتيشن بندي كني و ويندوز نصب كني همراه با آنتي ويروس آپديت شده كه وقتي داري اطلاعاتت رو بر مي گردوني دوباره ويروس فعال نشه.

10. 2 کاربر از پست مفید kamanabroo سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    دریافت تشکر: 29,042
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array
    Admin's: جدید39

سلام
    این کار را کردم اما درست نشد به غیر از این و پاک کردن ویندوز راه دیگری بلد هستید با نصب برنامه میشه درست کرد یا نه
    سلام آقا حسین.

خدمت شما عرض کنم که راه هایی که دوستان گفتن درسته ... چرا که سیستم عامل ویندوز چون Open Source نیست معمولا در ایراداتی این چنینی در بخش رجیستری ویندوز همه رو مجبور می کنه که سیستم عامل رو کامل عوض کنن.

حالا شما به این سوال من جواب بده ؟

تنها با عوض کردن سیستم عامل مشکلت حل شده یا نه ؟

مثلا این کاری که می گم رو بکنی.

تمامی فایلهایی که مال خودت رو روی پارتیشن های دیگه بریزی و تنها پارتیشن اصلی که ویندوز روشه رو فرمت کنی و بعد دوباره ویندوز رو نصب کنی.

این کار رو بکن انشاء الله نتیجه می گیری ... چرا که نمی شه با عوض نکردن ویندوز این چنین ایرادات رجیستری رو حل کرد.

چون ایراد سخت افزاری نیست ، نرم افزاریه...
    موفق باشی
    نخبه یعنی خودباوری انسان و پس از خود باوری کاری غیر ممکن نمی شود

12. 2 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    13
    دریافت تشکر: 85
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

قبل از هر چیز، اگه حوصله خوندن درد دلم رو ندارید، فقط بخش های صورتی رنگ رو بخونید (البته به جز امضاء م !!!)

خوب البته همه این راه ها علمی هست ولی می بینید که راه های علمی جواب نمی ده، مگه نه؟!!!

حالا من یه راه غیر علمی و کاملا خرافاتی رو به شما پیشنهاد می کنم، که اصلا هم پایه علمی نداره، توجه داشته باشید که من این خرافات رو از خودم در آوردم!!!!! (قابل توجه آقا مصطفی)

همون جوری که یکی از بچه ها فرمودن شما به ویروس های اتوران آلوده شدین!!

از نظر غیر علمی و خرافه پرستی، ویروس های اتوران به ویروس های گفته می شه که یک فایل autorun.inf رو داخل ریشه تمام درایو ها می سازند
    وظیفه این فایلها صدا زدن یک فایل (مثلا اجرایی) و اعمال یکسری خصوصیات به اون درایو (مثل تعیین آیکن واسه درایو) هست، بنابراین در شرایطی که آنتی ویروس شما ویروس رو گرفته باشه، شما با شرایطی مواجه می شین که الان دارید، یعنی دابل کلیک می کنید روی درایو و درایو باز نمی شه چون فایل اتوران قصد صدا زدن فایل ویروس رو داره ولی فایل ویروس سر جاش نیست، بنابراین ویندوز نمی دونه باید چیکار کنه!!!!

حالا تعویض ویندوز به روش علمی چه کمکی به شما می کنه؟ هیچی، چون نهایتا شما یک درایو رو فرمت می کنید و فقط autorun.inf اون درایو از بین می ره ولی وضعیت بقیه درایوها همچنان سرجای خودشه
    البته یه کار فوق علمی دیگه هم می شه کرد، اونم اینه که تمام هارد رو فرمت کنید!!!!!!

حالا راه حل چیه؟ راه حل رو آوردن به یک روش کاملا غیر علمی هست!!!! البته این در شان یه سایت نخبه نیست که در اون حرفای غیر علمی زده بشه، وگرنه با کار فرهنگی مجبورت می کنن عقب نشینی کنی!!!

حالا بی خیال راه حل: شما خیلی راحت می تونید با پاک کردن فایل autorun.inf از ریشه تمامی درایوها، مشکل خودتون رو حل کنید تنها عیب این روش اینه که ممکنه بهت بگن خرافاتی!!!

توجه کنید که فایل autorun.inf به صورت مخفی یا سیستمی هست، بنابراین شما برای رویت این فایل باید در حالت «نمایش کامل» قرار داشته باشید (اینم یه حرف خرافاتی دیگه!!)
    ویرایش توسط soheilspeedart : 30th July 2009 در ساعت 01:09 AM
    واسه تکمیل و ارتقاء یه طرح سیستم خنک کننده مایع پردازنده، به راهنمایی دوستان آشنا به روشهای تهیه قطعات (فلزی) و آب بندی (تحت فشار) قطعات با هم (برای جلوگیری از نشد و انفجار) هستم....

ضمنا توی این زمینه اگه سایر دوستان نظری دارن ممنون می شم راهنمایی م کنن (انتخاب گاز، فلز و...)

14. 4 کاربر از پست مفید soheilspeedart سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    2
    سپاس شده 2 در 1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

من با اقا سهيل عزيز موافقم
    منم واسم چنين مشكلي مانند خيلي از دوستان پيش اومد
    كه رفتم از يه فردي كه خيلي حاليش ميشد پرسيدم
    دقيقا همين حرف اقا سهيل رو زد

كه متاسفانه اين روش در حالي كه خيلي ساده هست
    كمتر افرادي ازش اشنا هستن و وقتي به اين مشكل برميخورن
    سريع ميرن ويندوز عوض مكنن

موفق باشيد

16. 2 کاربر از پست مفید shahin71mo سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    دریافت تشکر: 29,042
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array
    Admin's: جدید39

قبل از هر چیز، اگه حوصله خوندن درد دلم رو ندارید، فقط بخش های صورتی رنگ رو بخونید (البته به جز امضاء م !!!)

خوب البته همه این راه ها علمی هست ولی می بینید که راه های علمی جواب نمی ده، مگه نه؟!!!

حالا من یه راه غیر علمی و کاملا خرافاتی رو به شما پیشنهاد می کنم، که اصلا هم پایه علمی نداره، توجه داشته باشید که من این خرافات رو از خودم در آوردم!!!!! (قابل توجه آقا مصطفی)

همون جوری که یکی از بچه ها فرمودن شما به ویروس های اتوران آلوده شدین!!

از نظر غیر علمی و خرافه پرستی، ویروس های اتوران به ویروس های گفته می شه که یک فایل autorun.inf رو داخل ریشه تمام درایو ها می سازند
    وظیفه این فایلها صدا زدن یک فایل (مثلا اجرایی) و اعمال یکسری خصوصیات به اون درایو (مثل تعیین آیکن واسه درایو) هست، بنابراین در شرایطی که آنتی ویروس شما ویروس رو گرفته باشه، شما با شرایطی مواجه می شین که الان دارید، یعنی دابل کلیک می کنید روی درایو و درایو باز نمی شه چون فایل اتوران قصد صدا زدن فایل ویروس رو داره ولی فایل ویروس سر جاش نیست، بنابراین ویندوز نمی دونه باید چیکار کنه!!!!

حالا تعویض ویندوز به روش علمی چه کمکی به شما می کنه؟ هیچی، چون نهایتا شما یک درایو رو فرمت می کنید و فقط autorun.inf اون درایو از بین می ره ولی وضعیت بقیه درایوها همچنان سرجای خودشه
    البته یه کار فوق علمی دیگه هم می شه کرد، اونم اینه که تمام هارد رو فرمت کنید!!!!!!

حالا راه حل چیه؟ راه حل رو آوردن به یک روش کاملا غیر علمی هست!!!! البته این در شان یه سایت نخبه نیست که در اون حرفای غیر علمی زده بشه، وگرنه با کار فرهنگی مجبورت می کنن عقب نشینی کنی!!!

حالا بی خیال راه حل: شما خیلی راحت می تونید با پاک کردن فایل autorun.inf از ریشه تمامی درایوها، مشکل خودتون رو حل کنید تنها عیب این روش اینه که ممکنه بهت بگن خرافاتی!!!

توجه کنید که فایل autorun.inf به صورت مخفی یا سیستمی هست، بنابراین شما برای رویت این فایل باید در حالت «نمایش کامل» قرار داشته باشید (اینم یه حرف خرافاتی دیگه!!)
    آقا سهیل از بیان این موضوع و کمک به دوستمون ازتون ممنونم.

اما دلیل به قولی درد دلهاتون رو متوجه نشدم ...!

چرا که همه اینجا جمع نشدیم که با سوال و جواب ها همدیگه رو بخوایم ضایع کنیم.

بله جوی دوستانه است و یکی سوالی می پرسه و یکی دیگه جوابی در حد معلوماتش میده.

البته من هیچ جا ادعا نکردم که معلوماتم بیشتر از بقیه بوده و یا هست.

در هر صورت من دلیلی نمی بینم که این موضوع رو در اینجا بیان کنم.

در پیام خصوصی جوابتون رو بگیرین.

امیدوارم مشکل دوستمون آقا حسین هم حل شده باشه.

موفق باشید
    نخبه یعنی خودباوری انسان و پس از خود باوری کاری غیر ممکن نمی شود

18. کاربرانی که از پست مفید Admin سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    13
    دریافت تشکر: 85
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

اگه اینقدر صادق بودین که می خواستین توی پیام خصوصی جواب منو بدین، حتما این کارو می کردین، مگر اینکه اینجا هم جزو پیام خصوصی باشه (تا اینجا که ناظم سایت رفتار بهتری از شما داشته)

در مورد ضایع کردن و... فقط خواستم به شما نشون بدم، اگه منم بخوام اشکال بگیرم، می تونم به تک تک پست ها اشکال بگیرم (قابل توجه دوستانی که عنوان «دکتر» رو یدک می کشن)

اگه این وسط کسی هم ضایع شده، من شرمنده م. (قصد ضایع کردن رو کسی داره که یه مطلب درست رو با... رد می کنه...)
    واسه تکمیل و ارتقاء یه طرح سیستم خنک کننده مایع پردازنده، به راهنمایی دوستان آشنا به روشهای تهیه قطعات (فلزی) و آب بندی (تحت فشار) قطعات با هم (برای جلوگیری از نشد و انفجار) هستم....

ضمنا توی این زمینه اگه سایر دوستان نظری دارن ممنون می شم راهنمایی م کنن (انتخاب گاز، فلز و...)

20. 3 کاربر از پست مفید soheilspeedart سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)