دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: اشتباه فرشتگان

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    سوم راهنمائی
    ارسال تشکر
    317
    دریافت تشکر: 239
    قدرت امتیاز دهی
    25
    Array

پیش فرض اشتباه فرشتگان

درويشي به اشتباه فرشتگان به جهنم فرستاده ميشود .
    پس از اندك زماني داد شيطان در مي آيد و رو به فرشتگان مي كند و مي گويد : جاسوس مي فرستيد به جهنم!؟
    از روزي كه اين ادم به جهنم آمده مداوم در جهنم در گفتگو و بحث است و جهنميان را هدايت مي كند و...
    حال سخن درويشي كه به جهنم رفته بود اين چنين است: با چنان عشقي زندگي كن كه حتي بنا به تصادف اگر به جهنم افتادي خود شيطان تو را به بهشت باز گرداند

2. 7 کاربر از پست مفید mahia_z سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی دارویی
    ارسال تشکر
    233
    دریافت تشکر: 251
    قدرت امتیاز دهی
    433
    Array
    davoud13's: سکوت

پیش فرض پاسخ : اشتباه فرشتگان

سلام
    پیام بازرگانی بود.داری تبلیغاته جهنمو میکنی.داستانش قشنگه ولی اگه اون شیطونه و ما هم آدم بدون این قصه سر دراز داره یارو اینجا همه چیزش عالی بوده مومن نشده بعد اونور سیم داغ و سربه مذاب و اژدهای دو سر ... به راه راست رفتن سخت میشه.نظر خودت چیه؟

4. 2 کاربر از پست مفید davoud13 سپاس کرده اند .

همکار تالار نجوم
    ارسال تشکر
    4,170
    دریافت تشکر: 6,219
    قدرت امتیاز دهی
    16868
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط davoud13 نمایش پست ها
    سلام
    پیام بازرگانی بود.داری تبلیغاته جهنمو میکنی.داستانش قشنگه ولی اگه اون شیطونه و ما هم آدم بدون این قصه سر دراز داره یارو اینجا همه چیزش عالی بوده مومن نشده بعد اونور سیم داغ و سربه مذاب و اژدهای دو سر ... به راه راست رفتن سخت میشه.نظر خودت چیه؟
    اینو هستم!

6. کاربرانی که از پست مفید kahrupay سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی دارویی
    ارسال تشکر
    233
    قدرت امتیاز دهی
    433
    Array

سلام
    من همیشه متهم میشم که بحث رو منحرف میکنم چه قبلا تو دانشگاه چه الان تو صنفه راننده تاکسیا.خوشحالم که خوشت اومده ولی عجیبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همکار تالار نجوم
    ارسال تشکر
    4,170
    قدرت امتیاز دهی
    16868
    Array

سلام
    من همیشه متهم میشم که بحث رو منحرف میکنم چه قبلا تو دانشگاه چه الان تو صنفه راننده تاکسیا.خوشحالم که خوشت اومده ولی عجیبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام
    چیش عجیبه؟؟

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی دارویی
    ارسال تشکر
    233
    قدرت امتیاز دهی
    433
    Array

چون هیچوقت هیچکس با من موافق نیست یا من خیلی مخالفم یا اونا خیلی بیخیال؟ عجیب این که شما اولیشی.ازینکه با یک راننده تاکسی هم نظری چه حسی داری؟

همکار تالار نجوم
    ارسال تشکر
    4,170
    قدرت امتیاز دهی
    16868
    Array

چون هیچوقت هیچکس با من موافق نیست یا من خیلی مخالفم یا اونا خیلی بیخیال؟ عجیب این که شما اولیشی.ازینکه با یک راننده تاکسی هم نظری چه حسی داری؟
    هیچی! فقط رابطه ی بین کارشناس شیمی با راننده تاکسیو نفهمیدم.
    در ضمن اتفاق نظر به عقل مربوط می شه نه شغل.
    ولی خب در رابطه با داستان باید بگم این داستانو من قبلا خوندم داستان طولانیه و این درویش تو دنیا هم آدم خوبی بوده و این خوبی رو تو جهنم هم حفظ کرده ولی چون راجع به این داستان همچین نظری تا حالا نشنیده بودم برام جالب بود و خنده ام گرفت.
    به هر حال ممنون
    ویرایش توسط kahrupay : 23rd August 2012 در ساعت 08:11 PM

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی دارویی
    ارسال تشکر
    233
    قدرت امتیاز دهی
    433
    Array

من دانشجو انصرافی ارشدم.سربازیمو مدتیه تموم کردم کار مربوط به تخصص خودم نیافتم ولی الان اومدم شهر دیگه ای انباردارم ساعت 2 به بعدم میرم رو تاکسی مردم کار میکنم دارم برای فوق پول جمع میکنم قبول شدم نمیخوام روزای گذشته تکرار بشه.فکر کنیم زیادترم توضیح دادم.

12. کاربرانی که از پست مفید davoud13 سپاس کرده اند.

همکار تالار نجوم
    ارسال تشکر
    4,170
    قدرت امتیاز دهی
    16868
    Array

من دانشجو انصرافی ارشدم.سربازیمو مدتیه تموم کردم کار مربوط به تخصص خودم نیافتم ولی الان اومدم شهر دیگه ای انباردارم ساعت 2 به بعدم میرم رو تاکسی مردم کار میکنم دارم برای فوق پول جمع میکنم قبول شدم نمیخوام روزای گذشته تکرار بشه.فکر کنیم زیادترم توضیح دادم.
    خواهش می کنم!
    من فقط یه کم کنجکاو شدم!
    چون بعضیا علاقه به گمراه کردن دارن اگرنه چیز هایی که گفتین به من هیچ ربطی نداره!
    آدم جالبی هستین!
    انشاالله موفق بشین.

همکار تالار مکانیک
    ارسال تشکر
    13,417
    دریافت تشکر: 6,562
    قدرت امتیاز دهی
    6221
    Array
    homeyra's: جدید156

سلام
    سلام،من با اجازه داستانو بطور کامل میذارم،هدف از این داستان هم رسیدن به جملۀ پایانی هست:
    پائولو کوئیلو با عشق زیستن را در قالب حکایتی چنین مینگارد:
    در روزگاری دور مردی بود که همۀ زندگیش را با عشق و محبت پشت سر گذاشته بود.وقتی مرد،همه میگفتند به بهشت رفته است،آدم مهربانی مثل او( هرچند بهشت برای این مرد چندان مهم نبود) حتما به بهشت میرود.
    روح مرد بر دوراهی بهشت و جهنم ایستاده بود،دربان نگاهی به اسامی کرد و چون اسم مرد را در میان بهشتیان نیافت اورا به جهنم فرستاد،زیرا جهنم هیچ نیازی به دعوتنامه یا کارت شناسایی نداشت .
    چندروز گذشت و ابلیس با ناراحتی و خشم به دروازۀبهشت رفت و گفت:این کار شما تروریسم خالص است! مسئول باحیرت از شیطان دلیل خشم او را پرسید و شیطان گفت:آن مرد را به دوزخ فرستاده اید و از وقتی او آمده کار و زندگی ما را بهم زده!به حرفهای دیگران گوش میدهد،در چشمانشان نگاه کرده و به درد و دلشان میرسد،حالا همه دارند در دوزخ باهم گفتگو میکنند و باهم خوب هستند!دوزخ که جای این کارها نیست.لطفا او را پس بگیرید!
    به خاطر بسپار:با چنان عشقی زندگی کن که حتی اگر بنا بر تصادف در دوزخ افتادی،خود شیطان ترا به بهشت بازگرداند........

15. 3 کاربر از پست مفید homeyra سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع